Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
ruda
24. lis 2009
tedá to je supéééééér, jsou to děti šikovnéééé, to budeš mít v mrazáku jako já Klabzubovu jedenáctku aj s trenérem... 😃 jen tak dáááál a vyberou super truper miminka!!!!
Ostatním dobré ráno, já teda zase nemůžu nikdy vstát, usínám těžce po půlnoci, pak co dvě hodiny na WC a ráno katastrofa, teď snídám...
evak99
24. lis 2009
ty jo wrtulíne, tak moc gratulujuuu, zní to nádherně🙂

siki, tak to je dobře, že už to máš za sebou..zítra dej vědět, jak to dopadlo

to je dobře rudíku, že si pospinkáš, vždyť máš na to právo a navíc od půlky února už to takhle nepůjde 😉

chrobí, tak jste změnili car, jo? a je to lepší? no a jestli jste si už bobánka udělali ,tak tam ani nebudete muset chodit 😉
ruda
24. lis 2009
siki mě řekli výsledky hnedle, tobě ne? uvidíš, dobře to dopadne, mě teda dala ta čekačka nalačno zabrat... 😞
Evule, to je mi jasný, já jsem spáč po tátovi...děsnej, jak se nevyspím je zle, tak tz toho mám hrůzu, no ale max. budu od února spát i přes den s Rudlou, doma sice bude bordel, ale my...jako dvě miminka 🙂 do růžova.....
kapr
24. lis 2009
jo holky tady je popis toho fotodeníčku co jsem koupila malýmu 😉
http://www.kosmas.cz/knihy/149510/tvuj-fotodeni...
jindriska
24. lis 2009
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale nebyla síla se s vámi těšit na mimísky a přípravy na těhu. Ale dnes se vše obrátilo k lepšímu. Ohledně melanomu je vše v pořádku, podchytilo se to včas a nic v těle nemám. Budu ovšem pravidelně docházet na vyšetření a víc dbát o kůži - žádné solárko, smažení na sluníčku - a věřte mi, že to opravdu nebudu pokoušet, ty nervy nikomu nepřeju a znovu to nechci prožívat. Pak jsem naznačila pojišťovnu - stala jsem se obětí zdravotní pojišťovny Média a od října jsem evidovaná u nich. Zřejmě už jste něco málo slyšely, takže jsme musela čekat zda mi tato nová pojišťovna schválí program IVF, no a dnes mi přišla zpráva, že to mám schválené, takže po Novém roce hurá do dalšího pokusu. Nechci to teď lámat přes koleno a navíc i klinika bude mít dovolené, tak mi přeci nic neuteče. Jsem šťastná jako blecha - konečně se obrátilo vše k dobrému.
kapr
24. lis 2009
Tak Jindři gratulace 😉 Takže ani se nenadějem a budeš s námi těhulkovat 🙂
siki26
24. lis 2009
Wrtul, tak to je paráda, jen tak dál x-)

Jindři, uvidíš, že i na tebe se konečně štěstí usměje 🙂 Tak držím palečky...

Rudi, neřekli, poslali krev na rozbor. Dělali mi to totiž na gyndě, takže jsem nemusela nikam daleko dojíždět.
chrobacek
24. lis 2009
Evi jo šli jsme ze státního do soukromého 🙂 a ted čekáme na mrchu, která už nepřijde 🙂)
wrtulkaautor
24. lis 2009
Jindřiško to je super truper dobrá zpráva!!!!!!!!!!
Teda takže po novém roce budeš těhulka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jindriska
24. lis 2009
Holky díky, jste zlatíčka 😃 😃 😃
evak99
24. lis 2009
a kde se to jinde dělá siki?

tak to je dobře chrobi! už tam stejně nepůjdete!!! kdy ti má ta mrcha nepřijít? 😃

jindři, tak to všechno zní dobře, teď si užijete vánoce v klidu a pohodě a pak hurá do úspěšného pokusu!!! 😉

rudi, to je jedno, že bude doma bordel, hlavně, abyste byli v pohodě. Já už na to manžu taky chystám, že možná nebudeme všechno zvládat tak jako doposud 🙂 a nakonec to nějak zvládnem, ne? stejně jako naše mámy...
kapr
24. lis 2009
Evi že jsem si teď vzpomněla...a co nějaké ty fotečky? 😃
Ty jo holky já se už zase stresuju :-S fuuuuuj. mám strach ze zítra 😞 Ale až do těď jsem se držela. x-) x-) x-)
Tak ať už je zítřek touhle dobou 😃 😃 😃
evak99
24. lis 2009
kapříku!!! ]-( všechno bude v pořádku, uvidíš a zítra se budeš sama sebe ptát, proč jsi tak plašila! už jsi 9tt!! To je přeci úžo žůžo 🙂 Mysli na toho svýho klučinu, jak se tam asi má, když mu posíláš nějaký strachy??? Musíš myslet na hezký věci, aby mu u Tebe bylo dobře!!! 🙂 😎
I když já tě chápu kapr. Včera jak mi začala ta rýma a bolest v krku, tak jsem se taky pořád ptala, zda je vše ok. Takže taky nejsem takovej hrdina :-N Ale já vím, že je. Prostě musí! 😎 Mám za sebou dnes odběr kreve a 9.12. mě čeká ten velkej utz. jdeš na ten screening v I. trimestru taky?
evak99
24. lis 2009
jo a ty fotečky :-N ...no jo, jsem lenoch, co? Ale do vánoc snad budou v albíčku 😎 😃 😃
kapr
24. lis 2009
Právě že nejsem 9tt 🙂 jsem 8+0 podle MS a mimís byl minule o 3 dny menší, takže max. 7+4.
Já vím, říkám že jsem byla celou dobu OK 😉 fakt. Jern je to teď pro mne těžký. Ale já vím, že je OK. 😉
neboj ve 12tt dám pokoj 😃 😃 😃
wrtulkaautor
24. lis 2009
kapříku taky myslím že zítra to dopadne na jedničku s hvězdičkou..
holky tak manža má taky angínu a je doma na PN :-p
takže teď když jsme oba bez vycházek tu asi umřeme hlady 😃 😃 😉
evak99
24. lis 2009
wrtul i ty jsi bez vycházek? 😞 no tak v nejhorším půjdeš nakoupit, co by vám jinýho zbylo....hlavně ať se manža brzy vykurýruje! a ať můžete o víkendu frčet do brníčka pro bobečky🙂

já vím kapříku, naprosto tě chápu, taky si říkám, ať už je ten 12tt za mnou a pak už bude líp 🙂 ...ale nesmíme se tomu poddávat. To ty víš sama nejvíc. A prostě tu smůlu, kterou jsi měla, jsi už zlomila, takže se neboj, jo? 😉 máš nějaký těhotenský chutě kapr? já vůbec...hlavně na nic nemám chuť. jím, jen aby mi nebylo zle...

dneska tu vůbec nebyla milu....
kapr
24. lis 2009
No to jste tedy rodinka 😉
Ještě že děti máte ve sterilním prostředí 😃
wrtulkaautor
24. lis 2009
holky 😃 😃 😃
no manža mám PN do pondělí určitě..
ale tak do toho Brna se mnou snad pojede..
pokud ovšem nemá mexickou chřipku doktorka ho prý vyšetřovala s rouškou 😃 😃 😃
no je fakt že to by nám ještě chybělo 😉 angýna, a pak před transferem mexická chřipka 😃
evak99
24. lis 2009
to jo, to by bylo peklíčko wrtul. Ale myslím, že opravdu nemůžete mít všechno!!!! 😃 😃 😃

kapr: 😃
siki26
24. lis 2009
Evi, mně to dělali přímo u mojí doktorky...

Kapříku, to bude v pohodě, uvidíš...Nestresuj se zbytečně 🙂 určitě bude mít drobeček normální velikost odpovídající tabulkám...
kapr
24. lis 2009
Holky díky za podporu. Však já vás zítra potěším x-)
Evi mám to úplně stejně jak ty 🙂 Taky nemám pořádně na nic chuť ale něco si dát musím. Protože pak je mi blivno od žaludku. A nebo se mi stane, že mám na něco chuť a když to mám před sebou tak to nemůžu ani vidět.
Dopadá to tak, že nejím moc teplých jídel. Spíš ovoce, zeleninu a tak. 🙂
A nemůžu cítit smažený. To se mi úplně obrací žaludek a taky mastný.
ruda
24. lis 2009
teda tak to já mám chutě asi aj za vás, bo zbodnu, co vidím, kapříku neeboj, takhle krásně jsi to dopracovala k přirozenému těhu a teď budeš mít strach, vždyť ono si vás samo vybralo, tak proč by mělo někam utíkat???
Wrtulko, ty musíš býr v pohodě, tak raději oddělené lože ju???
siki uvidíš, že to dobře dopadne
no a JInřiško!!!!to jsou dvě super skvělé zprávy, tak se smůlakonečně prolomila, byl to jen hodně zdvižený prst, mě by teda do solárka nedostal nikdy nikdo..., hlavně, že je to za tebou a vzhůru k IVF a těhotnění!!!!a už sem za náma zase můžeš častěji že??Už mám doma CD s fotkama, co jsme vybrali a jsou fakt dobré, ještě když jsou v černobílé, to já můžu...
siki26
24. lis 2009
Teda Rudi, to jsou ale krásné fotky x-) A to tě tam oblékali nebo ses oblékala sama? Ta s tou mašlí je fakt úžasná.
kapr
24. lis 2009
Rudy nojo vlastně, vždyť ta dušička si nás vybrala 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jupííííííííííí
Já do solárka chodila jen před svadbou, abych nebyla jak vy...zelí 😉
evak99
24. lis 2009
holky, já bych do solárka taky nikdy nešla...vdávala jsem se v létě a měla tak strašnou vyrážku ze sluníčka, že to bylo úžo:-) a taky jsem byla nejtlustší ve svým životě...a manža si mě stejně vzal, tak nevím 😉

no kapr, rudík má pravdu 🙂 ty sis ho "vypřála" a on si vás "vybral" 😃 😃 😃
wrtulkaautor
24. lis 2009
kuk 😉
holky já do solárka chodila jeden rok.. ne celej.. prostě jsem tam byla na jaře a pak na podzim a už nikdy více..
sice jsem byla super truper opálená.. na to že já se skoro neopálím ale zato se mi začala soupat kůže na krku takže nic moc :-S
prostě dneska už bych se o sebe sakra bála...
holky já doufám že je tam taky dost dobrejch dušiček.. v těch našich bojovníčkách x-) x-) x-) x-)
já pořád špekujulu nad tím kde jsem vyseděla tolik vajec.. jako že z 15 folikulů 24 vajec a z toho 18 zralých to jsem ve většině folíků musela mít dvě nebo i tři vajucha 😕 😕 😕
kapr
24. lis 2009
🙂 tak já dnes běžím už dom a zítra vám přinesu supr zprávy a další fotku bobíse. 😃
wrtulkaautor
24. lis 2009
kapříku tad tfuj tfj držím pěsti 😉 x-) x-)
ruda
24. lis 2009
díky siki, oblékala jsm se sama, jen ta mašle a botičky byli její...ty ale v albu nemám...
mějte se krásně.... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli