• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tedá to je supéééééér, jsou to děti šikovnéééé, to budeš mít v mrazáku jako já Klabzubovu jedenáctku aj s trenérem... :grinning: jen tak dáááál a vyberou super truper miminka!!!!
Ostatním dobré ráno, já teda zase nemůžu nikdy vstát, usínám těžce po půlnoci, pak co dvě hodiny na WC a ráno katastrofa, teď snídám...
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo wrtulíne, tak moc gratulujuuu, zní to nádherně:slight_smile:

siki, tak to je dobře, že už to máš za sebou..zítra dej vědět, jak to dopadlo

to je dobře rudíku, že si pospinkáš, vždyť máš na to právo a navíc od půlky února už to takhle nepůjde :wink:

chrobí, tak jste změnili car, jo? a je to lepší? no a jestli jste si už bobánka udělali ,tak tam ani nebudete muset chodit :wink:
24. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki mě řekli výsledky hnedle, tobě ne? uvidíš, dobře to dopadne, mě teda dala ta čekačka nalačno zabrat... :frowning2:
Evule, to je mi jasný, já jsem spáč po tátovi...děsnej, jak se nevyspím je zle, tak tz toho mám hrůzu, no ale max. budu od února spát i přes den s Rudlou, doma sice bude bordel, ale my...jako dvě miminka :slight_smile: do růžova.....
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky tady je popis toho fotodeníčku co jsem koupila malýmu :wink:
http://www.kosmas.cz/knihy/149510/tvuj-fotodenicek-od-tehotenstvi-do-tri-let/
24. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale nebyla síla se s vámi těšit na mimísky a přípravy na těhu. Ale dnes se vše obrátilo k lepšímu. Ohledně melanomu je vše v pořádku, podchytilo se to včas a nic v těle nemám. Budu ovšem pravidelně docházet na vyšetření a víc dbát o kůži - žádné solárko, smažení na sluníčku - a věřte mi, že to opravdu nebudu pokoušet, ty nervy nikomu nepřeju a znovu to nechci prožívat. Pak jsem naznačila pojišťovnu - stala jsem se obětí zdravotní pojišťovny Média a od října jsem evidovaná u nich. Zřejmě už jste něco málo slyšely, takže jsme musela čekat zda mi tato nová pojišťovna schválí program IVF, no a dnes mi přišla zpráva, že to mám schválené, takže po Novém roce hurá do dalšího pokusu. Nechci to teď lámat přes koleno a navíc i klinika bude mít dovolené, tak mi přeci nic neuteče. Jsem šťastná jako blecha - konečně se obrátilo vše k dobrému.
24. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jindři gratulace :wink: Takže ani se nenadějem a budeš s námi těhulkovat :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak to je paráda, jen tak dál :dizzy_face:

Jindři, uvidíš, že i na tebe se konečně štěstí usměje :slight_smile: Tak držím palečky...

Rudi, neřekli, poslali krev na rozbor. Dělali mi to totiž na gyndě, takže jsem nemusela nikam daleko dojíždět.
24. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jo šli jsme ze státního do soukromého :slight_smile: a ted čekáme na mrchu, která už nepřijde :slight_smile:)
24. lis 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindřiško to je super truper dobrá zpráva!!!!!!!!!!
Teda takže po novém roce budeš těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, jste zlatíčka :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se to jinde dělá siki?

tak to je dobře chrobi! už tam stejně nepůjdete!!! kdy ti má ta mrcha nepřijít? :grinning:

jindři, tak to všechno zní dobře, teď si užijete vánoce v klidu a pohodě a pak hurá do úspěšného pokusu!!! :wink:

rudi, to je jedno, že bude doma bordel, hlavně, abyste byli v pohodě. Já už na to manžu taky chystám, že možná nebudeme všechno zvládat tak jako doposud :slight_smile: a nakonec to nějak zvládnem, ne? stejně jako naše mámy...
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi že jsem si teď vzpomněla...a co nějaké ty fotečky? :grinning:
Ty jo holky já se už zase stresuju :confounded: fuuuuuj. mám strach ze zítra :frowning2: Ale až do těď jsem se držela. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ať už je zítřek touhle dobou :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku!!! :angry: všechno bude v pořádku, uvidíš a zítra se budeš sama sebe ptát, proč jsi tak plašila! už jsi 9tt!! To je přeci úžo žůžo :slight_smile: Mysli na toho svýho klučinu, jak se tam asi má, když mu posíláš nějaký strachy??? Musíš myslet na hezký věci, aby mu u Tebe bylo dobře!!! :slight_smile: :sunglasses:
I když já tě chápu kapr. Včera jak mi začala ta rýma a bolest v krku, tak jsem se taky pořád ptala, zda je vše ok. Takže taky nejsem takovej hrdina :sweat_smile: Ale já vím, že je. Prostě musí! :sunglasses: Mám za sebou dnes odběr kreve a 9.12. mě čeká ten velkej utz. jdeš na ten screening v I. trimestru taky?
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty fotečky :sweat_smile: ...no jo, jsem lenoch, co? Ale do vánoc snad budou v albíčku :sunglasses: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že nejsem 9tt :slight_smile: jsem 8+0 podle MS a mimís byl minule o 3 dny menší, takže max. 7+4.
Já vím, říkám že jsem byla celou dobu OK :wink: fakt. Jern je to teď pro mne těžký. Ale já vím, že je OK. :wink:
neboj ve 12tt dám pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku taky myslím že zítra to dopadne na jedničku s hvězdičkou..
holky tak manža má taky angínu a je doma na PN :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže teď když jsme oba bez vycházek tu asi umřeme hlady :grinning: :grinning: :wink:
24. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul i ty jsi bez vycházek? :frowning2: no tak v nejhorším půjdeš nakoupit, co by vám jinýho zbylo....hlavně ať se manža brzy vykurýruje! a ať můžete o víkendu frčet do brníčka pro bobečky:slight_smile:

já vím kapříku, naprosto tě chápu, taky si říkám, ať už je ten 12tt za mnou a pak už bude líp :slight_smile: ...ale nesmíme se tomu poddávat. To ty víš sama nejvíc. A prostě tu smůlu, kterou jsi měla, jsi už zlomila, takže se neboj, jo? :wink: máš nějaký těhotenský chutě kapr? já vůbec...hlavně na nic nemám chuť. jím, jen aby mi nebylo zle...

dneska tu vůbec nebyla milu....
24. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jste tedy rodinka :wink:
Ještě že děti máte ve sterilním prostředí :grinning:
24. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky :grinning: :grinning: :grinning:
no manža mám PN do pondělí určitě..
ale tak do toho Brna se mnou snad pojede..
pokud ovšem nemá mexickou chřipku doktorka ho prý vyšetřovala s rouškou :grinning: :grinning: :grinning:
no je fakt že to by nám ještě chybělo :wink: angýna, a pak před transferem mexická chřipka :grinning:
24. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to by bylo peklíčko wrtul. Ale myslím, že opravdu nemůžete mít všechno!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

kapr: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, mně to dělali přímo u mojí doktorky...

Kapříku, to bude v pohodě, uvidíš...Nestresuj se zbytečně :slight_smile: určitě bude mít drobeček normální velikost odpovídající tabulkám...
24. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu. Však já vás zítra potěším :dizzy_face:
Evi mám to úplně stejně jak ty :slight_smile: Taky nemám pořádně na nic chuť ale něco si dát musím. Protože pak je mi blivno od žaludku. A nebo se mi stane, že mám na něco chuť a když to mám před sebou tak to nemůžu ani vidět.
Dopadá to tak, že nejím moc teplých jídel. Spíš ovoce, zeleninu a tak. :slight_smile:
A nemůžu cítit smažený. To se mi úplně obrací žaludek a taky mastný.
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to já mám chutě asi aj za vás, bo zbodnu, co vidím, kapříku neeboj, takhle krásně jsi to dopracovala k přirozenému těhu a teď budeš mít strach, vždyť ono si vás samo vybralo, tak proč by mělo někam utíkat???
Wrtulko, ty musíš býr v pohodě, tak raději oddělené lože ju???
siki uvidíš, že to dobře dopadne
no a JInřiško!!!!to jsou dvě super skvělé zprávy, tak se smůlakonečně prolomila, byl to jen hodně zdvižený prst, mě by teda do solárka nedostal nikdy nikdo..., hlavně, že je to za tebou a vzhůru k IVF a těhotnění!!!!a už sem za náma zase můžeš častěji že??Už mám doma CD s fotkama, co jsme vybrali a jsou fakt dobré, ještě když jsou v černobílé, to já můžu...
24. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Rudi, to jsou ale krásné fotky :dizzy_face: A to tě tam oblékali nebo ses oblékala sama? Ta s tou mašlí je fakt úžasná.
24. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy nojo vlastně, vždyť ta dušička si nás vybrala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jupííííííííííí
Já do solárka chodila jen před svadbou, abych nebyla jak vy...zelí :wink:
24. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych do solárka taky nikdy nešla...vdávala jsem se v létě a měla tak strašnou vyrážku ze sluníčka, že to bylo úžo:slight_smile: a taky jsem byla nejtlustší ve svým životě...a manža si mě stejně vzal, tak nevím :wink:

no kapr, rudík má pravdu :slight_smile: ty sis ho "vypřála" a on si vás "vybral" :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :wink:
holky já do solárka chodila jeden rok.. ne celej.. prostě jsem tam byla na jaře a pak na podzim a už nikdy více..
sice jsem byla super truper opálená.. na to že já se skoro neopálím ale zato se mi začala soupat kůže na krku takže nic moc :confounded:
prostě dneska už bych se o sebe sakra bála...
holky já doufám že je tam taky dost dobrejch dušiček.. v těch našich bojovníčkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já pořád špekujulu nad tím kde jsem vyseděla tolik vajec.. jako že z 15 folikulů 24 vajec a z toho 18 zralých to jsem ve většině folíků musela mít dvě nebo i tři vajucha :fearful: :fearful: :fearful:
24. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak já dnes běžím už dom a zítra vám přinesu supr zprávy a další fotku bobíse. :grinning:
24. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku tad tfuj tfj držím pěsti :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky siki, oblékala jsm se sama, jen ta mašle a botičky byli její...ty ale v albu nemám...
mějte se krásně.... :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek