Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
jindriska
24. lis 2009
rudíku, fotky máš kouzelné a mooooc ti to sluší, jinak moc dík za milá slova. Jasně, že sem budu chodit častěji, já jsem chodila i teď občas, ale nebyla síla psát. Ale když to dnes vše ze mně spadlo a můžeme jít do dalšího pokusu, tak je líp. Mám se zase na co těšit 🙂
gucci
24. lis 2009
ruda: nádherný fotky 😉 x-)
evak99
25. lis 2009
dobré ránko 🙂
evak99
25. lis 2009
kdy zas budeš volat wrtul? 😉
lucifirek
25. lis 2009
Ahoj holky,ani jsem vás ještě nedočetla.
Jen jsem zahlédla,že Wrtuhla má hromadu miminek 😉 ,tak vidíš,je to super.Budu potichoučku držet pěstičky,at se hezky snažím.
A Jidřiška,že je zdravotně v pořádku,tak Jindři,mocmoc držím pěstičky. Dodržuj jejich nařízení,bez opalovaní se člověk obejde,je to stejně jenom věc mody. A hurá do boje,at mužeš být brzo v klubu těhulkovatých. 😉
evak99
25. lis 2009
luci, jak jsi to včera zvládla?
kapr
25. lis 2009
Tak jsem holky tu ufff 😉
kapr
25. lis 2009
Takže vše podle objednávky 🙂 mrňous má už přec centimentr a srdíčko bouchá 150x. Takže přesně tak jak má být. Jo a je tedy už jasné, že jsme o týden méně. Což prý při mém cyklu je jasnačka. 😃 😃 😃
takže radost obrovskáááááááá a ještě k tomu mám dneska svátek, takže už mám pár kytiček a moc a moc přání x-)
Jo a gyn jsem již přesvědčila, že přání fungujou. Takže mi už říká, co si mám na příště objednat 😃
Takže teď jsem to ze sebe vše vysoukala a teď hodně štěstí pro vás🙂
evak99
25. lis 2009
ty jo, kačenko, tak to Ti gratuluju k svátečku🙂 a mám z tebe ohromnou radost, že to takhle vyšlo. 🙂 x-) ale koneckonců my ti to tady říkaly 😉 Vidíš, jak je to jednoduchý, stačí si správně přát!!! 😉
já vůbec kapr nevím, jak rychle tomu našemu "citronkovi" (někde jsem četla, že je teď velkej, jak citron, tak mu tak říkám) bije srdíčko... :-N
tak hezkej den x-) x-) x-)
siki26
25. lis 2009
Kapříku, tak super, moc gratuluju a ať prce pěkně roste x-)
Jinak přeji také všechno nej k svátku 😉
evak99
25. lis 2009
no a rudíkovi vlastně taky všechno nej k svátečku 🙂
siki26
25. lis 2009
No jo, na Rudíka nesmíme zapomínat 🙂
kapr
25. lis 2009
Rudík je taky Kačka?
kapr
25. lis 2009
....tak mám holky dnešní fotečku v albumu x-)
siki26
25. lis 2009
Kapříku, krása x-) Tak se nám to tu pomalu plní 😉

Vlastně nevím, jestli je Rudík taky Kačka, ale věřím Evíkovi 🙂
kapr
25. lis 2009
....no tak na to jsem teda zvědavá....
ruda
25. lis 2009
jindři, gucci díky moooc,jsem ráda, že mám památku, už se těším, jak budeme fotit Rudlu 😃
Jé kapříku, ty mi ale děláš radost a ten tvůj prďolka je šikulka a navíc jsi Káče jako já 🙂 tak si přejme to nejlepšíííííí a fotka je super a krásná debata, Evulka ví všcko 😎 jojo já jsem kačenka od narozeníííííííííí a děkuju vám moc, dnes jsme to dali na blatě, tak budou bílé vánoce, no i když u nás na jihu jen málokdy...teď je venku nádherně, tak taky přeju a posílám sluníško a teplíčkooo
kapr
25. lis 2009
Jéééé tak to je fakt super Rudo, tak vše nejlepší tedy 😉
No holky to mě ještě týden před Vánoci čekají narozeniny :-p mám to takhle hloupě za sebou. Celý rok nic a pak se to sejde. Aspoň že náš drobek bude mít narozeniny v létě. 😉
lucifirek
25. lis 2009
Evi museli jsme to nějak zvládnout,bylo to těžké,hodně lidí a rodina. Snažila jsem se při tom nejhoršim myslet na hezké chvíle s mamkou. A také jsme poděkovali lidem,ale poprosili je,aby nekondolovali,bylo to tak o trošku lehčí.
Kapříku super,že bobísek tak roste.
Holky vše nej k svátku.
A co Wrtulka?
ruda
25. lis 2009
Luci jsi statečnáááá
Kapříku já mám narozky v lednu, tak taky na hustooo docela
lucifirek
25. lis 2009
rudi ono člověku nic nezbyde. 😞
jindriska
25. lis 2009
Všem Kačenkám blahopřeju k svátku 😉 , Luci dík 🙂
wrtulkaautor
25. lis 2009
Kuk kočky..
já meju okna..
Luci snad to nejhorší je za vámi a teď už bude každým dnem o trošičku líp...
Jinak dneska nevolám až zítra.. zase v 10
lucifirek
25. lis 2009
aha,wrtulko,tak to budou zítra jen dobré zprávičky,už se těším 😉
kapr
25. lis 2009
Luci |-|
Wrtul tak to se těším na zítra. Kolik sis jich objednala? x-)
lucifirek
25. lis 2009
Určitě ted bude lépe a lépe. Musím začít víc myslet na miminka a na manžela. Poslední týden jsem je opravdu zanedbávala a nebyla na nic nálada. Tak ted se budu muset víc snažit. Na mamku budu myslet pořád,ale s miminkama nám bude veseleji.
wrtulkaautor
25. lis 2009
Luci přesně taky si to myslím..
víš chybět ti bude ale pomalu se z toho nejhoršího budeš dostávat..
Kapříku no přece všech 14 😉
wrtulkaautor
25. lis 2009
jo taky všem Kačenkám mooc velká gratulace k svátku x-) x-) x-) x-)
kapr
25. lis 2009
Wrtul super 😉 tak to má být x-)
wrtulkaautor
25. lis 2009
Kapříku 😃 😉
tak mám kousek domečku uklizenej zítra budu pokračovat a snad to zvládnu do transferu abych tu pak měla uklizeno 😉

Začni psát odpověď...

Odešli