• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Já to ale vrtul myslím vážně:slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tady to dneska zase valí .................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska asi všichni hrozně moc pracují.
25. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, já tu byla ráno a nikdo si nechtěl povídat :frowning2: :grinning:

rudíku a kapříku, já na tom nejsem o moc líp, svátek na štědrej den a narozky hned začátkem února...a pak celej rok suším hubu :grinning:

no kapříku, vaše mimčo bude v létě, ale taky záleží na jméně, který mu dáte...??? :wink: :wink: už máte vybráno? když teda nepočítám, že jsi manželovi slíbila, že klučina bude po něm? :grinning:

wrtul, správnej přístup :wink: a ty okna ti teda závidím...

lucinku, drž se. mysli teď na budoucnost, to ti pomůže....

holky, kde je milu? už tu dlouho nebyla...a snad irmík je v pohodě...
25. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi snažím se a ty dva mrnousci mě i manžela budo upotřebovat. AMáš pravdu holky tu dlouho nebyli. A Irmi je snad v pohodě
25. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci, přesně, teď se snaž si to s manželem dělat hezký, i když to je těžký...je fajn, že v něm máš oporu! :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo manžel je opravdu poklad. Nechci to zakřiknout,protože pak se to většinou hned podělá. Ale jsme ted v pohodě.
25. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý den se ptá,jak se mají mimisci,ale když já to nevím,snad dobře.
25. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii, mají se prímově :slight_smile: :dizzy_face:
Evi já jsem vymyslela jak z doho slibu vybruslím.
Bude se jmenovat Jakub Karel :slight_smile: a kdyby to byla náhodou holčička tak Verunka
25. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý kapr, krásně jsi to vymyslela:wink: my taky uvažujeme o dvou jménech, ať si pak pupek vybere...ale pravda je, že my se ještě neshodli ani na jednom..u holek docela v pohodě, ale u kluků je to peklo :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jasně:slight_smile:
Ty hele, koli cm má mít mimís v 9tt musím si napsat nové přání :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpolko..
tak jsem už vytuhla..
navíc mě začíná bolet břicho.. po té stimulce včera vůbec a dneska teď odpoledne to cítím :pensive: doufám že se mi ještě k tomu všemu nerozjede OHSS to je to poslední co by nám chybělo..
zítra v 10 volám..
jo a jdu vás dočíst :wink:
25. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak pořádně pij. Nejlépe iontový nápoj, pokud by se ti zvětšovalo bříško :wink:
25. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci všimla sis že mlluvíš o mimíscích... ty víš že tam budou dvě :grinning: :wink:
Luci věřím že bude každej den trošku líp a počkej až uvidíš na UTZ srdíčko/srdíčka.. to ti hned bude o moc líp...
holky jinak u nás bylo dneska tak krásně.. dokonce jsem uvažovala že vezmu pesinu na prochajdu ale strach z kontroly (nemám vycházky) byl silnější tak jsem s ní aspoň poblbla na zahradě..
jo holky dala jsem se zase do ubrouskovky..
manža někde vyčetl že se dají poubrouskovat starý CD.. jakože reciklujete starý odpad :grinning: no nápad super.. jako podšálky myslím že by to mohlo být.. jedinej problém je že on každý počáral černou lihovkou jakože už je nepoužitelný.. a to se opravdu nelehko přemalovává barvou...bílou nebo něčím aby to pod ubrouskem nekoukalo..
nicméně mám už 3 rámečky a taky hodiny.. všechno to asi rozdám jako vánoční dárečky :wink:
25. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda dneska fakt nádherný den, přivezla jsem si kočárek!!! a v práci a dom ajsem dostala spoustu růžiček a venku bylo nádherně, byla jsem na dloooouhé procházce sama a dvakrát s psékem a v práci a taky jsem krásně k.o. a tvrdne mi trošku bříško, tak už poslušně odpočívám :wink:
Jo Evuli, svátek na štědrý den, nic moc..švagrová je babora, narozky 21.12, tak vše v jednom měsíci a Evi, kolikátého jsi února, třeba se na tebe Rudíček strefí..
Wrtulko, zítra to bude dobrá zpráva a co když to CD před ubrousovkou otřeš lihem???a smažeš to?
25. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko mluvím,to sice nevím,kolik jich tam zůstalo. Ale do té doby,než bude utz tam jsou prostě dvě,kdybych říkala miminko,tak by to bylo tomu druhému líto. Prostě pro mě tam jsou zatím obě. :wink:
Však hezky odpočívej,vždyt i to zasloužíš. Já teda ted nějak vyspávám,nějak to na mě doléhá. Ubrouskovka mě taky baví,ale ted není nějak nan ic nálada. Ted se jen poflakuju. A musím doma udělat generální úklid,jako přerovnat skřín atd.
25. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudíku ty jsi geniální!!!
a já pako to přemalovávám a přemalovávám a on stačí líh no jo není nad to se zeptat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci však ony tam budou dvě věřím tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no já moc odpočívat nezvádám jsem aktiv když mi nic není ale to břicho mě vyděsilo nerada bych do Brna jezdila na injekce nebo něco :confounded:
25. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všichni zmizeli :frowning2: tak se ještě hloupě zeptám..
když se jede na ten ET ..a já 2x denně zavádím utrogestan.. nevadí to nějak. jak ot napsat.. jakože z toho je takovej blílej výtok.. nebo se ráno před ET třeba nezavádí?
25. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tímhle neporadím,my píchali ty injekce a utrogestan ted beru perorálně. Na unice mi řekli zavádět,gyndr.zase polikat. Tak ho polikám a nějak mi z toho zle není.
25. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci já mám zase napsáno že ho jako sice můžu polykat ale že je lepší ho zavádět tak ho zaváním a je :wink: ale právě proto nevím jak potom na tom ETu..
jako ráno bych to asi mohla spolknout to by se mi asi nic nestalo...
25. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Wrtul měla jsem dilema jako Ty s utroušem v den ET. Já ho zavádím,protože po zkušenosti co měla kamarádka špatné jaterní testy nejspíš díky tomu,že utrouš polykala...Ale v den ET jsem se ráno sprchla a tu ranní dávku utrouše jsem polkla a pak už zase zavádím. :wink:

Luci kdy jdeš na utz? Já ho mám až příští pátek první. :unamused:
25. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadish a co myslíš nevadí nějak jakože kombinace? zavádění/polykání..
jinak je to super nápad a taky mě to napadlo..možná se na to zeptám v CARu po tel...když budeme mít ET..
Takže tebe čeká první UTZ příští týden tak to moc držím pěsti a to už jdeš na srdíčko?
25. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul určitě nevadí! Neboj nic. Bylo mi to taky nepříjemné,že bych tam měla jet takhle s tímhle hnusáckým vytékáním. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když holky špiní tak jim většinou taky doktor řekne ať utrouš polykají a pak zas zavádějí.

No u nás se chodí až takhle hloupě dlouho. Od krve až po 3 týdnech na první utz jako že úplně celkově první. A já už budu skoro v 8 tt tak to srdíčko být musí. Ale divím se takovému přístupu. Já sice nemám vejcovody,ale i ostatní holky takhle pozdě chodí a co když hrozí mimoděložní? To se pak nepodchytí na začátku. :confused: Snad vědí co dělají.
25. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máš pravdu je to zvláštní.. s tím UTZ..ale tak aspoň už všechno uvidíš :wink: a třeba při komplikacích nebo při nějakých podezřeních ty UTZ dělají dřív..přiznám se že vůbec netuším jak je to u nás..
no tak to moc děkuju za radu...s tím utrogestanem..
25. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul snad ano a bude vše v pořádku.
Za radu není za co a držím palce na zítra! :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish,já jdu až příští čtvrtek.
25. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Luci já pak po tobě v pátek. :slight_smile: To jsem na tebe též zvědavá.
25. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já také,ale zatím se nějak nemůžu radovat,ted toho bylo nějak moc.A i když na to tak dlouho člověk čekal a těšil se,tak ted je to takové utlumené jinými problémy. A nemůže se člověk radovat,jako normálně.Asi až uvidím utz,tak to bude lepší. Ty jsi o něco napřed.
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish,máš zavedená dvě embryjka?
25. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek