• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtulíku, můžeš kombinovat. Já utroš zavádím, ale zítra ráno musím donést na gyn moč, tak si ho prý mám večer polknout a pak zas zavádět. Takže polki :slight_smile: a pak se zas vrať k zavádění...
no jsi šikula s tou ubroskovkou...

kapříku, vůbec nemám představu, kolik cm by měl prcek mít, ale mrkni sem, třeba tam najdeš info, který hledáš...http://www.tehotenstvi.academy.sk/index.php

rudíku, jsem devátýho :wink: tak to by si musel rudík pospíšit, ale kdyby to tak bylo, tak bych byla ráda :grinning: já mám za sebou taky dneska 2h procházku, vrátila jsem se úplně vyčerpaná, ale šťastná, protože bylo nádherně.

luci, přesně, já taky úplně nevěřila a neradovala, ale když jsem viděla na utz, tak jsem najednou pochopila, že to je reálné a začala se víc těšit. A u tebe je to ještě samozřejmě poznamenaný tím smutkem. Hele, do ničeho se nenuť...chce-li se ti brečet, tak si pobreč. Jen se snaž, aby to nebylo často, aby byli mimísci v pohodě...ale všechny tady víme, jak to musí být těžké, i když si to samozřejmě neumíme představit!
25. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo Evi,tak doufám,že až uvidím ten utz,tak bude lépe a člověk tomu bude už věřit. Ta radost je opravdu poznamenaná tím smutkem a vším kolem. Jinak bych bychla štastná jak blecha a tu sobotu,kdy jsem testovala dříve jsem byla.Ale bohužel se stalo,co se stalo. A musíme se k té radosti dopracovat.Manžel se těší moc na fotečku a já taky. Pořád mluvíme,že tam jsou dvě. Tak uvidíme.
25. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně uvidíte. a fotečka vás opravdu oba potěší, my na ní pořád koukáme, přestože tam je 1,5 cm dlouhá tečka :grinning: . a koneckonců je jedno, jestli jsou dvě nebo jedno, hlavně, aby bylo vše v pořádku. A to určitě je! :slight_smile: tak se drž lucínku a když se budeš chtít vypovídat, tak tady vždycky můžeš.... :wink:
25. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já vím jak moc těžké období máš. :frowning2: Čas je nejlepší lék a bude každým dnem lépe a lépe. A my měli zavedené 2. :wink:
25. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nadish možná budou taky dvojčátka :slight_smile: Jsem fakt zvědavá,co tam bude. Jen aby to bylo všechno v pořádku,to je pro mě ted nejdůležitější.
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci přesně tak. Já mám taky tůšo na 2 už kvůli těm mojim // tak brzy že jsem měla. :sweat_smile: Ale jen ať jsou. Moc nevěřím,že by se mi to ještě někdy povedlo,tak at to máme z fleku takhle dvojmo. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítíš už nějaké potíže? Já zatím ne,občas člověk cítí píchnutí v břiše.Špatně mi ani nebývá,jen zřídka kdy.Akorát jsem unavená,že dost spím,oproti tomu,co jsem byla zvyklá,ale to může být následej ještě toho minulého týdne. To jsem toho moc nenaspala.
25. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já nevím,já měla na krví 1390hcg,ale to nicemu nenapovídá. Bylo to 16.den po ET. Uvidíme,at je jedno nebo dvě,budeme štastný. Taky bych na jednu stranu byla ráda za dvojčátka,už by to člověk nemusel podstupovat. JE to těžké.
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zůstalo mi 60ks Utroše a 1xPregnyl, pak Emisen a torecan-nemáte někdo zájem?
25. lis 2009 ve 20:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jsem dneska 6+3 a teprve asi 3 dny mi je celý den špatně od žaludku.Dnes mi teda odpol bylo fest. A vadí mi chodit do krámu kde je vydejcháno. To se mi udělá špatně a omdlela bych málem,tak moc nikam sama nechodím. Jinak je mi fajn.Zvracela jsem jen jednou. Zrovna jsem dneska už nadávala kdo vymyslel,že těhu nevolnosti jsou ranní!To musel vymyslet chlap. :grinning: Mě je špatně 24 hodin v kuse. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zvracela taky jednou. Ale jinak to celkem jde,a u mě teda nefungujou ranní nevolnosti. Občas mi je špatně přes den,ale to bylo jenom párkrát,tak snad je všechno v klidu,ono se to může ještě dostavit,ale zatím si užívám,že mi chutná. Ale mám pořád chut na pomerančový juice. Každý to snášíme jinak. Já bych pořád akorát spala.
25. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokoukám Přešlapy a půjdu do hajan,chce se mi spát,snad ještě přečtu pár stránek v knížce,budu ji muset vrátit a týden jsem na nic nešáhla.
25. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to příjde.Já si říkala jak mi pořád nic není a začalo mi nenápadně být špatně jen občas a ted mě to drží ve dne v noci.A čím víc večer tím horší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu na Dům snů. hezký večer všem. :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já jsem těsně po té události v noci vzbudila v noci o půl druhé a bylo mi tak kblě,že jsem šla aspon na jogurt.
Ale musíme si to vytrpět,když jsme se na to tak těšili. :wink:
25. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish mně je teď taky nejhůř vždy večer, začíná to tak kolem půl páté každý den... :frowning2: ale jak píše lucík, nevadí mi to, když jsme se na to tak těšili :slight_smile: a dneska mě vyhnal z postele hlad!!! :wink:
26. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy klidně zpracuji Utroš. :wink:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nám říkali, že do etu utroš polykat a po transferu zavádět. Tak nevím.
Ale vím, že když jsi třeba někde, kde si nemůžeš utroš zavést tak ho můžeš polknout. Takže asi tak.
A to že je z toho bílý výtok je normální :wink: používám minivložtičky :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kapr, jak je? :wink: já si jedu za chvíli pro průkajdu....
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
tak v 10 volám bojíííííím :grinning:
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee wrtul, neboj!!!! :slight_smile: všechno bude v pořádku!!! pak hned napiš, jo? :wink:
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, to je za chviličkuuuu, držím moc palce!!!!
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul máš jich přece objednaných všech 14 :dizzy_face:
Ahoj Evi je dobře :slight_smile: tedy relativně, pokud mi není blivno :sweat_smile:
Jinak jsem už naprosto vyklidněná, takže dám s největší pravděpodobností už pokoj :grinning: minimálně 14 dní :grinning: :grinning: :grinning:
Průkajdu závidím :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo proto jsem tady napíšu..
jinak holky od včera mě bolí břicho jako dá se to vydržet bez prášků ale nic moc..
teda když sedím tak dobrý ale v noci jak jsem se otáčela nic moc a taky ležet se na něm nedá .. je nafouklý a bolavý :angry:
26. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, neboj, všechno dobře dopadne :wink: Moc na tebe myslíme a jsme s tebou :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wtulí, tak hodně pij, ať nemáš hyperstimulák...radši se jich dneska zeptej...

to je dobře, kapr, že ti je blivno!!! :wink: mě taky..a včera jsem měla celý den pořád hlad, a ráno jsem se vzbudila hlady - tím jsem trpívala hodně na začátku a teď už byl klid, ale včera jsem se nemohla dojíst! :slight_smile: taky budeš mít brzy průkajdu! Jdeš za 14 dní na další ko? já mám strach z toho velkýho utz, jdem na něj 9. a už se mi o tom zdálo...ale zaháním ty negativní myšlenky! :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé holky já cůů taky průkajdu :grinning:
moc děkuju za držení pěstí...
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš mít brzy neboj :wink: hned po vánocích :grinning:
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi na embriologii mi na hyperstimulák asi nic moc neporaděj
a hlavně se bojím že byc mi nechtěli dát dvě embria ale jen jedno a já cůů dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jdu na další KO až za 14 dní. 9.12. ale večer :slight_smile: takže vám výsledek napíšu 10. 12.ráno. My jsme s gyn uznaly, že už není potřeba to hlídat každý týden. proklatou hranici 3mm a špatné srdíčko jsme prolomili, takže teď už bude všechno v pořádku. No a uvidím co s průkazkou, protože pak jsou Vánoce a po Novém roce už se musím někam registrovat :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

wrtulko dvě si nech dat :slight_smile: žádný jedno :slight_smile: už voláš?????
26. lis 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek