• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Puna to je mi fakt líto.... už by tam ta druhá měla být... jdeš na krev?
30. kvě 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi v to úterý, že? tak ještě vydrž .... :wink:
30. kvě 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, já mám jít v úterý na krev, nám tam přímo zakázali se dělat testy, ale která z nás by to vydržela, že? řekli, že ať to vydržíme, že testy nás akorát budou znervozňovat, a měli pravdu, ale když to se nedá, zvědavost je silnější :unamused: . tak snad to vyjde na podzim, to bude náš poslední pokus :frowning2: , myslím tím hrazený pojišťovnou, ale manžel říkal, že i kdyby si měl pak vzít půjčku, tak do toho půjde zas a znova :unamused:
30. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tak vidím, tak se tady nějak nedaří a to to začínalo tak slibně...skaryš...puna a máte mrazáčky? kolik se jich oplodnilo??
30. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mrazáčky nemám, měla jsem sedm foliků a z toho tři vajca a z toho dvě byla zralá, a u prvního jsem měla 16 foliků a z toho čtyři vajca a zase jen dvě zralá, takže bohužel :frowning2:
30. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi statečná holk a Kapu jak by smet, holky to se jednou prostě musí podařit...a kapu jaké máš plány ty? změnu CAR??? a jak jsouna tom vaši manželé? kde je chyba?
30. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna ještě není konec, ale manžela máš zlatíčko :slight_smile:))
30. kvě 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , je super, když to chlap bere tak jak to je a snaží se taky udělat maximum...
30. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí jsi šikulka, koukla jsem do albíčka máš ráda levanduli a fialovou??
30. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny děkuju, manžel je fakt skvělý, jinak on taky spermiogram nic moc, proto nám museli dělat ICSI :frowning2:
30. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj tatka má rád fialovou :slight_smile:)

puna myslím, že tak zlý jako máme my nemáte.... to je další věc které se bojím......ach jo....
30. kvě 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí neboj, četla jsem to,ale to bude dobré, uvidíš, oni na ICSI potřebujou jen tolik zdravých kolik bude vajuch a to najdou vždycky..manža měl teď taky nejhorší výsledky ze všech spermiogramů,ale vidíš, z 29 se oplodnilo 26...
30. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo já vím, že to stačí ale spíš mě právě děsí, že i ty nebudou v pořádku protože jsou dobré jen vzhledově ale jaké mají DNA to nikdo neví .... tak se bojím aby nebyly špatné i "uvnitř" a z tohoto důvodu to pak nevyšlo... ale jak říkáš budeme doufat a věřit :slight_smile:)))
30. kvě 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ber to tak, že můžeme být rády, že taková metoda vůbec existuje, jinak by jsme šance na těhu měly minimální...myslet pozitivně!!! držím moc palce a to se neví ani uzdravých párů, jak to všechno dopadne...aspoň ten problém eliminují a do vajíček napichnou jen ty, co mají jednu hlavu, krk i ocásek...
30. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele píchala jsi to kolmo k břichu nebo zešikma? ta sestra mi to totiž píchala tak pod úhlem 45st
30. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kdy jsi píchala ?
30. kvě 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim, soupla jsem buchtu do trouby a jdu si vas docist ... dnes jsem radeji ani netestila, zkusim to znovu v pondeli ...
30. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky testilky, to je mi moc lito, ale nezapomente co jste rikaly vy me vcera ... jeste to nic neznamena, verim tomu a taky si doufam, jsem dnes 12 den po KET a ms nikde a to ji vetsinou mivam driv ...
30. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulik ahoj prostě je to jasný dokud není mrcha nemůže nikdo říkat, že není těhule :wink: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabejcila jsem se ze netestnu az do pondeli nebo jeste lepe do utery, tak snad mi to vydrzi ...
30. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, v pondělí bych měla začít stimulovat před naší 1.IVF :slight_smile: Dostali jste hned neschopenku, nebo jste zvládali chodit do práce? Myslím i časově..jak často se jezdí na kontrolní Ultrazvuk atd..?
30. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj haassinko mě se nikdo na neschopenku ani nezeptal :wink: já jde na utz po pěti dnech a pak po 2-3 dnech pokud bude vše OK pak je OPU a po té ET tj při štěstí to jsou 4 absence v práci dle celé stimulky až do přenosu embryí tj cele to trvá +-16-17 dnů když vše klape tak si to musíš sama rozmyslet zda chceš chodit do práce nebo ne....
30. kvě 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky moje,m te'd jsem vás dočetla, včera jsem v práci vůbec nestíhala...to byl normálně šílený pátek :rolling_eyes: !!
Chrobi, tak ať to píchání jde jedna radost :slight_smile: !! Kdy máš kontrolní UTZ? Kukulík,Lenh, Kapr vám tobě taky přeju pevnou ruku při píchání.

Holky testovatelky, Puna , Kapunka, Tulik, nebuďte smutné z / , taky myslím, že člověk může na 100% věřit až krvi. Běžte na krev a uvidíte, a pokud to nevyjde, tak přístě, no :wink: .S námi to čekání přece zvládnete, ne :slight_smile: :astonished: ?

Zubííí, ta mrcha jedna teda přijela, jo? To nevadí, ona se ti ještě jednou chtěla ukázat a příště už si nedovolí ani prstík ukázat. Uvidíš :slight_smile: :astonished: !!!!!

Irmi, tak jak tvé bříško? Už se oddaluje podobě nafouknutého míče? Doufám, že je to den ode dne lepší :slight_smile: .

Rudy a jak se cítíš? Kdy vlastně máš testit?? Doufám, že se s tebou budeme brzy radovat!!

Holky, já jsem dnes čtvrtý den píchla a teď cítím vaječníky, jen trošku m+ě tam píchá, tak snad folíky rostou. Jinak zítra mám pátou injekci, čili poslední a na UTZ jdu až v úterý. Takže pondělí mám být bez injekce. Jsem z toho trochu nesvá, nejraději bych píchla i v pondělí....Mám 100 chutí zavolat do CARu a zeptat se :sweat_smile: , jsem asi pako, že?
30. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hassinko vítej, já mám taky první IVF. Čím stimuluješ? Jnak s tou PN je to tak, jak píše chrobi, vetšinou si PN berou holky až po ET, někdy po OPU. Záleží víceměně na tobě.

Chrobííí, jsi tam?? Jak se máš?? :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzzzziiiii ziiiziii čau :slight_smile: 3.6. po pěti dnech a pak jsem se dívala, že holky chodí po 2-3 dalších tak doufám, že si mě objednají hned na pátek :slight_smile:))) at vidím jak valí folíky :slight_smile:)

počkej jak poslední a utz v úterý? já čumím každej stimuluje úplně jinak :frowning2: nejsi pako já bych taky chtěla.... protože to nechápu ten tvůj postup
30. kvě 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek: me prekvapilo, ze na UTZ mam jit uz ve stredu...no uvidime, jak to pujde, prinejhorsim si o neschopenku reknu, aby v praci nenadavali, kam porad utikam a nebylo nejake "podezreni":slight_smile:
Nebo jste rovnou priznali v praci proc utikate?
30. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vy ukecaný žirafy, já vás fakt netíhám dočítat, něco nového? :confused:

My včera byly na koncertu Divokýho Billa s kámoškou a super jsme se vyřádily, jen mi vždycky přijde, že když se rozjedu tak koncert končí :frowning2:, holt ty 2 a půl hoďky vždycky strašně rychle utečou.

V pondělí razíme na kontrolní UTZ před IUI, tak snad folíci budou mít už skoro tu správnou velikost.

Izzi, to je asi normální, že cítíš jajca, prostě je vidět, že tělo reaguje tak jak má :wink:
30. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě já tu stimulku mám Chrobi takovou moc krátkou, předepsal mi, že mám píchat jen pět dní po 2ampulích, pak mám jít na UTZ a podle toho se rozhodneme, jak dál pokračovat....

Takže ty máš UTZ den po mě :slight_smile: Tak ať nám rostou!!!
30. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluš, to je super, že sis byla zařádit, muselo to být skvělý, Billy mám taky ráda. V ponděli na tebe budu myslet děvčico :wink:
30. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
haassinko u mě na to nemají šanci přijít :slight_smile:)))) ví to jen kolegyne sekretářka aby mohla říct kde jsem :slight_smile: a po krvi a utz to stihnu do práce tak že tu ještě není šéf protože nedojíždím :slight_smile:

mil zdar :slight_smile: tak se snaž vyrábět až máte co inseminovat :slight_smile:))

já mám taky zatím jen zásobu do toho 3.6. a pak mi dají další várku podle toho jestli mi uberou dávky protože toho mám docela dost .... no podle mě jsi měla jít normálně v pondeli na ultrazvuk ale ono je to asi jedno ten hormon v tobě je tak folíky asi porostou i v to pondělí i bez hormonů :slight_smile:))
30. kvě 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek