Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
26. lis 2009
Ahojky Chrobi x-) Co ty jedna uličnice? Kde se schováváš?

Wrtul na hyperstimulák ti řeknou jen jedno. Hodně pít. A to až 6 litrů tekutin denně. 😎 Takže pij. Z mé zkušenosti ti poradím opravdu zkusit aspoň půl litru jonťáku. To mi pak hned břicho splasklo a přestalo bolet.
Takže bumbej, bumbej, bumbej.....
chrobacek
26. lis 2009
v práci 🙂
siki26
26. lis 2009
Wrtul, tak coooo???

Holky, cukrovku nemám...Všechny krevní testy jsou naprosto v pořádku x-)
chrobacek
26. lis 2009
ale mám upřímnou radost ze svého grafu, že by byl vítězný ?? 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3
chrobacek
26. lis 2009
Siki to je dobře, alespon tě nebudou trápit dál 🙂
zuzka72
26. lis 2009
Siki-ty máš krásné bříško v tom puntikatym. 🙂
kapr
26. lis 2009
Chrobi já těm grafům moc nerozumím 😞 😃 😃 😃
Ale držím všechno co mám aby byl 😉
wrtulkaautor
26. lis 2009
tak holky ze 14 jich vypadá 9 super.. prý jsou tam už i morulky =-)
kapr
26. lis 2009
Wrtul vidíš 😃 😃 😃
Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
evak99
26. lis 2009
ahoj chrobí, to je dobře, že jsi tu 🙂

wrtul, užasnýýýýýý!!!!!!!!!!!!!! 🙂

siki, to je dobře 😉

jo kapr, asi jo, není třeba se teď stresovat. já jdu pro průkajdu, ale tu budu dělat jen se sestrou. kdy půjdu k dr. nevím...no a s tou porodnicí mi nemluv! já vůbec nevím, kde se registrovat. To mě ještě čeká ten maraton...
chrobacek
26. lis 2009
wrtulkóóó tak to jsou rychlíci nekecej to valijou 🙂)))) to si pojedeš pro hatchující blasťáky 🙂))

Kapr dík 🙂))
siki26
26. lis 2009
Wrtul, tak super x-) Moc gratuluju...

Zuzi, děkuju, takový basketbalový balón 😃

Chrobi, já na grafy taky moc nejsem, ale podle tvé reakce soudím, že jsi nadšená, tak to je v pořádku 😉 Super.
chrobacek
26. lis 2009
no vypadá to na krásnou ovuli a že hormony valí tak jak mají 🙂
chrobacek
26. lis 2009
pochopitelně miminko se zavrtá až zítra 🙂)))
siki26
26. lis 2009
Tak držím všechno, co se dá 😉
chrobacek
26. lis 2009
Děkují 🙂
kapr
26. lis 2009
Chrobi x-) x-) x-)

Evi a kam bys chtěla? Já samo uvažuju o Apolináři a podolí. Všude se registruje 14+0......s průkajdou.
wrtulkaautor
26. lis 2009
jo jo jsou nějaký zrychlený některý 😃 v sobotu ráno v 8 volám tak to bude to rozhodující 😃 ale mám dobrej pocit holky věřím že to dopadne! věřím že si pojedu pro dvě do bříška..
jo manžovi chcíp pc takže okupuje můj 😞 😃 ukážu se později.. až bude mít nějaký film v tv nebo tak
jo vlastně ještě jedna zajímavá infoška embrioložka říkala že jsem měla prý nějaký tvrdý vejce nebo co 😃 tak jim musí pomoct trošku ven.. aby se mohli vykulit.. prý jsem je měla tvrdší než je normoš...no ale když si s tím umí poradit tak je to asi jedno 😉
kapr
26. lis 2009
jojo, to může být. Musí prasknout ještě obal než dojde k přilepení do peřinek. Ale upřímně o tom jsem se dočetla až minulou sobotu. :-|
wrtulkaautor
26. lis 2009
kapříku já o tom věděla ale že jsem to měla nějak tvrdší než je norma to mi řekli až dneska..
no jo no mám holt natvrdlý vejce 😃 😃 😃
siki26
26. lis 2009
Wrtul, o tom jsem taky slyšela...Oni je musí propíchnout, aby se pak mohlo embrijko uhnízdit - není to náhodou asistovaný hatching? nebo si to s něčím pletu? Dneska si už ale poradí se vším, tak není čeho se bát... 😉
wrtulkaautor
26. lis 2009
Siki ano je to AH naštěstí tady se to neplatí zvlášť.. je to v ceně prodloužené kultivace
lucifirek
26. lis 2009
ahoj Wrtulko,tak to je super zprávička o víkendu budeš těhulka 😉 Je to AH, my za něj dopláceli 4400,- a u nás na jedno vajíčko 😞 protože to druhé si pomohlo ven samo.
wrtulkaautor
26. lis 2009
Luci tak to je darda ale vyplatilo se to!!!!!
lucifirek
26. lis 2009
jo,to uvidíme, to už ted nepoznáme,které bylo tak a které tak. 😉 ,když bude jedno. Ale určitě budou dvě. Jo peníze vem čert. To je už fuk.
lucifirek
26. lis 2009
a kolik platíte vy za PK. My zase 4400,-
wrtulkaautor
26. lis 2009
za PK platíme 5500 😉
lucifirek
26. lis 2009
tak to je dobrý.
wrtulkaautor
26. lis 2009
No Luci oni to z nás vytáhnou zase jinde 😉 teď budeme doplácet 7 tis za ICSI vajíček nad 8 za každý 1000
siki26
26. lis 2009
Tak kdyby byl AH u nás nutný, tak za něj taky platíme zvlášť, sice už nevím kolik, ale je mazec, že někde je součástí něčeho a někde ne...I když ty ceny se pak nejspíš vzájemně vykompenzují