• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já něco píšu a pak si to smažu...
teda kapříku kontrolu máme stejně :wink:
Siki super dobré výsledky..
Chrobíí to je skvělá zpráva, snad to vydrží nahoře!!!už máš zpoždění???
Wrtulko...mojích šťastných devět, to musí klapnout a ještě super truper rychlovky šikovné..to vypadá na dvojčátka....wrtulko, vajucha správně vyležená, tekže natvrdo :grinning:
tý jo ještě , že u nás byli ICSI jednotná cena 8tisíc a pro všechny/ u mě ne málo../
holky krouhám zelí a ufikla jsem si docela velký kus prstu, teče to jako blázen přes dva obvazy...asi už jsem definitivně přišla o nehet, kost tam snad zůstala... :unamused:
26. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to taky dopláceli u nás se platí 9900 za 8 a další navíc 1100,takže jsme také dopláceli. Navíj jsme letos dopláce docela dost za menopur,minule to bylo pár korun,asi změnnila pojištovna podmínky,letos zaplatila jen 2 ampule,a každá další 700,-,takže jsem platila 3 navíc. No tentokrát to vyšlo fakt i se zamražením na 30.tis.
26. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou ty naše děti drahé, co? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudiku,teda ty nešiko. Musíš dávat pozor. Zvládneš se o sebe postratat? kdyby to hodně teklo,tak at ti to někdo ošetří. :wink: :wink: My máme doma zavařené papriky naplněné zelím,jsem zvědavá,jaké to bude,to ještě zavařovala mamka,než začala ležet. Bude mi chybět její červená řepa,už to nebude ono.
26. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to já jim léky ještě vracela ... měla jsem celou dobu 150 jednotek.. takže ještě zbylo navíc ten merional co jsem měla byl ze všech léků se kterými se v Heliosu stimuluju ten úplně nejlevnější..schválně..
jo a když budeme mrazi tak je to 4000 za první embrijko a pak 500 za každé další
jo jo jestli nám jednou jako puberťáci řeknou že jsme je nechtěli tak jim asi řekneme že jsme si asi vážně místo nich měli pořídit novou sedačku do obýváku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Luci my už teď platili 28 tis .. plus určitě dalších 7.. za ty další vajucha..
no a pak jeslti budeme mrazit tak 4000+?
takže my se na 30 nezastavím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
26. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul sedačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul no je to mazec ty peníze,no ale jestli to vede k vytouženému cíli,tak to je fuk. Peníze zase snad vyděláme,ne? Jsme mladí.
26. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko na obilnáku je za jedno 2000,- takže ono kdo tahá víc, že?
26. lis 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to ve finále asi všude takové postejnavé.
26. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já si taky myslím... někde se platí za to víc a za to mín a ve finále to vyjde + - stejně... ono hlavně aby to vyšlo,že?
26. lis 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi přesně ...hlavně aby to vyšlo a já holky fakt věřím že to dobře dopadne!!!!
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já o tom nepochybuju :slight_smile:)
26. lis 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi tak neříkejme hop ještě jsme nepřeskočili dokud nebudu mím mímo v náručí... :wink:
ale ne jeslti dostanu v sobotu do bříška nějakýho šikovnýho bojovníčka tak to víš že mu budu věřit na 1000000% procent!
26. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já vím, ale já se na tebe strašně těším až konečně ty // zahlásíš :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak tuhle větu si zkopíruju a pak jí na tebe vytáhnu :dizzy_face: :grinning:

"jeslti dostanu v sobotu do bříška nějakýho šikovnýho bojovníčka tak to víš že mu budu věřit na 1000000% procent! "
26. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku kopíruj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi já se zatím netěším já jen věřím že to dopadne..
ale neříkejme hop zatím jsme nepřeskočili
26. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen věříš? Máš to přeci objednané wrtul, nebo snad ne???????? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já se snažím, no teklo to dost, volala jsem kolegyni, tak už mi to převázala, mám prst jako balon, je tam spousta vrstev obinadla,ale už vidím, jak to zase pomalu prosakuje..to je děs a jsem nemotorná ještě víc, pak přišel manža a když viděl jak vypadám.. ještě vařím, tak prý ať dám pozor aspoň na Rudíčka a nespálím si ještě pupek, jak mi teď trčí u plotny.. :grinning: škube mi v tom teda děsně a to už mám krtečka namalovaného tužkou a chtěla jsem barvičkama, nevím, jak to půjde :frowning2:
my dali za vše asi 28 tis...
nepřeskočili,ale už jsme dooost daleko :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s tím placením je to podle mě všude stejné, na něčem jim to vždycky zaplatíme...a wrtul, aby to místo sedačky zachvíli nebylo auto :grinning: :grinning: :grinning:

mám průkajdu a ještě jsem dostala nějakej kufřík plnej blbostí...ale zase mám migrénu jako blázen a zase od zad...já už musím začít chodit cvičit, dneska mi to dr. dovolila, tak od příštího týdne, protože jinak mě mrskne. Přestože doma cvičím, tak mě teď bolí hlava každý druhý den! s z toho picnu!

no kapříku, tak nějak přemýšlím stejně jako ty...a ještě o vinohradech, protože ty mám za rohem...tak nevím...u apolináře dělají prohlídky bez objednání v pátek, tak když to bude manžel stíhat, tak se tam chcem jet kouknout. Stejně mi to přijde debilní, že se musí ta porodnice vybírat takhle brzy... :angry:
26. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku pozor!!! na co jsi krouhala zelí? nakládáš?

a lucíku, však se tu řepu taky naučíš. uvidíš! :wink:
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku,tak snad to bude dobré. Ted bych to nechala v klidu.
26. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky dneska od rána bolí hlava. A jsem totál spací. Sotva se držím. :unamused:
hmmm já mám za rohem Bulovku, ale tam faaaaaakt nechci.
26. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na bulovku bych taky nechtěla. :wink: ..ty vinohrady nevím. prý doktoři super, ale prostředí nic moc...fakt nevím...tak to bude možná ta hlava i tlakem, ne? já si jdu teď taky lehnout, jinak mi ta hlava praskne...pustím si pohádku do ipodíku a budu spinkat :slight_smile: tak se drž kapříku, ať to dneska vydržíš a zítra už je víkend!!!!! :grinning:
26. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,tak si hezky prohlídní průkajdu a prohlídni dárečky. :wink:
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjoooo, tak to ti fakt závidím, zalehla bych hned :frowning2:
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže já jsem se prokousala ke konci pracovní doby..... :wink: a jdu dom. Tak můžete začít povídat :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku obávám se že tu nikdo není jen já :grinning:
tak jsem toho dneska moc neudělala.. sem se radši šetřila se bojím toho OHSS a piju a piju a piju..
takže za chvíli budu opilá z vody :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale mám pocit že je mi zase líp tak to snad zvládnu
26. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu taky wrtul :slight_smile: zvládla jsem tu bolest hlavy z nejhoršího, ale pořád to ještě doráží...tak jsem nechtěla být na netu a jen jsem tak ležela a pak uvařila bramboračku a udělala rybí pomazánku :slight_smile:
to je dobře wrtul, že se cítíš líp! pij ještě víc, ať se to nerozjede...a odpočívej, máš na to právo!
a kapřík už asi doma spinká a odpočívá... :wink:
26. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek