• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
taky si wrtulko dej bílkoviny, maso a jogurty...
tak jsem nakonec skončila na chirdě, mám to teda řádně,ale prý mi ten nehet zase naroste tak za měsíc...no bolest je to děsná, jako tisíc jehlí pod nehet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda bolení hlavy je taky děsný vopruz, dřív jsem na to trpívala, teď občas od krční páteře,ale co jsem vysadila antiko, je to podstatně lepší, dřív před MS jsem fungovala jen s Brufenem... taky jsem se naučila sipomoci reflexkou, musí se to chytit v počátku..a hodně pít, ticho a tmu.. no je to děsné..a teď v těhu, jak se nic nemůže.. snad jen magnezko...
26. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

wrtul: gratulace k hodně folinům :wink:

ještě něco nového?
27. lis 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
tak jsem včera zase odpadla ještě před 8mou hodinou ani Růžovku jsem nezvládla..a spala jsem a spala až do 7 mi skoro :grinning: ale břicho bolí míň.. tak jsem si hned dala jogurtíka k snídani a velkou sklenici a piju a piju..
holky za 24 hodin se to rozhodne :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
27. lis 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
no a všechno bude ok wrtul, už teď jich tam je dost! a tobě stačí 2 super vejce! :grinning: a hodně pij, ať jsi v pohodě! :slight_smile:

gucci, jak je? už máš nachystáno? :wink: jinak u nás asi žádné novinky, snad jen, že irmi je asi pořád v nemo a milu tu už teda pekelně dlouho nebyla, tak snad je vše ok :confused:

rudíku, no já mám ty bolesti hlavy určo od krční páteře...trpím na to už asi 10 let! je to šílený. A říkáš, že magnesium pomáhá? já piju magnesii, ale to asi nestačí, co? Magnesium povoluje svaly?
27. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: díky za novinky :wink:
koukala jsem, že jste řešily pražské porodky...hlavně tam budte na tu registraci fakt brzo, na Podolí registrují od sedmi ráno, já tam byla v 6,40 a už jsem byla čtvrtá (berou 12 těhulí denně)

já stále nachystáno nemám :grinning: , resp. mám nakoupíno, ale nemám vypráno a sbalenou tašku, jinak vše ok, v pondělí na UTZ měla naše malá/velká 2850g
27. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, díky za radu gucci, mě ta registrace vychází na sobotu. ale včera jsem tam volala, paní byla moc milá, ale taky mi říkala, ať přijdu dřív. já tam nechci stát nikde v průvanu, tak asi pošlu manžílka :sweat_smile:
ty jo, tak "malinká" už je veliká!!! :slight_smile: a co říká dr. vypadá to, že půjdete v termínu nebo později? :wink: však máš na balení ještě chvilku čas :slight_smile: a už jste zabydleny?
27. lis 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no velká je až až, holčička od Hypo má o půl kila mín než naše ženština :grinning: , dr. už ted s termínem nehýbají, záleží na mimi kdy se mu bude chtít ven, tak jsem si říkala, bud at vyleze už na začátku prosince anebo at vydrží do ledna :slight_smile:
zabydlený už jsme, jen čekám na šatnu...příští týden mi jí mají přijít udělat, tak pak konečně všechno přestěhuju z děcáku do šatny a už začnu prát a chystat, páč manža už začíná být nervní :grinning:
27. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ti chlapi co? :wink: nesou to nějak hůř... :slight_smile: ale my ženský víme, že se nakonec všechno zvládne, ať ještě před narozením nebo po :slight_smile: no bylo by fajn, kdyby přišla před vánocema nebo až po svátkách, to tě chápu :slight_smile: a chodíš ještě někam cvičit? a kolik jsi teda celkem přibrala gucci?
27. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, právě proto jsem nás objednala na předporodní kurz "otec u porodu", aby aspon trochu věděl (i já) co nás čeká, jdeme tam 7/12, tak snad ho stihnem :grinning:
cvičit už ted nikam nechodím, páč jsem slyšela, že od 36tt to může vyvolat porod to houpání na míči a tak, a to bych nerada, ale pohybu mám až až i bez cvičení, furt někde lítám
jinak jsem přibrala zatím 13kg, ale cítím se celkem dobře, mám to všechno v břichu, které je mega velké :grinning: , ale aspon nechodím často na wc :grinning:
27. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je dobrý. 13kg bych brala :slight_smile: jaktože nechodíš často na wc? miminko netlačí na močák?
kurz je dobrá věc, chci do něj taky jít, až to teda bude aktuální, protože vůbec nemáme představu, co nás čeká... :slight_smile: zatím mi stačí ty porodnice, myslím, že další křest bude výběr kočárku a pak ten porod :grinning:
27. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt nechodím, nevím jak to, je to určo tou velikostí břicha, nebo fakt nevím, v noci nechodím na wc vůbec a přes den normálně jako před těhu...
spíš mě tlačí na močák, když sedím v autě nebo při chůzi, ale to zase vím, že to za chvilku přejde až se přetočí jinam
já to s těmi kurzy zase moc nepřeháním, byla jsem akorát na kurzu o kojení a ted jdeme na toho otce u porodu, jinak nic
výběr kočáru je super, ale my měli jasno hned :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte s tím kočárkem výhodu :slight_smile: já mám pocit, že to musím nastudovat, když budu rodit v červnu, tak nevím, zda ještě v zimě by mělo být dítě v hlubokým nebo už ve sporťáku??? :frowning2: ale to nějak zvládnem!
to je zvláštní s tím močákem, ale pro tebe dobrý! :slight_smile: já od včera cítím, jak se mi napíná kůže na břiše..je to hrozně zvláštní :slight_smile: a taky mi včera sestra řekla, že si mám masírovat bradavky...ale teda vůbec nevím jak :sweat_smile:
27. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to léto, zima, korba nějak neřešila...stejně nevíš, jak velké mimi mít budeš, jak dlouho bude chtít být v hluboké korbě a tak, jako určo je výhoda, když jde dát sportovní část do úplného lehu, což u hodně kočárů nejde, u našeho teda jo
proč máš masírovat bradavky?
27. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to díky za radu...já mám pocit, že se v tom vůbec neorientuju :slight_smile: ale jsme ještě na začátku, moc kočárků jsem nevidělat - kromě 2 od mých kamarádek a každá si ho vychvaluje :wink:, ale vím, že máme ještě čas...
no jako že bradavky dostanou při kojení záhul, tak prý mám trénovat už teď ?? :sweat_smile: mi to přijde divný, ale asi má pravdu...no já to přehánět nebudu, na tyhle věci jsem trošku lempl. :wink:
27. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se teda mažu každé ráno a večer olejem a mastí na strie a mažu i prsa, takže vlastně je u toho trochu masíruju, ale ještě jsem neslyšela o tom, dělat to cíleně
27. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakým olejem se mažeš? :wink:
27. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to v albu, ráno krémem Elastiq a večer olejem Eucerin
27. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, mrknu na to :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, a kdy ti s jistotou potvrdili, že čekáte holčičku?
27. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky koukám že tu řešíte porodkya kočárky..zrovna včera jsem se o kočárku bavila s manžou..
že to bude šílený vybrat kočár protože mě se líbí všechny a žádnej..a třeba aby se do něj mímo až bude trochu větší vešlo a tak...no nechci to vidět :grinning:
27. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: na tom velkém UTZ (screeningu) v druhém trimestru v 21tt a od té doby nám to postupně potvrdilo asi 5 jiných dr. :grinning:
27. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doporučuju na kočáru moc nešetřit a neslevovat, když se vám nějaký moc líbí...páč pak stejně ten nehezkej a levnej časem prodáte a koupíte si ten co jste chtěly na začátku :wink:
27. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gucii prostě to bude holčička na 100%
jo holky a včera jsme řešily jeslti to budeme chtít vědět a já joooo :grinning: ale manža ne a to má asi smůlu :grinning:
27. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: nám to bylo totál jedno, nechali jsme si to říct jen kvůli výbavičce a pak čím víc nabíhají ty tt a když už víš, že už by to mohlo jít vidět, tak tím jsme byli zvědavější a zvědavější :grinning:
a manža chtěl teda víc holčičku a já kluka, ale bylo nám to jedno
27. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak to máš výhodu,že to máte takhle,to si to můžeš nechat pro sebe a neříkat mu to ) i když to asi nevydržíš vid) Kdyby to bylo na opak,tak by to bylo blbý. :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku já jsem pravá ženská nevydržím říct tajemství víc jak 24 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
A co ty ? budete to chtít vědět?
já tak nějak moooc doufám že to poznám na UTZ.. sama..nebo s pomocí doktora... :wink:
27. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci každou chvíli se dívám na ten odkaz od tebe jak vypadají naši bojovníčci :grinning: dneska už by měly být morulky a blaktocisty...
27. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, u nás je to naopak. já nechci a on chce. ale uznávám, že kvůli výbavičce je lepší to vědět...
27. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a souhlasím s gucci, že nemá cenu slevovat z nároků u těch kočárků a stejně jako tobě wrtul, se mi na ulici líbí spousta kočárků, ale.... :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi ta kamarádka co jsem jí měla fotku v albíčku tak to nechtěli vědět ani jeden..
takže si to prostě nenechali říct a mají většin věciček zelenou :grinning: takže i tak to jde :wink:
27. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek