• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
magnezko povoluje křeče, v těhu se může, neublíží a v magnezce skoro není, když ne tablety, tak zkus aspoň rozpustné z lékárny.
Guči, to už je krásné Guče...máš měsíc čas,ale taky možná jen týden nebo 14 dnů...spíš to bude štědrovečerní dáreček...
teda 13 kg, to je můj sen, to já budu mít teda mnohem víc...pak to musím nějak shodit...a já vím, čím to je, já čurám za tebe i co 2 hodiny i v noci!!!
Evi to vypadá u vás na sporťák tak na nový rok... asi od půl roku, možná ho tam udržíš dýl,ale jak začne sedět a být zvědavé , ležet v hlubokém nebude chtít. Mě tadl dorjan do oka a manžovi taky, tak jsem taky měli jasno , jen jsem porovnávala s ostatními a vždy vyšel jako vítěz a už ho mám doma a jsem nadšená, jede lehoučce a barvy ještě nádhernější než na netu..
holky četli jste na novinkách, že těhule jsou prasečí chřipajznou velmi ohroženy, hlavně ke kenci těhu??? začínám se trošku obávat, snad ta mrcha nezavítá k nám... snažím se moc nikam nechodit,ale to je těžké, stejně to může donést manža... brrr bllelelelele
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi tak my máme slíbený financování kočárku od tchána takže se můžeme pořádně rozšoupnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taťka nám financuje IVF a tchán kočár a na ostatní nebudou peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes: po tom všem..
takže to budeme mít jak jezulátko budeme vozit nahý mímo v hogo fogo kočáru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul: no tomu jsme se chtěli právě vyhnout...zelené a žluté výbavičce :wink:
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rudi taky jsem to o té prasečí chřipce četla..
a nevím co si o tom myslet..
27. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
guci no to říkala kamrádka že tchýně už říkala že se miminko z té zelené poblinká :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych se teda určitě nenechala očkovat, je to plné sajrajtu... nám přišli vakcíny do práce a jde do toho asi 5 z 25. není to vyzkoušené a já si ten hnus mám píchnout do těla??? ble neočkuju se ani na normální chřipku, jednou jsem to udělala a pak byla nemocná ješě víc... hnus, budeme kloktat a cucat česnek!!!
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych se taky nenechala očkovat. chce to dodržovat určitá pravidla, jak tu psala kapr- kloktat a cucat česnek :slight_smile: no a vyhýbat se velkému počtu lidí - hlavně mhd a tak...

to nevadí wrtul, hlavně, že to mímo bude šťastné, ne? :grinning: a nějakej ten svetřík vždycky seženeš...

díky za radu rudíku ohledně kočárku... :slight_smile: jsem vděčná za všechny rady :slight_smile: no a na kolika kilech jsi ty teď?

holky, mě včera sestra vážila a už mám o 2 kg víc a to ještě nejsem na konci 1. trimestru...se z toho picnu. ale nemám pocit, že jím o moc víc...buuu
27. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rudo tak to ti schvaluju taky jsem o tom očkováním s ohledem na ty naše bojovníčky uvažovala..
ale slyšela jsem že je to fakt hnus co v té očkovací vakcíně je...
dokonce to nějaký chlap říkal v rádiu že si nechal někde v nezávislé labroce udělat rozbor a že prý se zhrozili..
tak nevím..
27. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, vy jste teda ranní ptáčata :wink:
Gucci k té porodnici. Jen přemýšlím, že když to takle řeknou každému, tak to abych tam byla už v 6,00 ráno, ne? Prosím tě a když už to máš za sebou, tam registrují každý den? a kde ta registrace probíhá? :grinning: to abych si to šla nejdřív očíhnout,že?
A nad kočárkama ještě váhám, mezi 3mi favority :wink: Ale na to je hafo času. To začnu řešit až před létem :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulko abych pravdu řekla,ani jsem o tom nepřemýšlela,o mé gynekoložce se ví,že to nechce říkat,i když člověk chce,takže se to dozvíme jedině třeba v Brně,na tom spešl utz. Jo ten odkaz je dobrej. Taky mi to pomohlo,je to tam krásně vysvětlený a ukázaný.
Evi tak to je zrovna dost blbá varianta,že. Nevím,my si to asi dáme říct,fakt nevím.
27. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,

myslím, že ta prasečí chřipka je strašák pro všechny těhulky a nejen je...přemýšlela jsem, jestli se mám nechat očkovat a nakonec jsem taky vzdala i na tu "normální" chřipku.

Evi, nic si z toho nedělej, já jsem v 7měsíci a už mám nahoře 13kg...Takže počítám, že budu mít min. o 25kg před porodem víc :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky,tak z té chřipky mám docela vítr. Fakt mám strach,když už to konečně dopadlo,aby se něco nestalo. Prý už je nějaký případ i ve Žďáře. Ach jo. Ale když člověk se těm lidem nevyhne.
27. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, očkovat se určo nedávejte, je to fakt sajrajt

kapr: registrovat se musíš jít přesně v den, kdy budeš 14+0tt, dřív tě nezaregistrují a pozdějí tam nemá cenu chodit, páč tě už nevemou, páč berou 12 těhulí denně
27. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak s těma porodnicema u vás docela čučím,to u nás není. nebo o tom aspon nevím.
27. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: no registruje se jen v Praze, jinde ne, a to je ještě dobrý, že se domluvily všechny pražské porodnice, že budou registrovat všechny stejně v tom 14+0tt, páč kdysi tam letěla těhule s čerstvým ranním testem se registrovat, pak to třeba nevyšlo a místo už bylo obsazené
27. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Gucci já vím :frowning2: jen u Apolináře se registruje jen 2x do týdne. Takže si asi musím rozmyslet kde chci být a v té frontě stát:slight_smile:))) mě naštěstí vychází 14+0 na úterý.
A chřipky se taky bojím, ale očkovat se nedám. Raději opravdu pravidelně kloktám a stříkám do nosu :wink:
27. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda jím hooodně a hlavně ne úplně to , co bych měla , mám chutě pořád na sladké... mám asi 9,5kg nahoře a teď to teprve začne, teď dělám skoro kilo týdně a to do konce těhu vychází přes 20!!!
wrtulko, to jsem taky slyšela, odtrhl etiketu a ty se prý divili, co to přinesl a jestli je blázen, že si to chce píchnout...
Kapříku, máš čas, než budeš kulatá, po novém roce budou v kočárkách zase novinky... a já naštěstí hlásit porodnici nemusím...malý kraj..
siki ale ty máš dvojčátka!!! to je v pořádku, jen ať se mají!!!
porodky se myslím řeší jen v Praze, možná i v Brně, to nevím.. to je blbé mít na to jednu možnost.. no pokud se nezaregistruješ, stejně tě musí ze zákona vzít a odrodit, jen prostě kde bude místo ne tam, kde chceš...ono je to v důsledku stejně jedno, má-li to jít dobře, půjde to třeba v taxíku a mají-li být komplikace, budou i ve fakultce...
27. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To je teda mazec s těma porodnicema. Stejně přece nikdo nerodí přesně v termínu. Tak to nechápu.
27. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, já jsem z Prahy, ale rodit bych chtěla v Brandýse, máme to kousíček. tím, že se tam neregistruje, tak mám pořád takový divný pocit z toho, že tam prostě přijedu, aniž by mě tam někdo někdy viděl a přijmou mě. Ale pokud budou mít plno, tak vážně nevím, co budu dělat. Prý si mám zavolat ve 36tt a pozvou si mě do těhu poradny, ale není to povinný, můžu přijet až k porodu. Ale co když mě bude chtít doktorka hospitalizovat dřív, nebude to nějaký problém? Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Pak jsou tam ještě Neratovice, ale je to běs s těmi porodnicemi :frowning2:
27. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki ale o neratovicích jsem slyšela, že prý je nějak opravili nebo co. Ale nevím jestli porodní. :dizzy_face:
No já jsem na sebe zvědavá.
Příští týden jdu na genetiku k Apolináři, tak se tam rovnou zeptám.
Nevím jak to tedy u mě bude, ale zatím říkali, že mě stejně čeká císař kvůli těm mutacím. Prý jsem nějak víc riziková či co. Proto si budu muset píchat i celé těhu. Takže předpokládám, že si prostě přijdu plánovaně udělat hají :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kuk koukám dneska se povídá o 106..
já mám umytý další 2 okna zbývají 3 velký ale ty dneska nedám přece jen bojím se rozvoje toho OHSS i když je mi dneska líp ale to břicho trošku cítím...jdu vás dočíst :wink:
27. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky to já mám jasno kde bych chtěla rodit.. v Hradci Králové můj strejda přes koleno se tam stará o nedonošeňátka už byl i v novinách je strašně fajn.. jo a kamarádka jak jsem měla její foto v albíčku tam rodila a vůůůbec si nestěžovala.. právě naopak. jen vůbec nevím jeslti a kdy se tam registruje a tak :grinning: jenže mě to může být ještě dlouho jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tý jo já jsem ve fázi že si vůůbec nepřipouštím že by se to nepodařilo a to taky není dobrý :zipper_mouth:
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé holly víte to že nám zbývá 17 příspěvků do 10 tis.. já vím že už se to nedrží ale i tak :wink:
27. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul, to není pravda. Naopak, pokud žiješ v utkvělé představě že jsi těhu a vidíš to před sebou tak přání naopak posiluješ a popohání ho to :dizzy_face: Takže si živě představuj. :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul náhodo na 10 000 si vzpomeneš na první stránce. :grinning:
Já budu slavit za chvíli 1000 :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no koukám,že wrtukla má úctyhodný počet příspěvků :slight_smile: Tak já si k obědu udělala jenom špenátovou polévku. Dneska půjdu odpolko na vycházku s kámoškou a dvojčátkama a možná zajdeme do cukrárny. Tak se těším,že se trošku odreaguju.
27. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Se ale máš Luci :wink:
27. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci tak to ti moooc přeju a trošku závidím my tu jsme zavření doma a čekám kdy začne ponorka :grinning: :wink:
a s těma přípsěvkama bych se neměla chlubit :grinning: :grinning:
Kapříku dobře od zítřka jsem těhule :grinning: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak. :wink: Jseš těhotná. :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
NO já venku od úterý nebyla,tak se těším,akorát u nás není moc hezky.
27. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek