• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Kapříku od zítřka :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci tady ráno bylo moc krásně ale te´d se to zkazilo možná bude i pršet :pensive:
27. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no to Wrtul nechápu proč až od zítřka :rolling_eyes: tohle si máš přát od začátku :grinning:
27. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Protože mrňousky dostanu do bříška až zítra :wink: DOUFÁM A VĚŘÍM!
27. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo od zítřka bude Wrtulka těhulkovatá. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je úplně jedno :wink: universum to musí zařídit ! :slight_smile:
Takže je dostaneš, ale už teď si přej jsem těhotná.
:grinning:
...a neodmlouvej...... :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejsem nemám je v bříšku a já už je tam cůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

jojo Kapr má pravdu já mám napsáno doma : Mám miminko v bříšku :slight_smile: a jen vím, že dneska se zvrtá a ty wrtulko máš zavrtání zítra
27. lis 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi správně :slight_smile:
Tím přáním se ti ale tělo připravuje na to je přijmout!!!!!
Takže Wrtulko kuš a dělej co ti radíme :wink:
27. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky Chrobi moooc ráda tě vidím :dizzy_face: :dizzy_face:
ale jinak se fakt moooc těšm a moc věřím!!!!!
27. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já jsem tak pozitivní, že přemýšlím jestli ve středu ráno mám testnou aby jsme už na tu imonologii nemuseli :slight_smile:))) no magor fakt :slight_smile:)
27. lis 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktak wrtul,holky mají pravdu. :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen si jí nech udělat :slight_smile: To ničemu neublíží a budeš to mít za sebou. Já musím chodit na imuno ikdyž jsem těhu.
Takže tam fakt jdi :wink:
27. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to máš pravdu ...
27. lis 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo Kapřík má vždycky pravdu :grinning: :wink:
Chrobi taky myslím běž na to imuno určitě ti to neublíží!
27. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, souhlas s holkama, běž tam ať máte klid.... :wink: to je dobře, že jsi pozitivní, já myslím, že u nás to hodně pomohlo :slight_smile:

a wrtul, ty budeš zítra volat a pak pojedete?

tady je holky docela pěkně, ale zima, byla jsem teď u kamarádky, co má 7 měs. prcka, tak to bylo fajn...

siki, u tebe je to v pohodě, vždyť máš v bříšku 2:slight_smile:

a rudíku, u tebe taky, ne? ono se říká, že se to pak před porodem zastaví....takže neboj...

ale musím říct, že mě ta váha včera překvapila a trochu jsem se styděla :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máme přes 10000!!! jupíííí :grinning:

no ty porodnice v praze fakt hrůza.

kapříku: já vím, že máme na kočárky ještě čas, ale který jsou tvý tři favoriti? :wink:

lucinku: hezky si to venku užij. zasloužíš si to. a cukrárnu taky...hele a jak děláš špenátovou polívku? tady u vás furt lovím nějaký recepty.... :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,já nevěděla,co uvarit,člověk tu nic nemá. našla jsem špenát v mrazáku. Já ji dělám,že osmahnu cibulku a na to dám špenát a zaliju vývarem,pak ochutím solí,pepřem a utřeným česnekem,zahustím jíškou a trošku zjemním smetanou. NEbo dneska jsem neměla ani smetanu ani mléko,tak jsem tam hodila jeden tavenák.
27. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha luci, to je dobrý:slight_smile: a vypadá to, že je to rychle hotový... :slight_smile: já tlačím bramboračku, co jsem dělala včera...a poslední tři dny jsem pořád hladová..a se pak divím, že už mám tolik nahoře :grinning: :grinning: včera jsem snědla 3 pomeranče za sebou...hrozně mi chutnaly :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
X lander, firkon a ještě něco ale to bych musela najít....a teď makám...............
27. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vidíš Luci jak se dělá špenátová polívka? taky máme spoustu špenátu v mrazáku :grinning:
Evi zítra budu volat v 8hodin a když řeknou tak hned sedneme do auta a pojedme snad na nás mrňousci 3 hodinky než tam dojedeme počkaj!!!!!
jinak já dělala pizzu z mrazáku a kuřecí polívku....
27. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,evi,to je tak za čtvrt hodky hotový.
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zní to fakt dobře luci, to příště taky udělám....

pizzu bych si taky dala wrtul...nedělej mi chutě :slight_smile: jenže já zas musím sehnat to bezlepkový těsto, abych si ji mohla ukňuhňat...
tak to myslím, že na vás bobci počkaj wrtul a rádi :slight_smile:

kapr, to je v pohodě...máme čas :wink: mrknu na ten firkon, to jsem ještě neslyšela...
27. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Luci já si ten recept přečetla aˇž teď..
to zní fakt super vzkouším to:slight_smile:
Evi nic jinýho mrňatům nezbyde než čekat...ale snat to zvládnou!
27. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi na imuno jdi,ale testni, to se přece nevylučuje ne? kolik je ve středu zpoždění vlaku?
Evi nemáš se za co stydět, já aky tloustnu od začátku, taky mi furt chutná a chutnalo, nezvracela jsem a jíst jsem musela, jinak je mi zle..já nevařím, mám ze všerejška to slavné vepřo zelo s kusem prstu :grinning: /tem jsem hodila do koše :wink: /,ale stejně jsem si dala rohlík s medíkem, rudla má rád sladkosti...a čekám až krtečkovi na zdi zaschne autíčko a jdu do finále, pak zkusím vyfotit
wrtulko neboj, počkajííííí a pak už se od tebe nehnou, až budou mít přes tři kila, tak začnou být teprve zvědavé...
27. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že jo...co by jinýho dělaly? už se na vás těší...stejně jako vy na ně :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dík rudíku:slight_smile: náš prcek poslední dobou taky sladký rád :wink: a mám to stejně jako ty, když nejím, je mi zle, tak radši jím :grinning:
jo tak do vepřo zelo jsi krájela svůj prstíček???? :slight_smile: už je do dobrý? a ty tapetuješ rudíku nebo co že necháváš uschnout krtečka??? :grinning:
27. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi a domácí pekárnu nemáš ?že by ti vypomohla - s tím těstem na pizzu?já když nejsem líná tak si v ní nechám udělat těsto a to je pak domácí pizza :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prstík škubal celou noc,ale je to lepší, jen mám hrůzu se za dva dny juknout pod obvazy... co mi tam zbylo a roste , neroste...
nene já přímo na zeď maluju krtečka v autíčku barvama.., podotýkám, že na ruční práce jsem levota,ale zatím je to hezkééési teda myslím :grinning:
27. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudísku žádné zpoždění není :slight_smile:) ani ve středu to bych byla 10DPO takže je to i blbost testovat ale já jen psala co mi honí hlavou :slight_smile:))
27. lis 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudik určitě vlastnoručně maluje vid. :wink:
27. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek