• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no wrtul, ty jsi génius, jasně, že domácí pekárnu mám!!! a jakej je recept na to těsto? bych si tam jen dala místo normální mouky tu bezlepkovou....díky :wink:

ty o rudíku...to jsi teda ďábel, já jsem na kreslení taky levá, ale krtečka v autě bych chtěla do pokojíku taky...a to jsi měla nějaký vzor nebo jak to děláš??? :wink:

jsem dneska zvědává, co?
27. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: chrobí ty jsi skvěláááááá :grinning: ale co víš....proč ne?
odpoledne jdeme na návštěvu ke známé/spíš manžově/ a prý má dva kluky, třetí nechtějí a nemá komu dát/či prodat/, tak že bych něco ulovila... :wink: pro rudička
27. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi počkej já mám recept na těsto na pizzu v návodu k pekárně.. tak se ti juknu... :wink:
holky já zase uvažuju jestli když si zjetra teda pojedeme pro ty mrňousky tak jeslti testnout na svůj svátek byla bych 8 den po transferu ale zase po 5 ti denní kultivaci...néééééé to nesmím :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hel jen bacha jo, já byla těhu a citlivý test mi vyšel bílý jak sníh :dizzy_face: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Rudíček jde na nákupy :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já cůůů taky na nákupy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci :wink:
evule podle šablony jsem si tužkou namalovala na zeď obrázek a teď se snažím barvičkama... už to dělám druhý den... prst v obvaze,ale levý, sedím na hopsacím balonu a tvořím..jinak bych musela vytírat a vysávat... :grinning:
a malý vás všechny pořááádně zdraví, ,ale že si vybere vždy močák nebo žebra a kope a kope...
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych Wrtulko počkala,je to brzo. :wink:
27. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chrobíček je nedočkavá :slight_smile: ale máš-li chuť testnou, tak testni :slight_smile:

proč ne wrtul? vždyť 8+5 je 12...a to už by se mělo něco ukázat :slight_smile:
budu ti za to těsto vděčná wrtul, díky
27. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko taky brzo půjdeš a klíďo bych ten 8den testla, to jsem testla i já a byly tam // :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko můžeš protože to tam už musí být !!!!!!
27. lis 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evíku ten recept:
200ml vody
3 polévkové lžíce olivového oleje
350g mouky
1 čajová lžička soli
1 sáček sušeného droždí..
no a já to dám na program 9 - Těsto tj. na hodinku a půl.. nevím jakou máš pekárnu ty, ale nějakou obodbu tam určo najdeš..
no pak rozprostřeš těsto na plech dáš ingredience - tzn. nejdřív potřeš kečupem, a pak co máš doma šuunku, salám, olivy já nevím co tě napadne.. navrh sýr a dáš můžeš to nechat ještě chvíli odležet..a na 25 minut péct na 220
27. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, nebojte se testů, když bude bílý, tak tam budou až příští den // a je to hezká památka vidět jak pomalu a jistě sílí...já bych se nebála....stejně tě to bude lákat a po dlouhé kutivaci a dvě miminečka, to je tutovka na svátek!!!
aha rudíku...no jo, on ti chce dát najevo, že je u tebe :slight_smile: a tu šablonu jsi koupila nebo jenom čučela do knížky a podle ní kreslila??

holky, nemáte někdo kontakt na tu milušku? už tu fakt dlouho nebyla, ne?
autor
Luci já vím že je to brzo asi se budu snažit to vydržet!Však já nejsem pro tak brzké testování :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky uvidíme kdybych neměla ten svátek..
tak bych to určitě vydržela :grinning: ale ne jsem pako ještě jsen neudělala hop.. ještě je ani nemám v bříšku..
holky a můžu je když mám kašel nebo pšíkám vykašlat nebo vypšíkat? :grinning:
27. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul díky moc, vypadá to snadně, tak se do toho pustím... :slight_smile: teda až dojím pomeranč :grinning:
evi, no to bych teda v knížce vyčučela, ale nenamalovala, mám ji z netu, došla mi poštou za necelé dvě stovky..najdeš to někde pod šablony pro malování na zeď a je tam dost obrázků, buď 0,5metru na výšku nebo metr...mám metr,ale není to velké, je nad autkem ještě sluníčko, tak je ten metr akorát a v pondělí přijdou z komodou pro malého a můžu prát a žehlit a skládat...
autor
Evi máš vlastně pravdu sem si říkala jeslti má tolik práce :astonished:
mimi nevypčikneš :grinning:
27. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi taky to je snadný!
já stejně nejradši peču v pekárně ale ani ne moc chleba.. ale spíš buchty, nebo různý kynutý těsta to je pohoda :sunglasses: dám to tam a mám hodinu a půl pohodu pak to jen vyndám hodím na plech na to bud ovoce, nebo když je to pizza tak něco jinýho a dám píct..
jen ten chleba mi v tom moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda snad je ta Miluška v pořádku, Irmy si hlídají ve špitále,ale kde je ona? snad je vše v pořádku a třeba jen tvrdlo bříško...
jdu na krtka, zatím pa...
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu žehlit ať nevymýšlím kraviny :grinning: :wink:
27. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee rudíku, tak se na to mrknu taky...to by se mi líbilo...a krtečka já ráda...

no právě wrtul...i kdyby měla moc práce, tak přeci jenom už je to tak 4 dny nebo tak nějak....
wrtul, já taky nejsem pro časné testování, ale 12 den bych řekla je úplně ok! a nevypšíkáš je, neboj :wink:
27. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee wrtul, taky jdu žehlit:slight_smile: a chleba mi zas v pekárně jde dobře... :slight_smile: ale já většinou dělám ten ze směsí....když tam ty ingredience dávám sama, tak taky nic moc... :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu pro pečivo do pekárny naproti, je to asi 30metrů od domu a vyžehlíno mááááám, už se chystám na ty pidi věcičky, Lovelu už mám , tak ještě komodu a jdu na to...a krtek už je napůl černý,ale manža měl hlad...
27. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudík a vyfotíš nám pak krtka? :wink: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět. Taky se těším na fotečku krtka.
27. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a jak bylo :wink: ?
Holky já se bojím čím se víc blíží zítřek tím víc se bojím :frowning2:
sem zrovna uvažovala že bych nejradši šla na odběr vajíček znova než to co bude zítra bojímmmmm :pensive:
ale věřím!!!!!!!
27. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul vařucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:grinning: nech si o nich zdát a povídej si s nima!!!!!!
hezký víkend
27. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek