• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Kapříku tobě taky krásnej víkend :wink:
a vařuchou néééééééééé :grinning:
27. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul super unavila jsem se,vymrzla,takže je člověk rád v teplíčku. Na zítřek se právě musíš těšit,protože už budeš těhulka.
27. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci já vím ale taky se budu moc moc moc bát...
co když mě nechají ještě jeden den škvařit ve vlastní šťávě a pro míma si pojedeme až v neděli..to bych už asi umřela :rolling_eyes: ale ne když to bude potřeba vydržím všechno!!!!!!
nicméně zítra jak budu volat tak to se nám to minule pokahňalo tak proto se bojím :pensive: ale fakt věřím!!!
27. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulíne, zítra držím pěstičky a až se vrátíte, tak nám hned dej vědět!!! :slight_smile: šťastnou cestu a hezký oplodňování :grinning: :wink: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Eví moooooc děkuju když se tu neukážu tak jsme jeli :wink:
27. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulko,budu na tebe moc zítra myslet a držet ty všechny palce co mám. :wink:
Wrtul mě taky nechali kultivaci déle a bylo to k dobru. Wrtulí,ale minule na tom emryjka nebyla tak dobře ne?
27. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule,
tak jsm zpět z nemocnice.....konečněěěě, tak jsem mrkala na primáře, že se nade mnou musel smilovat

U mě šlo o to, že jsem otevřená, jinak mně nic nebylo.....vzali mně moč....a ta uplně v prde....., vzali mně stěry..zánět jako prase...vzali mně krev a takový nedostatek červených krvinek, že jsem hned dostala transfuzi krve, takže, když se dostanete do nemocnice, získáte všechny nemoci na světě.....nééé, dělám si srandu, jsem ráda, že všechno popravili a byla jsem pod kontrolou.
Moč se upravila, otevřená jsem furt stejně,zánět přeléčujeme, krev je ještě blbá, ale dostala jsem jakési patáky ve velkých dávkách, takže snad to podle dr. vydržíme alespon ještě 3 týdny ......fakt jsem zvědavá,jak to dopadne

Takže dnes při propouštění mně přimář řekl před konziliem všech dr. na oddělení, že se mám s manželem dívat jen na TV a to jen na pohádky , už žádné blbosti a doma striktní klidový režim...tak já se budu teda jenom válet.......

Návštěvy byly také zakázané a to od minulého pátku, takže to bylo blbé, ještě, že jsou telefony.......
V klidu jsem vcelku byla, ale jsem ted ještě víc rozlámaná, než , kdybych byla doma, furt ležet jak lata....no otřes, ale alespon jsem se tam starala o holku, která musela fakt jen ležet, tak jsem ji sem tam donesla čajík, časopis, nějakou dobrůtku.......

tak to by bylo asi všechno, papapa
27. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUci minule jsme neměli žádný zrychlený embrijka..
ale na druhou stranu 3 tí den byly předpisový všechny 8 buněk... :astonished:
27. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Irminko!!!!!!
27. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
IRMI-ty jsi mi ale nahnala strachu, ještě, že už jsi relativně OK. Drž se holka
27. lis 2009 v 18:11  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Irmi taky jsme se tu po tobě moc scháněly..
a je super že je vše aspoň relativně ok.. že mrňousci se krásně pečou ...
27. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi, konečně si můžu oddechnout. Jsem ráda, že jsi už doma a v pořádku. Odpočívej a žádný blbosti - znáš se, co dokážeš :grinning:

Holky krásný víkend všem :wink:
27. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No Irmi ahoj,tak to teda čučím. To je teda mazec,no ještě že si to mrnousci rozmysleli a jsou pořád u tebe v pupíku. At tam ještě hezky vydrží. :wink: Takže víš,co máš dělat,ležet!
wrtulko neboj :wink:
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi, to je fajn, že jsi zpět. už jsme tě postrádaly. vypadá to celé dramaticky, ale snad už bude líp!!!! Ale prosím tě, hlavně buď doma a čuč na ty pohádky a nech se obskakovat!!!!! :wink:

teď nám zas chybí miluška, už tu dlouho nebyla a nevíme, co s ní je...

jinak wrtul tu není, tzn., že už frčí do brna :slight_smile: :grinning:

hezkou sobotu holky
28. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,to snad Wrtulka jela pro mimise.. :slight_smile:
28. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan, ahojky holky, zdravím o víkendu...no konečně tulačka Irmuška je zase doma....ale teď už fakt budeš muset poslouchat ty cyklistko jedna neposedná...už vidím, jak se za tři dny doma neudržíš a budeš vysávat :angry: opovaž se!!!! jsem ráda, že jsi relativně v pohodě a 3v1,ale fakt si dej majzla nebo rodíš na to tata a věř mi, že čím dýlk se mimi pečou u maminky, tím líp..kde jsi ležela ,v UH??
Tak Wrtulka se nám v Brně těhulí, tak snad vyberou šampiony a bude za dva týdny zase veselo..
Ta Miluška pořád nic?? v kolikátém je ona týdnu???
Byli jsme na nákupech a mám fakt děs z té chřipajzny, teda i jako z normílní, jak nemrzne, tak je to blbé, množí se potvory...snad to přejde,ale prý už to zase i mutuje...no děsné...snad nevymřeme a je to trošku přifouknuté...,ale včera mě začalo škrabkat...no kloktala jsem sůl a jedla preventan a cumlala česnek a teď jsme si oˇšťavnili pomeranče a grepy..a je to dobré, tak snad to tak vydrží...u všech.. :slight_smile:
Krtka snad nafotím, ještě dodělat bílou barvou a bude hotovo, manža mě pochválil :wink:
28. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuším, že Miluška byla v týdnu něco jako já, možná o 2-3tt míň, ale už moc nevím, ach jo, kde je holka? :confounded:
28. lis 2009 ve 12:50  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Nechcem vás otravovať len sa chcem uistiť, že je všetko ok tak vás chcem poprosiť o radu:dnes už mám 8 deň mrchu :angry: :angry: :angry: mávam ju 5-6 dní..už mi vo štvrtok končila ale ja som sa v robote tak vytočila, že sa mi pustila znova :roll: :( neviem čo si mám o tom mylsieť...pichať Menopur som začala až na 6Dc teda vo štvrtok..nebude to tým, že sa mi ako keby naschcal predlžuje M aby sa riadne vyvinuli vajíčka?mám predĺžený protokol a neviem čo si mám o tom mylsieť..ďakujem vám :wink:
28. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravím kočky..
doufám že Miluška je v pohodě!!!
Jinak hlásím že jsem blázen :grinning: mám v bříšku 3 embrijka!!!!!
A to to v Heliosu skoro nedělají..
jedno je kompaktující morulka a dvě jsou blaktocisty .. jedno časná a ta druhá je jakoby o něco rychlejší...
no my jsme dneska totiž pro změnu zase měli drámá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
před 8 jsem volala
a Embrioložka mi řekla že většina embrií se zastavila ve vývoji nebo se rozpadají a tentokrát že to svalují na moje vajíča :pensive: tak mi to bylo líto..no ale že tam 2 embrijka vhodná k transferu jsou...
Takže jsme skočili do auta a frčeli o 106 a já celou cestu brečela co jsme komu udělali,tak moc jsme doufali v mrazáčky a tak.. no..
Když jsme tam dorazili tak embrioložka si nás vzala stranou a říká že tam mezi tím našla ještě jedno embrijko co je v pořádku...a je vhodné k transferu..ale že žádné z těch 3 nedoporučuje mrazit! že by to s největší pravděpodobností nepřežily..
NO a co teď že jo.. tak jsem se s manžou rozhodli pro risk a nechali si dát všechny 3.....jsou to velká embrijka tak si musíme držet palce..
28. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak super Wrtulí, určitě se ujmou,co budeš dělat,když se ujmou všechny? to budou trojčátka, :slight_smile: :wink:Nám tři dát nechtěli. A kdy budeš testovat?
28. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci oni asi nebyly všechny úplně super truper kvality..embrioložka říkala že si myslí že se určitě všechny neujmou..
no já prohlásila že jesli budou trojčata tak miminálně jedno hlídá doktor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
a doopravdy to budu řešit až najdu // a na UTZ budou 3 srdíčka :pensive:
28. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak v Heliosu taky tři nedávají ..normálně..
ale tyhle pr nebyly vhodný k mražení ale na transfer jsou dobrý.. jako že mražení by je poničilo a to mi jich hned bylo líto když už se dobojovaly takhle daleko! prostě jsem je tam nemohla nechat chudinky malý na misce samotný
28. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak wrtulí,hlavně,že už je tam máš,bobánky. :wink: A kdy budeš teda testovat?
28. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
říkali že to mám vydržet 10 až 12 dní..tak uvídíme.. jak to vydržím :wink:nejlíb by bylo skočit si někam na krev ale uvidíme třeba to na sobě poznám nebo tak.. no prostě uvidíme jak se to bude vyvjíet...
jo a byli jsme hned pak na mooooooc dobrým obědě! Tak jsem mrňouskům hned říkala že takhle se u mě budou mít pořád :wink:když u mě zůstanou..
jo a šli jsme se projít na ty vánoční trhy ale já úplně vytuhla.. únavou takže jsem tam byli asi 10 minut a šli zpě a jeli domů :astonished:
manža byl na transferu se mnou a jak byl celý dopoledne v pohodě tak při transferu a po něm byl na nervy úplně nesktuečně.. pořád se mě pta jeslti nechci aby mě nosil a taky byl úplně zděšenej když jsem začala kašlat že je vykašlu... no bojí se o ně ..
to já byla na nervy ráno ale pak jsem z toho měla moc dobrej pocit.. že to vlatně vůbec tak špantě nedopadlo máme naději a hned 3 násobnou a tak velkou jsme ještě neměli! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulko,tak takový pozitivní přístup je potřeba. PRostě tam jsou a zůstanou. Jo člověk má po prvním et fakt takový zvláštní pocity,jestli může na záchod,kašlat,pšíknout si.logicky ví,že to není možný,ale jak to není přirozený,tak má člověk prostě strach.
28. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulka - tak to je teda nabeh na 3-jicky! :wink:
na kolky den po OPU ti robili transfer? a kolkobunkove su?
28. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul ted musíš sebe i ty broučky rozmazlovat,at se jim u tebe líbí. :wink: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci už rozmazuju dala jsem si k včeři tlačenku :grinning: :grinning:
tinafarkas bylo to 5 tý den kultivace jedno byla kompaktující morulka tzn. kolem 16 buněk možná víc a u blaktocist už je buněk kolem 100 tam už se nepočítají
28. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
wow, tak to znie super!
inak, viete niekto, preco by sa IVF nemalo vydarit? preco by sa nemali bunky delit? blbe otazky, ale ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tinafarkas to je složité a radši na to nemyslet..
Jo Luci a sliznice 8,7mm takže prý ok uff :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek