• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak fajn, nebudem na to mysliet - budem radsej mysliet na tych dvoch mimiskov, ktore mam od vcera v sebe :wink:
a ta sliznica - to ti povedala gynekologicka, aka je?
28. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tinafarskas no možná ještě nejlíp myslet na ně mluvit na ně a dělat spoustu super odpočinkových činností :wink:
o sliznici mi pověděl doktor měřil mi ji před transferem..
myslím že idál je mezi 9 a 13 mm jsem tu někde četla ale tak když jsem měla 8,7 tak myslí ok a on říkal taky
28. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ano - ale ja som dnes nevydrzala a povysavala som dom, hadam som to neprehnala...
mne asi gynekologicka aj merala sliznicu, ale nic mi nepovedala... tak spolieham, ze je ok
len ti mimiskovia mi trosku robia starosti - davali mi ich na 3-ti den, kedy by mali byt 6-8 bunkove a moje boli len 5-bunkove...
ty si na prvom IVF?
28. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne už mám za sebou jedno kolo IVF bez transferu...
hele to můžou dohnat :wink:
ti moji taky asi nebyli úplně 100 když se nedali mrazit ale to vůbec nevadí kolikrát jsou třeba i z 3 buněčných co se rozpadají krááásné děti tak co :wink:
28. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No začínáš dobře Wrtul :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci je musím zvykat od mala přece to nebudou žádný vořezávátka :grinning: :grinning: :wink:
28. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,já si tenkrát dala myslím uzené a ted taky zrovna všechno zdravé nejím. Nějak se nepřecpávám ani nemám zvláštní chutě,ale jím normálně. Spatně mi taky zatím nením. Tak bych řekla,že zatím jím jak před tím. Akorát mám pořád chut na pivo,teda jako pito a džusy. :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem ko ukážu se možná zítra.. uvidíme...
teda ukážeme jsem dokud nepříjdem ms tak jsme 4 v 1 :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttak tak,ukážete se. :slight_smile: :dizzy_face: Tak se mi to líbí. Já jsem taky pořád 3v1. :dizzy_face: Dokud se to neukáže jinak. Ale taky už začínám mít vítr. A ještě ty chřipky,to by mě asi šlehlo,kdybych něco chytla. :frowning2:
28. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik za povzbudenie, wrtulka
lucifirek a ty si kolky den po transfere?
28. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci musíš být optimistka..
já vím jde to těžko ale dost často je humor to poslední co člověku zbyde... :wink:
28. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu wrtul. Já myslím pozitivně,právě že mám strach,že ted si nic nepřipouštím,aby to nebylo předčasné.
Tinafarkas já jsem 25.den po ET. Příští čtvrtek máme utz.
28. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul-ty nejsi žádnej troškař. :grinning: :grinning: :grinning: Držím palečky ať se jich co nejvíc chytne.
28. lis 2009 v 19:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzy,koukala jsem,krásný pyžamko.
28. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi moc děkuju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek - to uz by si mala mat potvrdene, ze si tehu, ze? :wink:
28. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky už vážně jdu! :wink: pá pá
28. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtulka - dobru noc!
28. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinafarkas to mám minulý čtvrtek jsem testovala a potvrzeno i z krve 1390 hcg :wink:
Wrtul pá,krásné těhu sny :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lcifirek - tak ti je sialene vysoke hcg - cakas dvojcatka? :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinafarkas bud v klídečku a myslí na drobky. Zaváděli ti je dříve než nám,tak je normální,že byli mín vyvinuté. :slight_smile:
Ahoj holky.:slight_smile:
Wrtul moooc gratuluji k ET! Ani nepochybuji,ze nahlasis //. :slight_smile:

Tinko take jsem mela 2 embryjka po 3 dnech a jsem tehu. Tak si je hezky opatruj v brisku. :slight_smile:
Tina to ještě nevím,to se potvrdí až z utz,ale možné to je,máme zavedá dvě embryjka,hatchující blastocystu a expandovanou blastocystu s AH. Tak uvidíme ve čtvrtek,co tam na nás vykoukne.
28. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek - pri takom vysokom hcg ani nepochybuj :wink: kiez by som aj ja take mala o 2 tyzdne! a urcite daj vediet, ako dopadol uzv.
nadish - dakujem, ved ja ani nepochybujem, ze sa uchytia! :grinning: a tebe sa uchytili obe?
28. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to určitě dám vědět. :wink: NEboj taky to uteče,i když z vlastní zkušenosti vím,že těchto čtrnáct dní je nejdelších,za celou stimulaci. Jinak to utíkalo,ale čekání na test bylo hrozné. Já testovala 16. den po ET,tak jsem s tím hcg v normě. Ale uvidíme. Jsme na dvojčátka připraveni a také mluvíme zatím jenom o dvojčátkách,dokud to nebude jinak.
28. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a ty chodis do centra v cechach alebo na slovensku?
28. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v čechách na Unicu Brno a ty? My máme také po 2.ivf. První dopadlo blbě, z 23 folíků vzniklo 13 embryek a 4.den po oplodnění zbyli jen 3 a to jenom šestibuněčná,takže nic moc. Takže test negativní. A druhý pokus probíhal hodně jinak,lépe a ještě nám zbyli 3 mrazáčci.
28. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tina ja jeste take nemela utz. Jdu az v patek na prvni utz.
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish,taky jsi tak zvědavá. Já jen doufám,že bude všechno v pořádku. Ale cítím se dobře.Tak uvidíme. :wink:
28. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim na slovensko - v Blave - Iscare. Som po 1. IVF - vcera som mala transfer - odobrali mi 8 folikulov, z toho bolo 7 vhodnych a cez ICSI sa oplodnilo vsetkych 7. na 3.den mi preniesli dve 5-bunkove embrijka - vraj sa pomalsie delia - mali by byt 6-8 bunkove...
som presvedcena, ze sa ujmu obidve :wink:
28. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek