• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Luci no slabe slovo zvedavost. :grinning: chvilema mam dost blby pocit zda je vse v poradku. Je mi porad dobre relativne. Jen mi je spatne od zaludku,ale to se da zvladnout.
28. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se vám jich ujmulo dost. Uvidíš,že se u tebe zavrtají a bude jim tam lépe,než ve zkumavce (mističce).
28. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadish,tak to jsme na tom stejně. Taky celkem v pohodě,žádné potíže,krom té únavy. Břicho taky nějak extra nebolí. Občas jen takový tlak nebo píchnutí,ale to jsou všechno jen takové drobnosti. Akorát v noci bych řekla,že hůř spím. Ale jinak nic. No tak tento týden se to obě dozvíme. :wink:
28. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek - :grinning: vsak jasne, ze v mame je lepsie, ako v inom prostredi :grinning:
nadish - tak ty si tiez cerstva tehulka! blahozelam! co tomu predchadzalo u teba?
28. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak v noci blbe spim taky. Mozna proto ze chodim kazdou chvilku na malou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak tak dozvime. Nejdrive se mi to tahlo,ale ted uz to od pondeli utece.
28. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám pro vás zprávy o Míle, je od úterka ve špitále, trochu krvácela a tvrdne jí břicho. Ale zítra jí snad odpojí od kapaček, tak jí doufejme brzy pustí domu. Moc vás pozdravuje a hlavně Wrtulce moc drží palce :wink:
28. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish,tak to já moc na wc nechodím,ale pořád se budím a převaluju.
Litsea moc děkujeme za info. Už jsme se tu po ní sháněli. A wrtulce to dopadlo dobře. :wink: už má u sebe 3 miminka. A Milušku moc pozdravujeme.
28. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif, rádo se stalo, snad budou s prďolkama v pořádku. O wrtulce už jsem Mílu informovala a pozdravy jí ráda vyřídím :dizzy_face: Tak se držte, žirafky :zipper_mouth:
28. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
litsea díky za zprávu o milu, už jsme měly strach..pozdravuj jí.

wrtulíne, to je supeeeer! :grinning: :grinning: :grinning: mám velkou radost! už se zavrtávají bobci! buď pozitivní a užívej si, že jsi neprokazatelně těhotná!!!:slight_smile:

hezký večer holky
28. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda wrtulka bude matka roku :grinning: teda trojčátka to je super,ale chápu, že jsi tam to třetí nemohla nechat..,super, že víme o milušce,že ji hlídají a snad brzo přijde mezi nás...
holky čekatelky, držím vám moooc palečky, vše vyjde, uvidíte...
28. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, děkuji, pyžamko jsem si koupila, moc se mi líbilo a našila tam ty suchy zipy na kojení do porodnice, jelikož v obchodě jsem nic takovyho nenašla a v košili bych nepřežila už tak to bude hrozny spávám doma nahá, takže jsem něco fakt musela pořídit.
28. lis 2009 ve 22:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

jak je mamince wrtulce? :wink:

a co plánuješ na dnešek lucíku? :slight_smile: tady je dnes hnusně, ale my budeme uklízet, takže mi to zas tolik nevadí.

zuzi, to je peklo s tím oblečením, co? a kolik jsi přibrala? (si tady dělám takovej soukromej průzkum :slight_smile: )
29. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Evi já dneska uvařila knedo zelo. A pojedu se podívat k babičce a pak mi možná manža doveze větvičky na výzdobu.
29. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a už se ti zvětšuje bříško?
29. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem..
no jak mi je holky cítily jste po transferu něco? mě občas na různých částech různě pobolívá břicho.. ale nic šílenýho.. prostě trošku..
jinak jsem akční :grinning: :zipper_mouth: ráno jsem skoro hodinku blbla s pesinou, pak přijeli naši a šla jsem s mamkou na trhy, pak oběd a teď jsem sedla a cítím se unavená :grinning:
jo tady je venku krááásně sluníčko ale zima.. no co by člověk chtěl na konci listopadu...
LUci a jak je u vás? Co ty Evíku? :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to hezky u babičky užij lucinku. já už si dala na stůl věnec - mamka mi udělala, je moc hezký. a chci si taky udělat vánoční výzdobu, ale je pravda, že i tady vyšlo sluníčko, tak mi to vůbec blízký příchod vánoc nepřipomíná :grinning: ale jinak od rána s manžou uklízíme...
luci: bříško se mi zvětšuje, mám pocit, jen večer, to se mi děsně nafoukne či co...ale jinak nosím pořád svoje džíny. teda už bez pásku, ale doufám, že to ještě chvilku vydrží :slight_smile:
wrtulí: já taky necítila nic, jen občas jakoby bolest vaječníků, ale to jen sem tam...jinak nic. bereš utroš? jestli jo, tak je vše ok a nemusíš se ničeho bát :wink:
29. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Evi..
Utroš zadádím 2 tablety 2 krát denně..- ráno a večer a večer k tomu ještě beru nějakej jeden hormon na tu sliznici..
29. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý wrtul, to by tě nemělo břicho moc bolet, jen občas sem tam někde píchnout :wink: já taky beru pořád utroš. 3xdenně jednu tabletu zavádím...
hezký odpolko
29. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím, jestli jsem to už psala, nebo né, ale zůstalo mi 60ks Utroše a 1x Pregnyl, kdyby jste měli někdo zájem.
29. lis 2009 v 17:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla. Miluška je 24tt.
29. lis 2009 v 17:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ted dorazila,zdržela jsem se u bábí. Byla tam i teta,tak sme popovídali.
29. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi tak jeslti za 12 dní najdu // tak ten Utroš beru :wink: za kolik?
29. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a jak bylo? :dizzy_face:
já celý odpoledne relaxuju...no skoro se nudím :sunglasses:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo dobře,zdrbli jsme všechno. A člověk přijde na jiné myšlenky.
29. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak to je moooc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že mám ještě zbytek rodiny z mamčiny strany,protože nejbližší a rodina z tátovi strany. To je smutný.....
29. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dneska jsem si ani moc nezdřímla,tak jsem docela unavená,dneska asi brzo usnu. Akorát odpoledne jsem nestihla ten film Úsměv Mony Lisy.
29. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci úsměv Mony Lisy je moc hezkej my na něm byli v kině a viděla jsem ho dokonce 2x...
Je fajn že si náš s kým popovídat...snad to bude pořád lepší a lepší..
29. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufám. My ten film odpoledne nedokoukali. Dávali ho myslím na Nově. To je dobře,že jsi relaxovala. U mě se to ani říct nedá,protože to trvá už čtrnáct dní,spíš to bude kopr.A nechut cokoli dělat. Zítra půjdu na pokec s jednou známou,je to taková drsná agentka,takže na ni člověk musí mít náladu. Ale těším se. Dám si asi v číně kung pao,už na něj mám dlouho chut,a doma ho člověk neudělá tak dobré.
29. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulí, tak dělám tu pizzu podle tebe, tak snad se to povede i s tou bezlepkovou moukou :grinning: už mám na to chuť...

luci, to je fajn, že jsi byla pokecat, je to třeba :wink:

zuzi: nejsem si jistá, ale myslím, že i kapr psala, že by od tebe ten utroš vzala, ale nejsem si jistá....tak se jí radši ještě optej...

tak hezký večer
29. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek