• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Luci já zítra asi ozdobím venku stromeček:slight_smile: už se na to moc těším jen nevím co na to naše pesina jslti ho zas hezky neodstrojí :grinning:
29. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, nic nechci jen poštovny třeba, jde přeci o mimísky a pomáhat si musíme, no né? :sunglasses:
29. lis 2009 v 19:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na to mrkla a ani to poštovny nebude nutny, vejde se to do obálky. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky,

tak koukám, že už máš Wrtul u sebe 3 mimísky :dizzy_face: Tak držím moc palečky, ale není důvod, aby se jim u tebe nelíbilo viď? :wink:

Milu mě překvapila, vůbec jsem netušila, že má nějaké problémy :frowning2: Hlavně, aby bylo všechno v pořádku a byla brzy doma. Milu, držím moc palečky :slight_smile:

Mně dnes mamča umyla všechna okna - ještě, že jí mám :slight_smile: Takže už mi svítí svícen v okně. Je to krásný, Vánoce jsou tu coby dup :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno,

tak co wrtulko povídej přeháněj :slight_smile:)) jdu to dočíst
30. lis 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ránko Chrobi...
jdi číst nic nového jinak zatím není :wink:
30. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo jo já vím budu si muset počkat :slight_smile:))))
30. lis 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi budeme si muset počkat všichni no uvidíme.. bojím a věřím.. myslím že to dobře znáš.. :wink:
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno holky :wink:
Zuzi já psala o tom Utroši, ale klidně ho přenechám wrtul :wink:
Protože když to tak počítám tak mi ten můj asi vyjde. mám ještě dce krabičky, když počítám olatíčko na týden, tak mám ještě na 14 dní a to budu 12tt, tak nevím jal se pak ještě bere......
30. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku v pohodě vždyť já vůbec nevím jak dlouho ho budu potřebovat :wink: i když doufám že dlouho...
30. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul :grinning: v poho :grinning: určo dlouho dlouho.
30. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno žirafidy.... :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě už se to krátí,já už se jen 3. vyspím a frčíme do brna.
30. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy jak už ti tam naskočil ten 30. týden,to to frčí že. To uteče co nevidět. Koukám,že ho čekáte v únoru. my jsme byli všichni v únoru,já 3. ségra 7. a mamka 14.
30. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci takže už za 3 dny uvidíš že jsou to dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahojky Rudíku :dizzy_face:
30. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky letí to. :slight_smile:
My jdeme s Rudou až příští týden, že? :wink:
jÁ teda dnes byla na imunologii, tak nevím co mi vlastně teď budou zkoumat a hlídat a ve středu jdu na genetiku. a to taky uvidím :slight_smile:
No a jsem teda zvědavá, kdy dostanu už tu průkajdu. Doufám že ten příští týden. :grinning:
30. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

Wrtul, jak se cítíš?
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul to uvidíme,jestli budou dvě. Ale vzhledem k tomu,že mi celkem nic není. Tak nevím. I když dneska mi je trošku špatně. Ale jinak celkem dobrý. Uvidíme,jak se to vyvine,stejně stím nic nenaděláme. Snad tam budou obě :wink:
Teda Kapříku,ty máš toho lítání po doktorech až až,ale aspon si tě hlídají. A stojí to za to. To už bys mohla dostat průkajdu a boxík. Budeš mít co prohlížet. :wink:
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulí,já ti budu držet strašně moc pěsti,at se hezky taky dvě ujmou,at už to nemusíš nikdy podstupovat. a nervovat se .
:wink: Máš nějaké nové fotečky z domečku. Musím se kouknout na Atřechu. :wink:
30. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je toho opravdu hodně :unamused: ale co. jen doufám, že mi něco nenajdou. Víte jak to chodí. K doktorovi jdeš zdravá a vycházíš se 100 nemocema :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem zvědavá, jestli dostanu kufřík. Ani nevím, jestli je Žu má. Ale jestli má tak určo dá :grinning:
30. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že kufřík dostaneš s průkajdou. :wink:
30. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jak se cítím no hlavně nervózně..¨
občas mě trochu pobolívá břicho v různých částech.. bojím se když jdu na záchod že tam bude krev... :pensive: no asi to znáte že...
jinak se snažím zabavit se jak to jde...
teď půjdu ozdobit ten stromeček ven ..
Luci žándý nový fotky na střeše nemám.. ale nevím třeba si všechny fotky neviděla... :wink:
30. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,tak já to sleduju na wc,pokaždé když jdu. Prostě člověk má strach,aby se něco nepo...
30. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul klíííííííd :wink: přece jim věříš na milion % ne :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo věřím!!!!
ale chtěla bych už nějakej důkaz že tam jsou :grinning: :pensive:
30. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy chceš testovat?
30. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak já mám sice v pase termín 15, ale dle OPU/nebo ET/ mám termín 14 a dle UZV 7 tak to se vám strefuju do rodiny. Já jsem koncem ledna 21., tatík je 1.2...tak jsem ráda, že to snad bude vodnář... :grinning: a je to neskutečné, vidět 30tt u svého nicku.. utíká to neskutečně... za chvíli půjde do školy...a ty uvidíš, jedno, dvě...
Ahojky Wrtulko :slight_smile: těhulko...
jo kapříku, už se nemůžu dočkat, nějak my tak poslední tři dny tvrdne víc bříško a jakoby tlačí váíce dolů, tak snad je to normálka...ráda, když budu zkontrolovaná...a uvidíme miláčka na vlastní oči a taky budu už konečně vědět, kolik váží a měří..., jo v 10tt už by průkajda být mohla...u mě taky vyčkávala..snad do 12tt, aby kdyby..znáš ty kecy,
to já dostala s průkajdou jen časák,ale je tam pěkně rozepsané týden po týdnu, jak se má cítit maminka a změny těla...a co má a nemá mít miminko...tak v tom listuju často...
30. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky doufám,že pak dostanu kufříky,u té naší je dostávají,tak to by mě mrzelo,kdybych ho neměla :grinning: :pensive: :pensive:
30. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku chci to s testem vydržet co nejdýl takže uvidíme kdy..
nejlíp 10- až 12 dnů po transferu ...a nejlepší je to prý z krve
30. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek