Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
30. kvě 2009
to bude rodeo příští týden pěkne každej den někdo bude hlásit 🙂)))
haassinka
30. kvě 2009
izzii, ještě vůbec nevím podrobnosti, šlo to všechno hrozně rychle a v podstatě se to dozvím až v pondělí při první injekci🙂
je normální, že mi doktor nebral ani krev- nezjišťoval hladiny hormonů atd..? =-)

jinak všem hodně štěstí, ať už jsou tu jen pozitivní příspěvky🙂
chrobacek
30. kvě 2009
haass a ty už máš mrchu? že to máš tak nalanované???
haassinka
30. kvě 2009
chrobacek: měla by přijít zítra, poslední dobou chodila jako hodinky 😉 ale samozrejme je možné,že se to o den nebo dva posune
chrobacek
30. kvě 2009
haas u nás je to tak že 2DC jdeš na krev a utz a dle výsledků ti dají stimulační protokol-tj léky a začneš ten den píchat ... pak se jde na UTZ po 5 dnech když už je vidět zda to nějak reaguje......
miluse
30. kvě 2009
Chrobí, no já se snažím, ale nevím jestli dost... clostil jsem dobrala minulý týden a ještě teďky dává o sobě v noci vědět, když se probouzím s propoceným pyžamam =-)

Hmm, tak koukám, že příští týden fakt bude hoooodně zajímavý 😃 to tu za chvíli budeme zakládat třetí pokračování 😃 :-p
chrobacek
30. kvě 2009
mil no tak to ti dává pěkně zabrat ale folíky budou jak víno 🙂))) a na žádný ivf nepůjdete 🙂
ruda
30. kvě 2009
vítám tě haas, já jsemměla dovolenou na stimulku a od ET jsem v PN, v práci to ví a drží palce
sleduju, že fakt to píchání máme každá úplně jinak, já taky jela 2dc na krev / i manža na infekce/ a UZV začala jsem píchat asi 10-11 dnů, přesně nevím a bylo OPU a za 6 dnů ET, ke konco stimulky jsem jen funěla a břicho mě bolí ještě teď ale po OPU dva dny horší než po laparce, chodila jsem v předklonu, nespala, jedla Brufen..
teda tó je super tolik lidiček, oni doktoři vědí, že květen a letní měsíce jsouna IVF dobré--a holky testilky, zatím pořád nic nekončíííí
izzii
30. kvě 2009
Jsem tu 🙂 , nejel nám net
miluse
30. kvě 2009
chrob, kéž by jsi měla pravdu, ale já to IUIčko beru spíše jen takové zpestření docházek do CARu a moc tomu nevěřím :-N
izzii
30. kvě 2009
Čau Rudýý, 🙂 máš pravdu, květen je na plození nejlepsší měsíc 😃

Hassi, já nevím, do jakého CARu chodíš, ale myslím, že by ti vždy před IVF měli udělat horm. profil, aby věděli, že je u tebe vše ok. Ale tak snad tvůj dr. ví, co dělá. A máš příznaky na MS?

U nás v práci, ví jen vedoucí, že chodím do CARu, protože jí nosím propusty s razítkem Reprofitu a slíbila mi mlčenlivost, tak jí snad můžu věřit. Já už jsem tady psala, že v té naší ženské "slepičárně " o tom nechci mluvit.

Příští týden fakt bude zajámavej na zprávy, doufám, že budou jen samé dobré 🙂 !!
izzii
30. kvě 2009
Miluš, tak buď v pohodě a ono to nějak dopadne. Žádný pokus není marný 😉

Ještě jsem vám jen chtěla říct, že po těch hormonech mám normálně návaly horka, hlavně v práci, vždycky se úplně "orosím" a je to hrozně nepříjemné. Kolegyně si toho všimla a říkala mi, jestli nejsem těhotná 😎 . Kdyby věděla....
miluse
30. kvě 2009
Izzi, jj nějak to bude...

včera jsem se dozvěděla,že druhá holčina z naší party je těhule... jedna je tam v 9 tt a druhá v 6 tt a další dvě jezdíme do CARu s tím, že IVF bude v červnu, tak jestli nám to vyjde, tak to bude kupa dětí příští jaro 😃
ruda
30. kvě 2009
to je jasné, že to bude kupa dětííííí
čusík Izzííí
haass odkud jsi a kam jezdíš do CAR?
Milu držím palce, ať toklapne
chrobacek
30. kvě 2009
izzii dívíš se že máš navaly ? máš hormony od ženskej v přechodu takže ti nechaly svoje návaly 🙂))
chrobacek
30. kvě 2009
hele jak tady píšete ty příznaky tak sebou budu v práci fakt muset hodit abych to všechno dodělala protože s návaly a buh ví čím vším tu závěrku nezvládnu 😃 😃
miluse
30. kvě 2009
Chrob, no si je klidně mohly nechat hele... viď Iz :-p 😃
izzii
30. kvě 2009
No teda si je mohly nechat Miluš, no říkala jsem si, že jsem jak ženská v přechodu 😃 a ono tak vlastně je. Tak už se tomu Chrobi nedivím 😎 .
Aty jsi účetní Chrobi? Že děláš závěrku? Je fakt, že mě ty návaly v práci hodně znervózňovaly a byla jsem úplně rozčilená, že se musím soustředit....
izzii
30. kvě 2009
Miluš, já mám kolem sebe taky hodně těhotných, v práci hned čtyři ženský, 3 jsou už cca 7 -8 měsíc, jedna 8tt, takže taky nášup. Doufám, že se brzy přidám 😉 .....
irminka
30. kvě 2009
ahojte žirfinky,
právě jsme se vrátili z fotbalového zápasu, popapali, malého jsem vyhodila za kamarádama a já mám čas vás zase dočíst.
pro info: břicho furt jak balon, ale vůbec to nebolí, to je jediné štěstí. Ještě, že se nám ochladilo a já mohu nosit bundu a to není tak vidět 🙂

Jinak testilky: držte se, krev ukáže pravdu a určitě to pozitivní 🙂
chrobacek
30. kvě 2009
izzii jojo ve středu tu mám auditorku a slíbila jsem, že to budu mít nachystané tak nevím nevím 🙂 nemusí to být ale víš co mám strach abych třeba fakt nemusela zůstat doma a to by byly nervy teprve neuzavřenej rok neudělané danové přiznání atd....
chrobacek
30. kvě 2009
irmi tak alespon nějaká dobrá zprava 🙂 je zima a balon se dá maskovat 🙂
izzii
30. kvě 2009
Aha Chrobi, chápu tvé obavy, ale doufám, že se budeš cítit jakž takž a zmákneš to, aby jsi už pak měla od toho pokoj a mohla si užíva případné těhu 😉

Irmi, ty nám sem vnášíš alespoň pozitivní zprávičky. Je dobře, že tě pupendo nebolí, jasnačka teď ho schováš 😉

Odbíhám k vaření, dnes jsme vstávali pozdě, až v 11 😃 , tak až teď vařím oběd..
irminka
30. kvě 2009
chrobi 🙂
irminka
30. kvě 2009
holky: já zase nemůžu vůbec v noci spát, přes den jsem jak mátoha, ale snažím se fungovat normálně, protože my jsme celá rodina taková trošku prdlejší, potom si myslím, že v noci budu hotová a je půl druhé ráno a já vyspaná, to je otřes...
chrobacek
30. kvě 2009
izzii jo zvládnu to ale nesmím tu furt vypindávat 🙂)) kde si myslíš, že ted sedím? v praci a plkám 🙂
irmi u vás to musí být taky divočina 🙂))
irminka
30. kvě 2009
chrobi: jsme takoví akčnější,no 🙂 - fotbal. hokej, kola...já už snad ted mám větší klídek, ale když je manža v práci, musím se synátorem já, ale co bych pro chlapečka neudělala, vždyt mám zatím jenom jeho 🙂

Tak nepindej děvče a makej at si brzy doma :-p
irminka
30. kvě 2009
chrobi a myslím si, že ty nejsi také jedna z těch , co by byla klidná,že 🙂
chrobacek
30. kvě 2009
irmi já jsem hrozná já hlavně nevydržím nic nedělat, vůbec nevím co to je si lehnout na gauč 🙂) nebo sedět u televize tu nemáme 🙂)) taky jsem stačná v tom jak sonduju všechno, protože nesnáším být nepřipravená a taky jsem stááášně netrpělivá 🙂))))))) jo ale na squash můžu ne??? jo a tím balonem letím příští sobotu tak jestli mi ve vzduchu prdnou vajíčka tak nevím co budeme dělat 😃
izzii
30. kvě 2009
Teda Irmi, Chrobi, vy jste takové akční?? Já mám taky ráda, když se pořád něco děje, ale sportovec moc nejsem 😞 Chrobi, ty jsi v práci ???? Já v soboru v práci ještě nikdy nebyla 😃 Tak hezky pracuj, ať to pěkně ubývá 🙂
Irmi, kolik je synkovi?
Chrobi, tě čeká teda pěknej adrenalin!! Bych se bála, fakt, já na takové aktivity moc nejsem, bo jsem poseroutka 😃 Ale hlavně, aby se ti to líbilo a teple se obleč, jasnačka??