• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to bude rodeo příští týden pěkne každej den někdo bude hlásit :slight_smile:)))
30. kvě 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii, ještě vůbec nevím podrobnosti, šlo to všechno hrozně rychle a v podstatě se to dozvím až v pondělí při první injekci:slight_smile:
je normální, že mi doktor nebral ani krev- nezjišťoval hladiny hormonů atd..? :confused:

jinak všem hodně štěstí, ať už jsou tu jen pozitivní příspěvky:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
haass a ty už máš mrchu? že to máš tak nalanované???
30. kvě 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek: měla by přijít zítra, poslední dobou chodila jako hodinky :wink: ale samozrejme je možné,že se to o den nebo dva posune
30. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
haas u nás je to tak že 2DC jdeš na krev a utz a dle výsledků ti dají stimulační protokol-tj léky a začneš ten den píchat ... pak se jde na UTZ po 5 dnech když už je vidět zda to nějak reaguje......
30. kvě 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, no já se snažím, ale nevím jestli dost... clostil jsem dobrala minulý týden a ještě teďky dává o sobě v noci vědět, když se probouzím s propoceným pyžamam :confused:

Hmm, tak koukám, že příští týden fakt bude hoooodně zajímavý :grinning: to tu za chvíli budeme zakládat třetí pokračování :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil no tak to ti dává pěkně zabrat ale folíky budou jak víno :slight_smile:))) a na žádný ivf nepůjdete :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám tě haas, já jsemměla dovolenou na stimulku a od ET jsem v PN, v práci to ví a drží palce
sleduju, že fakt to píchání máme každá úplně jinak, já taky jela 2dc na krev / i manža na infekce/ a UZV začala jsem píchat asi 10-11 dnů, přesně nevím a bylo OPU a za 6 dnů ET, ke konco stimulky jsem jen funěla a břicho mě bolí ještě teď ale po OPU dva dny horší než po laparce, chodila jsem v předklonu, nespala, jedla Brufen..
teda tó je super tolik lidiček, oni doktoři vědí, že květen a letní měsíce jsouna IVF dobré--a holky testilky, zatím pořád nic nekončíííí
30. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile: , nejel nám net
30. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrob, kéž by jsi měla pravdu, ale já to IUIčko beru spíše jen takové zpestření docházek do CARu a moc tomu nevěřím :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Rudýý, :slight_smile: máš pravdu, květen je na plození nejlepsší měsíc :grinning:

Hassi, já nevím, do jakého CARu chodíš, ale myslím, že by ti vždy před IVF měli udělat horm. profil, aby věděli, že je u tebe vše ok. Ale tak snad tvůj dr. ví, co dělá. A máš příznaky na MS?

U nás v práci, ví jen vedoucí, že chodím do CARu, protože jí nosím propusty s razítkem Reprofitu a slíbila mi mlčenlivost, tak jí snad můžu věřit. Já už jsem tady psala, že v té naší ženské "slepičárně " o tom nechci mluvit.

Příští týden fakt bude zajámavej na zprávy, doufám, že budou jen samé dobré :slight_smile: !!
30. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluš, tak buď v pohodě a ono to nějak dopadne. Žádný pokus není marný :wink:

Ještě jsem vám jen chtěla říct, že po těch hormonech mám normálně návaly horka, hlavně v práci, vždycky se úplně "orosím" a je to hrozně nepříjemné. Kolegyně si toho všimla a říkala mi, jestli nejsem těhotná :sunglasses: . Kdyby věděla....
30. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izzi, jj nějak to bude...

včera jsem se dozvěděla,že druhá holčina z naší party je těhule... jedna je tam v 9 tt a druhá v 6 tt a další dvě jezdíme do CARu s tím, že IVF bude v červnu, tak jestli nám to vyjde, tak to bude kupa dětí příští jaro :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné, že to bude kupa dětííííí
čusík Izzííí
haass odkud jsi a kam jezdíš do CAR?
Milu držím palce, ať toklapne
30. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii dívíš se že máš navaly ? máš hormony od ženskej v přechodu takže ti nechaly svoje návaly :slight_smile:))
30. kvě 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jak tady píšete ty příznaky tak sebou budu v práci fakt muset hodit abych to všechno dodělala protože s návaly a buh ví čím vším tu závěrku nezvládnu :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, no si je klidně mohly nechat hele... viď Iz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda si je mohly nechat Miluš, no říkala jsem si, že jsem jak ženská v přechodu :grinning: a ono tak vlastně je. Tak už se tomu Chrobi nedivím :sunglasses: .
Aty jsi účetní Chrobi? Že děláš závěrku? Je fakt, že mě ty návaly v práci hodně znervózňovaly a byla jsem úplně rozčilená, že se musím soustředit....
30. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluš, já mám kolem sebe taky hodně těhotných, v práci hned čtyři ženský, 3 jsou už cca 7 -8 měsíc, jedna 8tt, takže taky nášup. Doufám, že se brzy přidám :wink: .....
30. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirfinky,
právě jsme se vrátili z fotbalového zápasu, popapali, malého jsem vyhodila za kamarádama a já mám čas vás zase dočíst.
pro info: břicho furt jak balon, ale vůbec to nebolí, to je jediné štěstí. Ještě, že se nám ochladilo a já mohu nosit bundu a to není tak vidět :slight_smile:

Jinak testilky: držte se, krev ukáže pravdu a určitě to pozitivní :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii jojo ve středu tu mám auditorku a slíbila jsem, že to budu mít nachystané tak nevím nevím :slight_smile: nemusí to být ale víš co mám strach abych třeba fakt nemusela zůstat doma a to by byly nervy teprve neuzavřenej rok neudělané danové přiznání atd....
30. kvě 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi tak alespon nějaká dobrá zprava :slight_smile: je zima a balon se dá maskovat :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Chrobi, chápu tvé obavy, ale doufám, že se budeš cítit jakž takž a zmákneš to, aby jsi už pak měla od toho pokoj a mohla si užíva případné těhu :wink:

Irmi, ty nám sem vnášíš alespoň pozitivní zprávičky. Je dobře, že tě pupendo nebolí, jasnačka teď ho schováš :wink:

Odbíhám k vaření, dnes jsme vstávali pozdě, až v 11 :grinning: , tak až teď vařím oběd..
30. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já zase nemůžu vůbec v noci spát, přes den jsem jak mátoha, ale snažím se fungovat normálně, protože my jsme celá rodina taková trošku prdlejší, potom si myslím, že v noci budu hotová a je půl druhé ráno a já vyspaná, to je otřes...
30. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii jo zvládnu to ale nesmím tu furt vypindávat :slight_smile:)) kde si myslíš, že ted sedím? v praci a plkám :slight_smile:
irmi u vás to musí být taky divočina :slight_smile:))
30. kvě 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: jsme takoví akčnější,no :slight_smile: - fotbal. hokej, kola...já už snad ted mám větší klídek, ale když je manža v práci, musím se synátorem já, ale co bych pro chlapečka neudělala, vždyt mám zatím jenom jeho :slight_smile:

Tak nepindej děvče a makej at si brzy doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi a myslím si, že ty nejsi také jedna z těch , co by byla klidná,že :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi já jsem hrozná já hlavně nevydržím nic nedělat, vůbec nevím co to je si lehnout na gauč :slight_smile:) nebo sedět u televize tu nemáme :slight_smile:)) taky jsem stačná v tom jak sonduju všechno, protože nesnáším být nepřipravená a taky jsem stááášně netrpělivá :slight_smile:))))))) jo ale na squash můžu ne??? jo a tím balonem letím příští sobotu tak jestli mi ve vzduchu prdnou vajíčka tak nevím co budeme dělat :grinning:
30. kvě 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Irmi, Chrobi, vy jste takové akční?? Já mám taky ráda, když se pořád něco děje, ale sportovec moc nejsem :frowning2: Chrobi, ty jsi v práci ???? Já v soboru v práci ještě nikdy nebyla :grinning: Tak hezky pracuj, ať to pěkně ubývá :slight_smile:
Irmi, kolik je synkovi?
Chrobi, tě čeká teda pěknej adrenalin!! Bych se bála, fakt, já na takové aktivity moc nejsem, bo jsem poseroutka :grinning: Ale hlavně, aby se ti to líbilo a teple se obleč, jasnačka??
30. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek