• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Luci jakej kufřík? :confused: :grinning:
30. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,to dávají u gynekologa,nevím,přesně v jakém týdnu,ale je to takový dáreček,jsou tam časopisy,vzorky krémů,dudlík,plínky,ted dostávají Caro,.... prostě takový kufříček pro těhulky. Taková pozornost. U někoho jsem to viděla v albíčku,tak ti to kdyžtak ukážu,když to uvidím. Ta naše gyndr.to dává,ségra to tenkrát taky dostala.
30. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé Luci tak to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já ců taky kufřík :grinning:
30. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda abych to nezakřikla. :frowning2: Asi to dávají s průkajdou,nevím.
30. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci neboj určitě ho taky dosaneš!!!!!!! :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho nemám :frowning2: , já chci taky kufrrrrrrrrr :angry:
30. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si právě nejsem jistá. Myslím, že jsem to u ní neviděla :confounded: Tak uvidím. :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedno, je to sice fajn, ale důležitější je miminko v bříšku... kdo ví, proč to na aukru někdo prodává, třeba se to těhu nepovedlo... to raději budu bez kufříku...,ale jinak, vy co ho dostanete to přejuuu a tiše závidím, že na mě se nedostalo :wink:
30. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak já taky dostanu kulový :slight_smile:
ale vůbec mi to nevadí :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,uvidíme,jestli něco dostaneme :wink: Ale důležitý to rozhodně není.
30. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím jeslti něco dostanu a je mi to fuk :grinning: :grinning: bude mi stačit když budou // :wink:
30. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo // // :grinning:
30. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi :grinning: :grinning:
a nebo // // // :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, vy jste teda učárkovaný :slight_smile:
To by olky byla švanda, kdyby se podle miminek i rojily čárky :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, vlastně jo...matka pluku :grinning: :grinning: :grinning:
mám krtečka v albíčku..ještě s mokrým zadkem :grinning:
30. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Rudi ten Krteček je fakt náááádhernej! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten se ti povedl :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujuuuuuuuuu :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek ženy:slight_smile:
já teda kufřík dostala s průkajdou, ale byla jsem z toho dost vyjukaná, ani jsem neměla póňo, že se něco takového dává, ale holky, přijde mi, že to je zbytečnejch krámů do bytu :grinning: jsou tam sice nějaký brožurky, ale je to všechno oreklamovaný. Na jedný stránce třeba, jak máš jíst mléčný výrobky a na druhý hned reklama na jogurt nebo tak...ale když se to bere s rezervou, tak ok :wink:

jinak já byla dneska činorodá, vyzvedla jsem u dr. lístek na peníze, dovezla do práce, kde jsem stihla skáknout i k obvoďákovi - tem mi hned do průkajdy napsal, co je třeba, udělal ekg a pak jsem se stavila u kámošky, co má 2letého prcka- byla s ním hrozná sranda...no a vyfásla jsem od ní čtvery těhu kalhoty a nějaký chytrý knížky...ale hlavně knížku se jménama, tak můžu začít vymýšlet :grinning:

jdu se mrknout na krtečka....
30. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudí, ten se bude Rudlovi líbit...je přenádhernej. A to ti pošlou i ty barvy nebo jen tu šablonu a barvy kupuješ sama??? :wink:
30. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rudíku a lucíku jsem taky vodnář, takže už máme slušnej spolek - taky jsem si přála vodnáře, proto jsme šli na ivf v květnu, ale nebyl nám souzen...takže to bude blíženec... :wink:
30. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je půl rodiny vodnáři, půl blíženci :slight_smile: barvy k tomu nejsou, koupíš si primalex a tinktury, kolorka se to jmenuje, kolik barev chceš, pak si sama namícháš odstín jaký chceš...celé mě to vyšlo asi na čtyři sta a tři dny práce..už jsem objednala křemílka s tím druhým a chajdou, nad tu komodu co mi teď montují...už to bude víc jako dětský pokojíček a díky moooc za pochvaluuu
30. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
..to se musí ještě k obvoďákovi???????
ty jo, tak to už nevím kterej doktor mi ještě chybí :fearful:
30. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky rudíku :slight_smile:

no kapr, já jsem z toho taky překvapená. a to nemám asi takový komplikace jako ty. ale min. týden na krev kvůli genetice, teď musím krev a znovu moč ke svý dr., příští týden ko u své dr. a pak utz k té genetice no a do toho musíš ještě k obvoďákovi, aby ti napsal zprávu, zda jsi ok a natočil ekg...no a jinak k dr. gyn nosit pokaždé ranní moč...no málo toho teda není... :wink: ale už jsme toho pro ty mimíse absolvovaly tolik kapr, že už nás to nerozhází, co? :wink: hele, ale já si někdy přijdu jak fakt nemocná. vždycky mě holky zvou na kafe a já říkám, nemůžu, mám dr! :grinning:
30. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a podle tý průkajdy bys měla ještě dojít k zubaři a ještě tuším něco, ale to teď nevím co... :slight_smile: no a budem to mít kompletní!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je mazec :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Na druhou stranu mi to pškně uteče :dizzy_face: Do Vánoc mám ještě 4 doktory :wink: a prvních 14 dní v lednu už 3 :slight_smile:)))))) a to bez obvoďáka. Jo a ještě musím zavolat co Caru, že si mě můžou dát do archivu :dizzy_face: uffff
Ale aspoň to rychle utíká :wink:
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj musíte k obvodákovi na prohlídku a EKG :wink:
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě plicní :wink: , teda. alespon u nás se chodí k zubařce, na plicní a ke svému obvodákovi
30. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku k obvodnímu a k zubaříííí :grinning: , já teda bez plicního a obvodního bez EKG
Nazdárek irmy...jak je???doufám, že lenošíš!!!
30. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek