Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
wrtulkaautor
30. lis 2009
Luci jakej kufřík? =-) 😃
lucifirek
30. lis 2009
Wrtul,to dávají u gynekologa,nevím,přesně v jakém týdnu,ale je to takový dáreček,jsou tam časopisy,vzorky krémů,dudlík,plínky,ted dostávají Caro,.... prostě takový kufříček pro těhulky. Taková pozornost. U někoho jsem to viděla v albíčku,tak ti to kdyžtak ukážu,když to uvidím. Ta naše gyndr.to dává,ségra to tenkrát taky dostala.
wrtulkaautor
30. lis 2009
Jééé Luci tak to je krásný x-) x-) x-)
já ců taky kufřík 😃
lucifirek
30. lis 2009
teda abych to nezakřikla. 😞 Asi to dávají s průkajdou,nevím.
wrtulkaautor
30. lis 2009
Luci neboj určitě ho taky dosaneš!!!!!!! x-)
ruda
30. lis 2009
já ho nemám 😞 , já chci taky kufrrrrrrrrr ]-(
kapr
30. lis 2009
No já si právě nejsem jistá. Myslím, že jsem to u ní neviděla :-S Tak uvidím. 🙂
ruda
30. lis 2009
to je jedno, je to sice fajn, ale důležitější je miminko v bříšku... kdo ví, proč to na aukru někdo prodává, třeba se to těhu nepovedlo... to raději budu bez kufříku...,ale jinak, vy co ho dostanete to přejuuu a tiše závidím, že na mě se nedostalo 😉
kapr
30. lis 2009
...tak já taky dostanu kulový 🙂
ale vůbec mi to nevadí x-)
lucifirek
30. lis 2009
jo,jo,uvidíme,jestli něco dostaneme 😉 Ale důležitý to rozhodně není.
wrtulkaautor
30. lis 2009
já nevím jeslti něco dostanu a je mi to fuk 😃 😃 bude mi stačit když budou // 😉
ruda
30. lis 2009
a nebo // // 😃
wrtulkaautor
30. lis 2009
rudi 😃 😃
a nebo // // // 😃 😃
kapr
30. lis 2009
Nojo, vy jste teda učárkovaný 🙂
To by olky byla švanda, kdyby se podle miminek i rojily čárky 🙂
ruda
30. lis 2009
wrtulko, vlastně jo...matka pluku 😃 😃 😃
mám krtečka v albíčku..ještě s mokrým zadkem 😃
wrtulkaautor
30. lis 2009
jééé Rudi ten Krteček je fakt náááádhernej! x-) x-) x-) x-)
kapr
30. lis 2009
Tak ten se ti povedl x-)
ruda
30. lis 2009
děkujuuuuuuuuu 🙂
evak99
30. lis 2009
nazdárek ženy🙂
já teda kufřík dostala s průkajdou, ale byla jsem z toho dost vyjukaná, ani jsem neměla póňo, že se něco takového dává, ale holky, přijde mi, že to je zbytečnejch krámů do bytu 😃 jsou tam sice nějaký brožurky, ale je to všechno oreklamovaný. Na jedný stránce třeba, jak máš jíst mléčný výrobky a na druhý hned reklama na jogurt nebo tak...ale když se to bere s rezervou, tak ok 😉

jinak já byla dneska činorodá, vyzvedla jsem u dr. lístek na peníze, dovezla do práce, kde jsem stihla skáknout i k obvoďákovi - tem mi hned do průkajdy napsal, co je třeba, udělal ekg a pak jsem se stavila u kámošky, co má 2letého prcka- byla s ním hrozná sranda...no a vyfásla jsem od ní čtvery těhu kalhoty a nějaký chytrý knížky...ale hlavně knížku se jménama, tak můžu začít vymýšlet 😃

jdu se mrknout na krtečka....
evak99
30. lis 2009
ty jo rudí, ten se bude Rudlovi líbit...je přenádhernej. A to ti pošlou i ty barvy nebo jen tu šablonu a barvy kupuješ sama??? 😉
evak99
30. lis 2009
jo a rudíku a lucíku jsem taky vodnář, takže už máme slušnej spolek - taky jsem si přála vodnáře, proto jsme šli na ivf v květnu, ale nebyl nám souzen...takže to bude blíženec... 😉
ruda
30. lis 2009
u nás je půl rodiny vodnáři, půl blíženci 🙂 barvy k tomu nejsou, koupíš si primalex a tinktury, kolorka se to jmenuje, kolik barev chceš, pak si sama namícháš odstín jaký chceš...celé mě to vyšlo asi na čtyři sta a tři dny práce..už jsem objednala křemílka s tím druhým a chajdou, nad tu komodu co mi teď montují...už to bude víc jako dětský pokojíček a díky moooc za pochvaluuu
kapr
30. lis 2009
..to se musí ještě k obvoďákovi???????
ty jo, tak to už nevím kterej doktor mi ještě chybí 😕
evak99
30. lis 2009
díky rudíku 🙂

no kapr, já jsem z toho taky překvapená. a to nemám asi takový komplikace jako ty. ale min. týden na krev kvůli genetice, teď musím krev a znovu moč ke svý dr., příští týden ko u své dr. a pak utz k té genetice no a do toho musíš ještě k obvoďákovi, aby ti napsal zprávu, zda jsi ok a natočil ekg...no a jinak k dr. gyn nosit pokaždé ranní moč...no málo toho teda není... 😉 ale už jsme toho pro ty mimíse absolvovaly tolik kapr, že už nás to nerozhází, co? 😉 hele, ale já si někdy přijdu jak fakt nemocná. vždycky mě holky zvou na kafe a já říkám, nemůžu, mám dr! 😃
evak99
30. lis 2009
jo a podle tý průkajdy bys měla ještě dojít k zubaři a ještě tuším něco, ale to teď nevím co... 🙂 no a budem to mít kompletní!!! 😃 😃 😃
kapr
30. lis 2009
No tak to je mazec x-) 😃 😃 😃
Na druhou stranu mi to pškně uteče x-) Do Vánoc mám ještě 4 doktory 😉 a prvních 14 dní v lednu už 3 🙂)))))) a to bez obvoďáka. Jo a ještě musím zavolat co Caru, že si mě můžou dát do archivu x-) uffff
Ale aspoň to rychle utíká 😉
gucci
30. lis 2009
jj musíte k obvodákovi na prohlídku a EKG 😉
irminka
30. lis 2009
jo a ještě plicní 😉 , teda. alespon u nás se chodí k zubařce, na plicní a ke svému obvodákovi
ruda
30. lis 2009
kapříku k obvodnímu a k zubaříííí 😃 , já teda bez plicního a obvodního bez EKG
Nazdárek irmy...jak je???doufám, že lenošíš!!!