• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Rudy: jo,jo polehávám, ale byla jsem už v obchodě...ne na kole....potom jsem vytřela a ted povysávala po manžílkovi čurbes, protože dělá chlapečkům přebalovací půltík...jinak fakt odpočívám

Zítra koupím baterky do fotáku a vyfotím břušisko a postýlky
30. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi poslušnááá,tvůj chlap je teda šikulka..my máme konečne komodu a nábytek do koupelny a pod umyvadlo hotový..teda bez pár kaček dvacet tisíc,ale je to podle představ....na míru...už se těším, jak to budu vybavovat a plnit...
30. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
holky včera to na mě padlo Kapříku já vím vařečka :astonished:
ale dneska v noci mě začalo bolet břicho jako na ms a pořád to pokračuje nevíte někdo může to znamenat jakože dobrý nebo špatný nebo cokoliv? Mám se tím znervóznovat? Mám pocit že to mám dole jakoby překrvené...
1. pro 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky, vy se máte, že už tak krásně chystáte nábyteček :slight_smile:

wrtulíne, mě bolelo břicho jako na ms celou dobu...takže myslím, že by tě to nemělo neznepokojovat. je to strašně blbý, že to je vlastně stejný příznak jako na ms, ale je to tak...jen si vzpomeň, jak jsem vám tady pořád psala, že už brzy dostanu ms a půjdeme do 2. ivf a nakonec nic!!! :wink: takže neplaš a nestresuj. Vím, že to je těžký!!! Ale musíš být pozitivní. Věř jim! :slight_smile:

já mám taky strachy, než půjdu příští týden na ko a na tu genetiku...taky se mi to pořád mrmlá v hlavně, ale snažím se ty blbý myšlenky zahánět! Jo a včera večer mi zas bylo tak pekelně, šla jsem spát už před 9h...
1. pro 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: promiň, nemělo by tě to znepokojovat!!! (poslouhcám zprávy v rádiu:slight_smile:
1. pro 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evíku moooc děkuju!!!! když já se úplně lekla no..
když já měla takovou jak to napsat noční příhodu :grinning: a od tý doby mě to břicho pobolívá..
tak nevím co si o tom myslet :frowning2: navím mám pocit že mi měkne čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: pako takhle brzo po trnsferu :pensive:

Evi a na tý genetice ti budou dělat UTZ? nebo tak?
1. pro 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo wrtul, já to chápu...však jsme si tím prošly všechny...břicho pobolívá, takže neboj, a navíc máš ten utroš, takže ten to všechno jistí :slight_smile:

v rámci toho gen. vyšetření jsem byla min. týden na krvi a příští týden mi budou dělat nějaký super podrobný utz...tak doufám, že vše bude ok, ale samozřejmě o tom taky přemýšlím...wrtul myslím že to tu psala ruda, v každým stádiu má každá z nás z něčeho strach...důležité je, si to tolik nepřipouštět, jinak nás to úplně semele.

měla jsem jít dnes na krev a donést moč, ale jak jsem do tý lahvičky načůrala, tak jsem to zase ještě rozespalá všechno vylila zpět do záchodu...nejsem magor? :grinning: tak půjdu až zítra :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi to je těhu demence :wink: :grinning: i zítra je den..
tak to moc budu držet pěsti aby ten UTZ dopadl jak má! Hele a to když je takovej superpodrobnej to vám možná řeknou co čekáte ne? :grinning:

No jo však já se snažím to brát pozitivně ale občas mě to všechno prostě dostane..
nicméně právě pouštím mrňouskům tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=gNjiqygkBDw&feature=related

když jsme jeli na poslední UTZ tak to hráli, když jsme jeli z odběru vajuch tak to hráli a když jsme jeli z ETu tak to hráli taky! Tak už to mrňata přece znají :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: no snažím se je nalákat aby tu se mnou zůstali jak jen to jde... :wink:
1. pro 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, že jim to pouštíš :slight_smile: určitě u tebe zůstanou!!!! :slight_smile: neboj..

no naší kámošce už tam tenkrát řekli, že čeká kluka, tak uvidíme, jak bude pan dr. sdílnej a zda to bude vidět :wink: ale manža už by to vědět chtěl... :dizzy_face:

co budeš dnes dělat wrtul? už máš ozdobenej stromeček?
1. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo stromeček jsem venku ozdobila.. pesina mi ho sice zase trochu oholila ale naštěstí jen tam kam dosáhla :grinning:
dneska budu uklízet a asi si udělám těsto na linecký a možná i jiný cukroví
jo jak dopadla ta pizza u tebe? a co budeš dělt ty?
1. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

evi tak ted jsi mě fakt rozesmála s tou močí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

wrtulko hlavně klid :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo chrobí, těhu demence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak je? :wink: kdy by měla dorazit ms (která nedorazí)? :wink:

wrtul: no pizza byla moc dobrá, sice neměla úplně kulatý tvar, ale to nevadilo :wink: já půjdu koupit nějaký jídlo (přijdou kamarádi na véču) a do drogerie, ale půjdu tak v 10h až tam nebudou důchodci :slight_smile: a pak chci taky uklízet, skříňku s papírama z vejšky..pořád mě to straší, tak vyházím, co půjde, k doktorátu se teď asi nedohrabu a volná polička se bude hodit :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
1. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky LUci :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla:slight_smile:
1. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul vydrž!!!! Je to těžký, ale nepřestávej pozitivně myslet. Hezky si s nima povídej a ukazuj jim třeba pokojíček. A bolesti jsou normální :wink:
Evi to se teda těším:slight_smile: Co už konečně nějaký ten obrázek? :slight_smile:
Já jdu na genetiku zítra.
Jo a o mrňousovi přemýšlím už jen tak že je prostě OK a bastafidly. Vůbec si nepřipouštím, že by se mělo něco stát. Už toho mám prostě dost :grinning:
1. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš pravdu kapr, asi to jinak nemá cenu:slight_smile:

ahoj luci, jak se dneska máš? už je líp? :wink: už za dva dny je uvidíš, broučky :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v ponděli :wink:

jojo holky žádné strachy z těch kontrol, jo? :slight_smile:

Irmi jsi šikovná jen tak dál... žádné blbnutí ať se chlapečkům nechce ven :slight_smile:)
1. pro 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno z moravy :slight_smile:
Wrtulko, já měla děsný bolesti břicha tři měsíce a se špiněním a koukni jaký je to Rudla..teď mě teda taky bolí břicho a tvrdne a je jakoby spadlé dolů, už to není tak narvané do bránice,ale spíš dole na vaječníku a močáku, tak snad je to v pořádku a nezačnu se otvírat...už aby byla středa příští týden....
Evíku, tak to je ten screening v Itrimestru, když bude dobře ntočený..pohlaví může být odhaleno :slight_smile: ,hlavně aby byla genetika v pořádku a nemuela jsi na plodovku...kolik ti je? počítá to totiž PC a věk v době porodu hraje roli...
Ahojky Luci a kapříku..stále dobře naladěnáááá, nebojte dobře nám to všem dopadne....musííííííííííí
1. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha rudíku, tak to by bylo fajn. snad bude vše ok. je mi 30, v odbě porodu mi bude 31...

chrobí, takže v pondělí,jo? :wink: to máme ještě čas...a teploty se zatím drží nahoře? :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme přesně, mě je 30 a 21.1. mi bude 31 pak rodím...
1. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no včera mě teplota hodně zklamala, ale dnes zase navnadila :slight_smile:)) takže je to fakt hodně ve hvězdách :slight_smile: a zítra konečně máme tu imunologii :slight_smile:)) huráááá
1. pro 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě je 31 :frowning2: a to jsem si myslela že to zmáknu do 30 :frowning2:
1. pro 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí chrobínku, mimísek bude mít zkušenou maminku!!!! :slight_smile: v kolik tam zítra jdete? budeme držet pěsti. Na odběrech už jste asi byli co? a zítra bude "jen" vyhodnocení....???
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi rudíku o 19 dní starší než já :wink:
1. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chodím si vás číst už od doby co jsem stimulovala a čekala a tak. a já pořád proč mi je tady tak dobře. Samé vodnářky, hlásím se do klubu:slight_smile:)). Mminko jsem měla taky vypočítané na vodnáře, ale ty dvě mi udělali trochu čáru přes rozpočet. Musím jim věřit, že vadrží do temínu:slight_smile:))
1. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já stihnu porodit do 34, ale jen tak tak. Dávali jsme si na čas. a ještě teď si chvílemi přijdu na ty děti moc mladá. Někdy mě napadne, že to prostě nemůžu zvládnout :frowning2: .
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak to já mám za 14 dní kristovky :unamused:
1. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí to není takový rozdíl, taky to nestihnu a chtěla jsem..už v 28mi :unamused:
Evuli :slight_smile: tak to je jasné, že jsi taková moje spřízněná duše...vodnářská
teda ahojky yorinkay..vítáme mezi žirafami a vodnářkami...snad to do ledna kluci boubelatí ustojí, udrží...já jsem právě nervozní..je možné, že už mi kleslo břicho???tolik netlačí do bránice,ale spíš na močák a dole na vaječník..je to docela nepříjemné, ale zase se líp dýchá...já jen jestli je to v pořádku a nezačnu se otvírat???...prosím o rady a zkušenosti těhule!!!
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale já jsem beran :grinning:
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek