• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtulko jojo ... necháme se píchnout a zase budeme čekat :slight_smile:))

kapr jasně ráno nebudeme jíst a sebou si vezmeme banán na rychlou záchranu, protože si budeme odvážet ještě vzorky přímo do labiny :slight_smile:)
1. pro 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi ale to ti nedělají v Heliosu nebo jo?
1. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
.........a my jsme ještě nesli sperma :wink:
1. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar žirafindy,

právě ted jsem vás dočetla, jste to ale kecalky ukecané :sweat_smile:

Rudy: já mám břicho tak, že mě bolí žebra , tam tlačí a kope Bruno a na močák mně tlačí Bořek, takže jsem pernamentně nachystaná jít na wecko, takže prostě super gut.....

S tím otevřením jsem to měla tak, že podle hmatu to bylo na prst, podle UZ hrdlo 2,9 asi cm že, já se v tom moc nevyznám.....a potom mně ekli, že mám nějaký zánět, který způsobuje bakterie, která rozplpává děložní hrdlo, prý to bývá v těhotenství v 2.a 3. trimestru, tak jsem na to dostala antib. v krému s aplikátory a manža každý večer aplikuje, když už teda nic jiného nemůže dělat........ :grinning:
1. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr taky neseme :slight_smile: takže nam neberou krev a jedeme s tím do labiny.....

wrtul ne ve viamedě..... šula říkal, že to nevidí jako důležité dělat to imono... ale já to tak vidím :slight_smile:))
1. pro 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi správně. U mě to taky nepokládali za důležité a podívaj jak jsem dopadla :dizzy_face:
Hele co jsem objevila :slight_smile: Je kojící :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/nocni-kosile-lxlxxlxxxl-kod-nkb038/
1. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi však jo jen si to nech udělat :wink: on to možná nepovažuje za důležitý ale možná ho výsledky překvapí :wink:
1. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku bacha na to o screeningu v I trimestru ti nikdo říkat nemusí, ne všichni to dělají, je to nadstandart, co se platí a není povinný a objednat už by ses měla, já to taky dělala sama, bez žádanky...tak si to zjisti, jestli tam chceš...vychází míň negativně než ten povinný v 16-20tt, či kdy to je...
tak mé břicho se nelepší a je jako kámen, spíš je to trošku horší a střílí mi to do rodidel, tak jsem se objednala, čekat s nervama týden by mě zabilo a světe div se, ona mě vezme zítra, našla tam skulinku, překvapila mě, že smutně prohlásila, já už vás ale dnes nemůžu vzít... to bych ani nečekala a prý,ale pokud se to zhorší ihned pohotovost..tak držte palce aby bylo vše v pořádku a rudík chctěl být ještě dlouuuho u mě...
1. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: a co magnésko, bereš? A nepomáhá? Já mám mega dávky a vcelku je to lepší
1. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no to jsem nevěděla. A to je na té genetice? Nebo kde?
1. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já byla dneska na ultrazvuku, prckové mají už přes 800g, ale mám naordinovaný klidový režim, jelikož mi měkne hrdlo :frowning2: Ale koukám, že se to stává dost často...Břicho mi tvrdne tak jednou za 3dny, jak kdy...
Irmi já piju 1 sáček Magnosolvu denně, co bereš ty?
1. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla také sáček denně Magnosolfu, ale to bylo málo, takže v nemocnici mně dali ještě 3x2 denně tablety a Magnosolf si dám do 1,5 ltr flašky a popíjím celý den......
Siki a poševní stěry ti dělali, třeba máš také nákou tu baktériu co mám já a dělá bordel s hrdlem :wink:
1. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak já dneska pádím. :dizzy_face:
Mějte se holky fajn.
Já tak přemýšlím, že se zítra zeptám na té genetice. Já jsem totiž zařazená do nějakého výzkumu a myslím, že něco o nějakém skreeningu říkali. Tak třeba ho ani nebudu muset platit :dizzy_face:
Tak páček shledáček holky, zítra brzo vstávám. Ale naštěstí nemusím na lačno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, žádné stěry mi doktorka nedělala, ale já se cítím dobře. Ty jsi ale asi taky jen tak nepoznala, že máš nějakou bakterku viď?
Hlavně mi dr řekla, že ten 1 sáček zatím stačí, tak snad je to ještě v poho...Do průkazky mi napsala CM 30mm - mělo by to být to hrdlo, ale co to přesně znamená netuším...
1. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Siki prckové jsou moc šikovný! :dizzy_face:
Kapříku zítra napiš jak jste dopadli a doufám že dobře!!!
1. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy díkes za info...magnezko beru 3x denně, už jsem si brala i víc.. draslík dvakrát a železo a vitamíny..
tak já zítra uvidím...jdu sice až po čtvrté odpoledne... no ale lepší než za týden...
1. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky mám dotaz teď jsem zjistila, že kolem pupku mám v obvodu tak 3metrový kolečko, modry, jako kdyby modřina, nevíte, co by to mohlo být?
1. pro 2009 v 18:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava je to 3centimetry kolečko kolem pupku, jako v prostřed, no netuším co to je, ale je to divny.
1. pro 2009 v 18:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já před chívlí dorazila. Byla jsem nakonec za kámoškou s dvojčátkama. Aspon mi to uteklo,i když jsou nemocní. Ale snad to nechytí,mají zánět v očičkách a kámoška má močák. Ale snad ne.
Jsem docela utahaná.
1. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki: mně nic při kontrole nebylo a ani ten zánět nijak nebolel, ale primář říkal, že tam měli a mají spoudtu maminek, co jim nic není a up praskne voda a potom maminky pláčou i inkubátorů miminek...co nejdéle se pečou v bříšku, tím líp :wink:
1. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo Irmy a proto raději zajdu na kontrolu o týden dřív...i když teď když jsem snědla zákusky, co manža přinesl a lehla si, je mi dobře...ale zajdu si tam....jistota je jistota...
Zuzi mě jsi teda pobavila těma třema metrama :grinning: ,ale vážně, nevím, co to může být...klíště jsi tam neměla??? fakt nevím...bolí to???kdy jdeš někam na kontrolu? a to vzniklo nějak náhle?
1. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
2. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
zuzka: to máš asi žílu ne? já to mám občas taky :wink:
2. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem..
LUci jak je.. zítra je váš velký den že? V kolik tam jdete moc na tebe budu myslet!!!!!!
Holky já jsem už od 4 vzhrůru, už mám uvařený brambory, vypráno a myčka už taky došla :grinning:
2. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já jsem taky zvědavá a už i dost nervozní. manža taky. Ale těším se,no víš jak to je.
Brambory? A na co? Ty jsi teda ranní ptáče. Jé jak mě chybí myčka,tu bych brala hned. Já musím teprve něco vymyslet,co uvařím,ale nechce se mi vařit nic složitého.
2. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci budou bramborový placky víš :wink:
jo jo myčka byla jedna z věcí bez které jsem se nechtěla stěhovat stála v domě dřív než linka :grinning: :grinning: a nemůžu si ji vynachválit :wink:
Holky dotaz můžu když jsem neprokazatelně těhotná nějaký antikoly nebo něco na kašel? zůstal mi od té angíny :pensive:
Jinak chápu že jsi nervózní já bych byla taky.. takový jako těšení se/nervóza.. vy víte že tam jsou // teď jen kolik miminek a hlavně aby byly v pořádku já vím :pensive: mělo by zítra už být srdíčko?
2. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulka tak to jsem ještě nikdy nedělala? A to děláš na sladko nebo na slano? Vím,že se dřív dělali omaštěné sádlem s povidlím. To bych taky mohla zkusit. :wink: Já když vařím,tak bych určitě myčku naplnila každý den.
Tak s těma antikolama nevím. Ale je naprosto super jitrocelový sirup. Ten nemá chybu.
Já vůbec nevím,myslím si,že snad už by mohlo být srdíško. ET bylo přesně před měsícem. Tak by to bylo asi jako 6. týden? Já fakt nevím. Kouknu se do papírů,mám pocit,že to tam nějkde bylo napsané.
2. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha Jitrocelový sirup mám doma vlastní výroby... :wink:
díky za radu :wink:
Luci bramborový placky no já je udělám tak aby se daly jíst jakože bez ničeho tak jsme je jedli doma ale manža to má rád s povidlama nejlíp se švestovjema :grinning:
Luci tak to už by srdíčko mohlo být!
No já mám pocit že když najdu // tak pojedu hned na kontrolu ke své gyndařce ani jednou do Brna...
oni mi už dali nějaký výstupní papír v tomhle směru sem čuměla :fearful:
2. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,já pojedu jen na ten utz. Na krvi jsem byla u své gyndr. a myslím,že mě hned zítra převedou neschopenku k mojí gyndr. A mám se hned objednat na poradnu. :wink: Myslím,že ty tam ty // určitě najdeš. :wink:
tak to já ani nemám recept na placky. :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ono to není složité tak nějak je budu dělat:
http://www.bramboroveplacky.info/recept_na_placky_z_varenych_brambor.html¨

Luci když já hledám příznaky a ono nic.. akorát mě bolí prsa ale ty mě už bolely tolikrát! Navíc jsem včera měla pocit že mám měký čípek ale asi je to blbost vlastně si ani nejsem jistá jeslti si ho umím kontorlovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtěla už bych to vědět ..aby toho čekání byl konec.. ať už to dopadne tak nebo tak..
2. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek