• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul,tak to je normální,že pořád hledáme něco,co by nám naznačilo,jestli už je to jasné,nebo ne. Mě bolí prsa od samého začátku a dost.Ale na to nedám. Břicho bolí taky podobně jako na ms. Ale já jsem teda nepoznala,že jse mtěhu. Spíš tak člověk doufá. Bylo to trošku jiný.Ale to už jsem si říkala tolikrát a stejně to nebylo těhu.
Ale nestrahuj se, já si myslím,že ty // tam určitě budou :wink: .
Je spousta holek,který příznaky nemají. Mě taky pořád není nějak špatně a nemám žádné extra pocity. A prsa mě bolela od začátku stimulace. Nemá cenu si toho všímat. :wink: Prostě jenom myslí,jak se tam u tebe mají hezky a hoví si pěkně v bříšku. :wink: :dizzy_face: Uvidíš,že to dobře dopadne. :dizzy_face: Ale vím,jak ti je,bylo to u mě to samé.
2. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty placky by mohli být dobré. Já dneska udělám jenom mrkvovou polívku. Vařila ji vždycky moje babička a mamka,mám ji moc ráda.
2. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to já bez myčky taky ani ránu, mám pocit, že to už bych byla jako bez ledničky nebo pračky...
miluju placky...já mám ze včerejška zapečené brambory a stejně jsem nervozní a hlavu mám plnou jen té dnešní kontroly... :unamused:
Lucíku na zítra moooc moooc štěstí a ať je tm jedno nebo dvě, aby jste byli šťStní, bude to jak to být má a tělo samo pozná, jstli by zvládlo dvě nebo radji jedno...těším se na krásné zprávy..
wrtulko, nevadí, že nemáš příznaky..byly natolik skvělé kvality a tolik jste pro to udělali, že to prostě musí vyjít..jen nevíme, jestli dvě nebo tři...hold, tady není rady, tady se musí čekat...
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé mrkvovou polívku neznám :dizzy_face:
Luci přesně myslím že víš co cítím já už tolikrát doufala..ale ne jdu něco dělat ono to uteče a dozvím se výsledek...ať už bude jakýkoliv
2. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rudíku.Myčka je fakt dobrá věc. Neboj dneska na kontrole to bude určitě dobrý. :wink:
Wrtulí,já myslím,že s třema embryjkama je ta šance oopravdu velikánská. Neboj. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polívka je jednoduchá. Nastrouhat najemno dvě tři větší mrkve (podle množství porcí) najemnou. V hrnci ji osmahneš na másle,aby pustila barvu. Zaliješ vodou a osolit opepřít,můžeš dát vývar,je potřeba ji dobře dochutit,mrkev je sladká. Povařit asi tak deset minut. Pak nasipeš trošku dětské krupičky a rozkvedláš vajíčko. To je všechno. Je moc dobrá. A rychlá a zdravá.
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šance 300%tní :slight_smile: já osobně i za ty tři roky snažení několikrát myslela, že to vyšlo, bylo mi divně išpatně i těhotně, jednou i labě pozitivní tet po limitu a těhu jsem nebyla, poET mi nebylo vůbec nic..až pak teda OHSS a vidíš, těhu jsem...na tělo nedej, hraje s náma hru na schovku, potvorák a jeden nikdy neví o tím myslí..když bolí břicho na MS, jsme nešťastné a když nám nic není, jme nešťastné ještěvíc...je to čekání děsné...kolikáteho je testík?devátého???
2. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste holky kuchařinky. :wink:
Jinak já jsem zpět a jestli jsem se divila včera kolik mě čeká doktorů tak to bylo prd proti dnešku :unamused:
Ale už jsem si to v hlavě a diářích sesumírovala a do půlky ledna mám teda co dělat. Ještě že jsou ty Vánoce. To budu mít od všeho klid :slight_smile:
Takže jsem objednaná na odběry i skreening, který mám prý automaticky, takže jak jsem pochopila, nebudu ho platit. A k tomu mi šoupli i štítnou žlázu.
Takže dnes na genetice pouze konzultace a příště mám přijít s výsledkama.
A skedujte:
9.12. UZV na gyn.
17.12 krev na genetiku
18.12. konzultace imunologie
7.1. krev hematologie + konzultace
8.1. skreening
12.1. 14+0 registrace porodnice
a to se mezi to jistě ještě hodí nějaká gynda :unamused:
2. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to je mazec a nemáš tam toho obvoďáka a zubaře... :wink:
2. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Kapříku teda na první pohled to vypadalo jako recept na něco hooodně složitýho :grinning: :grinning:
no a oc ta genetika dneska dobrý?
Jinak ty už budeš profesionální chodič po doktorech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale aspoň mímo často uvidíš :wink:
Rudi test 10 by byl idální ale asi by to šlo už 8 mého říkali 10-12 dní...po transferu vzhledem k tomu že jsem měla 5 ti denní embrijka...
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak tu polívku někdy zkusím jen se bojím že jí budu mít sladkou já jsem na štíru s tím dochucováním.. :pensive:
2. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
solit solit solit :wink:
2. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudi to je ten problém právě...
manža má od tchýně naučený školkový jídla a tam se právě moc nesolí takže co je pro mě akorát slaný je pro něj už přesolený dost s tímhle bojujeme...
2. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo Kapříku,to je teda mazec,takových doktorů. :frowning2: No ale když je to pro dobrou věc,holt to musíš vydržet. :dizzy_face: Ty jsi holka statečná a zvládneš to. Pro prcka všechno,ne?
2. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktak,když do ní dáš wrtulko vývar a sůl,to doladíš. :wink:
2. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo nojo vlastně, ještě tam nemám zubaře a obvoďáka :fearful: ufff.
Jo holky a dneska mě dostala pani na UZV. Říkala jsem, že jsem podle plodu o týden méně a ona, jak podle plodu!!!! snat podle ultrazvuku, ne! Tak mi to bylo tak nepříjemné, jak kdyby to miminko nebylo nic :cry:

Jo Wrtul všechno nebude na kokání miminka, ale spíš na nějaké rozbory :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si pošmákla a asi si zdřímnu,pak musím žehlit.
2. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den.prosím Vás chci se zeptat,mohu?Musím podstoupit průchodnost vejcovodů před zákrokem IVF když už jedno dítě mám a dřív průchodnost byla bez problému,to se podle mě nemění ne?
2. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
venysko: nejsem doktor, ale myslím, že kdybys třeba měla endometriozu, tak by se mohla, za tu dobu, co jsi porodila první dítě, rozšířit i do vejcovodů...ale to je můj laický odhad...

zuzi: bohužel vůbec nevím, co by to mohlo být...promiň

ahoj holky, no kapříku, já ti to říkala, je to hukot. dneska jsem úspěšně načůrala i odvezla, odevzdala 4 zkumavky krve, převzala matrace a vypila půl litru kefíru. Holky, já ho neměla asi 2 roky a včera i dnes jsem na něj dostala takovou chuť, že jsem si musela koupit a hned zkonzumovat:slight_smile:

rudíku: neboj, dneska tě dr. uklidní, uvidíš. chápu, že jsi vyplašená, ale bude to ok. hlavně, že jdeš už dnes

kapříku: tvůj kalendář vypadá jak repcept na koláč :slight_smile: ale neboj, mám to podobný, sice teda nemám tu štítnou žlázu a problémy s krví jako ty, ale taky je to v diáři samej doktor :slight_smile:

luciku: super recept díky, asi jí hned zítra udělám. to je fajn, když takhle pošlete nějaký recepty, já mám totiž pocit, že jsem zacyklená a vařím pořád to samý... :slight_smile: v kolik tam zítra máte být? a kdy nám dáš zprávu? a už je dneska líp? tady krásně svítí sluníčko....

wrtulíne: jak píšou holky, nemá cenu se pozorovat, protože stejně asi nic nevypozoruješ. :wink: příznaky se shodují s těmi na ms, takže....a co to předsevzetí, že budeš testit na svůj svátek???? :wink:

irmi: ahoj, válíš se válíš? :wink:

holky, ta milu je asi pořád v nemo....
2. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahjky Evíku :dizzy_face:
no na můj svátek to bude 8 dní po transferu... nebo jinak týden po něm.. protože transfer byl v sobotu a v sobotu mám svátek a to asi bude ještě brzo... třeba bych byla zbytečně zklamaná :confounded:
2. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak takový pocit mám taky,taky mi připadá,že vařím to samé. Ale zkusím ty br.placky. :wink:
2. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo luci, ty placičky znějí taky dobře..hlavně musíme my těhule jíst rozmanitě!!! :slight_smile:

no jo wrtul, tak to máš pravdu, to by bylo moc brzy...tak radši až 2 dny po svátku:slight_smile: takže v pondělí příští??? :wink:
2. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi uvidíme manža mi myslím někam schoval těhu test jediný co mám doma :grinning: :grinning: abych netestovala moc brzo víš :wink:
holky taky se mi líbí když si píšeme recepty protože pak taky nemám pocit vařím pořád to samé :wink:
2. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
tak to dobře udělal wrtul...tak já si jdu dát polivinku, co mi udělal včera manžílek...a pak na prochajdu, protože tady je přenádherně. Sice zima, ale krásně svítí slunko...
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: válím se v rámci možností ted jsem přišla z obchodu a lehnu si...odpoledne přijde kamoška na čajík, tak pokecáme...a vlastně: já se neválím ale VALÍM jak těžkotonážní monstrum :zipper_mouth:
2. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám taky tendence spíš osolit víc a manža to moc nemusí, tak se učím...já si pak přikořením a on to nechá tak..
venysko, tak jako se mění spermiogram, tak se mění i vejcovody, je spousta holek, co otěhotněli napoprvé a teď mají neprůchodnost...určitě běž...
tak jsem slupla svíčkovou ze školy a brambory dám večer, břichoí je lepší, mnohem,ale byla jsem ve městě pro dárečky a už zase táhlo...tak uvidíme, věřím, že je to v pohodě,ale už jsem nechtěla týden čekat....
Irmy :grinning: to já taky a to obouvání v zimní bundě co :wink: a to ty máš dvě a jsi větší o 14dnů...hlavně ještě vydrž v celku aspoň letos...
2. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak když vás čtu tak jsem vcelku šˇastná, že budu mít ten největší břuch v létě:slight_smile: Ikdyž zase ta vedra......
2. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tk jsem si odpočinula a jdu žehlit. Odpoledne by se mi nechtělo.
Kapr,to máš pravdu,já také v těch největších vedrech. to by vychátzelo asi na červenec. Na jednu stranu je to blbý,ten hic. Ale zase nebudu potřebovat tolik oblečení,budou mi stačit kalhoty nebosukně a tričko. :wink: A mimisci budou moct hned ven.
2. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Nojo Luci já jsem v půlce července :wink: když teda počítám o ten týden méně, takže pro porod týden více :dizzy_face:
2. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: :grinning: tak se radši válej nej val:slight_smile: a užij si poplk s kámoškou...

ruda: svíčkovou ti závidím :wink: hezk odpočívej a ve 4 jdi k dr. a pak nám hned napiš co a jak... :wink:

nějak zlobil mk!
já se vrátila z prochajdy a jsem krásně utahaná :slight_smile: no jo kapr a luci, budem nosit břuch v létě... :wink:
2. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek