• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha, tak to je pro mě novinka. Já to mám fakt jak modřinu, už dlouho a vůbec mě to nebolí...Tak snad to bude v pořádku. Ale když ti tvrdí, že je všechno zatím ok, tak nemá cenu, aby jsi se tím zbytečně nervovala :wink:
2. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko: takto je super, že to není nic vážnějšího, hlavně se opatruj a nic netahej přes břicho atti tam už nic nepraskne... :wink:
2. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinkay: jo, já jezdila ještě před 14.ti dny na kole, ale ted už se pouze procházím a funím jak lokotka :angry: , no konec se blíží, tak se musím šetřit,no :wink:
2. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: irmy má to v práci složité :wink: aspon j tam ,kam patří....v kozojídkách...
2. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki díky mooc :wink:
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
Tak Luci tfuj tfuj tfuj dneska!!!!!!Ať tam jsou šikulky miminka nejlíp obě :wink: ale hlavně zdravý!!!! Pak písni budeme napnutý až na půdu :wink:
siki koukala jsem na bříško fakt krásný!No jestli já si ho jednou budu fotit tak se obávám že začnu hned na 5 tým měsíci (velikostí ) :grinning:
Zuzi ty taky nemůžeš mít nic jednoduchý ale tak hlavně že jsou mimísci v pořádku!!!

Holky včera jsem byla už moc smutná pořád mě pobolívalo břicho.. no pobolívá jako na ms.. tak jsem říkala manžovi že nějak logicky nedokážu věřit že když tyhle bolesti znamenají vždycky že má přijít ms že by to tentokrát mělo znamenat něco jinýho...
Ale teď mám zase pocit že věřím...a víte proč? z úplně ujetejch důvodů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak.. manžovi se zdá že se mi zvětšily prsa :grinning: (no a on by to měl vědět že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )...a pak ještě mě se děje jedna taková ne úplně příjemná věc.. když moje tělo bojuje s nějakou nemocí nebo před ms tak je mi cítit z úst.. a manža mi včera nosil cucací bombóny tak mi to bylo jasný...nicméně on je na tohle hrozne citlivej říkal že je to jiný než dřív....tak si říkám třeba to ze mě vycítil? poznal to... :grinning: :grinning: no jo já vím hrabe nám oboum a už kvalitně co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jen pro zasmání po ránu :wink:
3. pro 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul pobolievanie ako na mrchu je jeden z priznakov, ja to tiez mam :wink:
3. pro 2009 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evit já vím.. jenže já beru různý hromony co blbnou tělo .. takže ms nemusí přijít i když k těhu nedojde.. :pensive:
ale ne uvidíme...
3. pro 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul ale ja som myslela priznak tehotenstva
3. pro 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evit já vím... jsi moc hodná..
je to těžké po tom všem.. věřit i nevěřit..
3. pro 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul verit treba vzdy :wink:
3. pro 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evit to máš pravdu :wink: jen to je někdy už moc těžký a ubíjející.. ale ne neměla bych se litovat...všechny holky tady co čekají mimísky si na ně počkaly dlouho některý určitě dýl než já...
3. pro 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, jsi na řadě, takže přestaň plašit, jo? :wink: :grinning: já vím, je to těžký, ale já ti říkám, já měla celou dobu pocit, že přijde mrcha - byla jsem i klasicky protivná a předrážděná, břicho bolelo klasicky...prostě úplně stejný příznaky... :wink:

lucinku: moc držím palečky a hned pak napiš...

siki: krásný břuško...
3. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi snažím se :grinning: jo a beďary mám všude ale fakt hrozný!!!!!!
Jak je normálně já teď vylezla ven tam je zima jak v psinci!
3. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady asi taky bude ziminka a venku je zataženo...no jo beďary, taky jsem je měla...a mykozu:slight_smile:
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: to si manža teda máknul :slight_smile: máte překrásný domeček... :wink:
3. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to já bojovala s pletí vždy a teď je to v pohodě, bez makeupu je to lepší jk tehdy s ním.
Wrtulko neboj, je to jasné, že to máš v hlavě a to čekání je ubíjející,ale uvidíš, jak ti to s bříškem poletí..mám pocit, že je pondělí, vyspím se a je sobota...už jsem přes půlroku z práce doma, ještě jsem se nestihla nudit a vůůůůbec se mi nestýská, za dva roky budu zpět v práci a bude to taak rychle...jen pro tebe je teď těch 14 dnů nekonečných viď?
3. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi díky přesně normálně mi to v práci utíká a doma jako já se nenudím to nejde říct ale prostě už bych chtěla vědět výsledek no...
3. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasnačka....
3. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,Wrtul :pensive:
I tyjedna nezbednice :wink: My přeci víme jak je to těžké, ale víra opravdu funguje!!! :slight_smile: Tak se seber holka a zase pěkně věř. :slight_smile: Už máš objednané // ?
3. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku však já vím já si jen tak stěžuju radši to ani nečtěte :grinning: :wink:
Ano k Mikulášovi a bude to kluk Mikulášek! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Výborně :wink: Tak to se už těším :dizzy_face: :grinning:
3. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku já taky :wink: :grinning:
3. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulášeka Andělka???
3. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudiku :grinning:

spávně wrtul...
3. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudi néé :grinning: :grinning:
my máme fakt vybrané jméno pro chlapečka Mikulášek nebo Mikolášek ještě nevím obě verze se dají zapsat do rodného listu a tak.. a pro holčičku máme vybranou Leontýnku.. ale Andělka taky nezní špatně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chrobi :slight_smile: tak jak je? těhotně ? :slight_smile:
Holky kdy má přijít ten Lucík? :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím kapr, jsem se jí na to včera ptala, ale nenapsala...
ahoj chrobíku :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek