• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kapříku, no moc těhotně ne :slight_smile:)) sice těhu příznaky by byly, ale jinak nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak počkáme do pondělí, chrobí ??? :wink:
3. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem mrkla Lucce do alba včera říkala že dnes bude měsíc od opu (ale nevím kdy kolikátý den cyklu byla) ... no takže je to 5tt takže dnes je v 7tt :slight_smile:)) tak jsem zvědavá co jí potvrdí
3. pro 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj počkáme .... na verdikt ... na to na čem se domluvíme doma s manželem ... a jestli tak jak to mám v plánu, tak se 14 dní neuvidíme :slight_smile:)
3. pro 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to ta laparka trvá tak dlouho chrobí? nebo se neuvidíme kvůli vaší dovolené??? :wink: kam pojedete...napiš, ať si alespoň zasním... :grinning:
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no když zůstanu doma tak tam nemám net .. a co jsem tady tak četla tam bývají doma 14 dní...
3. pro 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a dovolená tím pádem bude přelom leden/únor a to Mexicóóóó
3. pro 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo chrobí...Mexicooo je nádhera :slight_smile: :slight_smile:
a po laparce 14 dní doma, jo? to jsem nevěděla, no ale je to operace, takže se musí opatrně...tak nám musíš dát vědět, kdy na ní případně půjdeš... :wink:
3. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
evi jo právě to je důvod proč se tomu vyhýbám jak čert kříži kdyby to bylo že mě kuchnou a já jdu druhej den do práce tak už jsem tam byla dávno, ale asi to taková prdel není .... nevím ... Kapr byla na laparce, ne? no šla bych na ni asi 17.12. ale pochopitelně nevím jestli mě vezmou před vánocema
3. pro 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo Chrobí, tak to já šla hned do práce. :wink: 3 dna jsem byla v nemocnicky a 4 dny doma. A bylo to OK. Tak nevím.....
A Mexico teda sakra závidím:slight_smile:
my byli nejdál v Keni.
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr fakt??? tak to čumím tady každej píše jak ležel 14 dní doma... no asi jde o to jestli tam i něco vrtají v tom břiše ne? já teda taky počítám s tím, že bych šla pak do práce hned jak bych cítila, že to zvládnu... :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to nevím s čím tam tedy ležely. :slight_smile: Někdy bolí po nafouknutí ramena, ale to je pár dní, jinak na tom nemá co bolet. Teda podle mého. Já šla v pondělí ráno pod narkozu, ve středu jsem šla domu a ještě jsem dostala ten den svůj první přirozený MS po antikoncepci a 2 letech léčení. A v pondělí jsem byla v práci. :slight_smile: Nic mě nebolelo. Ale pokud bych chtěla, tak bych doma asi zůstat mohla.
3. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se chrobí radši vyptej doktorů. Nemá cenu něco podělat - ať už vzhledem k dítěti nebo k dovolené. operace je přeci jenom operace.
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám pro vás hezký odkaz třeba pro inspiraci. Mě se nejvíc líbí ovečky :slight_smile:
http://www.baggi.com.pl/produkty/kolekcja-owieczka.html
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak máme jednoho bobánka a už bylo vidět krásně srdíčko. Jsem teda jak jsem říkala 7tt. Hodím vám fotečku do albíčka. Ještě musím ke svojí gyndr.pro léky. Už mi je prý musí napsat ona,v caru mi je nechtěli napsat.
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Luci gratulujůůůůů

a já taky říkala dnes 7 tt protože jsem se mrkla do alba že jsi mi řekla špatně OPU jak jsem se včera ptala :slight_smile:) řekla jsi měsíc a ono je to 5 tt takže musíš být 7tt tak jak při přirozeném těhu:slight_smile:))
3. pro 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak šup šup týdny do profilu :slight_smile:))
3. pro 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj babule,
ted jsem se vrátila z kontroly z nemocnice....pí. doktorka mně prohlédla a řekla, že teda nález se jí moc nelíbí , že jsem teda dost otevřená, ale když si přečetla, že minulý týden mě kontroloval promář, tak řekla, že je to stejné jako minule, poněvadž primář má určitě tlustější prst než ona :grinning: . Potom mně poslala na ultrazvuk s kontrolou průtoků pupečníků a odhad váh miminek. Takže chlapečci se opět přetočili a první je prdelkou uplně vespod a druhý jaksi z boku hlavičkou, takže na 99% císař. Jeden váží 2,1 a druhý 1,9 kg, takže jsem byla pochválena, že je pěkně vykrmuji . Musím ležet několik hodin denně s podloženou prdelí at si spodek odpočine...když žeprý vydržím alespon 2 týdny, tak budeme dobří :confused: :confused:
3. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
irminko no ty jsi šikula už je máš pěkne vypapané tak kdyby náhodu chtěli dřív ven tak jsou už nachystaní :slight_smile:)) .... takže pěkně nohy hore a už se začni učit pohádky a ukolébavky :slight_smile:))
3. pro 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko tak to velikánská gratulace :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: těhululinko!!!!!!
3. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí: tak to je paráda, moc gratulujíííí :slight_smile:

Chrobi: jo,jo, nožky nahoře, ale vymě znáte..já a klídek? No asi budu muset :angry:
A ted si drahá na řadě ty, takže šup do laparky at je vše čisté a můžete začít :wink: . Já jsem byla na laparce ve čtvrtek, v pátek mě pustili a v uterý jsem šla do práce, ale je to opravdu jak u koho, mně brali vaječník a čistili od endošky....
3. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem volala jestli mě vezmou na laparku a prej jo a vidí to na příjem 14.12. hmm tak to bych moc nechtěla doufám, že se to bude dát posunout
3. pro 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi tak to je supr zpráva měla jsi velký zákrok.. tak to je dobře, že je člověk hnedka takto v pohodě
ale já bych potřebovala jít co nejpozději ... třeba až ve čtvrtek at můžu v práci udělat výplaty a DPH....
3. pro 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak se zkus domluvit:slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo zkusím jen jsem tak informativně volala jestli má vůbec doma smysl probírat tuto variantu ....

takže jak to dostanu v pondělí tak tam zavolám a řeknu, že pracovně fakt dřív nemůžu..... protože je to pravda
3. pro 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máte fotečku v albíčku a já valím k dr.
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci hezkééééééé :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi a budeš ležet s podloženou prdelí????? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr: no asi si dám pod prcu polštářeček a teda dost velký :wink:
3. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to abys už začala :grinning:
3. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek