• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
tak mi tu chcípnul net ale koukám že Luci už se vrátila a čekají jednoho mrňouska! a už se srdíčkem Luci takže megaratulka!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jooo lucinku, to je super! mám z vás radost! :slight_smile: :slight_smile: gratuluju :slight_smile:

irmi: to je fajn, že jsou kluci velcí, i to, že víš, že půjdou císařem, alespoň se na to připravíš! Tak prosím odpočívej, i když víme, že to pro tebe je těžké :grinning: :grinning: ať vydrží co nejdýl...a nemáš je doma už na vánoce :slight_smile:

chrobí: skvělý, že to takhle rozjíždíš, to mi vždy pomáhalo! myslím, že ti ten termín určo posunou, když jim to vysvětlíš :wink:
3. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no chci mít plán a hlavně nic nezanedbat a být připravená aby to už konečně vyšlo :slight_smile:)) víš co je mi jasné, že nechtějí brát na operaci na pátek protože v sobotu když mě budou propouštět tak tam je doktor jen na nutné ivf a iui případy, ale snad je ukecám :slight_smile: nesmím se bát, že?
3. pro 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale čtvrtek by šel, ne?
3. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem zase tady. Léky v zásobě. 17.12. poradna. Jinak vidím,že u ivf dělá termín porodu i doktorům,nějak si s ním nevěděla radu. Protože prý záleží na kultivaci a tak. ALe říkala jsem jí o těch stránkách a tak uznala,že tak to asi bude. Takže ona spočítala cca 4.8.,ale říkal,že by to nevycházelo takže konec července.
3. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to Luci stejně dobrá, mě gynekoložka ještě nic nespočetla :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci tak to budeš mít mrňuska na srpen už u sebe..takže si s tebou užije půlku prázdnin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku nakonec tam myslím stejně napsala,co jsem spočítala já,nebo ani nevím. Ale to je jedno,ona si to pak upřesní. Tak to je už za čtrnáct dní ta kontrola.
Jo wrtulí,bude to dobré v létě,bude krásné počasí,snad. :wink: A ty budeš mít mímo o malinko později. :wink:
3. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
...a poradnu jsem taky zatím žádnou neměla :grinning: :dizzy_face: no tak toto ta Žu nějak fláká :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak toto teda nevím Kapříku. :slight_smile: Tak jsem si koupila malou Jesenku a jdu ji zdlábnout,jedli jsme to jako děcka. :frowning2: To není moc zdravé. Ale mám na ni chut. A k véči dělám těstovinový salát,tak to trošku vykompenzuje. :grinning:
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci moc ti sluší tt u jména!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a s tím miminkem kéž by...
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulí,věřím tomu,že ty ho tam budeš mít brzo taky. Neboj. Moc tomu věřím a držím pěsti. :wink:
3. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hurá hurá huráááááááááá to jsou krásné zprávičky...Lucíku moooc gratuluju, já tehdy psala, že si nejsem jistá dvojkama, tak se potvrdil jeden superbojovník..a bude to kluk :wink: jen zase tak tipuju...
Irmy, ty neposedo, běda jak nebudeš ležet s duchnou pod zadkem...teda ,ale malý velcí už mají dvě kli..to je teda mazec, to v klídu můžou mezi nás..,ale čím dýl se budou péct,tím líp ne? tak buď hodná..
Wrtulko taky budeš mít tt a brzo, chrobí já byla na PN po laparce taky jen týden a v pohodičce...
3. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci moc děkuju ...ale ty si teď hlavně hlaď bříško a vyprávěj mrňuoskovi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u mě se za necelý týden uvidí...
3. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
rudi dík to jste mě uklidnily že to je v poho :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul já ted nakrmila mrnouse těstovinovým salátem.
Rudíku,snad máš zase pravdu :slight_smile: To by byl manža štastnej jak blecha.
3. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucifírku gratuluji k potvrzení miminka :dizzy_face: :dizzy_face:
A Wrtulko, ty drž všechny plody :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
luci :slight_smile: jasan že mám :wink:
3. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, mooooc gratuluju, krásný :dizzy_face:

Irmi, tak odpočívej, ať vydržíš min. těch 14dní. Zvládnete to, určitě... :wink:

Wrtul, držím všechny pěsti a že jich mám teď požehnaně :wink:
3. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně holky, jen tak dál a věříme. :slight_smile: :dizzy_face: a džíme a objednáváme :dizzy_face:
3. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak. Jenom pozitivně. :wink:
Irmy i když jsou kluci už dost velcí,tak se hezky šetři at tam u tebe ještě chvíli vydrží. :wink:
3. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Janysku děkuji mooc. :wink:
3. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuji moc za podporu, ale nejhorší na tom je, že mně nic není a musím ležet, ale co bych pro chlapečky neudělala. Ještě, že mám tak hodnou tchýni a navaří, ale zítra se chystám, že upeču kačenu, zelí a knedlíček, to je vcelku bez práce,už mám na to chut...............
3. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to si zítra Irmi dáte do čumáčku.
3. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si dala ten těstovinový salát a je mě pěkně blbě...
3. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jojoj, to bude asi tím těhotenstvím, či čím....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No je mi fákt blivno. A hlavně potřebuju udělat nádobí a uklidit vyžehlená prádlo a šla bych tak akorát spát. Takže asi to dopadne tak,že zítra je taky den. :frowning2:
Irmi ber to tak,že ted máš právo si odpočinout regulérně,až budou kluci na světě,tak si moc neodpočineš. :wink:
3. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmy ..mŇamka...přijedu na oběd :slight_smile:
Lucinko já jsem dnes spací a těžko použitelnááá
3. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudíku tak je to asi normálka,žeeeee??? :wink: Já si odpoledne zdřímla na dvě hodky.
3. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si našla krásnou postýlku a je se žirafkou :grinning:
3. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek