• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jojo jsem :frowning2: potřebuju nachytat výkazy pro banku do pondělí

já hlavně doufám, že nám to nezruší měli jsme letět ve čtvrtek, ale bylo hnusně chtěla jsem před stimulkou hmmm tak nic bude to při stimulce :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: tak ty jsi ještěprdlejší než já... :wink: :wink: Já jsem si také myslela, že budu pracovat ostošest co nejdéle, ale hyperst. mně to všechno překazil :angry: . Dostala jsem neschopenku a hotovo a je dopracováno. A v dnešní době se vůbec nevyplatí chvilku marodit, potom chodit do práce...., potom se nějak přitíží, zase na neschopenku a z výplaty bych měla prd. tak jsem se domluvila, že budu chodit do práce, když budou něco potřebobat vyřídit, udělat intrastat a dostanu to bokem :zipper_mouth:

izzi: synáčkovi je 11 let a už opravdu nutně potřebuje sourozence, je na zabití :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tou neschopenkou je to teda mazec, sm tak uvažovala, co když to neklapne a půjdeme hned do KET, jestli jako zůstat na PN, když se těch 14 dnů vlastně nebude nic dít, nebo jestli se spíš vyplatí jít na 14 dnů do práce a po KET zpět na PN,ale pak nemám zase znovu celý týden placený...poradíte? se v tom nevyznám.
Chrobi balon to je super a život bez TV teda taky schvaluju..,ale bednumáme obrovskou,ale nejsem snad závislák.
To já můžu spát a jíst neustále, takže jestli se těhu nepotvrdí, tak budu mít výčitky a pěkně zase začnu makat ve fitku...sport mám ráda, nejsem ale vodomil..
teda cítit se jako v přechodu asi nic moc a dohánět práci...aspoň, že je škaredě a nemusí to tolik mrzet..a nahoře vajca určo nepopraskaj a kdyby jo, bachy na Paroubka, už jich dostal dost... :grinning:
30. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím paroubkem: já ho teda nemusím, ale co udělali ty blbci s těma vajcama, to je frchol.....Čuměla jsem, že to tam vydrželi a neodešli, takové pecky do ksichtu, nic příjemného.... :wink:
30. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já jsem se ted zvalila na schodech...mě snad trefí, snad to bude dobré...
30. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi jako, že jsi omdlela??? hlavně na sebe buď opatrná!!!! Paroubka teda určo volit nebudu. ale odstáli to teda statečně...to se musí nechat.tak hodně pij, stravu bohatou na bílkoviny, teda masoooo mlékoooooooo a klídek s nohama na gauči!!!
30. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neomdlela, normálně se mně svezla noha a já spadla jak jitrnice, už jsem to i obrečela, hodinu jsem měla křeče, ale ted se to ustálilo, nekrvácím a ani doufám, že nebudu....jsem fakt blbka :frowning2:
30. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo Irmi opatrně s tou aktivitou... mě dnes pořád teda hlavně teď bolí podbřišek, jakoby jsem bolavě nafouklá,ale já taky pořád něco žeru..tak nevím, dnes mám náladu na bodu 0, tak snad je to jen počasím.. pořád se koukám na cizí albíčka s mimi a dvojčátkama..a propadám depresy, tak se na to snad do zítřka vyspím a bude líp...v pondělí přijde spousta holek a bude tu zase veselo...
30. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se pořád kukám do albíček :slight_smile:

normálně mám bobky, že se to tam nějak urvalo, ale snad to nic vážného nebude a miminko se drží.....
Tobě přeji také moc a moc štěstí...

Dobrou noc, papík irminka
30. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak bohuzel uz konecna, zacala jsem spinit, pro jistotu jsem si rano udelala testik a je tam pouze jedna - jinak bilo jako snih .... :frowning2: takze to opravdu nevyslo
31. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulik :frowning2: to je mi fakt líto, co bude dál??? MS jsi dostala v termínu nebo dřív???
31. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko , jak je po pádu??? snad je všechno v pořádku..
Mám pořád bolesti jako před MS,ale to je brzo ne?
31. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde je Mick??? taky už by měla testit...
31. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík žirafky,
tak bohužel dneska jsem chtěla testit a dorazila MS :frowning2:, TAKŽE ZÁZRAK SE NEKONÁ. Ach jo, ale čekala jsem to, nic mi nebylo, akorát včera jsem začala špinit a dnes se to rozjelo. Je to blbý, člověk na IVF spoléhá jako na poslední variantu, která pomůže a když to neklapne, tak ho to vcelku rozhodí. No nic, nedá se nic dělat, tak snad příště to kurňa klapne :wink:. Půjdeme s manžou na konzultaci, co budeme dělat dál. Jinak vám všem čekatelkám a stimulantkám držím moc moc pěstičky, ať to vyjde, ať je ten poslední odstavec delší než ten první!!!

PODPORY V TYMU:
labla (Gest Praha),1.IVF kr. protokol, Gonal+Cetrotide,PK, AH, ET 2.4.09
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) kr. protokol, Fostimon, ET 13.4.09
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF neúspěšné - nyní pauza
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel.....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
zuzulik (Gennet Praha), krátký protokol - 1.IVF neúspěšné
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila
zubajda (CAR Apolinář) 3IUI neúspěšné, 1IVF krátký protokol - neúspěšné
Mick (Gest Praha) 1.IVF-krátký protokol-neúspěšný

ČEKATELKY NA STIMULACI:
eva.a (Obilní Trh Brno), kontrola štítné žlázy 2.6.2009, kontrola v CARu v průběhu června
myskaaaa (Gennet Praha), krátký protokol
wrtulka(Helios Brno), stimulace začne kolem 5 června 2009 - IVF+ICSI+PICSI+ PGD
Miluse (Gennet Praha), 04/09 genetika,imunologie, konzultace v CAR 14.5. - na UTZ nalezena cysta, stimulace polovina června, květen IUI
Deniska24(Ostrava Gyncentrum) 3.IVF-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK,očekávaná ms kolem 16.6.09
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, začátek stimulace cca 5.června

STIMULANTKY:
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5.
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF začátek stimulace 16.5. Gonal F 150j + Cetrotide, 27.5. OPU odsáto 23 folíků, 20 zralých, ET asi 30.5.
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, cakanie na schvalenie ziadosti, dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + fraxeparin + Cetrotide 2.IVF
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ a snad vyjde IVF-ICSI,
LenH (Helios Brno) 5/08 a 2/09 přirozené těhu, teď bude 1. IVF - ICSI, 28.5. poprvé dávka Puregonu po 100 jednotkách
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6.

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Ruda CRM Zlín 1 IUI neg., 1. IVF-ICSI, kr. protokol Gonal f 187,5 pak 150j + Cetrotide OPU 21.5. 29 oocytů,26 oplodněno, PK ET 26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků kontrola 9.6.
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6.
tulik1 (ART ČB) - 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - ve 22 tt potrat dvojčátek, 3.IVF neúspěšné, 1.KET 18.5. přenos 2 embryjek

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, HCG 165,// čárečky na testíku, rozjeté OHSS
31. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik žirafky, teda tady je to nějaké smutné, ještě to počasí do toho....Mick a Tulik, posílám pohlazení po dušičce, ať to brzy přebolí a hlavně jak to píšu pořád, neztrácet naději, udělat si hezké léto, nabrat novou enegii a hurá znovu do toho. Všakmy to dokážeme :slight_smile: :wink: :dizzy_face: !!!

Irmi, teda ty nám taky děláš šoky, nejdřív hyperstimulák , potom pád...jak se cítíš?? Doufám, že dobře, že je vše v pořádku, možná raději v pondělí zajdi k dr., ju? Irmi, to bude dobrý :wink: !!!

Rudy, doufám, že bolavý podbřišek znamená zahnizďující se mimíska - mimísko. Myslím na tebe :slight_smile: !
31. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,to počasí je hnus... :unamused:
Moc mě mrzí kočenky,co vám došla ms vaše neúspěchy,ale nesmíte se vzdávat!!!Je to těžké, :frowning2: ale vše se překoná a čím dříve se začnete koukat dopředu,tím lépe... :wink:
31. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mick, to je mi děsně moc líto, věřila jsem, že aspoň ty, nám rozzáříš úsměv na tváři a nic, je to uplakaná zpráva jako to počasí, ale aspoň ta tobě natrenovali hormony a příště už to určitě klapne!!! bereš to jak se dá, jsi šikulky, myslela jsem na tebe celý den...tak se opatruj a domluvte něco pozitivního!!!!
Izzi, počasí je smutné i u nás...chjo, chtělo by to lepší zprávy...
izzí brala bych mimíse ,raději i dvě,ale teď už je to jedno...i jedno, jen aby to vyšlo...zase jsem se probudila, pořád spím...tak snad je to dobré znamení...
31. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite jak to funguje kdyz chcete zmenit CAR? Vyzada si novy CAR tu starou dokumentaci z puvodniho CARu nebo ne? Jakej CAR by jste mi doporucili? chceme to na podzim zkusit znova, ale radeji jinde ...
31. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli, tak to vůbec netuším,ale myslím, že by ti kartu dát měli, nebo ji poslat do nového centra, já jsem spokojená ve zlíně,ale to ti asi nepomůže... hlavně, aby ti to v novém CARvyšlo!!! Teď si užijete pěkné léto a třeba na podzim ani nebudete potřebovat. Holky prosím co jste po ET měli jste taky tak děsně nafouklé břicho? mám křeče celý den , každá změna polohy mě bolí a taky smích, kýchání a podobně. Zase tak obrovské to břicho nemám, že by se mi rozjížděl OHSS, možná je to jen z toho, že pořád něco jím, jjen jsem se chtěla zeptat, jestli jste to taky měli..Gucci, Irmi, Hypo...???díky moc, bolí mě to až pod žebry a jakoby pod klíčními kostmi, jako po laparce...
31. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vím, jak to popsat, cítím se jako vkv v karkulce, když mu do břicha zašili kamení :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, včera jsem musela nečekaně zmizet...

takže do CAR budu jezdit do Prahy do Pronatalu (můj lékař s nimi má nějakou smlouvu) - na laparo jsem byla v Sanusu HK, ale nebylo mi to doporučeno vzhledem k problematičtější stimulaci (musela bych jezdit do HK a ne k mému doktorovi...
jinak MS dnes dle očekávání přišla, takže jsem měla za úkol poslat sms doktorovi a zítra se mám stavit v ordinaci na první píchačku :grinning: takže doufám, že bud schopná pobrat všechny informace a nebudu potom zmatkovat co a kdy...

jezdíte také některá do Prahy? je to docela utrpení přes tu novou dálnici z Hradce..to až pojedeme z ET, tak bychom ta malá embrya mohli vyklepat :grinning:

jinak si vážím všech odpovědí na mé zvídavé otázky, protože já jsem zatím úplně mimo...jsem z toho trošku "vyjukaná" a zmatená a hlavně se bojím...
31. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
haas neboj, ono to dobře dopadne, já jsem z druhého konce republiky, taky dost dojíždím 80km a cesty jsou děsné, tak doufám, že já miminka nevytřepala...
31. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda, a jak dlouho jsi po ET?

ještě další otázečka :grinning: - po ET ležíte nehnutě, nebo se chováte běžně jen s větší opatrností?:slight_smile: Po kolika dnech by se měla embrya uhnízdit - max.?
31. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem 5den po ET
Neležela jsem jako lata, druhý den jsem byla autem v práci zanést PN a na kafe a v obchodě, jen nesportuji, nic netahám., nehopsám...normálně vařím, dnes jsem i uklízela, koupelnu a vysávala, si říkám, že kdyby to yblo přirozeně, tak to ani nevím, alkohol nepiju, kafe se snažím max. dvě denně, jinak normální život,ale jsem na PN, trošku mě naštěstí "krotí" špatné počasí a bolesti břicha...tak uvidíme, k nidaci,tedy zahnízdění dochází tuším 5-6 den po Opu, tak mě je tam dávali pětidenní , tak asi nejdůležitější bylo těch 24 hodin po ET...uvidíme..myslím, že co se má udržet, přežije i pád jako u Irminky a co ne, tak můžeš stát i 14 dnů na hlavě, začneš i přesto menstruovat..
Dobrou noc
31. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem!!
Rudo máš pravdu dobře to děláš a dneska jsi už 6den po ET :dizzy_face:
Holky ve čtvrtek už začínám brát tu Proveru už se mi to blízí!!
Jen jsem uvažovala co myslíte neměli bysme se s manžou nějak chránit? Co kdby se to nááááááhodou teď povedlo přirozeně?
1. čer 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno co to tu čtu ?? holky sakra co je to tu za smůlu? :frowning2:
mick, tuli, puna.....:frowning2: kočky držím palec do dalšího boje ..... ono to půjde...

irmi sakra těhule co se válíš po schodech dávej na sebe majzla :slight_smile:

ruda.... moc držím palec at nám ty // ukážeš :slight_smile: musíš posílit řady těhulí
1. čer 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to není jakože smůla! to je prostě tak že ještě nepřišel ten správný časík ale on příjde pro každou uvidíte kočky! Jen se nesmíme vzdávat!
Jo dneska mi příjdou propriety k ubrouskové metodě :dizzy_face: :dizzy_face:
chrobi takže ty už pícháš? jak je??
1. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jojo máš pravdu, ale dost mě to mrzí když to není vyváženo nějakým úspěchem ....

jojo mám už v sobě 2 x 3 injekce a je to OK zatím mi nic není manžel je šikovnej rozenej zdravotní bratr :slight_smile:)
včera jsem v poho zvládla i hodinovej squash takže mi ty hormony zatím nic nedělají , ale počítám s tím, že s postupem času to v bříšku začnu pozorovat :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,
holčiny, to je mně moc líto, že tam nebyly //, sakra, co se děje? nezoufejte, příště se to povede, musí :wink:

Já jsem měla také perný víkend...v sobotu, už jsem to psala, jsem spadla ze schodů a to jsem si fakt myslela, že jsem o mimi přišla, hodinu jsem měla takové křeče, jak kdyby mně mělo všechno vypadnout spodkem. Ale po hodině brečení to¨ustálo, ležela jsem jak lazar. tak ted doufám, že je vše ok, nekrvácím, křeče také nemám, snad to břicho plné vody utlumilo náraz. kdyby se něco stala, tak bych si to vyčítala do konce života...

Jinak přeji hezký den.....a usměv na rtu.... :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irminko kočko a byli jste na nějakém kontrolním UTZ? že je vše ok?
to je mi líto s těmi schody :frowning2:
chrobi to je fajn že to zvládáte tak dobře..
já se bojím už jen těch prášků..
všude píšou že se po tom můžou dělat beďary a já jich mám už takhle dost..
1. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek