• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Dobré ránko..
Koukám že jsem nestihla Jany .. Jany držím plody co můžu!
Holky jeslti je spaní příznakem těhu tak to určitě mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já včera vytuhla už před 19h normálně magor :grinning: spala jsem přes 10h!
Irmi ty opravdu radši odpočívej oni mrňousci už jsou velcí a zvládli by to ale i tak.. přece jen u tebe jim bude ještě chvíli určitě nejlíp! a tu kačenu tý jo to bych neuměla :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uměla wrtulíne :slight_smile: my ji nejdřív dusíme a pak až dopékáme, aby nebyla vysušená!! ale jinak to není tak těžký :wink:

jo irmíku, kačenku bych si taky dala. my dělali před 14 dny, jsme si pěkně nacpali bříška...ale pak zase zalehni. vím, že je to blbý ležet, když ti vlastně "nic" není... :grinning: :grinning:

luciku a wrtulko a rudíku: já taky včera vytuhla ve čtvrt na devět, takže včera byl fakt spací den:grinning: :grinning:

chrobí: dobře, že máš plán :wink: to uklidní. a pak bude ta dovoška a pak mimísek :grinning: :grinning:

siki: s těma prstama jsi mě pobavila :grinning:

holky, ta milu tu pořád není... :frowning2:
4. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi Miluška je asi pořád v nemocnici.. no snad je dobře že jí hlídají!!!
Já jsem fakt nikdy kachnu nedělala.. a on to manža stejinak nechce :wink: no jo jenže já včera neviděla ani Ulici natož Růžovku no začíná to se mnou jít z kopce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Chrobi taky si myslím že dobrý plán uklidní! :dizzy_face: :dizzy_face: člověku to pak líp utíká.. a kam se vlastně chystáte na dovču?
Manža včera přišel s tím že se dá pro dva sehnat zpáteční letenka do Paříze za 2000 tak asi poletíme :grinning: :grinning: :grinning: v lednu :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je děsný wrtul :slight_smile: ale koukej teď s bobkama už se pak na nic nepodíváš:slight_smile: :grinning: chrobí se chystá do mexica :wink: a vy do paříže určo jeďte, to bude nádhera! :slight_smile: my teď kvůli mimísovi rušili 2 cesty, trochu mě to mrzí, ale zas ne tak moc...a já bych i jela, ale manža se hrozně bojí, tak je rezolutně proti...ale co my cestovali dost, tak se teď trochu "usadíme".
já už chci mít ten NT za sebou....

Tak rudíku, nevím, proč lucíkovi předpovídáš klučinu a nám holčičku! :angry: :grinning: se musím ohradit. :grinning: :grinning: já chci, abys mi taky předpověděla chlapečka!!! :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi ale já bych jako těhu nikam neletěla.. jedině až tak v dubnu to mi bude 28 a jestli jsem teď těhule tak to budu v 6tém měsíci asi a to je snad let nejmín rizikový.. i když možná bysme radši jelí autí :grinning: každopádně bych moooc chtěla do Paříze na jaře.. :sunglasses: :wink:
4. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak proč si plánuješ let na leden wrtulíčku, když už jsi těhu teď!!!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale do Paříže byste autem dojeli, ale poradila bych se s dr. co je lepší, zda se natřásat v autě nebo letět hoďku letadlem:slight_smile: Mojí kamarádce třeba dr. říkala, že je lepší letět hodinu než jet 12h autem....ale asi záleží na situaci....:slight_smile:
co budeš dnes dělat wrtulko?
4. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,právě mě sprdla sousedka,že nemá vytřené schody,bydlíme v bytovce a jsme tu asi jen dvě mladé rodiny. Jinak samí důchodci. No tak jsem jí to odkývala,co jí na to mám říct.
Teda holky vy tady teda cestujete. Paříž je nádherná,tam to musí být super. A to mexiko,no to by mohlo být také skvělé.
Já si skočila do obchodu. Budu dneska dělat krůti řízky na jogurtu,zní to divně,ale je to vidikající,s rýží nebo kuskusem.
Já bych taky někam jela,nebo letěla,ale mám už ted strach.Nemá cenu zbytečně riskovat. Včera mi nabízeli v práci,že bych mohla jezdit do Vel.Meziříčí,že bych jim pomáhala v přechodu na jiný program. Ale to denní ježdění je na prd a to se mi fakt nechce. Kdyby to byla práce na doma,tak by to bylo lepší. Uvidíme. Ted je pro mě důležitější mimčo,i když nějakou práci na cvíli bych nepohrdla.
4. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi zítra tu mám návštěvu - manželovo prarodiče tak jsem se rozhodla píct ale chybí mi 2 vajíčka k Bowies (moje oblíbená buchta) takže z toho asi bude perník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
musím tu uklidit .. aby se nelekli. i když poslední dny se to tu už dá považovat skoro za uklizený a ani bych se neděslila kdyby sem vlezla nějaká návštěva..
no ráno jsem pracovala na taťkovo netovejch stárnkách -předělávám mu je..
no a odpolko jak mám vycházky tak pojedu se ségrou vybírat svatební šatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co budeš dělat ty? :wink:
4. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a jak je to od vás do VM daleko? já bych asi taky nechtěla dojíždět a navíc teď přes zimu... i když přesně vzato my v praze všichni do práce dojíždíme :wink:
Rozumím ti, já si někdy taky říkám, že bych ráda chodila do práce, ale mimino je jednoznačně prioritou, takže žádný přepínání (já měla totiž hrozně stresovou práci s častým lítáním do ciziny) a na 9 měsíců žádný cestování! :wink: a pak s mimoušem zase někam vyrazíme :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste cestovatelky..
jé wrtulko, svatební šatky, to je hezeká povinnost..tady je zase tak hnusné spací počásko, že se mi nechce ůůůbec nic,ale mla bych něco dělat...
zítra slaví abbička 80, tak o sobotní program máme postaráno..nedělu provegetíme a zase pondělí...děsně to letí..v pondělí jdeme na přeporodní kurz...
snad je ta Miluška v pořádku a jen ji hllídají..
evule, to nemusí být špatné v práci cestovat ne? co vlastně děláš??
Luci na sousedy se vykašli, měla ji toho moc a teď žádné schody...měla bych to na háku...aať si je baba umyje, když ji to tak irituje, no ne?..
4. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee wrtul, ségra se bude vdávat??? to je úžo...a kdy v létě? to už tam budeš s pupkem :wink:

rudíku, tady je taky hnusně a já musím začít něco dělat, ale taky se mi nechce...no rudíku, cestování v práci je docela náročný, někam přiletíš, valíš na jednání, který trvá třeba do noci, pak přijdeš do hotelu, kde se vyspíš a ráno zase valíš na jednání a z jednání hned na letiště...ale já si nestěžuju, jen že to bylo občas náročný :wink: :wink:
teď mi volala dr., že mám jít v po ráno do thomayerky na krev, že se jim nějak nelíbí mé protilátky...prý se nemám znepokojovat, ale dr. říkala, že ty výsledky ještě neviděla...no nic, nebudu se znepokojovat, ale stejně na to myslím...Jak by mi poradil kapřík, přeju si krásný zdravý miminko v červnu :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evíku a jaké protilátky??? no myslím, že to bude snad jen něco pro kontrolu, když se nemáš znepokojovat, tak buď v klidu... stejně jsi mi nenapsala, do jakého oboru děláš, za co lobuješ :wink: a jak daleko až lítáš??? teď už jsi na PN??? a jak dlouho vůbec chcete holky být doma s mimi , než se vrátíte do práce?
4. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky my máme v plánu že se po roce nebo tak s manžou vyměníme na mateřský :grinning:
4. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku: prý protilátky v rámci krevní skupiny...no nevím, já mám tu nejobyčejnější O rh+, tak nechápu, co to může být, ale uvidíme. stejně s tím nic nenadělám :wink: takže v pondělí mi naberou krev a bude :slight_smile:
lítala jsem jen po evropě, hlavně do bruselu:slight_smile:, kde jsem předtím i 3 roky žila. já vystudovala politologii :sweat_smile: a dělám ve státní správě:slight_smile: a víc už neprozdradím :wink: :wink: abyste se mi nesmály!!!! :grinning: :grinning:

já bych chtěla být tak dva roky, když to vidím u kámošek, tak rok mi přijde málo. Ale nevylučujeme stejně jako u Jíti, že se v půli s manžou vyměníme...
jak dlouho budeš ty rudíku? a kdy se to vlastně musí nahlásit?
4. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evíku, tak to zní ta práce hoodně zajímavě ta tvoje práce, není důvod se ti smát..naopak...klobouk dolů
když máš Rh + tak taky nevidím problém...
no já bych asi chtěla být 1,5 roku, to bude v září..původně jsem přemýšlela o roku,ale přijde mi to mooc málo a taky si ještě chci užít prázdniny, léto... a v září pak jako kdysi do školy...nástup a pak bude hoňka... ,ale nebojím se, máma mi dost pomůže už bude v důchodu..,ale jsou to jen plány, musíme být zdraví...nechci přijít o místo v místě bydliště... nevím, kdy se to hlásí, pořád to mění, tak snad nás pak někdo upozorní.. 6 měsíců bereme mateřskou a rodičovskou teda asi musíme nahlásit nějak před ukončeným 6 měsíce... já si vezmu asi tu zlatou střední cestu, teda na tři roky,ale do práce chci po roce a půl a když to půjde, tak masírovat chci aspoň trošku co nejdřív, lidi už se ptají...., tak je nechci ztratit,ale sama nevím, jak budu stíhat, je to pro mě moooc nový svět, vůbec si nedovedu představit, že budu mít vlastní miminko a dítě, co mi jednou řekne MAMI..., mám taky skvělého chlapa, prac. dobu si může trošku přizpůsobit a jelikož budu chodit na služby, tak budu v měsíci třeba jen 7 dnů pryč.. z toho bude něco víkend, tak to kluci doma zvládnou a 7 nocí..to malý ani nebude vědět..jen po noční poprosím třeba mámu o hlídání abych se 3 hoďky prospala..uvidíme, zatím to vidím dost reálně,ale jsem spáč, tak budu asi k.o.,ale těším se...
4. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přesně rudík, nedokážeme si představit, jaký to s těma bobkama nakonec bude. zda budou hezky spát a budou hodní, nebo je bude něco trápit...takže určo je dobrý mít plán, ale kdyby to nešlo, tak to prostě uděláš jinak. mimo je důležitý, protože to, co s ním prožiješ ze začátku už nikdy nevrátíš, a dokud na ně můžeme mít vliv, tak je třeba ho využít :grinning: ale chápu tě, koneckonců, určo půjde, abys třeba 2h denně masírovala, to myslím, že nebude problém ani s Rudlíkem...a ta nemocnice, no uvidíš, asi to bude záhul, ale pravda je, že když na dlouho vypadneš z procesu, tak se pak hůř naskakuje...
4. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, už teď mám pocit, že to naskakování nebude lehké..,ale jak si to osahám a pojedu na první výjezd, tak topak bude o.k., myslím, že se to enzapomíná, snad...mám svou práci ráda a myslím, že mezi službama si malého užiju a možná víc, když to nebude úplně každý den a hlídání není taky špatné...dítě se líp otrká a líp si pak zvakne na školku..ségra byla se třemi dětmi na mateřské 12 let v kuse, mě by piclo...a teď když je v práci, má fofry,ale je šťastnější od pohledu, je víc v realitě ne jen dětičky a kašičky...ale nechci být zase máma krkavec..jen jak to půjde a Rudík bude vždy priorita....u mě v práci jsou blbé jen ty víkendy a svátky, co musíme sloužit..,ale umíme si s manžou prostě udělat víkend třeba středa ,čtvrtek...
4. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak kačena byla výborná,byla jsem i pochválena: Wrtul: na to nic není, hodím ji do zapékací mísy, moc posolím a pokmínuji, hodinu peču, potom odliju sádlo, pokud je tam toho moc, obrátím ji prsama nahoru, peču dál a posledních 20 min odělám víko, aby byla krásně křupavá, jo a ještě podlévám tím sádlem...mnam,mnam

V albíčku mám břuch a postýlky, podotýkám ještě nepovlečené :wink:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko, moc hezké, ale zdá se mi, že máš to bříško čím dál menší. :grinning: Zato já právě naopak.
4. pro 2009 ve 12:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je důležitý rudíku...pokud se manža může přizpůsobit a babička pomůže, tak to je jen ku prospěchu... :wink:
kam nám zmizela wrtule a lucík? a kapr s chrobíkem, siki a irmi tu dneska ještě nebyly...jdu vařit polívku a pak žehlit mikulášský hábit - zítra jdeme s manžou kamarádům dělat čerta a mikuláše...se bojím, že to poděláme a zanecháme v dítku do smrti stach :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo irmi, ty mi děláš chutě...bych si hned dala.... :wink:

zuzi, bříška máte obě hezká :slight_smile: a siki taky...
4. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wrtul uklízi v domečku..
mám napečeno a vytřeno a celkově uklizeno a dokonce jako bonus sem ze sebe udělala člověka :grinning: :grinning: :wink:
aby se mě v té půjčovně šatů nelekli :wink:
takže bybička může přijet :wink: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky máte mooooc krásný bříška a obě!
tak mě napadlo když koukám imrmi na tvoji ložnici s postýlkama co bysme asi dělali kdyby se u mě líbilo víc jak jednomu bojovníčkovi.. protože my máme mrňavonku ložnici kam se sotva vejde + jedna postýlka ale dvě nebo tři :grinning: :grinning: :grinning: to aby manža už začal dělat velikánskou ložnici v podkroví :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irmy, taky se mi zdá, že nemáš zas tak obr břicho na dvojičky...už e nám to krátí co....kdo ví, jestli to u tebe bude letos nebo na kraji 2010
Evi, myslím, že budou děti nadšené....aj u nás sa zastav :wink:
Irmuška dělá chutě už od včerejška, tak aspoň peču kuře...
Wrtulko, pomalu s tím vychystáváním a úklidem, musíš se taky šetřit.. a na postýlky máte přece těch necelých 9 měsíců :grinning: to se nějak poddá...my teda zatím máme v budoucí ložnici kancelář, tak budeme všichni v dětském pokoji...a přišel mi křemílek a ten druhý, tak asi zase budu malovat....
4. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si rudíku nikdy nemůžeš vzpomenout na vochomůrku??? :wink:
holky, já bych měla taky něco vařit, ale nevím co a moc toho tady nemáme...tak asi vyrazím do obchůdku a něco koupím..kuře je dobrý nápad rudíku. díky :wink:
wrtul závidím vycíděný a navoněný byteček. Tak hezky ty šatky vyberte!!! :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmmmmm, sem napsala příspěvek a on se neuložil :frowning2:
4. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jsi nám psala kapr? :wink: už se nám stýskalo... :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že docelo dost. :slight_smile:
Něco o vaření a taky jsem tě chválila za správné přání :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hezkého Mikuláše :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a držte své plody.
4. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule vím, že ten druhý je vochomůrka,ale nechtělo se mi ot psát... snám to všechno přesně :wink: a krtek má tři vlasy a rákosník sedm :grinning: víly kreslit nebudu, z toho by Rudla na větvi nebyl, na baby má ještě čas.. krťík jede v autě a ti dva/ co vím jak se jmenují/ jedou na sateboardu před svou chajdou /pařezovou samozdřejmě../
taky nevím, co furt vařit, mám čas,ale to je tak všechno lednice věčně prázdná a to jsme jen dva .. kuře hotové, lae nemám na něj chuť, než jsem ho dodělala, přešla mě a manža není doma, tak bude na večeři..,ale abych se prošla skočila jsem pro pár věcí do obchodu.. ať je co na chleba a taky oplatečky a a mandarinečky,,...
kapříku to nas...re, mě se to taky párkrát stalo a to už se ti nechce psát znovu...
taky přeju hezkého Mikulu a ty dva k němu :wink: /vím, že s ním chodí anděl a ještě čertisko/ ale už se nebojím a básničku bych uměla... :wink: ,ale asi nikdo nedorazí :angry:
kapříku, tak nám to napiš eště jednůc ju?
4. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek