• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda to je překlepů--ještě , že jste inteligentní...
4. pro 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo rudíku, prošla jsi testem a víme, že umíš všechny pohádky :grinning: a rudla bude spokojenej!!! :wink:
no jo s tím vařením to je kříž a cítím to stejně jako ty...pořád prázdná lednice a přitom vařím každý den...a jsme sami dva. Já teď dělám zeleninovou polívku a u toho čučím na tenis a samozřejmě se stresujeme... :slight_smile: a taky, když už něco uvaříme, tak já na to pak nemám chuť, je to peklo... :frowning2:
já vyzkoušela kostým na zítra a zkusila si načernit tváře a myslím, že to bude dobrý, jen neumím dělat to bububu:slight_smile:

tak hezký víkend a ať vám všem vydaří... :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
, bububu ti jde aspoň napsat, tak to po sobě hooodně rychle čti a máš to :grinning:
4. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku no nádhera. :slight_smile: Fakt se ti krtek povedl.
4. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:
to je tak krásné ta sedmička u tvého jména....
4. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, máš krásný bříško. Já už mám postýlky taky připravené, je to krásný, když je v pokojíčku vidíš :slight_smile:
Zuzi, jen ať bříško pěkně roste. Mě někdy fakt už unavuje, ale říkám si, díky bohu za něj :wink:

Všem přeji krásného Mikuldu :wink:
4. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem a hezká víkend.
5. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezký víkend všem a Jítě vše nejlepší k svátku:slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi moc děkuju..
Jinak..
holky dneska jsem začala slabě krvácet, volala jsem do centra a zvýšili mi dávky hormonů..
prý nemám házet flintu do žita ale to se jim to řekne..
už chci aby bylo po všem jakkoliv :frowning2:
a Miluško až tu budeš vyhrála jsi ty lízátka.. nebo si můžeš vybrat jeslti nechceš poslat něco jinýho..
jak jsem začala krvácet tak jsem testla..
a holky nevím mám pocit že tam vidím slabounkou druhou čárku, ale spíš je to moje zbožný přání :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
přijedou mi za chvilku gratulanti tak jen doufám že přivezou dost čokolády sežeru jí na posezení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
5. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Wrtulko taky Ti přeju všechno nejlepší. Určitě tam slaboučká čárka je. Třeba to jen vzdává jedno z těch tří proto krvácíš. Věřím moc, že to dotáhneš do zdárného konce.
5. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

wrtulko super,že je duch! To krvácení může být fakt z toho jak odchází jedno nebo dvě. :wink: Jinak také přeji vše NEJ k svátku! :wink:
5. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulí,ještě to opravdu neházej za hlavu. Mě po ET dr. říkal,že kdybych začala špinit,tak nemám panikařit. Že si mám naordinovat klidový režim a dát nohy nahoru,že na utz ještě není nic vidět,ale že to nemusí být nic vážného,že jak se ty miminka zahryzávají a uhnizdují,tak můžou porušit nějakou cévku a ta začne krvácet. Měla jsi testík vyfotit. Tak to zkus třeba zase za dva dny. Já tomu pořád věřím,že se určitě nějaké embryjko uchytne.
Takže Wrtulík hlavu vzhůru. Všechno nej k svátku,at se ti splní vše,co si přeješ a my víme,co tohe :wink: A držím pěstičky a myslím na tebe :dizzy_face:
5. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak gratulanti mi odjeli..
holky pořád slabě krvácím.. a máte pravdu taky mě napadlo že jedno nebo dvě odcházejí.. nebo všechny :pensive:
v centru to nevidí jako ztracené tak snad vědí proč..
ten testík fotit nebudu je pravda že tam vidí něco i manža ale je to opravdu jen duch a kdoví spíš naše zbožný přání nic víc
moc děkuju za přáníčka..
jsem z toho už strašně unavená :pensive:
5. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulí bud v klidu,i když já moc dobře vím,jak to moc nejde.Ale snaž se,já myslím,že vy máte obrovskou šanci na úspěch. A jak jsem psala,co mi říkali po ET. Snaž se být v klidovém režimu. Za dva dny bude čárka určitě silnější.
A jestli jsi unavená,tak si běž lehnout,to bude to nejlepší. :wink:
5. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, taky jsem špinila a uhnízdili se oba dva :slight_smile: . Neboj nic.
5. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul já po ET krvácela 2dny a ten první to bylo krveprolití i přes kalhoty-vše durch-takže nezoufej. :dizzy_face:
Holky mi včera měli akci 60let a pak šli na náměstí na rozsvicování stromku a ohňostroj, tam i zpátky pěšky a já zjistila, že jsem už k ničemu, málem mě tam ušlapali a skoro jsem nedošla dom, měla jsem nohy až v mozku, záda-bolest, jak prase. A doma kontrakce po 5minutách-no jsu magor, já vím, však to taky byla poslední výprava s břichem pěšo. Celou noc jsem nespala a dnes se nemůžu ani pohnout, ještě, že mám uvařeno a to odpoledne jedem zase na oslavu-naštěstí autem a pak vezu chlapečky na hokej a já šupám do postele, ale to bude až večer-tak snad to přežiji ve zdraví.
6. pro 2009 v 06:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Zuzi!!!
Teda ty si dneska naordinuj odpočinkovej režim!!!Mrňouskové jsou ještě maličcí ale jdou dva a je to záhul na tělo takže musíš odpočívat.. no hlavně se vám nic nestalo
Jinak já jsem pro změnu už zase vzhůru..
Zuzi jako máš pravdu nemám žádné krveprolití..ani ze mě nevychází kousky nebo něco... je to celé na intimku..ale tenď ráno mě zase začalo bolet břicho jako na ms..jako by i trošku stahy dělohy tak mi to úplně připadá že je to jasný.. ale na druhou stranu proč by se mi to v centru snažili rozehnat léky kdyby to nemělo žádný důvod to by přece řekli konec..
Kdyby mi aspoň někdo řekl co se to ve mě děje a vysvětlil mi to hned bych věděla na čem jsem a byla klidnější..
6. pro 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Zuzi už to nesníš přehánět. :wink:
Wrtulí drž se,určitě to bude dobré.
Já dneska jdu jenompozdravít. Je mi od včera pěkně blbě. Včera celý odpoledne průjem. Začalo mě bolet v krku,nosohltan. A v noci jsem začala zvracet. Jen jak vstanu z postele zvedne se mi kufr a je to.. Tak si stříkám bioparox do krku,ale taky se mi z něj navaluje.Snad to pomůže a nerozjede se to v něco horšího. Naoběd ke tchýni jel manžel nakonec sám,protože já nemám na nic ani pomyšlení. Max. bych si dala vývar.
6. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přeju fajn neděli..
koukám že dneska tu nikdo..
Luci doufám že ti bude brzo líp!!!!
Jak vidím nemoci nechodí po horách ale po lidech mrchy jedny :pensive:
jinak u mě nic moc nového možná s dobrou vůlí mám pocit že to trošku ustává.. ale už aby to bylo pryč..
jo testovat jen tak nebudu manža má auto a já se bez něj nikam neodstanu a on mi test odmítá koupit takže nejdřív kdy budu testovat je čtvrtek :frowning2: :frowning2:
6. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulí,to je dobře,že to ustává,to je dobré znamení. Takže bud v klídečku. :dizzy_face: A čtvrtek je tady coby dup.
Já celý den polehávám,manža mi dovezl vývar a ani ten my nesedl,takže asi jenom suchý rohlík nevyzvracím. A musím v sobě něco udržet,abych si mohla vzít léky,na lačno by šly hned ven. Ach jo. V krku je to trošku lepší,ale zvracení neustává.
6. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, intimka je v poho, taky bych z toho ještě nedělala negativní závěry...Máš v sobě tři broučky, tak to vypadá, že jeden z nich nebyl dost silný...Držím moc palečky :wink:

Zuzi, teda taková tůra...Já jdu ráno do práce a pak to až do odpoledne v práci vydejchávám. Naštěstí už chodím dřív domů, takže si pak jdu rovnou lehnout. Dnes taky celý den polehávám, jen sem tam něco uklidím, vyperu, ale nic složitého. Tak klidový režím, ať jsou prckové v pořádku :slight_smile:

Luci, ať je ti brzy líp. Ale myslím, že to zvracení nebudeš mít z žádné virózy :wink:
6. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Zuzko, ty už jsi neposedná, jako irmička.. holky jedny., musíte se šetřit, nosíte dva...já jednoho a i to je záhul..
Wrtulko, neboj, to bude dobré, špinila jsme skoro jkaždá druhá těhule, jsou to změn ya záhul pro organismus, ty hormony, stres.. uvidíš, že to dobře dopadne..jen klídek a odpočinek..
teda Lucííí to je mi tě líto, to zase já sním, na co přijdu, nezvracela jsem ani jednou, teda jednou, to aby se mi ulevilo od přejezení..,snad tě to brzo opustí a budeš v pohodě...
Jituš taky hezký svátek a holky hezký zbytek neděle..., my byli včera na osumdesátinách, tak jsem po dlouhé době viděla velkou rodinu pohromadě a zítra jdeme na kurz..
6. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

wrtul, jak píšou holky, špinění nic neznamená, zvlášť když tam máš 3 bobky...takže hlavu vzhůru, buď pozitivní a těš se na prokazatelný // :slight_smile:

zuzi, jsi ďábel, tak se opatruj, ať kluci ještě zůstanou v bříšku....

lucinku, je mi tě líto. už je líp? já taky naštěstí nezvracela, ale blivno mi bývalo často. teď už to ustupuje, ale dneska ráno je mi zase hůř... :frowning2: tak si to umím představit. Je ti už dnes líp? radši lež...ale pravda je, že nevolnost je prostě úpně normální... :grinning: :grinning:

rudiku, na jakej kurz jdete? předporodní do porodnice? :wink:

siki, jak dlouho ještě budeš chodit do práce?

já jedu za chvíli na tu krev do nemocnice, doufám, že bude vše ok...tenhle týden mám každý den dr:slight_smile:
7. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

wrtulko co to čtu ?? druhá čárka no supr... škoda, že nechceš testovat.... dál.....

jinak já hlásím mrchu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. pro 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne chrobí...to je mi líto. :frowning2: a to křivka vypadala tak slibně... :wink: jak to vypadá s tou laparkou? vezmou tě tak, jak potřebuješ?
7. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsem to nevydržela a dojela si pro test
ráno jsem začala zase krvácet a i kousky ze mě šly
na testu je jedna nic víc
prostě nic už nedokážu věřit
7. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,já teprve před chvíli vstávala,včera jsem prospala většinu dne. Ale dneska je lépe. ZRovna jím v posteli rohlík,než vstanu,at mám něco v žaludku. Docela to funguje.
Rudíku,tak at je kurz super. :wink:
Wrtulí kolikátý jsi ted den? Není ještě brzo. Sakra,ještě to neházej za hlavu.Ale vím sama,jak je to těžké. MUsíš ještě věřit. Ach jo,moc mě to mrzí. Vím jak strašný to je. :frowning2:
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem 9 tý den od transferu 3 velkých embrijek
kdyby se to mělo podařit tak tam něco už přece musí být musí
navíc mě bolí břicho jak když se mi rozjíží mrcha...
nejhroší je že manža mi odjel s telefonem.. nemám ani jak zavolat do centra co dál
zbyl mi tu jeden test
asi si ho zítra ráno udělám a pak pojedu do Brna to všechno ukončit
7. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ještě jsem nevolala... bojím....a nevím jak to mám udělat..... zase na druhé straně si říkám, že by jsme mohli stihnout ovulku hned po laparce kdybych šla v úterý, ale asi to není reálný co? sex 4 dny po laparo nebo jo?

wrtulko co???? jak nic? co máš za test? v centru ti nic neřeknou ber dál utroš nebo co máš .... kdy máš jet ofiko na krev?
7. pro 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na krev nemám jít tedy ne do Heliosu
nevím co mám za test neznám ho ale je tam napsáno že by měl zabychtit HDC už od 25 jednotek
stejně tam nemůžu volat nemám čím
a proč bych měla brát utroš dál? copak je co zachraňovat?
já už nechci prostě asi stojím ve špatný frontě na miminko na mě se nikdy nedostane
7. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek