• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul- ještě počkej mě to test neukázal ani 16tý den po ET a čekám dvojčata, vydrž, někomu se to prostě ukáže později. A taky jsem krvácela, ale to už jsem ti psala. Tak tomu ještě zkus dát čas.
7. pro 2009 v 08:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já vím co cítíš, ale znám případ kdy bylo krvácení, negativní test a přitom v krvi bylo HCG a pak rostlo, ale dotyčná asi udělala chybu a vysadila léky .... a byla to chyba ....
7. pro 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
wrtul mala si si kupit citlivejsi testik, 25-kovy ti este nic neukaze na to je este skoro, tak nezufaj a drzim moc palce
7. pro 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale mě bolí to břicho čím dál tím víc prostě jak když se rozjíždí mrcha
a jdou ze mě už i kousky.. asi sliznice..
7. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jste byly na laparce mrcha pak došla OK ?? nevím jak se mám objednat na gyndu když nevím jak mi dojde mrcha :frowning2:((((
7. pro 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já léky nevysazuju
to až po domluvě s centrem
7. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
správně !!!
7. pro 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy tobě se čárky ukázali fakt až tak později?
WRtulí,jen hezky ber léky dál,dokud to neukončí oni. A jsi teprve devátý den. Tak to ještě nezahazuj. :angry: To je blbý,že nemůžeš zavolat.
7. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,já vím jak ti je.Taky jsem to zažívala. A i tentokrát jsem si myslela,že to nedopadne,ono se to opravdu nedá moc rozeznat,ty bolesti. mě to připadalo hodně podobné jako minule. Držím ti moc moc pěsti,strašně ti to přeju. Ale neházej zatím flintu do žita,je fakt ještě brzo.
7. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu mít ještě blbej dotaz??? při tom dlouhém cyklu ... co když je člověk těhu a začne stimulovat na dlouhej cyklus?
7. pro 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chrobi,měsíc před stimulkou bereš antikoncepci a když dělají utz,tak si myslím,že by si toho asi všimli. Ale fakt nevím.Taky mě to jednou napadlo,ale neptala jsem se na to.
7. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no v Heliosu se bere od 16DC ta provera.... jinak nic takže to můžeš být už těhu že při ovu 14DC
7. pro 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je to nějak jinak. Já brala marvelon,když jsem dostala ms,pak jsme jeli pro injekce a tam mi dali ještě jednu tabletku navíc. Mají to nějak přesně spočítané,do kdy máš brát antiko. a kdy musíš dostat ms. Takže mi to vyšlo jako jeden cyklus.
7. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to jsi měla krátký protokol ne dlouhý !!
7. pro 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě řekli, že mám testovat 16den po Et a já testovala i dřív, i ten 16den i 25den a nic a to jsem měla i dražší testy, prostě jsem asi divná, ale co jsem si tenkrát psala z holkama v diskusích, tak takových bylo spousta a doktor mi řekl, že se to stává, že záleží jaké hodnoty v sobě žena má a že někomu se to zkrátka neukáže hned a prej někomu taky vůbec. Nechápu to moc, ale u mě to tak bylo.
7. pro 2009 v 09:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A za 3týdny po ET jsem měla HCG 400 a krvácela jsem, tak mi taky nikdo šanci nedával.
7. pro 2009 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko jo jsi dost vyjímka to je pravda a právě jsi důkaz o tom že naděje je vždy !!!
7. pro 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
wrtulko: nebud smutná...jak píše Zuzka, třeba se to ukáže až v krvičce......přeju moc moc pevných nervů...dobře to dopadne, zkus věřit
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jste moc hodné jdu něco dělat...
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky dodatečně vše nej k svátku a hlavu vzhůru :dizzy_face:
Jinak já mám holky fofr v práci, takže budu spíš jen sporadicky.
Tak papa....
7. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy na unice dávají testovat klasicky taky 16 dní po ET. Tak nevím,čím to. Ty jsi teda exemplář :grinning: :dizzy_face: A já si říkala,že ty testy jsou spolehlivé. Prostě každá jsme jiná.
7. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,ale ty by ses měla zrovna ted spíš šetřit a být víc v klidu. Pustit si třeba nějaký hezký film a odpočítav.
7. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, nevím, jak je to se sexíkem po laparce - jak brzo se může, ale všude jsem četla, že je to výborný, protože většinou hned poté se otěhulí jedna radost...tak to zkus někde vyčíst, jak je to s tou dobou a kdyby to šlo hned takhle brzy, tak to vem ještě před tou ovu...ať to zkusíte!!!

wrtulíne, za prvé 25 jednotek není vůbec citlivý test, takže 9. den po ET není divu, že není nic vidět...!!
a za druhé, neházej flintu do žita, podívej se na Zuzku a vím o dalších holkách, co krvácely a dítě se udrželo. I mně to říkala dr...takže zkus být ještě chvíli pozitivní, i když všechny tady víme, jak je to těžké, zvlášť když člověk čeká tak dlouho!!! zkus to, jak říká moje mamka, na všechno zlý, je času dost!!!! :wink:
7. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a luci, jsem ráda, že je ti líp...to jídlo před vstáváním pomáhá...i já to tak dělala:slight_smile:

mám za sebou krev, ale dr. mi nic moc konkrétního neřekla, tak si mám prý zítra zavolat a řeknou mi co a jak...prý mám zvýšené protilátky v krvi proti miminu, ale víc neřekla...no věřím, že bude vše ok:slight_smile:
zítra jdu do poradny a ve středu na ten velkej utz...už se moc těším :grinning:
7. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,to jsem ráda,že to je snad všechno v pořádku. Někteří dr. toho moc nenapovídají,že? Já jdu na poradnu 17. příští čtvrtek,tak jsem taky zvědavá. Musím vzít moc a určo budou brát krev.
Já si zkusila dát včerejší obídek od tchýně,hranolky a maso,ale jenom jsem si zobla a vrátila to do lednice,at si dá manža. Vlůbec mi to nejde. Radši zůstanu u rohlíků a banánu.
7. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak minulej týden mi řekne sestra, že no problem a ted mi řekli, že už se neoperuje .... :pensive:
7. pro 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc děkuju za podporu..
chtěla jsem píct cukroví - mám už udělaný těsto ale nemám vajíčko na potření a v krámě tady mi řekli že jsem na vesnici a tak tu vajíčka nevedou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zkusím si zítra skočit na krev do laborky.. snad budou vědět co je HCG co myslíte?
stejně zítra musím do Brna tak jako tak dochází mi léky..
s tou citlivostí testu máte pravdu a navíc nebyla to ranní moč.. ale na tom testu ze soboty jsou ty čárky vidět a tady nic.. tamto byl mamatest.. takže to asi byl ještě pregnyl nebo nevím co
nebo se něco uchytilo ale neudrželo já nevím
zlobí mě že břicho mě bolí jako by ze mě měla krev lít proudem a zatím špiním sotva na intimku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
jinak bych chtěla bych být optimistická..ale holky která z vás by už nehodila flintu do žita že jo?
Ale je mi líp než ráno.. měla jsem tu pesinu a vybrečela se jí na rameni :grinning: :wink: koukala na mě jako by mi rozumněla..
7. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,to mě mrzí. :frowning2:
wrtulko to je teda pech... My bychom chtěli domeček,ale u nás to asi finančně nezvládneme,tak taky budeme muset navesnici. A to je mi bude těžko zvykat. PRotože mám přímo u nás na sídlišti před vchodem obchůdek,kde mají otevřeno každý den,což je bezva.
Wrtulí já bych ještě s tou krví ještě počkala,zkusila bych testík tak ten 12.den To už by mělo být vidět i na takovém testu,jaký máš. Já tam ten 11.den měla tu čárku taky slabou. A mamatest je myslím citlivější a je docela osvědčený. A když tam ty čárky jsou. Každý test je jiný,já měla ty levné a tam čárky byly silnější,než na těch dražších v plastu. A to oboje měli citlivost 25 jednotek
Vím,jak se cítíš a jak ti je. Já jsem se před testováním mohla doma zbláznit,nevěřila jsem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:Tak se drž,já na tebe pořád myslím a držím pěsti.
7. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko neblbni věř mamatestu a ne tomu co nevíš co to bylo zač !!!! utroš ti můžu poslat jestli chceš .... a další věc pregnyl jsi neměla určitě ten už musel být dávno pryč já ho neměla ani 6 po ET
7. pro 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi taky je mi to líto takže laparka nebude? nebo až v lednu? nějak nestíhám omlouvám se :pensive:
Luci my máme velikej domeček ale jsme v něm sami už dolejšek je velkej.. velká hala, obývák s kuchyní, ložnice a větší koupelna prostě pro dva lidi místa až na půdu..
ale co my tu sami :pensive:

Luci jenže já musím bezpodmínečně zítra do Brna rozumíš? Dochází mi léky...
takže mi příjde uhozený tam jet s tím že mi dají léky a koncem týdne tam pojedu znova ukončit neschopenku a vrátit léky nebo co? navíc když pořád krvácím
proto bych zkusila tu laborku
7. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek