• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Pregnyl si taky myslím,že by to neměl být. Ten může být sice v těle až týden,ale dává se před OPU,takže když byla PK 5 dní,tak už tam ani při ET být nemusel.
7. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi ne ... jestli by mi to neudělali v Heliosu tak ne.....
7. pro 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi tak zkus ten Helios ještě....
7. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já jdu 15.12. na ultrazvuk a tam se rozhodne, zda už zůstanu doma nebo budu chodit do konce roku do práce. Ale v lednu už se tu neobjevím.

Wrtul, jak říkám, intimka je ještě dobrý, tak zkus aspoň doufat. Věřím, že kdyby šlo o ms, tak už dávno krvácíš silně... :wink:
7. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak si tam zajed a domluv se s nimi,ale určitě ti řeknou,že máš ještě vydržet. Však jsi psala,že nekrvácíš,že je to jenom na intimku.Tak to není tak zlé. Léky samozřejmě potřebuješ,to je bez pochyby,uvidíš,co ti řeknou oni.
7. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já jsem řekla manželovi at tam zavolá já už na to nemám ...
7. pro 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi :pensive:
Luci uvidím zítra..
7. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde mi, že jsem taky v nějaký špatný frontě ..... wrtulko přeju at to tam zítra je :wink:
7. pro 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi asi stojíme frontu na něco jinýho třeba na cukrovou vatu :pensive:
chrobi nedělám si iluze :pensive:
7. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestojíte,už jste na řadě. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale šance tu je já i přes mrchu a negativní test doufala....
7. pro 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nejsem na řadě ..... myslím, že ještě dlouho nebudu .....
7. pro 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí,tak takovýhle myšlenky zahod někam daleho :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříka na vás :wink:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif já vím, ale už jsem obrečela včera mrchu a prostě ted mě to dorazilo ... psychicky jsem se srvonala s laparkou ... a ono je to zase jinak
7. pro 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co to je tady za chmury!!!! :angry: :angry: :angry: přesně jak píše Luci, nepřejte si, aby přišel kapřík, ta by vám dala!!!Ví :sunglasses: m, že je to těžký, ale musíte se psychicky vzchopit, jinak nic nebude!!!! A wrtul, mně taky bolelo břicho jako na mrchu, děsně, já nepochybovala, že jí dostanu...takže jestli jen trochu špiníš a bolí břicho, nic to neznamená. až tam zítra budeš, řekni si o test z krve, mně ho po ivf dělali 10.den po ET a byl pozitvní.

chrobí, tak třeba to tak má být a laparku už ani nebudeš po vánocích potřebovat!!!anebo si přivezete malýho mexičánka :wink:
7. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci já Chrobíska chápu a myslím že se cítím hoodně podobně.. :pensive:
pořád doufám.. ale je to už takový protahování smrti..:pensive:

Chrobi nechceš se zítra vidět v brně? třeba bysme mohly zajít na oběd nebo na cukrovou vatu :wink:
7. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, víme, že je to těžký, každá, co sem chodíme, jsme si obrečely mrchu nebo nepovedenej pokus...ale je třeba, abyste netruchlily dlouho a sebraly sílu do dalšího boje!!!!
7. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul a chrobí,já vás moc dobře chápu,taky jsem si ten neuspěch prošla a vím jaký to je,člověk je bezradný a připadá mu celý život nespravedlivý....... A já rozhodně nepočítala s tím,že druhý pokus vyjde,sice doufala ale moc nevěřila. Připadalo mi to stejné,jako u prního pokusu. Těžko ríct. Vím,jak těžké to je. Al musíte se držet. :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak,navíc Wrtulka to ješt nemá ztracené. Mě se ta první čárka ubjevila až za delší dobu a sílila docela dlouho. Ze začátku to byl duch. A když jsem to viděla,tak už jsem chtěla brečet,že tam nic není,než se to začalo objevovat.
7. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik budeš v Brně?
7. pro 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi ale ten test je absolutně negativní
jinak špiním prostě zrovna teď vysloveně hnědá krev ale trošička na intimku jinak nic..
ale ráno :pensive: úplný stahy dělohy a vůbec..
vzala jsem si léky a ustalo to.. :pensive:
a břicho mě bolí jak kdyby ze mě měly lejt litry krve :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
to je o ničem
Chrobi musíme si dát chvilku na smutnění a pak se do toho znova pustit ...nevzdat se...to souhlasím..
ale ta chvilka na uctění památky zesnulých když to tak blbě napíšu to potřebuje každý to by pochopila i Kapřík
7. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty ještě nemáš dobojováno wrtul :wink: ...ti řikám, že ten tvůj test není dost citlivej na to, jak brzy testuješ....bys musela mí třeba 15 jednotek...ale ne 25.
7. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi ještě nevím asi ráno skočím sem k nám do laborky na krev a až mi řeknou výsledek tak sednu na vlak do Brna..takže tam spíš budu kolem poledne nebo tak...
Evi ale 9 dní po transferu takhle velkých embrijek by tam už něco mělo být je to divný :pensive:
7. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, od rána to čtu a nějak se mi z pochopitelných důvodů nechtělo........, ale 9. den tam nemusí být ještě vůbec nic vidět a mohlo se taky chytit třeba jen jedno a to krvácení může být, že z tebe jde to co to vzdalo, tak se to čistí a záleží, zda to krvácení ustojí to co bojuje. Už toho máme za sebou hafo, tak nemáme rády plané naděje, ale vydrž a běž na tu krev, 10. den by se v krvi už něco mohlo objevit...
7. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janýsku mooc ráda tě vidím.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kočko přesně ty planý naděje tak moc bolí..
děkuju moc za podporu zítra skočím na krev a bude jasno....
7. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko v krvi to bejt musí !!!! na testu ne takže tak krev je fakt rozhodujíci
7. pro 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
šula laparoskopii nedoporučuje
7. pro 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dáš na něj chrobí? pokud jo, tak to máš vyřešený...pokud ne, tak se poraďte doma s manžílkem...proč dr. říká, že nedoporučuje?
7. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi ty jsi s ním mluvila?
a proč???
7. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek