• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky, tak jsem zpět:slight_smile:

wrtulko, to je mi moc líto...já jim moc věřila...tak se vysmutni a pak se vyzbroj na další boj...přesně, jak psala rudík :slight_smile: jo a taky vás mám ráda :slight_smile: :grinning: takže žádný přesuny, až budem komplet, tak se možná někam přesunem, ale zatím ne!!!!

no jinak my byli u dr. už ráno, byl teda lidsky protivnej, profesionální to jo, vysvětloval nám, co vidíme, ale spíš tak letem světem, byli jsme za 15 min hotoví a když se manžel zeptal na pohlaví, tak ho pěkně zprcnul, že mu to přijde neetické a že on nám teda nic říkat nebude...no musím říct, že jsem po dlouhé době měla u dr. blbý pocit a i když jsem se snažila si vychutnat mimíska, tak to nějak převážilo. Ale jinak máme krásnou fotku, pupek ma 8 cm a pravděpodobnost, že by měl downa je hrozně nízká...takže to vypadá všechno ok :slight_smile: z čehož máme oba radost. prý má 2 ruce a 2 nohy, já mám pocit, že jsem viděla jen jednu ruku a jednu nohu :slight_smile:
takže teď už jen poradna mezi svátkama a hned po svátcích triply....
9. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a díky za recept rudíku, asi taky zkusím!

luci: ty se drž zpět od manžílka a kloktej vincentku nebo stačí slaná voda :slight_smile:

kapříku: ať dneska vidíš hezky bobíska ti přeju a nestresuj, všechno je v pořádku :slight_smile: a zítra nám hned napiš!!! jo a pokusím se zítra dát tu fotku do albíčka, ale nic neslibuju :wink:
9. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a zatím se přidávám k netěhulkám, takže zvyšuji počet :grinning: . No ale doufám, že ne na dlouho. Včera jsme nafasovali injekce a po Novém roce začínáme :slight_smile: . Moc se těším a doufám, že s novým rokem se vše obrátí k lepšímu. Wrtulko, moc mě to mrzí, tolik jsem věřila, že ti to vyjde. Drž se kočko.

Jinak mám velkou prosbu o radu na vosí úlky. Ještě jsem je nikdy nedělala a tak prosím o vyzkoušený a zaručený recept. Na netu jsou takové podivné, tak bych ráda vyzkoušený.
9. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a kde jsi byla na tom UZV?
jojo za 3 hoďky bude rozhodnuto :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku v gennetu, v "našem" caru...tam jsou jinak všichni tam moc milí, ale zrovna tento pan dr....ach jo... :sweat_smile: ale mně nevadí, že nevíme, zda kluk nebo holka, já bych to klíďo vydržela celou dobu, ale vadil mi ten způsob, jak nám to řekl....no neboj, uvidíš bobíska a hned bude líp :slight_smile:

jindři: to je fajn, že jste připraveni na další "píchačku" :wink:

irmi: a ty odpočívej víc holka.... :wink:
9. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Já jdu k Apolináři. Teda na ten velkej UZV. Tak uvidím. Taky bych chtěla aby tam šel manža se mnou.
Teď by z toho ještě nic neměl :slight_smile: si myslím.
....a na úly recept nemám bo je nejím :slight_smile:
Jindři zase vítej :slight_smile: a už se těším :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je mám i upečené i manžovi jsem ze zbytku těsta vykouzlila super srdce do vany :grinning:
Evuli, to bil ale de il..no hlavní je, že jste v pořádku a 8 cm, to je teda krása!!! to bude dlouhánek...že by kluk? neeticky se o tom můžeme bavit :wink: kapřík bude taky v pořádku...
jindřiško ahojky!!! úlky miluju,ale recept nemá, jen je vždy u někoho vyjídám...my je neděláme... :frowning2: super, ty už máš arzenál, tak to už rychle uteče a jdeme na to , jedeš krátký protokol?
na velký UZV ať tatíci jdou, je to fakt krásné..hlavně, když je Dr., milý...
9. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my si to snad vyžrali u nepříjemné sestřičky a Dr bude OK. Uvidím.
Každopádně ten zážitek ve mě učinil rozhodnutí, že rodit chci v Podolí. :wink:
Jojo budeme 100% v pořádku. Mám to objednané, ale už jsem nervózní tak, že mě bolí bříško :unamused:
Ale za hodinku mimíse uvidím. uffffff. snad nikam neutekl :grinning:
9. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neutekl, kam by šell je v teplíčku u maminky, tam ho maj rádi...půjde až v létě..
9. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak já kočky pádím. Tak zítra držte se a pečte :slight_smile: :grinning:
9. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem tu nebyla,není my dobře. Celý den jsem skoro prospala. Je nám s manželem pod psa. A to že se mám od něj držet dál už je pasé,protože mám všechno,co on,naštěstí nemám tak vysoké teploty.Ale bolí mě celé tělo,hlava,kašel,teplota cca 37 což je v poho. Ale jinak na prd. Na krk jsem si dávala priznicův obklad,tak to mi docela pomohlo. Všechno,co si dám vyzvracím. Zítra asi zavolám k mojí gyndr.,co mám dělat,jestli to mám vyležet,nebo jestli mám jít k obvodačce. Na netu jsem si četla,že by to nemuselo být tak zlé i pro mimi. ŽE má člověk ležet. Ale i tak mám strašný strach o mimi. :frowning2:
9. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci neboj, aspoň bude mít malé protilátky... tělo si s virozou většinou poradí samo, chce opravdu jen klid a tekutiny a teplo...čaj, vitamíny, ležet a nechat ho bojovat, od těch bolestí a na vypocení je super Paralen a v těhu se může, jen si ho na noc klidně dej, já to udělala i když jsem teplotu neměla, zabalila se do duchen, vypila horký čaj a vypotila se... mě se tak náraMNĚ ULEVILO, JAKOBY TEN VIR ODEŠEL S TÍM POTEM...ZKUS TO , UVIDÍŠ... A DRŽÍM PALCE ABY VŠE DOPADLO,ALE K DR. ZAVOLEJ, PORADÍ VÍC...
9. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy,copak já bych jedla vitamíny a dala si paralen,ale dneska jsem všechno vyblindila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čaj s citronem to samé.
9. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zdá se mi,že po celodenním ležení je mi trošku lépe,tak uvidím zítra.Myslím,že je dobré,že nemám vysoké horečky.
Rudy a to jsi měla taky v těhu.?
9. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, mám krátký protokol, od prvního dne nosní kapky, od druhého injekce, sedmý den na UTZ a pak hurá na odběry. Už se moc těším, ale mám i trošku strach, ale to je normální.

Jestli někdo budete mýt recept na úlky, tak prosím prosím :slight_smile:

Luciferku, odpočívej a hlavně na sebe buď opatrná.
9. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, taky v těhu...asi před měsícem...
jindři.neboj, aspoň se něco brzo bude dít a teď už to klapne...máš toho taky doost za sebou...
9. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři:
náš recept na úlky:
20 dkg ořechů namletých
20 dkg cukru
1 vejce
rum
- z toho všeho uděláš jemné těstíčko; z těstíčka vytvaruješ kuličku, obalíš v cukru a nacepš ji do úlku palcem a pak vyklepneš na vál
náplně jsou různé, ale my děláme tuto:
15 dkg másla
15 dkg cukru
2 lžíce kávy (kakaa nebo čokolády) a to vše utřít v elektrickém šlehači
- naplníš tím úlky a přiklepneš je piškotem

tak snad vám budou chutnat a dělej je co nejblží vánocům, aby ti neztvrdly :wink:
9. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to je blbý, zavolej dr., ať ti poradí...ale jak píše rudík, vyležet a vypotit je dobrý. blbý je, že nic neudržíš, ten čaj je potřeba pít, tekutiny pomáhají vyplaovavat ty neřády z těla...držím pěsti :wink:
dobrou a zítra se těším na kapříka :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ránko..
koukám že se tu zastavila Jindřiška :dizzy_face: :dizzy_face: takže už po novém roce do toho jdete moc ti po tom trápení přeju aby se to povedlo!
Luciferku ty si radši obvolej ty doktory hned budeš klidnější! Chápu tě že se bojíš o malé..a doufám že ti brzo budo aspoň o něco líp
No já jsem na tom pořád stejně, nic nového ani na testu z dnešního rána.. ta krev bude doufám zítra dneska si to ještě musím vytelefonovat u své obvoďáčky aby mi vzali krev protože tam co mi udělají test zase nemají odběrovou místnost..no na palici
Holky problém je že my si teď dáme delší dobu pauzu do léta ...z několika důvodů, nejsou peníze, navíc si sem vědomá jak jsem si teď asi zhuntovala tělo antibiotiky plus stimulací..a celkově teď není síla..ona snad nějak zase bude ale kdo kdy a tak...
10. pro 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

wrtul, to je děsný s tou krví, přijde mi, že jsou teda opravdu moc neochotní ti to udělat!!! lenoši jedni! :frowning2: Jinak je dobře, že máte plán, i když se ti to teď zdá, že to je daleko, tak sama víš, že to uletí hrozně rychle..takže plán je dobrý a můžete se na to dobře připravit. s těma antibiotikama máš pravdu, vždy je to pro tělo náročné a když ještě do toho podstupuješ stimulaci.....a má to pozitivum :wink: můžete jet do té Paříže, jak ti navrhoval manžel :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: tak neváhejte, kupte ty levné letenky a udělejte si radost. Zasloužíte si to! :wink:

kapříku, tak co?
10. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

wrtul: to mě mrzí...to se u Vás nedá někam dojít do laborky, aby ti vzali krev, dyt to se normálně platí, já si taky byla v Praze 2x v soukromé laborce, zaplatila jsem jim tam dvě kila a v poledne jsem měla výsledky
10. pro 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gucci, jak se máte holky? :wink:
10. pro 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi, no konečně jsem trochu připravená :grinning:
chodím ted každou středu do porodky na monitor a každý pátek k dr. na kontrolu...hlavně malou pořád měří a váží, páč ta velikost je maso :grinning: , minulý pátek měla cca 3400g
právě se chystám nafotit trochu pokoj, tašku už mám sbalenou, takže manža může být klidný
10. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to je fajn :slight_smile: nafoť pokoj, rády pokoukáme :slight_smile: no jo, to je teda opravdu veliká beruška...a co říká dr., kdy se berušce bude chtít ven? :wink:
10. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky jsou v albu :wink:
no dr říká, že se ještě berušce nechce, ale ono se to může měnit ze dne na den, uvidíme zítra
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať se daří gucci a pak nám dej hned vědět. jdu mrknout na fotky :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vám holky musím něco napsat..
se potřebuju svěřit sem úplně vzteky bez sebe ale tu krev na zítřek mám domluvenou..
Takže když začnu od začáku nejdřív jsem volala do laboratoře u mé obvodní doktory, tam HCG nedělají, pak do laboratoře do Pardubic a tam to taky nedělají, pak na gyndu a tam to taky nedělají prý je to drahé..
včera jsem si vytelefonovala že mi HCG udělají v nemocnici biochemii jako samoplátici za 180Kč - to je to poslední co mě dneska zajímá, ale že tam nemají odběrovou místnost takže si vzorek musím někde nechat odebrat jinde..
Tak zase volám zpátky k obvoďačce a ta že nevím do jakých zkumavek to chtějí.. že jestli nejsou nějaký speciální nebo tak... To už jsem fakt pěnila..
tak jsem volala zpátky na tu biochemii a tam mě paní ujistila že není problém že to jsou nějaký standardní zkumavky a že do hodiny bude test hovový..
Tak jsem volala zpátky k obvoďačce ufff a ta mi teda krev odebere :pensive: no takže zítra ta krev..
No už abych to měla za sebou vím co tam bude ale aspoň si budu o víkendu moct dát vínko no asi vypiju celou flašku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

wrtulko to snad není možný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. pro 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: teda to je síla fakt
10. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtul, co k tomu dodat...fakt děs. neochota sama!!! :angry:
10. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek