Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
1. čer 2009
irmi myslím, že by jsi začala krvácet kdyby něco, takže určo je to v pohodě ....... mimi je zabalené a v bezpečí kdy tě čeká nějaká kontrola?
johanka74
1. čer 2009
Ahoj jsem tady jen na návštěvě, číhala jsem na Mick, protože jsme v Gestu byly spolu na odběru i transferu. Mick, jsem na tom stejně, jen u mě to byl teda druhej pokus, včera se to rozjelo, ach jo, asi nějaký blbý období..Držím palce do dalšího pokusu - třeba se v Gestu zase sejdeme.. Kdybys chtěla písnout, tak na Johanka74@seznam.cz. Drž se a vy všechny taky, pá Johanka
chrobacek
1. čer 2009
holky 😞 ach jo .... hodte sem některý dvě čárky !
zubajdo jak ty?
wrtulkaautor
1. čer 2009
holky nebojte bude líp!!
prostě to vyjde příště! uvidíte!!
gucci
1. čer 2009
ahoj holky
moc vás zdravím...

myslím dneska moc na hypo, snad to dobře dopadne

mick: je mi moc líto 😞
wrtulkaautor
1. čer 2009
Ahojky gucii doufám že hypo se ozve jak dopadli!!!
ruda
1. čer 2009
dobré ráno holky 🙂
wrtul, tak už bude ubrousková žirafka a pak se bude jen a jen dařit!!!
gucci mamino jak je? hele nechceš mě uklidnit, že jsi před testem měla taky velké tvrdé bolavé břicho? 😉
Chrobi ráda ,velice ráda, bych tam ty čáry dala...
johanko ahoj, mrzí mě to, tak hodně sil do dalšího boje
Hypo chudinka...ale dobře to dopadne
Irmi, to bude v pohodě, jsou miminka ještě celá v měkkém polštáři a u tebe ještě k tomu na vodním lůžku, ani o tom nevěděli,ale bylo to upozornění, že si máš dávat majzla, když jsi teď mamina
chrobacek
1. čer 2009
ruda... no já fakt doufám, že ty už to konečně prolomíš... budeš testovat dřív nebo čekáš až jak řekli doktoři?
siki26
1. čer 2009
Ahoj holky, tak se opět po víkednu hlásím a zase mi trvalo než jsem si vše dočetla, je to fuška 😃

zubí, mick: moc mě to mrzí 😞 Ale nebojte, ono se to štěstíčko určitě obrátí i na nás všechny.

já pořád čekám na ms, dnes je to 29DC, většinou to dostávám po 30DC. je to zvláštní, já se jí teď nemůžu dočkat :-N
ruda
1. čer 2009
chrobi moje velké dilema... někdy si myslím, že vydržím do kontroly/ po špatných zprávách tady v poslední době/ jindy mě zase láká testnou toho 4.6., je to sice brzy,ale máme výročí svatby, ale teď buď hezký dárek nebo smutná nálada....fakt nevím
Irmi, jak se u tebe projevoval OHSS v začátcích?
chrobacek
1. čer 2009
siki ahoj tak si přečti co jsem psala já minulý týden jsem ji hypnotizoval aby došla 🙂)
ruda
1. čer 2009
siki posílám mršku po kýblech, já ji teda nechci vidět n dlouhou dobu!!!
wrtulkaautor
1. čer 2009
holky my máme výročí svatby dneska - 2 roky
chrobacek
1. čer 2009
ruda aha tak na výročí by to byla supr zpráva 🙂) holky já už si představuju jak to dávám jako dárek mému tatkovi k 60tinám ...... ach jo ale já si to furt plánuju a // furt nikde tak snad už ted po ivf budou 🙂
ruda
1. čer 2009
wrtul gratuluju!!!! my slavíme čtverku 🙂
wrtulkaautor
1. čer 2009
rudo díky🙂
no my slavit nebudeme nemáme tak nějak kdy..
ani pro manžu nic nemám 😞
zubajda
1. čer 2009
Ahojky holky,... ještě jsem nestihla dočíst ... jak jste dopadly s testováním??? x-)
siki26
1. čer 2009
Ruda, tak sem s ní a honem, honem 🙂 Beru všemi deseti, ať nežeru - všemi dvaceti 😃
Chrobi a spozdila se ti nebo došla ms tak, jak měla? stříkala jsi synarel?
Wrtulko, gratuluju 🙂
chrobacek
1. čer 2009
zubaj a jak ty?

siki došla přesně na minutu protože sice graf mi označil ovu o den dřív ale když jsem to pak opravila tak mrcha došla přesně jen s pár hodinama zpožení
a já jsem nic neužívala dopředu až od toho 2DC
zubajda
1. čer 2009
chrobí... hcg rovná se nula...
zubajda
1. čer 2009
teď jsem dočetla... holky, to je mi líto... 😞
siki26
1. čer 2009
Chrobí, tak doufám, že mně taky nejpozději zítra dorazí...příznaky mám, tak zbývá jen doufat... :-|
wrtulkaautor
1. čer 2009
Holky nesmutněte! Bude líp uvidíte! 😉
gucci
1. čer 2009
ruda: ráda bych tě uklidnila, ale tvrdé bolavé břicho jsem fakt neměla 🙂 , ale je to fakt individuální
zubaj: sáááákra a já pořád věřila :-|
zubajda
1. čer 2009
to je život 😞
gucci
1. čer 2009
zub: a co ted?
chrobacek
1. čer 2009
zubajdo škoda 😞 ale myslím, že je dobře že jsi šla ...
zubajda
1. čer 2009
gucci.... teď?... no,... příští týden v úterý jdu na konzultaci do CARu, aby mi kdyžtak v té pauze před dalším IVF udělali nějaká vyšetření... a pak celé prázdniny mají v CARu od IVF volno, takže prý až koncem srpna... ale to je dobře... já jsem fakt byla od začátku prosince pořád u doktorů... šílený... nejdříve laparoskopie s hystero, pak 3x IUI.. pak hystero kvůli polypu... a ted to OPU a ET... no kolotoč masakr.... chtěla bych vyčistit hlavu... nechci na to myslet a nevím, jak to udělat.... :-|
siki26
1. čer 2009
zubí, chce to vypadnout a prožít pořádnou dovolenou, kde si opravdu odpočineš. Bude to těžký na vše tohle nemyslet, přeci jen jsi toho podstoupila opravdu hodně.Ale my ti budeme držet palce a ty to zvládneš 😉 Chce to, dát si od všeho na nějakou dobu pohov...
wrtulkaautor
1. čer 2009
zubajdo tak si naplánujte s manžou nějakou super truper dovču..
plánujte, cestujte užívejte si to..
taky pomůže když chvilku nebudeš chodit k nám 😉