• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak dneska mrtvíčko holky?
jak je wrtul? :wink: myslím na tě...
12. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky..
Jinak jak mi je? holky mě se ulevilo, ale nejhorší to bylo v pondělí, úterý to byla depka jak vyšitá.. včera už to bylo potvrzení toho s čím jsem byla smířená..
Takže jsem s mamkou celý den nakupovala.. mám pod stromeček novou zimní bundu fakt krááásnou!!!!Přesně takovou jakou jsem chtěla a krásnej svetr takovej ten jak sou teď moderní bez rukávů a pod něj tričko ..obojí se mi mooc líbilo..
Navíc jsem včera zvládla dojet manžovi pro dárek, poslední a na schůzi psů :grinning: s pesinou zase budeme chodit na cvičák.. mohli bysme už dneska.. ale je tam hnusně, navíc jsem si dala vinko.. tak asi pojedeme až po vánocích no možná zítra ale je fakt hnusně..
Do léta možná dýl na to kašleme.. zrovna dneska jsem manžovi říkala že je to prostě možná tak že bych nebyla dobrá máma.. ale celkově jsme z toho snad i míň zdrbnutý než minule.. I když je to zase o tom že jsme na konci i na začátku a žádný výsledek..
Hned první víkend po vánocích jedeme do lázní na celý víkend do Rakouska tak se moc těšíme.. a dál uvidíme.. moc si chci užívat života.. jen ty vánoce.. mi jsou jaksi ukradený...
Jo a dneska jsem umyla už všechny okna a i záclony a tak takže už jen vytřít nebo tak.. a mám vánoční úklid hotovej.. jo a jedno cukroví už mám :grinning: tak možná ještě jedno zvládnu..
12. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo wrtul, ty jsi krásně činorodá! ale myslím, že to je nejlepší lék na ten neúspěch, zaměstnat se! A nakupování je taky dobrý. :wink: a lázně jsou výborný nápad. :dizzy_face: a plánování aktivit taky wrtul. mám z tebe radost! vánoce prožívej, jak se ti chce. nemáš-li chuť, tak se do ničeho nenuť. drž se! :wink:
12. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , wrtulko :unamused: :frowning2: , prostě věř, že to tak nějak mělo být...prostě každé miminko má svůj čas a ty si teda krásně užívej ... lázněv reichu to bude paráda..
tak já holky včera udělala 6 druhů cukroví, perníčky mám a karamelový řez musím dělat později až za týden, bo by jsme ho jinak snaědli...,ale jsem ještě pořád hotová a to jsem spala 12 hodin...dnes jen trošku poklidila a už neudělám asi nic... a to jsem chtěla malovat na zeď ,ale zítra je taky den ne? mějte se a hezký víkendík...
12. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko nám se to povedlo až na potřetí. V době, kdy jsem byla docela naštvaná na manžu a přemýšlela jestli vůbec mám mít děti a ještě ke všemu s ním a najednou tam byly dvě čárky a dvojčata k tomu.
12. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska ještě v práci. Kolegyni rozbolela noha a není nikdo jiný kdo by šel místo ní :slight_smile: . A tak čelím dotazům jestli budu rodit už zítra a nechce se mi pořád vysvětlovat, že tam jsou dva :slight_smile: . Přeji Vám všem hezký víkend
12. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

wrtul, máš pravdu, užívej si...Já bych taky hned vyrazila do lázní :slight_smile:

Holky, já dnes už odobila stromeček :sweat_smile: No jo, blázen.... :grinning:

yorinkay, v práci v sobotu? Tak to si nedokážu představit, vždycky se celý týden klepu na víkend...
13. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já si dovedu představit práci o víkendu i v noci, to jsem zvyklá,ale ve 33tt, to si nedovedu představit :unamused:
teda siki, my ho ještě nemáme ani koupený, jsem ráda, že je napečené...
13. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jedete...já ještě nemám pořádně ani uklizeno, ve středu a ve čtvrtek nám budou měnit sprchový kout, tak tady bude bordel a uklidím si až potom :slight_smile: cukroví mám 3 druhy a víc už dělat nebudu... :slight_smile: a dostala jsem rýmu, nevím z čeho, když se snažím být hodně doma a nechodit mezi lidi...tak cucám česnek a piju čaje s citrónem :frowning2:
a siki na stromeček už se taky moc těším, ale taky ještě nemáme koupeno :slight_smile:
hezký večer holky
13. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
siky teda my ho taky ještě ani nemáme, a my ho vždy zdobíme až na štědrý den ráno. :grinning:
13. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pracuji v lékárně a máme otevřeno pořád :slight_smile: . Mě to doma nebaví, připadám si takhle mnohem víc užitečná. A napečeno ještě taky nemám, ale třeba to ještě zvládnu, loni jsem u toho vypila láhev vína, tak se mi na sucho nechce :sunglasses: !!!
13. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

my už máme od včera taky nazdobený stromek, manža se bál, že by ho musel zdobit sám kdyby něco :grinning:
13. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, já že napíšeš, my už máme od včera ...holčičku...teda 39tt u jména, to je fakt naspadnutíííííííííííííííííííí :grinning: úklid nepřehánějte, myslete na mimísy a pohodu.... :wink:
13. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babulky,
tak jsem vypavila synáčka i manžu do školy a práce a opět celý den sama doma........

Včera jsem se dívala na superstar a fakt to bylo moc pěkné a mile mě pekvapil šmajda, ta poslední písníčka mu perfektně sedla. jsem zvědavá, kdo to vyhraje

Já furt nemůžu spát, už jsem z toho na nervy...jdu si lehnout až o půlnoci, ve 3 jdu na WC, v 6 opět, to budím i Ríšánka a už nespím, málokdy se stane, že vytuhnu. Potom se dívám na telku a válím se, něco uklohním, uklidím a nic dál, takže to bude asi tím, že nejsem moc unavená. o se ale sakra změní až budou chlapečci na světě, to budu asi spát i ve stoje

Jinak my také zdobíme stromeček večer před štědrým dnem, ale začínám uvažovat o předčasnějšímu zdobení....
Cukroví tento rok nepeču, maminka tchýně mně podarují, ještě, že je mám :wink:

Guci: ty jsi ještě 2v1...ale, že máš výdrž :grinning:
14. pro 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

gucci: :grinning:

irmi: jen hezky odpočívej, musíš to naodpočívat dopředu! :wink: jsem na tom stejně jako ty, cítím, že jak nejsem tak unavená, jako když chodím do práce, tak se víc budím a nemůžu spát. teď mám rýmu, jak trám, tak jsem mezi pátou a šestou šla do kuchyně, aby se manža trochu vyspal, protože já furt smrkala, tak mi ho bylo líto, protože byl pořád vzhůru..
na superstar nekoukám, tak nemůžu přispět :slight_smile:

rudi: neboj nebudu to přehánět, my to nikdy s manžou moc nepřeháníme, protože se snažíme uklízet průběžně, že... :wink: a okna myju až na jaře, mně to přijde blbý je mýt v té zimě...ale přeci jenom po tom sprchovým koutu si vyperu záclony a tak, protože se z toho asi bude prášit...

yorinkay: pracovat v lékárně je krásný...to byl vždy můj sen :slight_smile:

jak je luciku?
14. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: a já chtěla studovat politologii nebo práva, ale mamka měla tu lékárnu :wink:
14. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: já nemůžu nikdy večer usnout, všechno mě bolí, kyčle, záda, brní mě v levé noze a pořád chodím čůrat. Je to většinou tak hodinová bitva než zaberu. Pak už je to dobrý, třeba se probudím, ale zase usnu. S postele nemůžu vstát... Prostě úplnej Lazar :slight_smile: . ale až budou detičky, tak asi budu s láskou vzpomínat!!!
14. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky, tak jsem vás dočetla.
Wrtul je mi to líto. Ale vám, že přijde už brzo ten správný čas. :dizzy_face:
No a holky, já asi nebudu mít zvládnuto všechno. Už se s tím budu muset smířit :slight_smile:
Ale jak o tom přemýšlím, tak je to asi stejně fuk, protože po novém roce se stejně pustíme do malování celého bytu a do nějakých malých úprav kvůli prckovi :dizzy_face: Takže na úklid bude habakuk času.
14. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinkay: tak já vystudovala tu politologii :slight_smile: a váhala jsem mezi farmačkou a politol./právama :slight_smile:

kapr: přesně tak. ani my se s tím nějak netrápíme, protože na jaře se bude malovat bordelárna, co se stane pokojíčkem, a tak to netřeba hrotit :slight_smile: jsou důležitější věci na světě. do kdy budeš chodit do práce před vánocema? čeká tě teď nějaký vyšetření? já jdu až mezi svátky do poradny...
14. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, já mám před sebou poslední týden a pak mám dovču 23. a mezi svátky. (mimo 28. To jdu do práce něco tvořit).
A čeká mě doktor 22.12. (to budu přesně 12+0) první poradna a těhu průkajda.
Tento pátek si volám na výsledky imuna, a 30 jdu na UTZ skreening. No a 5.1. na tu registraci. To je to nejbližší.
A co ty?
Už jsi na té registraci byla?
A co ty slibované fotečky?
14. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo fotečky...jsem horší než hrozná, co? :wink: něco tam dám...když já se vyčerpám, když tvořím dárky pro rodinu a přátele, tak pořád nějaký fotky upravuju a vypaluju a pak už na to nemám sílu na mk :slight_smile: na tu registraci jdu teď v sobotu, tak doufám, že to vyjde..od rána stepovat v porodnici mi fakt nepřijde jako nejlepší zábava před vánoci, ale co už :slight_smile:
tak to je fajn, že budeš mít dovolenou, si trochu odpočineš, polítáš po dr. :slight_smile: a uvidíš bobíska. Kam na ten Utz screening jdete?
14. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to pak hlavně poreferuj. Jsem zvědavá. Už sis to tam očíhla? A to tam jsou i o víkendu? Mě to tedy vychází na úterý. Tak doufám, že se to už nezmění. :grinning:
a fotečku nějakou opravdu dej :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: jasnačka, hod sem nějaká fota...co myslíš? My jsme strašně zvědavé žirafy, tak šup šup :wink:

Já ted hledím s Ríšánkem na Jetix, no prostě užasný program :angry: , tak debilní pohádky jsem ještě neviděla...potom se nedivím, že jsou děcka v dnešní době šestpět :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
neco noveho? ja se konecne dnes vyspala, po trech silenych nocich konecne dnes spanek :slight_smile: i kdyz jsem kazdou hodinu vzhuru na wc tak to byl vydatny spanek :slight_smile:
evak a kam se jdes registrovat? podoli?
14. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo hypo, chci zkusit podolí. ty tam jsi registrovaná taky? :slight_smile: navíc dnes psali, že babyboom v čr skončil, tak snad se na mě dostane...a proč jsi nespala? kvůli amálce, že kopala?

no jo kapr, jsou tam i v sobotu, nevím, zda v neděli, ale v sobotu jo.

irmi: jaktože je Rišula už doma? Oni mají takhle krátkou školu?
14. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky podoli a registraci si pamatuju jako by to bylo vcera :slight_smile: chce to pevne nervy v cekani ve fronte, ja v te dobe jeste zvracela tak jsem byla rada ze jsem je tam neohodila :slight_smile:
nespim protoze me vsechno boli, hlavne zebra zada sem tam kopne amalka a pali zaha a kazdou hodinu jdu na wc no a hlavne me nejak nebere hlava ze by jsem mela spat...... porad se nechce prepnout na spaci rezit tak cucim do stropu
14. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: ale nééé, volala jeho pí. učitelka, že zvrací, tak jsem poprosila mého tatku a jel pro něho, dnes nemám auto, tak by musel jet sám autobusem a nevěděla jsem , jak na tom opravdu je...No, teda ted leží a snědl chleba, čaj a oplatek, tak snad bude vše ok. Ptala jsem se ho, jesli nepíší náhodou dnes nějakou písemku, ale že ne, tak snad to zvládneme :wink: . Zítra valí do školy......Včera hrál hokej a dostal hokejkou pod žebra, tak si myslím, že to má podrážděné, nic to nebude, furt diskutuje, kecá,ani nemám chvilku klidu a ted se ptá, co bude na oběd a to před chvilkou jedl :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha hypo, ale to je asi celkem normální s těmi bolestmi a tak, ne? ty jo...no neboj, už máš u jména 39tt, takže Amálka je tu coby dup. a o kolik dřív jsi do toho Podolí šla hypo?

no jo irmi, kluk :slight_smile: a takový budeš mít za chvíli doma 4 :grinning: :dizzy_face: tak to snad nebude nic vážného a bude mu dobře. můžou to být i trochu nervíky, to nikdy u dětí nevíš....

jo a teda už jsme vám dala do toho albíčka fotečku našeho bobečka :slight_smile: tak se mrkni kapříku, jo???? :wink:
14. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo normalni, ja si vybrala hned vsechny normalni priznaky tehu :slight_smile: od zacatku do konce :slight_smile:

kartoteku oteviraji v 7.00 h a ja tam byla v 6.30h s tim ze jsem tam byla asi 4 v poradi.......
cekas tam uvnitr te auly kde si ani neni kde sednou a snazis si udrzet pozici v rade takze celkem narocny :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky hypo. a je to teda v té hlavní budově jo? jak tam je dole ta kartotéka? to bude boj.... :frowning2:
14. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek