• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahojte žirafky,

wrtulko: tak už jsi v práci? Já vím, že je blbé ti psát, že na to nebudeš myslet, to je hovadina, ale alespon na chvilku nebudeš mít černé myšlenky.....S těmi lázněmi je to fajn, to bych také jela, odpočineš si a když tam za tebou může jet manža, tak si uděláte hezkou odpočinkovou dovču

Tady je krásné počasí, mrzne jak v rusku, je -7, sluníčko svítí, jen trochu snihu chybí...............
15. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

co je nového?
15. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: a ty co nového? Žádní poslíčky? Já jsem si zatopila v krbíku, takže relaxuji, malý se válí na matraci u televize, bolí ho furt žaludek, ale s prominutím ted sežral 4 palačinky, tak to zase tak hrozné nebude, zítra pakuje do školy. A já půjdu za chvilku dělat špenát.....
15. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějaké poslíčky už mám, ale žádné dráma...čípek mám v poho, hrdlo zavřené takže leden to jistí :grinning: , ve středy chodím na monitory do porodnice a v pátky na kontrolu k dr. a takhle je to každý týden a zatím se nic neděje, akorát malá má dle odhadu cca 3,5kg, takže dr. říkal, že by bylo fajn porodit v termínu, abych nerodila 4kg, ale prej bych zvládla i 4 kg :grinning: , tak uvidíme
15. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je malá šikulka, ale třeba na kontrole udělá dr. ten chvat a porod se rozjede, tak to udělali známé v nemocnici, co jsem s ní ležele. měla jít po měsíci domů a dr. , že ji ještě prohlédne, vrazil jí tam paprču nějak ji otočil, holka myslela, že se vyvrátí a porod se jí rozjel......... :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já na to zase nějak nespěchám, že jo :slight_smile:
já jsem od začátku chtěla rodit až v lednu
15. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiž, já píšu jak volek, omlouvám se za překlepy :sunglasses:
15. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba vydržím i já a budeme rodit nějak podobně :wink:
15. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, doufám, že ležíš a nic moc neděláš :wink:
já jsem teda děsná, jak už nepracuju, tak si připadám doma méněcenná tak furt uklízím, přerovnávám věci ve skříních, peru, žehlím, peču cukroví (nikdy jsem sama nepekla), manža je ze mě už na nervy
15. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívala jsem se, že máte pro malinkou krásný pokojíček...ty ji nebudeš mít v ložnici?
15. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, budu s ní spát v pokoji...manžel totiž dojíždí hodinu do práce autem, tak chci aby se v klidu vyspal a ne se mi někde vyboural, ale na víkendy se stěhujem k němu do ložnice :wink:
15. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale, nic moc nedělám, ráno zatopím v krbu, povytírám, něco uvařím a jinak se válím, hodím pračku,nežehlím, nebot sušička je výborná věc....takže všechno v klidu. tento rok ani nepeču, mamka i tchýnka mě obdarují
15. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to je dobrý nápad. My budeme mít chlapečky v ložnici, protože momentálně nemáme pokoj navíc, takže jsem i manžovi říkala, že kdyby bylo nejhůř, tak máme v obýváku dobrý gauč :wink:
15. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si říkala, že stejně když budu kojit (což doufám budu), tak by mi stejně asi moc nepomohl :grinning: a navíc máme ten pojízdný koš, to je super věc, takže na vík jí dám spát do koše a bude s náma v ložnici
my máme v ložnici šatnu, takže nějak moc hafo místa tam právě není
15. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu se patlat s rohlíčkama :wink:

zdravím moc ostatní holky
15. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, když se ti povedou,tak pošli,dík :wink:
také máme v ložnici šatnu, tak jsem přemýšlela, že když budou hošani řvát, že je zavřu tam, ha,ha....néééé, dělám si srandu
15. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze šatny bys je slyšela taky irmi :slight_smile:

irmi, gucci, hezky se válejte, už si to asi dlouho neužijete...já jdu žehlit a pak udělat ještě jeden druh cukroví a prdím na to...zítra přijdou na ten sprcháč, tak bude bordel :frowning2:

hezký den holky
15. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: a ty by jsi mně mohla poslat také cukroví a když to uděláte každá, tak toho budu mít hafl....hm, to je ale nápad :wink:
15. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy :grinning: no já si myslela, že cukroví zavírám na půdu před manžou,ale bylo to předemnou...taaak bych si dala, ale třikrát denně, to by fakt nevydrželo i ten ořechovokaramelový řez musím dělat až o víkendu, jinak na štědrý nebude...
všechny žehlíte? no mám tam taky něco, tak se do toho taky dám..a už bych měla ty věcičky,ale zatím, je tu ateliérový bordel, tak snad už to dnes domaluju, už jen kousek...venku teda mrzne,ale skvěle svítí a nefouká, tak to byla s Arnoštem fajn procházka..
Wrtulko, tak v práci se tošku rozptyl a lázně si vyřiď...
dnes jsem se docela vyspala,až na WC mi bylo dobře, tak konečně,ale teď teda řádí, mám ppozdravovat.. :wink:
palačinky bych si taky dala, manža chce bramboráky.......
15. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Samozřejmě že ležím v posteli. Notebooke mám na snídaňovém stolečku. :slight_smile:
Wrtul já byla v lázních po slepáku. Bylo to super. Doporučuji. Ikdyž teda vaginální irikace nic moc, ale všechno ostatní šlo. :slight_smile:
Přesně si vzpomínám jak jsem nechápala proč tolik ženských touží po dítěti a jede kvůli tomu do lázní :grinning: tenkrát mi bylo 18 a netušila jsem nic o tom, že jsou nějaké problémy.....kolikrát jsem si na ně teď vzpomněla. :wink: Guci nídherný pokojíček. Máte postýlku z Ikei? Taky chci bílou.....
Jinak holky po mém špinění ani památky. Vše bělounké. Tak snad je to OK.
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, tak to je fajn....budeš mít pořádkumilovné miminko...prostě mělo v pokojíčku bordel, tak to vykoplo ven,víš? :wink:
15. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já budu mít asi bordeláře......po uklidu celé těhotenství ani památky :wink: , si teda užiju :grinning:

To moje děcko je zase hladné, kdyby jste ho viděly, vypadá jak z koncentráku, ale chutná mu teda docela dost, sní toho víc než já a já mám teda papání moooc ráda :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Tak jsem kontrolu zvládla. Chlapeček už má 1200g a holčička něco málo přes 1000g a oba jsou v pořádku. Zatím se s otvíráním držím, ale pro jistotu mi doktorka zvýšila dávky hořčíku.Už zůstávám doma, do práce už nejdu. Takže mi začíná válení se doma.
15. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo irmi, aspoň víš, že je tvůj :slight_smile: hele, prostě za chvíli budeš mít o dva žrouty víc...takže budeš muset pořád něco vyvářet :wink: já ti klíďo cukroví pošlu irmi, ale my ho máme bezlepkový, tak to by vám asi moc nejelo :wink: :dizzy_face:

kapříku, správně hajej a rozmazluj se! je dobře, že už se nic neděje...

rudíku, ty jsi tak činorodá...tad je holky docela nic moc, mrzne, ale slunko nesvítí...no ja su zalezla bo mam tu šílenou rýmu, tak jsem si řekla, že aspoň dva dny nevystrčím nos...
jdu obídkovat a pak dožehlit...to teda byla kupa! :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee siki, tak vítej mezi válečkama :slight_smile: to je dobře, že je vše ok.... :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy a takové budeš mít 4 :grinning:
Kapříku super zprávy :wink:
siki to jsou šikulky...jak je nad kilo, je to malá velká výhra...
evi myslíš??? já si tak moc neepřipadám, nejvíc času jem na netu a nestíhám nic...využiju sluníčka a jdu do města na nákupy...jen co se napapám...obrázek hotový, no taky jsme to pokazila, tak jsem trošku naštvaná,ale v těhu tolik nenervačím jako normálně, to by tu lítalo vše vzduchem..jsem teď prostě víc salámistka...jde o...hlavně, že prdík je v pořádku ne?tak schválně, jak to nafotím..večer, až tam bude komoda, můžete hledat chybu...
15. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo rudíku, ale myslím, že žádnou nenajdem :slight_smile: hele fakt myslím, že jsi hodně činorodá...všichny baby tady! žádný peciválky! :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo holky, jsem ráda, že mám toho mého rozmazlence a už se těším na ty dva další :wink:

evak: já už mám tolik cukroví od babiček, že to nesníme ani do unora, jsem si dělala srandu, jenom papkejte at mimísci přibírají

siki: tak vitaj v klubu a váhy máte super, ted to teprve začne, teda to přibírání u miminek..ted se dívám do průkazky a já v 30 tt jsem byla na UZ a hoši měli 1550 a 1760 a potom za 2 týdny 1,9 a 2,1 kg...potom to jde hodně nahoru
:wink:
15. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, doktorka to taky říkala, tak jsem ráda, ale jen ať ještě u mě min. 2 měsíce vydrží :slight_smile:
holky jdu dospávat a večer se ukážu, tak papa
15. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek