• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky, jestli můžu doporučit kupte si Feroglobin tobolky, je to jediné železo, které se užívá po jídle a má pozvolné uvolňování. Aspon se tak tváří :slight_smile: . Tak to zkuste a dejte vědět co na to vaše žaloudečky.
15. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky... máme kontrolní spermio po 3 měsících .... a zlepšení jen v množství :frowning2:(
15. pro 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, tak to je pech, co na to říct :frowning2: Ale víš, že přeci stačí i jedna kvalitní spermie...Tak to nevzdávej.
15. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, siki má pravdu! hele a co ta akupunktura? nechce to manžel zkusit? my chodili oba a myslíme, že to bylo to zásadní...posilovali mu ledviny, což je orgán, který řídí pohlavní ústrojí a má vliv na tvorbu spermoušů....zkuste to, za to nic nedáš....
15. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Choby a co říkáš na náš spermiogram????
Nedávali nám skoro šanci. ... a podívej. :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo chrobi, my na tom byli stejně jako kapříci...přirozeně prý nikdy a myslím, že ta akup. pomohla... :wink:
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, píšu do všech diskusí,do kterých přispívám, jelikož teď nevím, kde jsem to viděla. Která z vás je ta z Těšína, popřípadě poblíž a psala tady, že má příbuzné v Polsku?
15. pro 2009 v 17:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi myslím, že můj muž už nevěří ničemu :frowning2:

kapr myslím, že jste neměli tak špatný
15. pro 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: já jsem z Těšína, proč ?
15. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr vy jste chodili na IUI my nemáme ani na to ....
15. pro 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, chodili, protože jsem to chtěla. Ale se špatným spermio. U nás ho dělají i když to není ideální.
15. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždycky jsem si říkala, že aspoň jedna jediná.......
A je škoda, že je manžel tak odevzdaný :frowning2: musí najít sílu bojovat dál. ikdyž vím jak je to těžké. :pensive:
tak držím palečky ať tu sílu brzo najde. :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíííí neboj, to fakt dobře dopadne......věřím tomu, nech manžu trošku vstřebat situaci....dobře to dopadne
15. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte fotky křemílka v albíčku....
15. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy supeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,tak Křemílek a Vochomůrka se mi líbí ještě víc než krtek. :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí, to je opravdu krásný...To si malujete sami nebo je to nějaká nálepka? Je to krásný :slight_smile:

Chrobi, já bych asi taky počkala až se s tím manža srovná, možná mu to bude déle trvat, ale jestli mrňouska opravdu chce, tak nakonec zase povolí, neboj... :wink:
15. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý díky moc.. krtek trval tři dny, tohle čtyři...a chybku jste neenašli???manža teda ne a to to viděl z blízka...tak snad dobrýýý
siki, saama, samotinká, a jelikož neumím moc malovat, byla to makačka a namíchat několik odstínů ze čtyř lahviček základních barev...snad se rudík bude rád přebalovat a uspávat :wink:
15. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci-já totiž objevila na aukru kočár-chci ho jako záložní k doktorům atak, abych prošla dveřmi, zatím je za dobrou cenu, jen nevím, jak ho z toho Opole dostat, tak jsem si říkala, že kdyby to tam někdo znal, že by mi ho tam vyzvedl a poslat poštou-samozřejmě bych vše zaplatila. Asi jsem naivní, že, no uvidím, po tobě to ale v tomhle pokročilém stádiu nemohu chtít, ozvala se mi jedna holčina, tak uvidíme. http://www.aukro.cz/item851524848_wozek_graco_quattro_duo_wszystkie_dodatki_kurier.html
15. pro 2009 ve 22:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, vím, že to je těžký pro manžu, ale jak píšou holky, dej mu čas, ať to vstřebá a pak o tom promluvte znovu a uvidíš... :wink:
16. pro 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..
zdravím druhý pracovní den..
Chrobi s tou IUI já bych se zeptala v Heliosu..
s tím množstvím co máte podle mě do toho klidně půjdou! Mě IUI udělali i s mnohem menším množstvím... :wink:
16. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda rudísku, ty jsi teda šikulka!!! a žádná chyba tam není :slight_smile: :slight_smile: úplně jsi mě naladila a půjdu do toho taky:slight_smile: koupím to taky a budu kreativní:slight_smile:

jak je lucíku? už líp? :wink:

hezký den holky
16. pro 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan chrobí, hlavu vzhůru, koukni na kapříka a evuli... a spoustu jiných zázraků a navíc i když teď máte dlohodobě spermio špatné, nikdo neříká, že je to na pořád, u chlapů je ta výhoida, že se to mění... znám taky naopak spoustu lidí, co první mimi měli na první pokus a teď se za dva roky začali snažit a je z toho čekačka na dlouho... uvidíš, přijde to a ještě budete překvapení, nech manžu zadechnout a v mysli se s tím poprat, berou to kluci jako životní prohru, vím, musí to být pro ně těžké, v hlavě se jim mele, jestli od nich žena neodejde za jiným, když oni nemůžou... je to prostě záhul na psychiku,ale musíte držet při sobě, nic zas až tak nelámejte přes koleno, stres spermíkům škodí... povede se to, vím to, jen to chce svůj čas, tak jako u Wrtulky, tím tě zdravím, pracantko :slight_smile:
Evi díky a začni co nejdřív, s tím bříškem je to už docela namáhavé..., ale moooc mě to bavilo..manža už se ptal, co příjde teď,lae nic se nemá přehánět....ne?
zuzi, ten je fakt za dobrou cenu... :grinning:
16. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chrobís, nám když dělali první iui, tak bylo v papíře napsáno, že "na iui zcela nevhodné"...takže nechceme ti tady dávat falešný naděje, ale pravda je, co psala rudík, že se to spermio chlapům hodně mění, takže bych neházela flintu do žita, i když je to na psychiku těžké!!! uvidíš, na dovolené odpočinete, po návratu promyslíte a pak se pustíte do dalšího boje :wink:
16. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

no jo mění ale u nás se vlastně nemění rok je to na levačku .... ale to je jedno...
16. pro 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme se soustředit na 3 ivf aby klaplo
16. pro 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, to klapne a to že se rok nemění, neznamená, že se nezmění...
16. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
teda Rudýs, ty jsi ale šikula, hotová malířka...já bych asi na to neměla nervičky, fakt moc hezké :wink:

Chrobáčku: hlavu vzhůru a držím palůšky do dalšího boje.....Jak už psaly holky, pro chlapa to musí být potupa, jsou ješitní, ale nedá se nic dělat, třeba na té dovolence se spermio zlepší a podaří se to i přirozeně, moc bych vám to přála :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Chrobi je to tak, my měli celou dobu spermio OK a pak 2 roky na pytel. A v tom pytly se to 2x podařilo přirozeně.
Hele aspoň až se vše uklidní čaj z kakostu smrdutého. je dobrý :wink: Vůbec není hořký nebo tak nějak. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale uvidíš že to dobře dopadne. :wink:
Věřím tomu. Mocinky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek