• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kapříku :slight_smile:))

no a tak mi to nedalo jak a volala jsem do labiny zda budou ty výsledky imuno alespon teda toho 4.1.2010 abych se mohla objednat k dr. na konzultaci a podržte se .... výsledky už jsou a má je dr. já se picnu, hlavně, že jsem škemrala jestli fakt nebudou dřív jak za měsíc.....a trvdila mi dr. že ne
16. pro 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super a kdy se tedy něco dozvíš? Toho 4.1.?
Já na imuno volám pro výsledky teď v pátek. To jsem zvědavá, co zase objeví. Věřím že nic když to mám tak objednaný :grinning:
16. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo chrobí, to je peklo... :angry: ale zase je fajn, že už je má, takže teď už se k ní jen dostat a vymámit to z ní :slight_smile:

kapr, jasně, že tam nic nebude. :wink: jenom chtějí mít jistotku :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy, já jsem děsný nervák a nesnáším veškeré ruční práce...nemaluju a ani nepíšu hezky... no levák na všechno,ale tohle mě moc bavilo a když se něco nepovedlo, sparvila jsem to v klidu, jsem v těhu prostě nějak míň na nervy.. prostě salámistka :grinning: není to těžké...
kapr z čeho smrdutého,??? to nezní moc lákavě... já to píšu chrobíkovi taky, že nikdy nevíš a holky, co neměly šanci jsou těhu a ty co jsou oba dva stopro zdraví tak třeba děti nemají a neví proč...to je hold tak trošku mezi nebem a zemí a až bude ten čas... nevím teda, kdo dělá pořadník, každá z nás si myslí, že už by měla být na řadě, že všichni okolo co ani nechtěli, nebo chtěli mnohem později, tak už i vozí nebo čekají druhé...moooc dobře si pamatuju na ty pocity až nenávisti ke všem těhulím, co si toho nevážili..a ejhle, teď jsem jedna z nich a možná na mě takhle nahlíží někdo z okolí.. i když u mě se ví, že jsme čekali 3 roky.. jen chci napsat holkám co majá zatím místo tt snž., že jednou budou zase oni tt a ostatní snž.
a jaké jsou ty výsledky ti neřekli???
16. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy Kakost smrdutý. Ale mě to teda vonělo a byl to jeden z příjemných a chutných čajů. A hlavně stačí jeden normální šálek denně a ne hektolitry :dizzy_face:
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá tak jeden bych snad zvládla i se zacpaným nosem.. porč je smrdutý, když voní??? no hlavnmě aby pomohl.. já jsem taky pro kombinaci alterbativní a klasické léčby... ta akupunktura nezní fakt špatně nebo aspoň reflexní terapie..,ale princip je stejný.., však on se rok překulí a chrobí bude zase o krok dál.. a Wrtulka v létě...to všechno tak uteče... jen když mrknu na své tt, přijde mi to , že nejde o mě, teď jsem teprve píchala do břicha..
16. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tam volat mezi 13-14h asi mě nemohla hned objednat ... nevím jestli mi pak dá doktorku a ta mi řekne výsledky... uvidíme, ale doufám, že mi to tam vezmou protože valím na mobilizaci na 14h
16. pro 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ho holky valí vám to ty týdny :slight_smile:)
16. pro 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobě právě taky budou...
16. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak nestíhám sem něco málo písnout. Tento týden je hrozný, v práci nevím co dřív a je takový divný chaos a napětí. Navíc mi od pondělí zrušili spoj busem do práce, tak jezdím o trochu dýl, ale okružní jízdou, takže vystupuju úplně jinde a musím docházet a to včera z práce jel jen jedem bus a totálně narvaný, protože tomu druhému nešel stojek na jízdenky. Prostě hrůza. Navíc nemůžu najít foťák, nějak záhadně se vypařil. Včera jsem začala s vánočním úklidem v ložnici a obýváku a nikde nebyl, tak uvidím dnes - pokračuju v kuchyni a chodbě. No jestli se nenajde, tak mě asi trefí. Navíc v pátek má manža koncert a já ho nebudu moct vyfotit :cry: . Sice říkal, že když se nenajde, tak koupíme kameru, ale jsem z toho přepadlá :confounded: Chjo
16. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhule, vím, že už jsem se vás ptala, ale přeci jen...zase mě pobolívá podbřišek, jakoby před ms...stávalo se vám to taky? už jsem teda volala dr., tak mi zakázala cokoliv dělat a mám si vzít magnesium...snad to nic nebude....

chrobí, hned nám dej vědět, co ti dr. řekla... :wink:
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško, máte doma šotka....najde se, ale asi až po koncertu, to tak bývá... co hraje manža, rock, pop, metal?
evi, já psala, měla jsem bolesti celé tři měsíce pořád a dost silné a špinění k tomu...to bude dobré, možná máš období MS ne? prostě se to v tobě celé začíná rozvolňovat, natahovat a připravovat... pak bude chvilku klid a pak to zase začne, já teď docela trpím na bolest v tříslech a doel mě pichá.. taky jsem nervozní,ale říkám si, že to prostě musí být normální...magnrzko beru pravidelně 3x1 a když chci, přidám si...kámoška bere i 10 denně
16. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky rudíku..no to magnezko mi snad pomůže i na ty bolesti hlavy, jak jsi mi psala...no já se tolik neznepokojuju, ale manžílek trochu jo...dnes je se mnou doma, jak nám dělají ten sprcháč a jen jsem řekla, že mě pobolívá břicho, tak hned ať volám...ale pravda je, že to je divnej pocit, když víš, že bys ms neměla dostat a přesto tě tak začne to břicho bolet....ale nenervím, vím, že se bříško musí napnout, tak to asi bude tím :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje tak ... problém je u mě příští středu jsem ji uhnala že nám to povykládá... co budeme dělat... řekla, že u mě bude ještě nutná kontrola, že tam něco je... tak asi ty protilátky proti spermiím co tam byly už předtím a doufám, že už nic jiného... resp. doufám, že ted našla důvod proč se to předtím nepovedlo
16. pro 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super, ne to, že ti něco je,ale to, že se konečně zjistoilo, proč to nejde a teď se to konečně začne řešit, podle mě je to fakt lepší než idiopatická neplodnost, kde se neví příčina... tak ti dají prednison, či co na to dávají, chvilku to bude gumové mazlení a pak // a tt a :slight_smile: :wink: :grinning: uvidíš...hlavně se na vše poptejte, nenechte se odbýt a pak to klapne, třeba s IVF,ale klapne....
16. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi tak to je super že ti na něco přišli!!!!
je důvod = je řešení.
takže je to dobře... v tu středu napiš co ti našli a co s tím dál..
asi se taky někam na imunologii objednám..
16. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, skvělé, vypadá to, že se to konečně pohne někam z místa. Vyptej se jí i na ty možné alternativní metody...jeden nikdy neví, ale třeba vám dr. poradí něco, co u vás zabere! :wink:

no wrtul, asi bys taky měla, abys věděla, čemu se příp. při dalším ivf vyhnout! :wink:
16. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky začínám stimulovat tak se zase k Vám přidávám. Wrtul je mi to líto, že to nevyšlo, ale musíš myslet pozitivně a snad příště to vyjde. Já mám dneska druhou injekci a v sobotu jdu na kontrolu jak rostou tak jsem zvědavá. Já na tu alergii na sperma beru taky jenom prednison.
16. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukám, že jsi to wrtulko četla :slight_smile: já jsem ti psala jak jsem jela z rehabky, protože mě napadlo jestli to máte nebo ne :slight_smile:)))
16. pro 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mladamamko :slight_smile:)) no jenom prednison :slight_smile: to není že jenom to je o tom ho brát že?
16. pro 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi beru jeden denně skoro už dva měsíce. Ze začátku mi z toho byl divně, ale teď už je to dobrý.
16. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mladamamko, vítám, a přeju úspěšné píchání...vyjde ti to se svátkama dobře? to asi stihneš nebo jak ti vychází OPU a ET??? honzíka máte taky po IVF? měj se a držím palce....
16. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám, že mi ho nasadí taky !!! co ti na to řekli, že máš protilátky?
16. pro 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Rudo jak jsem počítala tak asi OPU vyjde na 26 a ET pokud bude tak 29 nebo 30. Takže píchání pregnylu na Štědrý den večer takže super. Chrobi jen řekli jestli chci čekat ty 3 měsíce a pak jít zase na kontrolu na imunologii. Nebo ho brát a další měsíc jít na IVF, že stejnak ta alergie se IVF obchází.
16. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo Honzík je po clostylbegytu. Tenkrát tp ještě šlo, ale teď našli manželovi i ty spermie ňáký poškozený, ale doufám, že na IVF se tam ňáký dobrý najdou. Předtím jsem měla 13 vajíček, z toho 12 dobrých a 10 se jich oplodnilo pomocí ICSI.
16. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste byli šikovní a s clostilem, to je krása, teď taky určo něco najdou...neboj.. a vyjde ti to teda hezky, hlavně, když jsou ochotní ti to ve svátky udělat a neztratila jsi měsíc, tak jen to nej..tfujtfujtfuj
16. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Rudo jsi moc hodná doufám, že se to povede. Jinak musím do práce.
16. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo mladamamko, držíme pěsti, když to bude takhle vánoční pokus, tak musí vyjít :slight_smile:

chrobíku a co rehabka? cvičíš :wink:

holky já teď upekla další druh cukroví a normoška se mi všechny kousky rozpadly...ta bezlepková mouka prostě nelepí :angry: :angry: :angry: manža říká, že to tu hezky voní, tak mu říkám, že to je tak jediný... :frowning2: asi to sníme z plechu jen tak...buuuuu. příště na to prdím!!!
16. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska zadělala konečně na to linecké. čtvrtku dvojité dávky jsem už uzobala v sirovém stavu, takže zítra zadělám na druhou.
Jinak to domácí ležení má na mě negativní vliv. Pořád spím. Zase jsem prospala celé odpoledne... :unamused: to jsem zvědavá, co budu dělat v noci :dizzy_face:
Jo Evi, mě taky 2 dny popichují vaječníky jak před MS. a měla bych mít spíš termín ovulace.
Tak si říkám, že to k tomu asi patří.
Jo holky a ještě dotaz.
Co si mám koupit na mazání bříška? Já se v tom vůbec nevyznám. Je toho hrozně moc. :sweat_smile:
16. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, já neporadím, já mám alergie na skoro všechny parfemovaný krémy :frowning2: ale pravda je, že mi docela vyhovuje jeden od oriflame proti striím - ten mažu ráno a večer mažu celý tělo neparfemovaným krémem na tělo, který je navíc bez parabenů...no holt není to jednoduchý :slight_smile: ale někde jsem četla, že když budeš mazat indulonou, tak nic nezkazíš! :wink:
16. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek