• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no já zatím nemažu. Mám pocit, že mi nějak břicho neroste. :grinning:
no asi se ještě poptám :wink:
16. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holku,jdu vás pozdravit. Konečně jsem si sedla pořádně k pc. Přemýšlím nad dárkama,páč nemám ani jeden. Zítra možná něco nakoupím,až půjdu od dr. Také jsem zvědavá,jak kontrola dopadne. Ale jelikož mi je pořád zle,tak věřím,že se broučkovi daří dobře. :wink: Včera jsem manžovi vařila guláš,já ho sice ochutnala,ale šel hned ven,tak jsem měla jen brambory na loupačku a dneska taky. Doufám,že si budu moct dát na štědrý den aspon kapříka.
Když tu píšete o mazání pupíku. Já zatím nemažu,ale psala jsem do Maminky nějaký dotažník a poslali mi dárek
ElastiQexclusive krém na strie,tak se bude hodit. :wink:
16. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo kapříku, ten EstaiQ, jak píše lucík, si holky hodně chválí...tak můžeš zkusit ten. hele tobě neroste břicho? mně teda jo :sweat_smile: ale naštěstí mám pořád jen ty 2 kg nahoře, ale břiško se vypoulilo :slight_smile:

luci, je mi líto, že blindíš, ale je to dobrý znamení :wink: ještě chvilku a bude klííííd! tak ať zítra vše dobře dopadne. :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
taky jsem cele tehu pouzivala elasticq
mam od nich i krem na otykajici nohy :slight_smile: pekne chladi.......
me nastesti bricho nepopraskalo i kdyz v im ze nekomu popraska i kdyz maze a maze
jen prsa mi trochu popraskaly ale zadny des to neni :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - snad te nevolnosti prejdou, ja blila do 14tt a zadna slava teda............ 5-6x denne, ani vodu jsem neudrzela a to jsem do sebe musela jeste ladovat prasky 3xdenne
to byl des, jsem se snazila po polknuti prasku vzdy aspon 1-2 vydrzet at je hend nevybleju :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku: já se mažu od DM, jmenuje se to nějak mama cosi, je to bílorůžový obal a jde o olejíček...bříško nemám zatím popraskané vůbec, takže doporučuji a není to vůbec drahé :wink:
16. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo to mi povídej,ale u mě se to naštěstí ustálilo tak na 1-2 zvracení denně. Ale nevolno mi je pořád. A s těma práškama to mám to samé,ještě že ten utroš můžu zavádět. Ty ostatní už postupně po ivf vysazuju,ale utroš mi zůstane až do 12tt. Holt to musíme přežít a vydržet. Já mám teda zásobu,takže mi to neuškodí. Ale musím říct,že jsem nezhubla nějak moc jenom asi 2kg,protože jím jenom rohlíky,piškoty a když už to nejde vydržet,tak piju colu,takže to opravdu není nic zdravého a po čem by se hublo. Bohužel jediné,co ted snesu.
16. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě ta hnusná pachut v puse,se nedá ničím zahnat,ani pitím,čištěním zubů. No ale utíká to a snad bude brzo pokoj.
16. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja i po 3 mesicinim zvraceni zkuhla je 1kg..... a tehu pribivani na vaze jsem si zacala uzivat az od toho 4 mesice jak skoncili bliti :slight_smile:
zato jsem to pekne dohnala a mam nahore 15 kg :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo tam 15kg je v pohodě. Uvidíš,jak rychle to shodíš,až bude mrnous na světě. :wink:
16. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda to blinkání nezávidím ani trošku já jenspala a jedla, jen ty bolsti a špinění mě trápily spíš psychicky... mám 11kg nahoře, tak uvidíme, kde se zastavím..no teď přes vánoce...včera bramboráky, dneska chtěl manža smažák, hranolky a tatarku, teď jsme ve vaně snědli hafl cukroví...no strava jak blázen....
jinak bříško jsem mazala poprvé olejem z lékárny od eeucerinu,ale když mě řekla nějakou šílenou cenu plus minus tři stovky za malou lahvičku, tak mě omylo...mám to stejné jako Irminka mama z DM od babylove, nestojí to ssnad ani 80kč, mám užž druhé balení, je to větší než to z lékárny, má to německý ekotest a má to úúúúplně stejné složení jako to od eucerinu...srije nemám, mažu jen večer, tak snad neprasknu..manža vždycky říká, že jsme taková jeho křehká baňka... :grinning: no na stromek se věšet nebudu, jen si pod něj lehnu..jo a je dobré dle měě mazat od začátku, i když bříško není, aby byla kůe připravená a vláčná..ale co má prasknout, praskne...
16. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky DM mast a olejíček jako Irmi a Ruda, už jsem to tady i psala a nedám na to dopustit, navíc ta mast voní, jako citrokola a ten můj chlap to furt ňufe... :slight_smile:
16. pro 2009 ve 22:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já znám jen věci z lékárny, vyzkoušela jsem skoro všechno co máme. olejíčky mi byly málo, musela jsem přimazávat. Nejlepší je od krém proti těhu strijím od Elancylu, ale je vážně drahej. A mám ke všemu velkou spotřebu, protože mažu prsa, zadek, boky a mega břicho :slight_smile: . Ale nedám na něj dopustit, kdyby vás chtěl někdo podarovat a nevěděl co s penězma, tak se nechte. Ale asi vážně nejdůležitější je mazat čímkoliv aby jste nebyly suché, genetika je potvora, ale dá se zachránit hodně :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

yorinkay, myslíš? no snad jo, já někde četla, že můžeš mazat o sto šest a když to máš v genech, tak stejně popraskáš :frowning2: ale těžko říct. já mám teď obecně hrozně suchou pleť, jak jsem těhotná, tak musím mazat pořád a celý tělo... :slight_smile:

no jo luci, při tom blindění to jinak nejde, tak se tím netrap :wink:
17. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
rudíku, tak se mi včera podařilo foťák najít, při vánočním úklidu jsem ho objevila zahrabošený v botníku - mám radost jak malá holka :grinning: . Manža hraje něco mezi rockem-metalem a pankem - můžeš si poslechnout na www.bandzone.cz/sayonara, jinak ty malůvky v pokojíčku máš krásný.
Tak těhulky naše užívejte si a už se těším až budu patřit mezi vás, pěkný den všem pa pa
17. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda miluju vanu a teď v těhu si do ní dávám přírodní olejíčky, voní a jsem promazaná...ne mastná, je taková vláčná.....pak mažu jen bříško a prsa, boky, zadek občas...akdo má prasknout praskne,ale když maže, tak ne tak moc, tak naširoko a třeba později, takže míň...mazat se musí, kdo maže jede..... :grinning:
jindřiško, budeš mezi nás patřit veeeelmi rychle...a díky za pochvalu a odkaz....teď mám doma řemeslníky, pak poslechnu... :wink:
17. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky díky za rady:slight_smile:
tak já zkusím to DM nebo co to je:slight_smile:))))
Evi já s tím břichem nevím. Trošičku ho asi mám, ale spíš je takové tvrdší a pomalu mizí pneumoška, ale objemově mi to přijde stejné. Když já po IVF přibrala skoro 10 kg, takže se v sobě moc nevyznám.
17. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já po ivf a ohss vypadala jako v pátém měsíci, jen byly naalité i záda, jako břicho až dozadu...a tak divně...ale než jsem odpuchla, tak jsem průběžně nabírala...no a tak jsem byla od začátku tlustá dloouho stejně a pak už jen víc a víc...
17. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři na co hraje??? něco bych z toho poslouchala, něco není můj šálek...naživo to ale musí být nážez...to se ti na koncertech bude vlnit pupík,až budeš těhulka... :grinning:
17. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera děs-poslední den ve škole-utekla jsem dřív,že si dopeču a tak, letím na autobus, zima, sněží, samozřejmě všechno totálně ucpany, neodmeteny, však co vždyť je prosinec, kdo by čekal, že bude sníh. :slight_smile: Autobus měl jet 16,08 nejel, další 16,18-nejel, další 16,33-a já furt naivně s ostatníma mrzla na zastávce, promoklá, zmrzlá, čurat se mi chtělo, 16,45 má trpělivost došla a přemístila jsem se tramvají na jiný spoj, mezitím jsem navštívila keř, kde jsem se vyčůrala, jinak bych to pustila do kalhot, další spoj jel 17,33-takže chvilka čekání, ale ouha, na světelné tabuli vyskočilo 17,59 zpoždění, pak 18,01 a 18,03-no idioti jsou na tom dopravcním podniku, tak jsem sedla na spoj, který mě přiblížil o 1zastávku vpřed a čekala jsem do 18,15 jestli náhodou ten spoj co měl jet 17,33 nepojede a nic, tak jsem to vzdala a šla pěšky k domovu, volala jsem Petrovi a ten pro mě dojel autem, domů jsem se dostala 18,40 zmrzlá, ubrečená, takže vana, slivovička, paralen-a dnes v kostech cítím, že to bude jasná nemoc.... :cry:
17. pro 2009 v 10:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Jinak dneska na kontrole je vše v pořádku,dostala jsem průkajdu a kufřík. Jsem 9+2 a také jsem se objednala hned na NT screening do Brna i dr. mi to doporučila,ale fotečku novou nemám,nějak mi přijde ta starší dr.taková rozpačitá.
Ale to zase byla akce ráno,to vám řeknu. Byla jsem objednaná na 7.50 a přitom mají až od osmi. Tak jsem tam čekala už před třičtvrtě před zamčenou čekárnou,kde je i wc. Za chvíli se mi začala motat hlava,polilo mě horko,že mi kapal pot z rukou a začal se mi zvedat žaludek.Tak jsem přemýšlela,jestli mám utíkat ven.Nebo si vytáhnout pytlík. Naštěstí za chvilku odemčeli,tak jsem si vzala klíč od wc a musela rychle utíkat. Naštěstí pak už se mi ulevilo.A docela trvalo,než mě vzali na řadu.Ale ani ted mi není moc dobře. Nakonec jsem ani nakupovat nešla,to bych dneska fakt nedala.
17. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky měla při prvním OHSS a to teda byl břuch jak blázen. :slight_smile:
Naštěstí jsem před tímto těhu zhubla 4kg. takže ty co mě neviděli dlouho říkají jak jsem hubená :grinning: Jo a dala jsem do albíčka břuch. Chudák vypadá pěkně přiškrceně a mám podle fotky pocit, že mi roste spíš žaludek :grinning:
čus ženy

tak já na eucerin nedám dopustit, ráno mažu krémem elastiq a večer oelejm eucerin :wink:
Kapříku hezky roste pupíček. Já si ho pak taky musím někdy vyfotit :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Luci toto letí :slight_smile: to snad není možný :dizzy_face:
Já na průkajdu musím počkat do úterka :unamused: ale to nevadí, hlavně že je vše OK. :grinning:
17. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo kapříku,to už máš taky brzo. Asi to dávají,jak se jim zachce.
Jinak naštěstí chřipka je pryč. A až přestane to blití,tak to bude teprve super. :wink:
17. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi teda to je mazec, mě by kleplo, jsem mooc zimomřivá,...ty sis dala slivovici???no snad nebudeš nemocná, pěkně si dnes užij teplíčka....oni jsou přece vždycky v prosinci překvapení....
Luci to uteklo, už máš průkjdu a kurf...to je super a blinkání taky přejde.....
Kačko, náhodou, už se pupíček začíná ukazovat :slight_smile: tak se držte....
17. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo rudi, já si dala slivovici na zahřátí a v čaji. Můj doktor říkal, že si mám dát panáka, nebo dvojku červenyho, že je to zdravy a včera to říkali i v televizi, nějaká těhu modelka. Takže tak 2x týdně, když se naskytne nějaká sláva tak tu dvojku červenýho dám.
17. pro 2009 v 11:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,tak at ti je brzo dobře. No taky nic příjemnýho.
17. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku hraje na baskytaru, sice teprve půl roku, ale je šikula. Jo koncerty jsou nářez, ale až budu těhu, tak to asi neklaplne, vždyť bych jim tam porodila :grinning:
17. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek