• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda Zuzi, to je mazec, možná jsi měla manžílkovi volat dřív... :frowning2: dneska buď v teple!

no my byli v úterý na véče u bráchy a jeho přítelkyně mi taky nabízela, že mi deci červenýho nalije, ale já na to holky ani nemám chuť...jsem teda za to ráda:slight_smile: ale nealko pivo piju každý den :slight_smile: to nám chutná :grinning:

luci, no já mám taky starší dr. a přijde mi, že ony nerady dělají často utz...a podle mě se v názoru na tu chřipajznu neshodnou, protože upřímně, myslím, že to není úplně dokázaný...ale myslím, že obojí je pravda, že ty viry v začátku můžou být hodně nebezpečný a zároveň vysoký teploty určo udělají taky velkou neplechu!

včera jsem své dr. volala kvůli té bolesti břicha, tak byla moc milá, ale teda zase mi zakázala cokoliv dělat a brát to magnezko, jenže včera odpol vypadli řemeslníci a byl tady bordel, jak v tanku...ale musím říct, že většinu udělal manža a já jen tak přicmrndávala...no ale stejně jsem neležela...

holky já naštěstí tak rok před otěhotněním taky docela zhubla, takže se mi teď líp přibírá...no ale stejně...břicho se poulí:slight_smile: ale je tvrdý. dneska ráno z něj byl manžel vyvalenej :wink: kapříku vyfotím ho a přidám do albíčka :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,no to já bych si taky dala nějaký alkohol. Šla jsem přez náměstí a byly tam trhy a prodávali tam teplou medovi,tak by byla mnam,ale ted to nebudu riskovat.
S tou dr. to beru tak jak to je. Je to matka s dcerou a dcera je každopádně modernější ve všem a taková lepší. Ale zase musím říct,že stará mi taky vždycky pomohla,i když ona ráda povídá. Ale musím říct,když jsem někdy ve čtvrté třídě dostala ms a měla ji třeba tři týdny,tak tehdejší dr.mě pořád nechávala v nemocnici a mamka mě pak přehlásila k této a ta mi pomohla lékama a v nemocnici jsem nebyla ani jednou.
nechci si stěžovat,mají nejlépe vybavenou ordnaci, i na kardio na konci těhu,nemusím nikam jezdit,všechno tam mají.
Evi když dr. řekla odpočívat,tak odpočívej. :wink: Já jsem teda ted absolutně nemožná. :frowning2:
17. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky musíš teda vyfotit pupík. Já už se na to taky chystám.
17. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo holky jen foťte :slight_smile:
Já jdu zadělat druhou dávku lineckého, ať zítra můžu jenom péct a mám to přijednom :wink:
17. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že luci, já si to vínko nedala, protože na to ani nemám chuť...hezky to voní, ale to je tak celý :wink: ale třeba za pár měsíců změním názor :slight_smile:
hele s těma dr. je to různý, ale když porovnám, co má chrobi, tak jsme naprosto v klidu!

kapříku, mně taky dala průkajdu až v 11. týdnu...ale zase to stálo za to:wink:

luci, já jsem taky nemožná, všechno mi dlouho trvá a vůbec... :slight_smile: jdu dovyskládat ty věci do tý koupelny :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,ty jsi šikulka,já teda upekla tři druhy a prdím na to,fakt jsem ted nemožná a na nic se necítím. Ono se to jeden rok nezblázní.
Evi,já proti pivku,nebo vínku nic nemám,ale momentálně na to ani nemám chut. Ještě jsem chtěla zkusit pivo,jestiby mi neudělalo dobře. Já nejenom,že nic nestíhám,ale spíš na nic nemám náladu a necítím se na to.
Letos to bude faaakt zajímavé :grinning:
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemyslete si, já mám taky jen 3 druhy. Víc se u nás stejně nejí :grinning:
já ještě rychle poklidím a pádím pro dortíky a pak na chvíli do práce. Musím odměnit naše studenty kteří se celý rok účastnili školení :slight_smile: Takže příjemná povinnost.
17. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak si užij ty příjemné pivinnosti. Já se chci jít zítra zajet podívat na firemní besídku,ale bohužel si nedám nic z dobrot,co tam bude.
17. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem přijela.....byla jsem na kontrole jako každý týden, dnes jsem jela autem, měla jsem bobky, ale všichni jezdí dost opatrně, takže to bylo ok. V nemocnici jsme se nasmáli, paní dr. mě zkontrolovala a říkala, že jsem otevřená víc než minulý týden, ale, že když ležím, tak je jedno, jestli doma nebo v nemocnici, to jsem byla mooooooc ráda. Říkala, že to muže být každým dnem nebo také až za 14 dni, tak si potom vyberte . Potom mě ještě poslala k druhému doktorovi, at se podívá na kluky jak porostli za ty 2 týdny od posledního měření.....no a to teda bylo...chvilku ticho a já už si myslela, že je to špatné, dr. si zavolal druhou doktorku a dívali se na obrazovku a ta druhá dr. mu říká: Zkus to ještě jednou", takže to dr. přeměřil a vyšlo mu, že jeden chlapeček má 2,79 a druhý 3,1 kg a to jsem v 35 tt . Takže budeme mít asi dva obry nebo já teda nevím. Potom přišel ještě jeden dr. a konzultovali to, že za 2 týdny nemohli hoši přibrat skoro každý kilo, tak se shodli nad tím,že to bylo minule špatně změřeno od jiné paní doktorky. A potom jim věř........Dnes to měřili 2x a teda snad je to správně.

Potom jsem si byla u své dr. ukončit marodku, manželovi koupit dárek- nerez široký náramek a na něm vyryto Bořek Richard Bruno, tak snad se mu to bude líbit. Potom jsem objela všechny obchodáky, jela k našim a jetě do bývalé práce a uuuuuuuž jsem uplně hotová, půjdu si lehnout a v tom mně volá manža z práce, že prodal přes Aukro zase jakousi hokejku, tak at to zabalím a zajedu na poštu, takže balím a jeduuuuu

Potom si vás dočtu žirafindy :wink:
17. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme v práci taky zítra besídku, ale nepůjdu tam...všichni by se ptali, kdy přijdu do práce a navíc nechci nic chytit, tam zas bude tak 100 lidí :slight_smile:

kapříku, užij si to. :wink: já mám taky jen tři druhy, jiný se u nás taky nejedí. :slight_smile: ..a navíc mám jen z polovičních dávek :slight_smile:

irmi, co děláš? co tvůj brouček, už mu je líp? :wink:

luci to nevadí, že neochutnáš, hlavně, že přijdeš na jiný myšlenky :slight_smile: hele a jestli se ti nechce moc vánočkovat, tak se do toho nenuť :slight_smile: třeba tu štědrovečerní večeři udržíš v pohodě.... :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi vím o červeným a pivě, že v malém nevadí, myslela jsem, že štamprla už jo...tak asi ne...hlavně , ať nejsi nemocná.. :wink:
jindřiško...no to pozor na decibely...a děti se mají vést k muzice :grinning:
teda Irmy to chceš aby v termínu měli kluci oba 5 kilo??? to už fakt můžeš v klídku rodit...ségra má tři děti / každé zvlášť/ a všechny byli pod 3 kg v termínu...ty jsi teda dokonalá mamina... to nebudou nedoživeňátka,ale pořádní hokejisti od malička...to je jen a jen dobře,ale odpočívej co nejvíc.... a co teda rodíš v UH??? jaké to tam je?
teda já mám 6 druhů a víc než z dávky / dělali jsme s mámou dvojitou a mě dala víc../ a musí to být zavřené nahoře, jinak by nezbylo nic.. jsem jak kyselinka.... :grinning:
17. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No tak já už jsem v práci. Holkám jsem přinesla dortíčky a za chvíli jdu na akci :wink:
Jinak mě čekají 4 dny slamněné vdovy, bo manža jede na služebku do Ovy tak tam hned zůstane u rodičů.
17. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: také jsem byla překvapená, že už jsou tak velcí :confused: , maminka je asi dobře krmí :slight_smile: , jsem ted také jako kyselina, cukrovíčko to je moje, mnam,mnam,mnam.

Rodit budu v Hradišti, je to nejnovější budova v tamní nemocnici, takže všechno dost moderní, sestřičky i doktoři velmi ochotní, tak snad nebude žádný problém a my ve zdraví přežijeme.
Před 14.ti dny bývalá kolegyně rodilav Kyjově, měla týden před termínek a holčička jí umřela, urvala se jí placenta, potom ona dostala otravu, tak jí hrozilo, že jí vemou i dělohu, ale tu se podařilo zachránit, jediné štěstí. Chuderka je uplně na dně :frowning2:
17. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Irmi, jak se to může proboha stát, že se utrhne placenta?
17. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím , jak se to může stát, moc tomu nerozumím :frowning2: , je to pech
17. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,strašně se na vánočku těším,tak mi snad špatně dělat nebude a mám recept po babičce. Takže se fááákt těším.
17. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee luci, tak pošli dobrej recept:slight_smile:

ty jo holky, tak z toho jsem taky překvapená, že se utrhla placenta...

tak já dneska moc nepoležela, udělala jsem spoustu práce, ale bříško zase bolí, tak teď sedím jak zařezaná a manža se trochu zlobí...no tak zítra válečka! :slight_smile: a teď mi kamarádka poslala postýlku a povlečení a taky nějaký těhu hadříky..no nádhera! :slight_smile:

jaká byla akce kapříku? :wink:
17. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi receptík ti pošlu,jen co ho vyštrachám.
Já teda dneska nevím,ale je mi zle,až ted jsem dostala chut na palačinku s banánem a čoko. Tak jsem si ji udělal,docela jsem si spravila chut,tak uvidíme,jak dlouho to vydrží.
Ty teda pěkně zlobíš.
17. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to je mazec..Irmy, to jsi mě moc nepotěšila, byla jsem rozhodnutá pro Kyjov, dnes jsi druhá co my to zase vymlouvá, když jsem byla rozhodnutá pro břeclav,tak zase kolem všichni nadávali na břeclav...já bych nejraději do zlína, no ale co myslíte, mám to dvě hodiny cesty abude leden, únor, je to blbost???
úplně mám husinu z toho mrtvého miminka....
17. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rudíku, dvě hoďky bych neriskovala :unamused: ...rudíku, co se týče té irminčiny kámošky, nevíme, zda to způsobili v té nemo nebo zda nešlo o nějakou chybu přírody...kde jsi říkala, že máš tu známou dr?
s těma porodkama to teda není vůbec jednoduchý v žádným kraji! :frowning2:

irmi jak se vlastně jmenuješ? :wink: a siki taky neznám pravé jméno.... :slight_smile: teď mi to vlastně došlo :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi, já jsem přece Irmička :slight_smile:

Rudy: jak píše Evak, nevíme, co se doopravdy stalo, kdo za to může.....všude se může stát cokoli. Třeba v Hradišti umřela před rokem kamarádka i syn, dostala trombozu a umřela a syna vytahovali, když byla Romča mrtvá. Chlapeček vydržel cca dva měsíce a potom také umřel. je blbé, že to tady píšu, ale realita je bohužel taková a já si říkám, co se má stát, to se stane.....................a nám se teda nic nestane a vše dopadne dobře , je to jasné žirafindy jedny ?:slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, ty jsi fakt Irmička??? Já myslela, že je to jen krycí přezdívka :slight_smile: Já už tohle jméno dlouho neslyšela, jmenovala se tak moje milovaná pratetička... :slight_smile:
no holky přesně, my už si ty srajdoviny vyžraly, takže nám už vše dopadne dobře... :slight_smile: jak říká kapr, musíme tomu věřit.
17. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano jsem Irma jako jediná v naší dědině už 33 let, no co nadělám :sweat_smile:

jasné, že se nám nic nestane, vím to a věřím v to......

Pa a dobrou noc , zítra čaute
17. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ani nevíte, jak jste mi teď pomohli a snad i usnu, řeším to pořád, známou mám v břeclavi,ale na ARu a to mi stejně nepomůže, když budu rodit a nebude sloužit...a na porodním nedělá...
asi máte pravdu, když se má něco posr,,at tak je to daané a můžeme rodit třeba v las vegas a neuděláme s tím nic, snad nám nebudou chtít nikde ublížit, proč by to dělali ne? takže hlavu vzhůru, někde porodíme a bude to vše v pořádku...já zase vybírám, vybírám a pak přeberu...stejně to bude mazec tak jako tak...,ale jak píšete, většinou za to asi dr. nemůžou, když je něco špatně...tak to tal musíme brát...mějte se krásně adíky mooc manža už ze mě šílí, každý týden mu řeknu jinou porodnici a argumenty proč jo a tu jinou ne a za týden je to naopak, už chytá nerva a já se nedivím...ttak snad bude čtvrtého ten kurz a obhlídka nebude zrušená kvůli chřipce a snad budu ještě celá..a přemluví mě to....no prostě, držme si palce...teď jsem taky četla diskuzi na zlín a taky to není jen chvála,ale i hrůzné zkušenosti, tak to je asi všude a jet proto dvě hodiny ..asi fakt ne....zrovna tam jedna psala zlín neeeee, pokud můžete jedte do ykjova...a já ho dnes zavrhuji...tak to prostě nechám a hotovo...sem se teda vystekala, se omlouvám,ale vy to snesete, manža už by nemusel :grinning:
17. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně rudíku, to víš, že nám to všechno můžeš vypovídat... :wink: oni těm našim obavám ti naši chlapi rozumí jen z padesáti procent. nedej bože, aby ty děti nosili oni :grinning:

holky, já se zase včera večer náhodou v nějaké diskuzi dočetla, že v podolí mají v tom mým termínu porodu malovat. Minulý týden jsem tam volala a říkali mi, ať přijdu tuhle sobotu se zapsat..no tak chápete to? jdu tam volat a zjistím co a jak :wink: ...bože já se z toho taky asi picnu...ale myslela jsem večer na kapříka a řekla si, že já prostě v tom podolí porodím, protože mi trvalo dlouho si tu porodku vybrat, ale když už jsem si jí vybrala, tak to tak bude!!! :wink: :slight_smile:
18. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem se konečně odhodlala k tomu, že tak něco upeču. Miluji vanilkové rohlíčky, ale neměli jsem doma hledkou mouku:slight_smile:)). Tak jsem experimentovala s polohrubou semolinovou, jíst se to dá, ale jsou drobivější než obvkle :sunglasses: . půlka se mi rozpadla, ale to se už snědlo :slight_smile: . Teď se chystám na čokoládové lanýže s chili, ale vypadá to spíš na to, že tase pošupajdím do práce.
18. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v té mojí má být taky nějaká rekonstrukce...šestinedělky jsou nové,ale sály ne...tak snad nebudu rodit se zedníkama u zadku :grinning: myslm, že nás bude dost, do cvičení chodíme všechny a jsme skoro ve stejném termínu...budeme ležet asi na chodbě
yori do práce???už se na to vykašli, budou vánoce a jsi 34tt
18. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
když yori dělá na sebe, tak to chápu, že tam chodí :slight_smile: :slight_smile: jo yori, mně bezlepkový holce povídej něco o drobivý mouce :grinning: :grinning: u nás se ty popraskaný taky snědli, akorát těch hezkej je asi tolik, že by se to dalo spočítat na ruce jedný ruky...a to jsem se s tím patlala celý den :slight_smile: ale co, manžel říkal, že kvůli tomu si mě nebral, tak mu musím věřit :slight_smile: :dizzy_face:

no jo rudi, oni nás ze zákona prostě porodit musí, takže se tím neznepokojuju...ale chápu tě, já včera taky chytla nerva :wink: ale už je líp...balím dárky :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prstech jedný ruky jsem chtěla napsat samozřejmě... :grinning:
18. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi taky už jsem v pohodě, zase jsem dostala na tu břeclav špatné reference, tak zůstávám u Kyjova a hotovo...
dárky tak nemám zabalené, jen něco.....teď jsem dopsala PFka ,tak aspoň něco, jen kdo zajde na poštu???? :frowning2:
18. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek