• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Tak holky akce včera dopadka dobřa :slight_smile: Lidičky bili rádi, tak jsem jim aspoň udělala radost.
No a noc byla hrozná. Manža se vrátil z vánočního večírku v takovém stavu, že mě vzbudil, musela jsem mu asistovat a pak jsem 2 hodiny čučela do stropu. Takže jsem vstávala asi před hoďkou. No to toho zase dnes udělám. :unamused: :slight_smile:
Jinak jsem ráno volala na výsledky té imunologie no a jak jinak :dizzy_face: přesně podle objednávky. Vše v naprostém pořádku, jen jsem prý trochu chudokrevná, tak si mám koupit železo pro těhotné :grinning: :dizzy_face: a další KO ve 20tt. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no kapříku tak to je úžo žůžo :slight_smile: takže už se jen těšit na vánočky :slight_smile: já si jdu zase lehnout teď, jak mám tu rýmu tak jsem zase blbě spala, takže jsem jak omámená....

já teď byla na procházce a šla jsem kome mc donalds a normoška jsem tam miminkovi koupila hranolky...já to normoška nemám moc ráda, ale přepadla mě na to taková chuť :wink: tak jsem si řekla, že to pro něj není zdravý, ale když má na to chuť :wink: :wink:

no rudíku, já kvůli tomu letos žádný nedělám, už tak manžílek zařizuje a nakupuje sám a ještě abych ho posílala na poštu...
18. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi a už ses dovolala do toho podolí?
18. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně kapr, malujou tam :slight_smile: a když jsem paní řekla, že ještě minulý pátek mému dr., který tam volal a který je mimochodem dr. v podolí, řekli, ať přijdu tuhle sobotu na registraci, tak paní řekla jen hmmm. :frowning2: co na to říct....že lidi jsou blbý všude!!! neříkejte mi, že už minulý týden nevěděli, kdy tam budou v červnu malovat. A dneska mi ještě do telefonu říkala, no to si asi budete muset dojít jinam!!! fakt úžo. Jen mě uklidňuje, že odrodit mě budou muset kdekoliv, takže pal to hrom. A taky podle posledního utz mi posunuli termín porodu na dřív, takže se tím neznepokojuju a malovaní nemalování prcek půjde ven tak, aby se to zvládlo :slight_smile: pořád ještě můžu rodit u našich na severu..uvidíme.

kapříku, co si myslíš, že čekáš? holku nebo kluka? :wink: já se pořád snažím hádat...mám pocit, že čekám holku, ale nevím, jestli to není tím, co mi tady pořád říkala rudík, že to jako bude holka :grinning:
18. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
V ruce máme oba s manžou kluka. Takže to bude kluk. Ikdyž mám pocit někdy na holky. Dělá se mi akné a mám pocit, že rostu spíš do šířky. :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a do šířky znamená holku? :wink: tak já akné nemám...no ale co, uvidíme...taky se prý říká, že když máš chuť na sladké, tak to bude kluk! :slight_smile: a já bych teda sladký mohla.... :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku super, není nad objednávky že? to už si objednávám hladký bezbolestný porod a hlavně ať jsme bez újmy na zdraví...
to jo Evi, vím, pošta,ale já mám od fotogrfky hezkou fotku s čepičkou a prskavkou a pupíkem, což je aktuální jen letos a já jím nezdravě furt, když to malý chce, jen ať si zvyká na dnešní dobu...jím i ovoce...no všechno na co mám momentálně chuť...
Evule, si piš, že to bude holka... :grinning: teda proodnice hážou machry,ale pak tě vezmou kde bude volno a hotovka...dělají s tím ceremonie a stejně tě vzít musí...
kapříku co máte v ruce je jeedno, důležité je to, co máte v břiše :grinning: ....a akné a ššířka, to je holka
evi , tak že by to nebyla nevěsta,ale parťák pro Rudlu?necháme se překvapit
18. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla chuť na pálivý a ostrý, prostě zázvor a čili. Mám strach, že to bude první slovo co kluci řeknou:slight_smile:)). Te´d jsem se vrátila, ale já už jsem tam jen morální podpora aby neměly holky pocit, že jsou na to sami:slight_smile:)).
18. pro 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No Rudy uvidíme. Však se to brzo dozvíme :slight_smile:
Holky a dnes manža řekl, že když je to pro mne tak hrozné, tak to Karel být nemusí :dizzy_face: prý radši nic než mít dvě jména. Ale mě se to začalo líbit. :slight_smile: Myslím ty dvě jména :slight_smile:
Jinak dopékám poslední pekáče lineckého a mám toho plný kecky. Takže pak dojdu se psem a pak začnu mazat. Ať to mám hotové a už se s tím nepatlám....
18. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no necháme se překvapit rudíku :wink: začátkem února bychom to mohli vědět...ještě dřív, než se Rudla narodí :slight_smile:

ty jo kapříku, ty jsi teda šikulka, ale já zabalila všechny dárky pro naše, manžílka a kamarády a mám toho taky plný kecky...bříško pořád pobolívá. :frowning2: ale byla jsem dneska v klidu, tak snad ok

hele kapr my taky chceme dát dvě jména...mně se to taky líbí. :slight_smile: však mu tak pořád říkejte a uvidíš, manža si zvykne :grinning: já jen teď nesmím "naši holčičku", co mám v bříšku nazývat jménem, protože manža tvrdí, že to bude kluk a ať prej z něj neudělám homosexuála :grinning: :dizzy_face: :grinning:

yori, to je dobře, že už moc nepracuješ a jen podporuješ! i to je třeba :slight_smile:ono je asi teď v lékárně moc lidí, co?

holky hezkej víkend a nepřetěžujte se! :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Balení mne tento víkend taky čeká. Když už jsem ta slaměná vdova.
No nic kočky. Pro dnešek to taky balím a jdu si udělat špagety. Od rána jsem ještě kromě jednoho banánu nic nejedla a asi už by to něco chtělo :dizzy_face:
Tak páček shledáček:slight_smile:
Jo a manžel přiveze od švagrovky autosedačku pro mímo. Tak to bude první věc, kterozu máme. Tak snad to nepřinese smůlu :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku, mě když tehdy před třemi lety řekl manža, že chce Ludvíka a Rudolfa, tak jsem jen otočila oči vzhůru a doufala, že to nemyslí vážně..tak dlouho jsme čekali, a pořád o malém,co ještě nebyl v bříšku mluvili jakoo Rudlovi,až jsme si an to moooc zvykla a začalo se mi to líbit, hlavně, že jich moc není a teď si nedovedu představit, že by se jmenoval jinak..je to Rudíček a basta fidli a ostatní si buď zvyknou nebo anoi...prostě budou muset,ale oni už tomu mému pupíku právě všichni říkají jménem, bo je to tak ne moc časté,někdo si mylsí, že sranda,ale není...dvě jména se začínají taky dávat..pak si vybere..ještě, že já už mám napečené, linecké moc nemusíme,ale dělám podobné, vypadá stejně, je tmavší,ale recept zvláštní, je v něm zázvor i pepř a lepí se to směsí toho koření co se rozvaří s povdli...recept má mamka, děláme to asi třetí rok..
evuli taky měl manža z toho strach,ale tomu se nevyhneme,měla bych ho ráda i za tepla... :grinning: tak jako tak bude mít rudíkkámošku nebo kámoše s žirafí říše..kde pak dáme sraz?
kapr smůli nic nepřinese, já měla od ségry věcí celou půdu...aj s postýlkou a kočár mám už měsíc...teď ještě peru další pidivěcičky, snad se mi něco neobarví...je to tak nějak všebarevné, tak se snažím třídit,ale ty věci jsou tak pidi..pokazím jednu pračku a rudla přišel o parádu na půl roka, to by mě kleplo...jinakdnes zlobí, točí se a břicho mám jako kámen...
18. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak já se ted vrátila z firemního večírku,byla jsem tam jen na necelé dvě hodky. Ale viděla jem aspon lidi,který mám ráda. Pár lidi,obvzlášt kolega se se mnou nebavil. Ale ostatní skladníci a tak mě rádi viděli. :wink:
18. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoky Luci, nikde v práci nejsou všichni o.k. aspoň když někdo je v práci fajn....
18. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer holky,

tak jsem měla asi dál chodit do práce...Buď něco pořád uklízím nebo lítám kolem cukroví či po nákupech a lehnout si jdu fakt až večer...Tak nevím, co bude s tím odpočíváním. Zítra mě čeká zase plný koš prádla na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň mám už všechny dárky :slight_smile:

Luci, tak to já večírek úplně vynechala, protože začínal v 19h a to jsem většinou už K.O.
18. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudy,tak tak,to by byl asi zázrak,kdyby všude bylo vše v pohodě. Pozitivní je,že těch milých lidí je víc. :wink:
Tak já si udělala po dlouhé době něco dobrého na jídlo. Na besídce jsem snědal řízek . A ted jsem si udělala ovocnou bombu- mango,karambola,kiwi,banán,pomeranč a pochutnala jsem si. :wink:
Siky tak to je škoda,že sis nemohla taky zajít na besídku. Ale co,těch pak ještě bude. :wink: Vid. :wink: S tím frčákem kolem vánoc,je to děsné ,že. Ale já letos nic nemám,opravdu a nějak se tím ani nestresuju. Jen ty dárky mě trápí,že nemám. Ale ostatní se nějak udělá.
18. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
yorinkay-holka, jak to s tebou vypadá? Ty už to máš za pár, jak často chodíš na kontroly a jak se budou hoši jmenovat. A co nějaké foto s bříškem? :slight_smile: To bych toho chtěla, co?
19. pro 2009 v 05:56  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsme byly na náměstí na koncertě Verona, chodíme na ni vždycky, když je v Olmiku-moc hezky, ale ta zimaaaaaaaa. Tak já zase klasika, nespím a je to čím dál horší, tak šiju a pletu. Doma je spousta látek a je mi to líto vyhodit. Včera jsem ušila dvoje povlečení a dnes 5 rychlozavinovaček, 3 oblečky na Maggienku-samozřejmě jsou jí maly, tak musím udělat větší a pak ještě na Edu mega větší, pletu svetříky a v pondělí chci koupit vlnu a začít další, sobě pletu svetr. A teď stříhám z flauše střih na zavinovačky "Emitex". No zkrátka, nuda a hlavně v noci, když všichni kolem spí. Já vám tak závidím spánek....
19. pro 2009 v 06:02  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky už nevím, kdo to po mě chtěl ale posílám odkaz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4592275
19. pro 2009 v 06:09  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kluci budou Pavel a Václav po dědečcích, jeden už nežije a druhému je to jedno, ale to neva :slight_smile: . Chtěla jsem méně častá jména a to tahle teď jsou. Včera jsme měli u nás doma vánoční večírek pro kamarády a byl úplně povedenej. Měla jsem radost a nenápadně jsem se vytratila do postele asi kolem jedný, když všichni řádili na Enriqa a pak na Pulp fiction:slight_smile:)). 5ev šílenej, ale usínalo nse mi dobře. A byla tam kamarádka co taky čaká mimčo a máme spoustu fotek bříšek a břich(to je to moje). Tak až se manža vrátí (jel pro sedačku do Prahy), ukecám ho ať mi tam ty fotky přihodí. Ale ví bůh kdy to bude, protože jeho tak poslat pro smrt :wink:
19. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
A začíná to být s klukama dost těžký, ráno mám pocit, že mi vylezli po žebrech až pod prsa, musím vstát a setřepat je. Sedět taky moc dlouho nemůžu, protože se mi začne navalovat. tak většinou stojím nebo chodím. Včera jsem si zapomněla nasadit stahovací punčošky a měla jsem nohy jak konve, neodtekly ani do rána, dneska budu sekat dobrotu a hned nasadím :slight_smile: .
19. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
yori, to už bude do porrdu jen horšší, tak nevvím jaak najít polohu a když ji najdu, dlouho jńevyddrží a to jsem míň tt a jedno dítě...teď se mi veenku se psem ráno udělala tma před očima a na blinkání...manža si mě musel vyzvednout a dovést mě domů, asi mi sletěl tlak...na fotky se těšímeeeee
19. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už tam máte nějaké fotečky, manžel je rád, že mám konečně větší bříško než on :wink:
20. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
yorin: teda, to je ale břušínek :wink: ¨......Kolik kluci váží? Vypadá to, že to budou velcí hošani :slight_smile:
20. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Naposledy měli 2kilča, jsem zvědavá kolik to bude teď v úterý. Ale jestli budou po tatínkovi :slight_smile: ! Tak mě sní k večeři.
20. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
yori :grinning: my máme večírek pro kamarády u nás dneska, tak jsem zvědavá, jak to dopadne... :wink:

co gucci a hypo? jste tu holky ještě? :wink:

my byli na víkend u maminky a ta nás vykrmovala :slight_smile: tak mám další kilčo nahoře :frowning2: :dizzy_face: a za chvíli vyrážím na nákup jídla a doufám, že tam nebude moc lidí...

siki moc to nepřeháněj, když to všechno nebude, tak se prd stane, ne?
21. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Yorinko téééda ten je :grinning: tam je fakt vidět, že se klukům daří a že jsou dvva....krása, to do 40tt asi nevydrží..
Vidím že Irmička je taky ještě celá...jsi šikulka a jak je to 35tt to je úleva, teď už to klidně může přijít...
Evuli, taky jsem myslela dost na guccia hypo..mám tucha, že se ob jeví až s prckama...hoooolkyyyy jestli neozvou, je to jasné...už mají 40ccítku u jména...a nejsou slonice nebudou čekat věčně...
no já měla pořád 9 navíc a už mám skoro 12 a vánoce teprve budou a do porodu dva měsíce...no to bude pak dřina,ale užívám si to přejídání a labužním a žeru s chutíííííííííí :grinning:
21. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se začínám bát, že to nevydržím, ale já chci ty vodnáře, takže 21.1., ale když se vidím....
21. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,kde jste všichni? :wink:
Yorinkay,no obrovské,ale krásné bříško :wink: Jen si to jídlo ty i Rudík hezky užívejte a vychutávejte,dokud můžete.
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zorki já chci taky vodnáře!!! je to ještě měsíc...mám 21.1 narozeniny...tak chci slavit ještě s pupendem..
Holky pozdravuje vás Zubajda a přeje krásné svátky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek