• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
luci jsme tady :slight_smile: holky, já se vrátila z toho obchodu, kterej byl plnej důchodců...já to nechápu :slight_smile: a jestli budu jako důchodce takhle arogantní, tak ať mi dá někdo ránu :slight_smile: :slight_smile: ale zvládla jsem to, teď to pomalinku vytahuju a ukládám. a to jsem šla holky nakoupit jen ty základní potraviny - zeleninu na salát a tak...no byl to mazec! a večer přijdou kamarádi a já budu dělat jelení řízečky dušený, tak jsem zvědavá, zda se mi to povede :wink:

jee rudi a jak je na tom zubajda? :slight_smile: já si rudi to žraníčko taky užívám :grinning: ale já mám manžu střízlíka, tak vedle něj nechci vypadat jak kytovec hned od začátku :grinning: ale pravda je, že teda přibírá se mnou, což je v jeho případě jen dobře!

rudi, yori, vždycky jsem taky chtěla vodnáře :wink: ..a budu mít blížence! :dizzy_face:

kapr, neboj smůlu to nepřinese! manža přivezl minulý týden od kamarádky postýlku. Stěhují se, tak už jí nechtěli převážet, protože jejich klučina je už větší...no a já na to vůbec nemyslím, protože to jsou pověry :slight_smile: hele, co se má stát se stane tak jako tak, takže....hezky pozitivně, jo? :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Evi pověry jsou jen na stresování a zbytečné, tak yna to nedám... akdyž jsem na dvoře, jdu do dílny si s kočárkem aspoň zahoupat...
Zubi se má snad dobře...kdyby ale chtěla napsat bližší info sem, tak to udělá...tak se nezlob...mám jen pozdravovat...
důchodci vyrážejí vždy, do největších front, v nejhnusnějším počasí, venku padá sníh a dědečci vytahují kola.. no ...je to asi všude stejné...
u nás je hodně buď vodnářů nebo blíženců, manža je rak a to je teda taky skvělé znamení, je zlatíčko a rodinný typ.. vodnáři mají i své mouchy, klidně bych brala lednového vodnáře nebo klidně i 1.2. to má táta narozeniny, to by byl hezký dáreček...
tý jo, kde jsi vzala jelena? z honu? tvůj je myslivec? to bych se asi bála jíst nebo je to maso nějak testované? vůbec nevím, jak bych to dělala,ale asi jako jiné maso a divoké koření... no snad se to povede a budeš nejen ty spokojená...
21. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj není myslivec, ale manžel kamarádky... :slight_smile: ty jo rudíku, ani mě nenapadlo, že by to maso mohlo být pro těhuli nějak závadný???? já ho chtěla dát na cibulku a podusit ho ve vínečku..mamka mi dala recept, tak snad to bude ok, když bude to maso tepelně zpracovaný, ne? jestli ne, tak se picnu, mám na něj chuť :slight_smile:
no jo jen hezky choď kočárek kontrolovat, to se musí :wink:
já to s těmi důchodci nemyslím zle, taky jednou budem, ale někdy mi fakt přijdou, že jsou neflexibilní, neusmějou se a jen se derou...
třeba dneska jsem paní, co stála za mnou ve frontě a panovi u kasy popřála hezký vánoce a oni se úplně rozzářili a tvářili se, jako by to slyšeli poprvé...to mi přijde u nás hodně divný, že si lidi takhle nepopřejou a neusmějou se na sebe. já se to teda taky naučila v zahr., ale přijde mi to hezký - a tím nechci říct, že všechno, co se dělá v cizině je super - ale jen třeba si někdy popřát hezký den, večer nebo víkend je příjemný...ale zatím přeju cizím v obchodech jen já a mně málokdo :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky na skok u vás. Momentálně jsem zašla do práce, jen na skok, trochu se mi to tu nakupilo. :slight_smile:
No a zítra si jdeme pro průkajdu huráááááá :slight_smile:. Pak se zase vrátím do práce a udělám z fotečky Vánoční přáníčko a hurá s novinou do světa :grinning:
..........a jak se jinak kočky máte?
Já mám skoro všechno hotovo (až na grunt úklid na který prdím.) Dnes ušiju vánoční ubrus a dekoraci a zítra zdobíme a 23. připravíme papu a od 24 se válíme :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, teď jsem přišla z obchodu, konečně mám tu tašku do porodky a po zaplacení , jsem popřála automaticky taky krásné svátky a já že proč tak divně kouká???? možná to mám taky ze zahraničí,ale mě to přijde přirozené, je fakt, že moc lidí co se usmějou na chudáka prodavačku není, všechno se to mračí a kaboní...,ale pak jsem po cestě potkala 4 známé(postupně), tak jsem pokecala, popřála, vyzmrzala a jsem spokojená jako nikdo...jen tak, prostě dobrý pocit a můžu balit věci do porodky...teda ten můj malý se zase celý točí a dělá vlnobití,ale když to chce táta vidět, dělá šneka v ulitě...no to maso nevím...já k tomu nemám moc důvěru i jako netěhule a jako těhule, bych to prostě nejedla,ale to jen já asi nemusíš mít strach, při 60 stupních by se mělo vše ničit, no ale nevím to stopro..zkus se jěště někde poptat...ale jak to není tatarák tak to bude snad o.k.... já taky vvím, že se syrové nesmí a včera jsem dělala krém na cukroví a vylízala misku, jak jsem zvakla, pak mi přišlo, že ty vejce v tom jsou syrové...no co už...to by jsme nemohli skoro nic...nikdy nevíš v dnešní době co v čem je...jím magnezko pro těhule a dozvím se v rádiu, že jsou v něm bakterie, ať ho vrátím do lékárny, po tom, co jsem asi 50 tablet snědla...hahaha naštěstí ta moje šarže je v pořádku,ale jak to můžou dát do oběhu nevím...co bych si na nich vzala, kdyby se malému něco stalo, tak mě to vytočilo...hle kolik jsem načmárala...
Kači máš to krááásně naplánované a pěkně vám to s průkajdou a oznámením vyšlo na vánoce....já dělám PFka už s pořádným břuškem...tak pak pošli foto i sem ju? a v práci to nepřeháněj!!!!
21. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí neboj!!! nepřeháním. Přišla jsem a měla jsem na stole spousty pozorností od obchodních partnerů :slight_smile:
Jen doufám, že to 10 ti leté portsk mi manža nevypije než budu moci :wink:
21. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

něco nového o milusi?
21. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
O milu nic :frowning2: ale ty jsi pořád 2v1? :grinning:
21. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn :grinning: , zítra jdu k dr. tak uvidíme, ale necítím žádnou změnu
21. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda gucci, ty budeš přenášet...a hypo? že by rodila?
portské bych si teda dala..to mám ráda...tak ho dobře schovej!!!
jojo, ta miluška tady nebyla ani nepamatuju...to je divné, snad jsou v pořádku..třeba jí pořád tvrdne to břicho a raději ji nechali v nem. na pozorování....snad je v pořádku....
21. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo taky zatím nic, zítra jde taky k dr. :grinning:
já mám první termín ted o víkendu, druhý 30/12
21. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to bude až 2010 :grinning: tak zítra podat hlášení jasnéééééé :wink: už jsi nervozní???já to mám daleko a pomalu jo,...,ale ještě si to nepřipouštím..
21. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych leden brala všemi deseti teda, ale nevím, jestli by mě dr. nechali, už ted má naše "malá" cca 3600g, tak uvidíme
nervozní nejsem vůbec, nějak mi to pořád nedochází
21. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nás zítra bude po doktorech jak psů :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, že jsi v klidu,ale do postele si raději dej podložku, ušetříš si matraci.. :wink: přijde to tak jak má...malá je kus baby,ale to jsou jen odhady, nemusí to tak být...a třeba bude první novorozeně v roce....
21. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím také kontrolu v nemocnici na uterý :grinning:
21. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
já jdu teda na monitor do porodky i ve středu jo :sunglasses: :grinning:
21. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: no, tak jsi prostě lepší :wink:
21. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby jedny, zítra všechny podat hlášení :slight_smile:

irmi, gucci už musej kontrolovat každej den :slight_smile: hele počkej gucci, to přijde jak rána z nebe a beruška si prostě řekne tak, a teď jdu za mamou a tatou ven a bude to :slight_smile:

kapříku, já mám taky portské ráda, tak ho schovej a vypijem ho na tom našem srazu...to už budeme všechny moct :grinning: :grinning: :grinning:

no právě rudíku, musíme se hlídat, ale zase nepřehánět! já mám na tataráka děsivou chuť, ale nedala bych si ho...ale tohle maso uvařím, tak snad bude ok. Rudí a v kterým magnesku to je? já ho totiž beru taky!! :sweat_smile:
21. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi a proč si má dát gucci do postele podložku? kvůli vodě? promiň, ale jsem natvrdlá a radši jsem si ještě vůbec nečetla, jak takový porod probíhá, abych se nebála předčasně :wink:
21. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi. jj nejspíš proto, kdyby mi prdla v noci voda :wink:
21. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda eviku, já chci vydržet alespon ještě týden nebo až na začátek nového roku, gucci je na řadě :wink:

S tou divočinou bych to neviděla tak hrozně, je to vyběhané maso, které patří k nejzdravějším, žádný tuk a je to čerstvé. Raději nevědět, co si kupujeme normálně v obchodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne první je hypo, pak helenky a pak až já
i když helenky jsem už taky neviděla sto let
21. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, fakt,že jo, helenky tu dlouho nebyla, třeba je už porozeno a není čas............ :wink:
21. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ji tady taky neviděly gucci...stejně jako milu... :frowning2:

asi jo irmi, já ho prostě sním, protože ty éčka, který jíme v normálních běžných jídlech jsou určo horší než ta zvěřina...já vím irmi, neboj, ty vydržíš do ledna úplně v pohodě, pokud teda nepolezeš po žebříku nebo nebudeš jezdit na kole :grinning: což už neděláš, takže jsme v klidu :slight_smile:

jdu vařit, přijdou kámoši s osmi měsíčním prckem, tak se na ně těším....
21. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
....já pádím kočky. Tak zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu v 10:30, takže až se tu objevím budu všechno vědět :slight_smile: a mít průkajdu :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak ja jeste nerodim (zitra mam dr.) a s helenky jsem si psala pred tydnem... zatim taky nerodi, termin ma jako ja 25.12. ale pry asi porodi driv a pokud ne tak ma 25.12 nastup do porodky (v krci) a budou to popohanet, pry ceka slune s velkou hlavou :slight_smile:

tak jsem poreferovala a ted jdu umrit do postele

paaaa
21. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si s helenky psala ted, nerodí, ale má hnízdící stavy :grinning:
21. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, co jsou hnízdící stavy?

holky, srnec se náramně povedl a moc nám chutnal :slight_smile: dobrou
21. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé

evi: no to znamená, že před porodem pořád uklízíš, přerovnáváš věci ve skříni, pořád pereš a žehlíš atd. :grinning:
22. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek