• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha, tak to už bych taky potřebovala, mám tu spoustu nepřerovnaných věcí :slight_smile:

luci, už máš nějaký ty dárky? :wink:

hezký den holky
22. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jsem strašná ostuda. Já vstávala až ve čtvrt na jedenáct,to u mě nebývá zvykem. Dneska nemusím vařit,manža jde na obídek v práci a navečer mají besídku,tak tam se taky nadlábne.
Evi,mám,ale ještě dneska musím vyrazít pro papíry,nějaké drobnosti a dárkové koše pro babičky.
Nakoupila jsem,neteřím mám nějakou hračku a punčošky,pro manžu jsem koupila,tričko,šálu,encyklopediii a byla k ní akce a mohla jsem si vybrat ještě jednu knížku. Tak jsem vybrala knihu o válkách,která normálně stojí taky tisícovku a byla zadarmo. Akorát nevím,jestli ji dám manžovi,nebo tátovi. Tátovi jsem koupila svetr a pokud mu nedám knížku,tak musím ještě něco málo koupit. Tchýni jsem koupila kosmetické zrcátko zvětšovací,takové velké na noze. No táhla jsem to jak blázen,byla jsem uplně vyřízená,po tom čtrnáctidenním válení. :grinning:
22. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak se nám ten štědrý den blíží, ale mě to ani nepřijde, nějak letos ty Vánoce neprožívám jako každý jiný rok :unamused:

Tak koukám, že Gucci a Hypo se pořád drží, teda holky, máte výdrž :wink: Držím palečky.
Irmi, ty taky pořád držíš, to je fajn, jen vydržte co nejdéle...

Já už mám naštěstí uklizeno, vyžehleno, napečeno, takže se budu jen válet, jen musím zabalit ještě zbytek dárků. To je za chvilku...
22. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siky tak to jsi šikula,když už máš vše hotové. Já ještě dneska musím pokoupit nějaké drobnosti. Tak toho taky ještě mám dost. Zítra upíct vánočku.Manža doveze stromeček a kapříka.
22. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jem byla u doktora, říkal, že jsem na rozsypání a že mám hrozící zánět kloubu a musím ležet-kdyby věděl, jak lítám jak pako, tak to asi nerozchodí. Když to prej vydržím, tak 5.1. mám přijít na kontrolu a odešle mě do nemocnice. :unamused:
22. pro 2009 ve 12:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda zuzy,tak to by ses měla šetřit. Vím,že to jde těžko,ale zdraví tvoje a prcků je důležitější. :wink:
22. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-však dnes byl snad poslední den-záhul, odteď už snad bude pohoda-jen nachystat štědrej den a přežít nápor 25lidí na oslavě mých narozenin 25.12 a pak už se ani nehnu, jen uvařím a uklidím.
22. pro 2009 ve 12:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem zpět.
Mám průkajdu. :dizzy_face: huráááááá vše je OK, měříme skoro 5cm, máme vše co máme mít, jsme neskutečně živí a jsme asi kluk :dizzy_face:
A máme spousta obrázků i pindíka :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé kapříku,to je super,to ses konečně dočkala průkajdy a to už tak brzo poznali,že jste kluk jo. :wink: Teda tady ted převažujou kluci. :wink: A obrázky musíš teda ukázat. :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy snad joo,už jenom štědrovečerní véča. Tak to teda budou mega narozky.Budeš se muset nechat obskakovat a opečovávat. Lidí tam na to bude dost. :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, prý když je dobrý UTZ tak se to pozná. Ale moc nám to nechtěl ukázat. Ale ještě to není 100% :wink:
22. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá,co budeme mít my a hlavně,jestli mi to moje gyndr.řekne,protože ona to neřekne,i když chceš. Ségře to řekli až na utz v Brně. Jinak jí dr. řekla,at se nechá překvapit. A manža to chce vědět
22. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ¨
tak hlásím kontrolu v nemocnici: stejný nález jako minulý čtvrtek, strepkokoka nemám, mám přijít 29.12., teda pokud to vydržím a když to vydržím do konce roku, tak 4.1. nástup do nemocnice a udělali by mně CŘ, mám si udělat předoperační vyšetření, teda pokud to stihnu a když ne, tak se nic neděje, vzali by to jako akutní příjem . Mám ležet a odpočívat, samo, že to dělám, že?

ted jsem si pobrečela ohledně manžílka, nebot mně vytkl, že nekupuji margarín, ale jenom normál máslo, které se špatně roztírá......už jsem z toho všeho na palicu :wink:
Jdu vás dočíst...........................
22. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi mu řekni,že máslo je lepší. A i ve Jste,to co jíte,margaríny vyhazují. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ty to určitě vydržíš do ledna. :wink:
22. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně irmíku, máslo je kvalitnější... :wink: ale chápu tě, mně je teď taky víc věcí líto než normálně

kapříku, super truper, mám velkou radost!!! i za 5 cm i za pindíka :slight_smile:

luci, jsi ďáblík, krásně jsi nakoupila...

já ještě zítra vyluxuju, ale to až ustavíme stromek a pak už bude taky hotovo:slight_smile:

takže těhule ve vyšším stádiu (irmi, zuzi, siki a rudi), hlídejte se a nepřehánějte to, jo? a to nemluvím o hypo a gucci, ale ty už můžou svoje berušky vypustit ven :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku a hoď nám sem fotečky jo? :wink:
22. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla dneska na kontrole, kluci mají 2,6 a 2,4kilča. Tak to už jsou pěkní. Další kontolu mám už za týden. A paní doktorka se taky rozhodla pro císaře, nejsem zrovna štěstím bez sebe, ale když to říká :frowning2: . Předběžně jsme ho naplánovaly na 21.1. tak aspoň něco. vypadala vcelku spokojeně, já asi dřív rodit nebudu :slight_smile: .
22. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžu včera skolila nějaká choroba tak tady vedla mě umírá. Mám úplně po vánoční náladě. Běhám kolem něj, vařím čajíčky, šumím aspirin a jediný co se dozvím, je, proč si bral lékárnici, když mu ani nepomůžu!!! Zázraky na počkání nemožné do 3dnů, tak to fakt v apatyce nemáme :slight_smile: .
22. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinkay,to znám,když jsme byli ted oba nemocní,oni jsou takový chudinky a ženský jsou v pohodě. Ty to musí zvládnou a je chudáčky musí obskakovat. A když se s někým baví,tak oni jsou na smrt nemocní a ženský to mají tak trošku,jsou trošku nachlazený :unamused:
Tak jsem domů dovláčela dva dárkové koše pro bábičky a ještě musím pro jeden,ten musím koupit odděleně,protože jedna moje babička se s dědou nebavi,tak jim to musíme nakoupit zvlášt a každý musí mít svoje,jinak snad mám všechno,ale nějak moc jsem se nerozšoupla,připadá mi,že pro manžu nic nemám,ale už mě bohužel nic nenapadá. :frowning2:
22. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak všechno máte v albíčku i s popiskama :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..teda to je informací..tak co si vzpomenu...holky držitelky plodů, jste dobréééé
Irmy, ty stejně tak a císař u dvojčat je celkem normálka...jen se šetřete a Yorki to je na moje narozeniny, tak to hezky vyvolejte :grinning:
Kpříku to už teda máte kus chlapa :wink: to budou krásné vánoce....

milu je kdo ví a wrtulka chudák chce od nás těhulí asi taky klid, což chápu...
jinak jasan že jsem myslela takovou tu podložku do postele co je na jedné straně buničina a na druhé igelit, kvůli plodovce, já tuším porod koncem ledna a v noci,ale připravená raději budu dřív...jdou vaši chlapi k porodu? můj už je te´d nervozní, se nedivím....
bacha na ty choroby, pak to fakt zkazí náladu....
22. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky toto letí,už budete všechny rodit. :wink:
22. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš, jak to uletí tobě, nějak to přišlo děsně rychle, tak dlouho jsmečekali a teď mám pocit, že se mě to netýká, že se probudím , že nejsem připravená...nemůže mi pořád dojít, že budu máma...
22. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ten čas opravdu strašně letí a v této hektické době. A to jsme doma,kdybych chodila do práce,tak je to ještě horší. Já jdu 7. ledna na poradnu a 6. na NT plus screening a to budu ve 12.týdnu a ani mi to nepřijde,že už je to konec třetího měsíce. Ještě to nějak nepocituju,teda krom toho,že je mi blbě.No ono to všechno přijde.
Já musím říct,že mám taky takové rozpolcené pocit. Strašně jsme se těšili na mimi a hodně to prožívali,že to nejde,nedovedu si to představit bez dětí. A když je to tady,tak jsem najedou dostala strach,jaké to bude a jestli to zvládnu. Že najednou nebudeme jenom my dva dospělí,ale že se budeme muset postarat ještě o někoho jiného.Ale asi je to normální,že?
22. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá,co s manžou vybereme za jména. Já už si tak nějak pár jmen vybrala. Ale nevím,jesti se na něčem s manžou shodneme.
A jak budeme vybírat kočárek. I když já mám teda favorita,Dorjan danny sport,ale nevím,co na to řekne manža. Ale myslím,že je i cenově přijatelný.
22. pro 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku koukala jsem na fotečky,jsou super. Teda tak to bych taky teoreticky mohla v lednu vědět,co to bude. Ale necháme se překvapit,jestli nám něco řeknou. Už se teda taky těším na utz. :wink:
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, teoreticky jo:slight_smile:
My jsme ho museli trochu šťouchnout, protože se nám zase schovával :slight_smile:
Holkiiii já dnes běžím domu, pf ka s drobkem jsem rozeslala a ještě musím na nákup a zdobit stromeček a došít ubrus :slight_smile:))))
tak papa :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, vždyť máš pro manžu ten nejlepší dárek v bříšku :slight_smile:

no jo holky letí to jak ďas... jdu se mrknout na fotečky kapříku... :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na jménech se shodnete, hlavně, pokud jich máš víc...Můj muž vyslovil přání mít Rudíka a i když mě samotnou by to ani ve snu nenapadlo, tak to prostě bude Rudíček a už si nedovedu přestavit, že to bude jinak,, chtěla jsem prostě udělat manžu šťastného se všším všudy, když už se nám to povedlo a je to kluk, jak chtěl..a taky jako velké díky za to, že do toho se mnou šel, jak mě podporoval..prostě mi nedělalo problém, se tomu podřídit, jak bude malý na světě to jméno mu sedne, ať je jaakékoliv a každé je hezké, když se hezky říká...už mu tak říkáme od bublinky, tak to prostě je...už na to i reaguje kopáním :grinning: a dorjan danny sport mi stojí v masérně a těším se až poprvé vyjedu...je úžasný a mnohem mnohem krásnější než na obrázku a to nejen ta moje barva,, všechny co jsem viděla..který by jsi chtěla?? já mám ten šedý se žlutýma kytičkama..je neutrální, nebude se špinit a je i pro holku kdyby někdy náhodou... aa cena luxusní a navíc je měli u nás ve městě...chválila je, že nebyla zatím žádná reklamačka a manža byl z něj taky nadšený, je lehce ovladatelný...je na něj i na koníkovi téma a je chválený...a viděkajsem i ten vínově červený a ten je taky nááádherný
kapříku pfko a fotky super......
22. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, koukám, že se to tu s porodem dost rozjíždí :slight_smile: Já jdu na kontrolu 29.12., tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne. už mě taky připravila na císaře. Abych se přiznala, tak ani neznám žádnou, která čekala nebo čeká dvojčátka, aby rodila přirozeně.

Tak krásný večer
22. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek