• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
siki tak já jdu taky 29. na kontrolu :slight_smile: to máme všechny nějak ve vlnách ne?

kapříku, krásný fotky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-ty máš taky konec pánevní? Holky já vám tiše závidím....
No na diskusi čekáme dvojčata je spousta co rodili dvojky přirozeně, tak nevím
22. pro 2009 ve 21:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak u nás je takový vítr, že se nedí spát, mám strach , aby nám neodletěla na střeše fotov. elektrárna , opravdu otřes. Manžu jsem vypravila do služby, malý tu má kámoše, který u nás spí, takže muřu ještě vyrazit s kámoškkou do Hradiště, potřebuji ještě něco dokoupit manželovi, asi nějaké oudoor. kalhoty nebo tak něco.

Holky, my nemáme ještě stromečeeeeeeek . Včera volal manža kamošovi, který prodává stromečky, jesli nemá pro nás nějaké větve a my přijedeme k nim a on nám fakt nachystal jen větévky, no já jsem myslela, že mě trefí , všechno má prodané......... takže , zítra přijde manža ze služby a bude muset skátek smrček ze zahrady, dnes žádné zdobení nebude ...prostě a jednoduše - italská rodina hadra
23. pro 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi my letos máme taky stromeček ze zahrady-ale krásnej. A i kdyby byly jen větvičky, tak nezoufej, hlavně, že bude pro Ríšu něco pod něma. To se někdy stane. Ale neboj ten tvůj to vyřeší. :wink:
23. pro 2009 v 08:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy,tak hlavně, že vám na zahradě něco roste,ale co, hlavně, že bude vánoční pohoda a to teda asi manža přijde zítra ráno ze služby a taak bude mít svátky volné ne? to bude faajn...
jo hodně jdeme na kontrolu na přelomu roku..já teda až 4.1., tak snad budeme v pohodě, nějak víc se mrví zlatečko už má asi málo místečka...musí ještě vydržžet, nejsem nachystaná...
siki, taky jsem myslela, že dvojky se rodí automaticky kaissrem,alee už jsem víckrát slyšela,že rodily dvojky přirozeně...já bych teda u dvojčat radši císaře...nevím,,,,,
u nás foukalo taky děsně celou noc a teď prší, po sněhu ani památka...tak bílo bylo zase jen chvilku...a teď je hnusně...
23. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě Rudi, já slyšela už tolik případů, že jedno se narodilo a tomu druhému se něco stalo, tak se strašně bojím. Nevím, proč to automaticky nedělají, když ví, že se může i něco stát. :unamused:
23. pro 2009 v 08:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus baby

tjo vy už jdete rodit? to je maso :wink:
23. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene rodit jdeš ty, my se o tom jen teoreticky bavíme :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no irmi už tady má termín císaře... :slight_smile:
já nic, včera kontrola, žádná změna, akorát se mi už zkracuje a měkne čípek, jinak jsem pořád otevřená na 1 prst, nemám skoro ani žádné poslíčky nic a na monitoru dneska místo kontrakcí rovná čára :grinning:
takže další kontrola 29/12
23. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dvojčatovky...
já znám nejmín 3 známé, co rodily dvojčata normálně :wink:
23. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

takže mám protilátky proti spermiím a trofoblastu, ale jen hraniční takže mi dr. nedala žádnou léčbu a mám přijít na kontrolu za 2-3 měsíce
23. pro 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci-ty umíš potěšit.... :frowning2:
23. pro 2009 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: proč? všechny ty známé říkaly, že to bylo úplně v pohodě :wink:
23. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo chrobí, takže co to teda znamená? že se máte doma snažit či nesnažit??? poradila Ti alespoň něco?

rudíku, tak já jdu k dr. 29. a pak hned na triple testy 4.1. :slight_smile:

irmi, ze stromečku nezoufej, když jsem byla malá našim se to taky jednou stalo. oba si mysleli, že ten stromek zařídí ten druhý a ono prd...a taky jsme to přežili. zazpívali jsme si koledy u vázičky s větvema no.... :wink:

hezký den holky a nepřehánějte to...můj manžílek už je dnes doma, tak udělá salát a já zadělám na hubník a jinak doufám budeme mít pohodičku....nemám ani všechno vypráno ani všechno vyžehleno, ale je mi to jedno :slight_smile: :slight_smile:
jo a dneska jsem měla krásný sen, že se nám narodil chlapeček. no a samozřejmě jsme doma nic neměli, ani kočárek ani plínky...klasika :slight_smile: ale byla jsem tak nějak klidná, byl to moc hezký pocit. :wink:
23. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi. to nevím, proč ti dr. nenapsala preventivně ten prednison, i když to máš na hranici
23. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak u nás také prší,no to budou teda vánoce. Si holt ten sníh musíme představit. Já zadělávám na vánočku.
23. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ptala jsem se na to a ona řekla, že to prostě nechce nasazovat jen při hraničních a že mi to třeba na gyndě napíšou tak opravdu pojem na gyndě jsem nepochopila

evi... řekla mi k tomu jen že půjde na kontrolu ... žádné léky.. žádný zákaz nic....
23. pro 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: to je divný a kdes to byla prosím tě?
23. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak super že aspoň víš, že to není průšvih. Ale Prednison bych si teda taky asi vydupala..... a co ti tedy řekla?
23. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prednison a sexovat s kondomem, i když je to hraniční
23. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Brně a je mi to taky divný protože co tu čtu tak prostě se nasazuje léčba a ona mě nechá takto bez ničeho a ptala jsem se jestli mi to nechce nasadit rovnou, že chceme jít na ivf tak nechtěla a že po té kontrole se uvidí ale že i tak by mi to asi nenasazovala kdyby ty hodnoty byly stejné tak jsem říkala že furt čekáme a ona na to, že 3 nebo pět let není žádná míra... hahaha takže budu čekat pět let??????
23. pro 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na konzultaci do centra... tak se tam pak v lednu domluvím zda mi to napíší před tím ivf.... :frowning2:((((((
23. pro 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: ježiši to miluju takové kecy, že 3 nebo 5 let není žádné čekání :angry: , to byla nějaká kráva ne
jestli máš normálního gynekologa, tak at ti ten prednison napíše a fakt sexujte jen s kondomem aspon do té další kontroly a uvidíš, že to bude ok :wink:
23. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci přesně došla jsem do práce a rozbrečela se jestli si ta dr. jako uvědomuje co říká???? mrknu doma mám nějaký zbytek prednisonu tak si ho asi naordinuju sama nebo co......
23. pro 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, Gucci, já bych raději rodila tím císařem. Taky mi to přijde bezpečnější, tak snad... :slight_smile:
Evak, takže doufám, že 29.12. budeme mít jen samé dobré zprávičky :wink:
Chrobi, mně je taky divný, že by ti nenasadila žádnou léčbu. Přeci máš problém, který by se měl řešit a ne jen pořád čekat a nic pro to nedělat...Ach jo, někdy je to vážně na palici :frowning2:
23. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki prý je to hraniční tak proto... a Prednison je svinstvo tak mi ho zbytečně nechce dávat .....
23. pro 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo chrobí, ale pravda je, že ti něco doporučit měla...ale to ty víš, tak tě tím nebudeme ještě my tady zbytečně rozjitřovat. Dojdi do car a domluv se s tím svým dr., že to chceš nějak řešit a že už nechcete čekat...navíc máte za sebou dva pokusy...ale jak píše siki, někdy jsou ti lékaři fakt na palici!

holky mějte se krásně, užijte si vánoce v klídku a pohodě - i vy, co už jste blízko roděníčku :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jasně proto jsem tu konzultačku honila abych mohla dlabat prednison a ona mi řekně máte hraniční protilátky a přijdte na kontrolu .... já kam vlezu tak to stojí za to fakt....
23. pro 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci-tak to jo, jak je to v pohodě, tak to jde, ale kdo ti to zaručí, že jo? A při mé smůle, no však víš.... :unamused:
23. pro 2009 ve 13:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak GRACO je doma(v albíčku fota, ve skutečnosti je tmavší), a já málem učůrávám, je prostě super, nikdy jsem tandem nechtěla, říkala jsem si jen na cesty atd, ale jsem z něho úplně vedle, má ještě rok záruku, je úplně na pohled novej, paní mi dala i pláštěnku, nánožníky a 2medvídky a vespod jsou dvě přihrádky, na Edu a na Maggienku(psi). No zkrátka bomba. Teď jenom uvažuji, jestli mám vůbec kupovat hlubokej. :grinning:
23. pro 2009 ve 13:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek