• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Holky tak šťastné a veselé. Odhlašuji se z PC a nevím, jestli ho mezi svátky vytáhnu :slight_smile: jo vytáhnu. 30.12. jdeme na ten skreening. Tak vám dám vědět, jak jsme dopadli :dizzy_face: :grinning:
Tak papa a bohatého ježucha a matky držte své plody, tedy mimo guci a helenky :slight_smile:))))))
23. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se loučím a přeju krásné svátky užijte si poloviček a zítra kdo nezlobil určitě něco najde pod stromečkem :slight_smile:)
23. pro 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer
Přeji všem krásný štědrý večer a vánoce,všechny si to užijte. At dostanete pod stromeček všechno,co si přejete. :dizzy_face: Těhulkám zdravá miminka a snažilkám ty dvě //. :dizzy_face: :dizzy_face: Mějte se holky moooooc krááásně
23. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem..
taky přeju všem krásný vánoce..
Holky těhulky vy se šetřete a snad ten rok 2010 bude šťastnější..
23. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer děvčátka, těhulinky, snažilky, všem vám přeji krásné a pohodové prožití svátků vánočních a šťastný vstup do nového roku, který pro nás zbývající netěhulky bude ten pravý, věřím tomu.
Hlavně se opatrujte a čekajícím nastávajícím maminkám na svůj den přeji, aby vše proběhlo hladce, bez problémů a my už se těšíme na fotečky mimísků. :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, i já vám všem přeju klidný svátky a těhulím i netěhulím v příštím roce hodně štěstí! :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréééééééééééééééééééééé ránko štědrodenníííííí

taky všem přeju krásné vánoce, bohatého jezusa, dobrej bžambožijovej salát a kapšíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,

zdravím po delší době, včera mě pustili z nemocnice, ale mám nařízeno ležet, takže se tu moc objevovat nebudu.

Chci vám všem popřát příjemné svátky, bohatého dnešního ježuru, ať splní se vám všechna tajná přání. :slight_smile:
24. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milus
to je dobře, že jsi o sobě dala vědět, už jsme se strachovaly :wink:
tak doufám, že ted už to u tebe bude jen ok a dotáhnete to do zdárného konce :wink:
24. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-SUPER-já se o tebe holka tak bála a denně na tebe vzpoměla,to jsem ráda, že jste v pořádku. Hlavně odpočívej.
24. pro 2009 ve 12:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, to je fajn, že ses ozvala. Měly jsme strach. Snad je s vámi vše v pořádku! Hezky lež, ať jsou kluci v pořádku :wink: a hezky si užij Vánoce.
24. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přejeme vám s Rudíkem krásné vánoce, pohodu, klid, lásku, štěstí....zdravé děti, // pro ty , kdo na ně čeká a rychlé bezbolestné porody v gtermínu pro ty ostatní...jsem ráda, že se ozvaly i PUna. Wrtulka a hlavně Miluška po dlouhé době....
24. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dodatečně Vám přeji krásné Vánoce. Já dneska byla na OPU a máme jen 6 vajíček. Zítra si mám volat jak to vypadá.
25. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jaký byl štědrý večer?
25. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Milu, jsem ráda, že jsi v pořádku. Pěkně jsi nás všechny vyděsila. Tak odpočívej a užívej si vánoční svátky :wink: Asi jsem nějak prošvihla, co jsi měla vlastně za problém? Doufám, že teď už bude opravdu všechno v pořádku :dizzy_face:

Luci, my měli štědrý večer poklidný. Byli jsme u našich a odnesli jsme si plnou krabici oblečků na mrňousky :slight_smile: Je to krásný, ale jsem zvědavá, kdo to všechno bude prát a žehlit :sweat_smile:

Všem přeji krásný svátky, odpočívejte a užívejte si pohody :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme přejezení a spokojení, pohoda, klid.....
mamko, šest stačí...stačí i dvě pořádné, nebo jedno tak aby to klaplo!!!!
25. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi meli dnes TP a NIC
jsem z toho uz dooost otravena.... nakonec jsme vyjelik na vylet ze jako amalka se rozproudi a ono to nepomohlo.... za to jsem videla zamek loucen a na prohlidce jsme byli jen ja manzel a muj tata :slight_smile: cely zamek pro nas :slight_smile:
tak uzivejte volna ja budu i nadale amalu presvedcovat at jde na svet
25. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
doufám, že si užíváte vánoční klid a pohodu :wink:

hypo koukala jsem do pasu a včera čekáme holčičku, to mě pobavilo :grinning: , doufám, že už to budeš mít brzy za sebou, když máš na konci takový vopruz :wink:

my jsme málem jeli včera do porodky
uklidila jsem celý byt (měli přijet známí na čumendu na byt) a kolem čtvrté mi začly zase kontrakce, trvalo to hodinu vkuse, sprcha nepomohla, už jsem volala do porodky...a když už jsme dobalovali tašku, tak zazvonili ti naši kámoši, co měli přijít na návštěvu, tak my že jim rychle ukážem byt a pofičíme, ale nějak jsem to rozchodila a zase to přešlo, takže nic :grinning:
26. pro 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky těm vašim drobečkům se od vás nechce,asi jim je tam moooc dobře. :grinning:
26. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Mně také už 3 dny není dobře, strašně, ale opravdu strašně mně bolí záda, jako ledviny nebo kříže, opuchlé nohy mám tak, že už ani do tenisek nevlezu a začínají mně otékat i ruky, takže už také asi dodělávám...poslední 2 noci jsem nespala vůbec, takže dnes jsem vypravila hošany na hokej. turnaj do Skalice , v 6 vypadli a já jsem doted spala, potřřebuji to nějak dohnat....už se také těším, aby toto skončilo, je to fakt nepříjemné :angry:

Všem přeji hezký den
26. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem nevydržela a musela se podívat. jestli jste ještě pohromadě :slight_smile:
No a jak vidím, tak ještě jste. No tak si tedy počkáme. Však ono to dlouho trvat nebude :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no to si s hypo užíváte asi stejně teda :unamused: to mě mrzí
já jsem teda fakt v pohodě, vůbec nemám takové ty stavy, kdy bych si říkala, boooože až už je konec , at už vyleze :grinning: , myslím, že mi bude bříško hodně chybět, protože mi fakt skoro nic není
26. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, tak ať přesvědčuje tatík...myslím, že milování by mohlo pomoci :wink:
gucci taky vcelku....holky si dávají na čas...myslím na vás, každou chvíli to bude....
Irmy to je mazec, pak se ti uleví, uvidíš po porodu a odvodnění ti bude hej....
26. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsichni radi sexik, ale ja na to nemam vubec myslenky a po prav de i obycejne vysetreni u dr. me boli a je neprijemny natoz sex :slight_smile: :grinning:
ale nikdy nerikej nikdy, pokud amala nevyleze do silvestra tak mi nic jineho nezbyde....
26. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo já už říkala manžovi, že 31/12, jestli dožiju, tak na to odpo vlítnem :grinning:
26. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci taky to tak vidim, manza chce at se amalka narodi 1.1.2010 :slight_smile: takze ten pro drivejsi porod nehne prstem :slight_smile: ani nicim jinym :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to vypadá na to, že dvě první děti v novém roce budou žifčátka :slight_smile:
když buete stíhat aspoň písněte, že už vyjíždíte rodit ju? budeme na vás myslet a tlačit s váma...holky čekají hold na ohňostroj
26. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekna zprava zuzi...... tak ja prijdu cca o 5000,- mesicne :frowning2:
27. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hypo, je to maso, ale nic se s tím nedá dělat, tak to ani neřeším
27. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek