• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
nazdarek, nema cenu se nad tim pozastavovat....
tak co taky nerodis? :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já? ne, blázníš :grinning:
ty asi taky ne co?
27. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, u me se nic nedeje :slight_smile: po trech hodinach spanku se ani nedivim :slight_smile:
vecer sice bolesti v podbrisku ale to preslo nejak moc rychle....
27. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt nespíš jo?
no já si to vyžrala poslední dva měsíce teda...ted spinkám jak miminko, sice se budím na otáčení z boku na boku, ale spinkám, a to si dám ještě po obídku s manžou tak hodinku :dizzy_face:
27. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ty vaše pasy hypo a gucci vypadají opravdu vtipně :slight_smile:
tak se držte a dejte nám vědět, kdyby se holky draly ven.

irmi, to je průda, že ti je zle...tak odpočívej a nech se obskakovat klukama :wink:

ostatní moc zdravím a přeju klidnou neděli... :grinning:
27. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se budim (kdyz teda nahodou spim) kazdou hodinu na rurani :slight_smile: dneska presne v 1.20 hod 2.20 hod a 3.20 hod jsem jak hodinky :slight_smile:))))))
27. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekecej? já teda nechápu, že mě to čůrání totálně minulo, nechodím vůbec, ale fakt ani jednou v noci, přes den normálně jako před těhu...to je výhoda toho big břicha :grinning:

evi: taky přeju krásnou neděli :dizzy_face:
27. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci to se máš, já mám pocit, že čůrám pořád a to nejsem vůbec tak daleko jako vy...se bojím, co přijde až budu mít velký břicho... :frowning2:

teda holky, to je strašný takhle nespat...je mi vás líto...
27. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
jsem na tom stejně,akorát ještě já vypadám jak opuchlina

Včera zamnou byla moje doktorka a zhrozila se nad mými kotníky a doporučila mně tolik nepít a Heurééééla, od devíti večera jsem tolik nepila a na wc jsem bylav noci jen 2x a záda mě tak nebolí, takže to budu mít fakt asi z toho,že ledviny už nestíhají takový nápor tekutin..............
27. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: ty jsi teda chudák s tím natékáním :unamused:

my právě s manžou nachystali oblečení pro malou až pojedem z porodky, at to nemusí pak sám řešit, tak je zase klidnější :grinning:
27. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: já mám svoji tašku nachystanou v šatně a pro chlapečky to mám nachystáno na jedné postýlce a potom mně to přiveze.....

Holky,poptám se: Kolik jste přibrali? Já už 17 kg, ale poslední 2 kg za dva dny ohledně těch otoků,jsem moc zavodněná :angry: :angry:
27. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no tak to máš super prosím tě, já 15 a nejvíc taky ted poslední dobou, páč mi natékají ruce a nohy, ale určo ne tak jak tobě...i dr. říkal, že mám hodně plodovky, proto mám asi tak velké břicho
27. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš akorát,to jsi ukázková :wink:

No,já jsem zvědavá na sebe na kolik to dotáhnu :angry:

Za chvilku hodím do alba dnešní břuch a postýlky, jen ty oblečky jsem odhodila :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy máte trápení. Nás to teda zřejmě čeká všechny. :wink: S těma kg si nedělejte starosti,myslím,že jste všechny v normě a po porodu,při tom šrumci kolem prcků to určitě velice rychle vyběháte. :wink: A budete zase jak laňky. :wink:
No nechci vidět kolik já přiberu,nebo budu vážit? :wink: Se svojí váhou ted.
27. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me zacinaji opet natekat nohy, ruce ty mam stabilne opuchly porad :slight_smile:
pribrala jsem 16 kg
a sbaleny mam dve tasky komplet, jedna pro me a jedna pro mimco, to priveze manzel po porodu :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím přibrala 14kg. Ale když jsem otěhotněla tak jsem měla 67, to není zrovna nejméně. Byla jsem po zimě a po stimulce pěkně oplácaná:slight_smile:)). Já začínám taky otékat, ráno jsem měla oteklé ruce. A co mě nejvíc rozčiluje, je tsakové mravenčení v pravé ruce. nejhorší je vyčistit si zuby nebo držet lžíci. Ach jo, ale už jenom 3týdny, to dám!!! Včera jsme byli u tchýně, je posedlá tím, že když jsem byla na ivf, tak musím porodit dřív. A ještě asi moc sleduje tv, protože mi hned ve dveřích oznámila, že mám to břicho moc nízko a budu rodit nejlépe každou chvílí! Prostě jsem byla zralá tak akorát na panáka:slight_smile:))
27. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: a to máš prosím tě v té tašce pro malou?
27. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinkay: no tak to mravenčení mám v obou rukou už tak dva tři týdny, je to právě z toho, jak nám opuchají ruce a ucpává se nám tím nějaký kanálek v zápěstí
27. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale stejně. tady si postěžuji. Doma moc fňačet nechci:slight_smile:))
27. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblecky, vlhke ubrusky, dudlik (kdyby nahodou) a nejake drobnosti ktere se mi nevesli ke me :slight_smile:
bude to muset privest hned po pordou i s plinama a ne az na posledni den :slight_smile: je to mala taska takze kdyz jsem tam narolovala jen oblecky tak byla plna :slight_smile:
kombinezka zabrala dooost mista :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky.tak rozpočet mateřské jsem taky sečetla a jn povzdechla, nic jiného mi nezbyde a pak si budu muset zvyknout na 7600 na rodičovský, což bude horší, když splátky mám deset tis.....ale malého nemáme pro peníze a nějak prostě bude...už trénuju, peču si brambory v troubě :grinning: dnes ještě budou s máslem a mlékem na mateřské asi suché :grinning: :grinning: :grinning:
holky teda otoky mě zatím míjejí, čurat chodím po 2-3 hodinách.i v noci...váha stoupá děsně, to je to sladké, musím brzdit, přes den mám 13 nahoře., ráno tak 12-13kg.....
holky se drží, chtějí to mít s tím ohňostrojem a číst to v pase je sranda.... :slight_smile:
Irmy, jsem ráda, že se ulevilo...
včera u TV jsem vyžehlila rudíkovi věcičky, nebylo to tak hrozné, ložní už měl, ještě pleny a zavinovčku do autosedačky...
miám pro něj věci do porodky taky bokem, jen nevím, jak bude velký, tak jsem mu nachystala dvoje oblečení jednu souprvu maličkou a druhou větší...pak tam manžovi ještě napíšu co nezapomět, jako autosedačku, deku....a sobě tašku mám vedle,ale ještě jí pár věcí chybí....
dole mě pořádně píchá a občas už ki jakoby stah dělohy, tak jsem zvědavá, co bude na kontrole...
27. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: aha, tak to já jela podle seznamu z porodky a do jedné tašky jsem nabalila sebe a pro malou akorát plínky. Oblečky v čem pojedeme z porodky mi přiveze až manža v den odjezdu
27. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me by se to vse do jedne tasky neveslo, mam maly tasky a pak az obrovske tasky a jelikoz vsude pisou jak mame tasku minimalizovat tak jsem nabalila malou tasku (mimochodem kdyz jsem tam dala zupan s drogerii tak taska byla plna ), tudis se mi vse do jedne neveslo ..... tak mam dve a abych neprovokovala tak si tu druhou necham privest az druhy den :slight_smile: to uz budu na sestinedeli a tam je snad mista dost :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a chcete epidurál?
27. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem souhlas podepsala a pokud bude nutne tak urcite :slight_smile: jsem srabik a buh vi jak bude porod probihat
27. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem prvně vytáhla menší :grinning: , ale mám to nakonec ve velké...akorát věci pro mimi na odjezd se maj donést až poslední den :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: to nevím, jestli se u nás něco takového podepisuje, když to půjde, tak asi jo, ale já to nechávám až jak to bude celé probíhat
27. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
s epiduralem musis pisemne souhlasit jinak ti ho neudelaji, a muzes to podepsat u porodu....
v podoli jsme ten souhlas dostali uz pri prvni poradne.... odevzadm to pri prijmu
tak jsem osirela, manzel odjel odvezt rodice na chatu, tak snad me dnes nic neprepadne :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: no já jsem nějaké papíry podepisovala tenkrát v 34tt, když jsem byla na ten víkend neplánovaně v porodce, ale už nevím přesně co to bylo :grinning: , tak možná je to ono
my za chvíli vyrážíme ven na chvilku a pak budem zase lebedit
27. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak peknou prochazku...... ja jdu k tv :grinning:
27. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek