Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
hypo
27. pro 2009
nazdarek, nema cenu se nad tim pozastavovat....
tak co taky nerodis? 🙂 🙂
gucci
27. pro 2009
já? ne, blázníš 😃
ty asi taky ne co?
hypo
27. pro 2009
ne, u me se nic nedeje 🙂 po trech hodinach spanku se ani nedivim 🙂
vecer sice bolesti v podbrisku ale to preslo nejak moc rychle....
gucci
27. pro 2009
furt nespíš jo?
no já si to vyžrala poslední dva měsíce teda...ted spinkám jak miminko, sice se budím na otáčení z boku na boku, ale spinkám, a to si dám ještě po obídku s manžou tak hodinku x-)
evak99
27. pro 2009
ahoj holky, ty vaše pasy hypo a gucci vypadají opravdu vtipně 🙂
tak se držte a dejte nám vědět, kdyby se holky draly ven.

irmi, to je průda, že ti je zle...tak odpočívej a nech se obskakovat klukama 😉

ostatní moc zdravím a přeju klidnou neděli... 😃
hypo
27. pro 2009
ja se budim (kdyz teda nahodou spim) kazdou hodinu na rurani 🙂 dneska presne v 1.20 hod 2.20 hod a 3.20 hod jsem jak hodinky 🙂))))))
gucci
27. pro 2009
nekecej? já teda nechápu, že mě to čůrání totálně minulo, nechodím vůbec, ale fakt ani jednou v noci, přes den normálně jako před těhu...to je výhoda toho big břicha 😃

evi: taky přeju krásnou neděli x-)
evak99
27. pro 2009
gucci to se máš, já mám pocit, že čůrám pořád a to nejsem vůbec tak daleko jako vy...se bojím, co přijde až budu mít velký břicho... 😞

teda holky, to je strašný takhle nespat...je mi vás líto...
irminka
27. pro 2009
ahoj,
jsem na tom stejně,akorát ještě já vypadám jak opuchlina

Včera zamnou byla moje doktorka a zhrozila se nad mými kotníky a doporučila mně tolik nepít a Heurééééla, od devíti večera jsem tolik nepila a na wc jsem bylav noci jen 2x a záda mě tak nebolí, takže to budu mít fakt asi z toho,že ledviny už nestíhají takový nápor tekutin..............
gucci
27. pro 2009
irmi: ty jsi teda chudák s tím natékáním :-|

my právě s manžou nachystali oblečení pro malou až pojedem z porodky, at to nemusí pak sám řešit, tak je zase klidnější 😃
irminka
27. pro 2009
gucci: já mám svoji tašku nachystanou v šatně a pro chlapečky to mám nachystáno na jedné postýlce a potom mně to přiveze.....

Holky,poptám se: Kolik jste přibrali? Já už 17 kg, ale poslední 2 kg za dva dny ohledně těch otoků,jsem moc zavodněná ]-( ]-(
gucci
27. pro 2009
irmi: no tak to máš super prosím tě, já 15 a nejvíc taky ted poslední dobou, páč mi natékají ruce a nohy, ale určo ne tak jak tobě...i dr. říkal, že mám hodně plodovky, proto mám asi tak velké břicho
irminka
27. pro 2009
Tak to máš akorát,to jsi ukázková 😉

No,já jsem zvědavá na sebe na kolik to dotáhnu ]-(

Za chvilku hodím do alba dnešní břuch a postýlky, jen ty oblečky jsem odhodila 🙂
lucifirek
27. pro 2009
Teda holky vy máte trápení. Nás to teda zřejmě čeká všechny. 😉 S těma kg si nedělejte starosti,myslím,že jste všechny v normě a po porodu,při tom šrumci kolem prcků to určitě velice rychle vyběháte. 😉 A budete zase jak laňky. 😉
No nechci vidět kolik já přiberu,nebo budu vážit? 😉 Se svojí váhou ted.
hypo
27. pro 2009
tak me zacinaji opet natekat nohy, ruce ty mam stabilne opuchly porad 🙂
pribrala jsem 16 kg
a sbaleny mam dve tasky komplet, jedna pro me a jedna pro mimco, to priveze manzel po porodu 🙂
yorinkay
27. pro 2009
Já zatím přibrala 14kg. Ale když jsem otěhotněla tak jsem měla 67, to není zrovna nejméně. Byla jsem po zimě a po stimulce pěkně oplácaná🙂)). Já začínám taky otékat, ráno jsem měla oteklé ruce. A co mě nejvíc rozčiluje, je tsakové mravenčení v pravé ruce. nejhorší je vyčistit si zuby nebo držet lžíci. Ach jo, ale už jenom 3týdny, to dám!!! Včera jsme byli u tchýně, je posedlá tím, že když jsem byla na ivf, tak musím porodit dřív. A ještě asi moc sleduje tv, protože mi hned ve dveřích oznámila, že mám to břicho moc nízko a budu rodit nejlépe každou chvílí! Prostě jsem byla zralá tak akorát na panáka🙂))
gucci
27. pro 2009
hypo: a to máš prosím tě v té tašce pro malou?
gucci
27. pro 2009
yorinkay: no tak to mravenčení mám v obou rukou už tak dva tři týdny, je to právě z toho, jak nám opuchají ruce a ucpává se nám tím nějaký kanálek v zápěstí
yorinkay
27. pro 2009
Já vím, ale stejně. tady si postěžuji. Doma moc fňačet nechci🙂))
hypo
27. pro 2009
oblecky, vlhke ubrusky, dudlik (kdyby nahodou) a nejake drobnosti ktere se mi nevesli ke me 🙂
bude to muset privest hned po pordou i s plinama a ne az na posledni den 🙂 je to mala taska takze kdyz jsem tam narolovala jen oblecky tak byla plna 🙂
kombinezka zabrala dooost mista 🙂
ruda
27. pro 2009
Ahojky Holky.tak rozpočet mateřské jsem taky sečetla a jn povzdechla, nic jiného mi nezbyde a pak si budu muset zvyknout na 7600 na rodičovský, což bude horší, když splátky mám deset tis.....ale malého nemáme pro peníze a nějak prostě bude...už trénuju, peču si brambory v troubě 😃 dnes ještě budou s máslem a mlékem na mateřské asi suché 😃 😃 😃
holky teda otoky mě zatím míjejí, čurat chodím po 2-3 hodinách.i v noci...váha stoupá děsně, to je to sladké, musím brzdit, přes den mám 13 nahoře., ráno tak 12-13kg.....
holky se drží, chtějí to mít s tím ohňostrojem a číst to v pase je sranda.... 🙂
Irmy, jsem ráda, že se ulevilo...
včera u TV jsem vyžehlila rudíkovi věcičky, nebylo to tak hrozné, ložní už měl, ještě pleny a zavinovčku do autosedačky...
miám pro něj věci do porodky taky bokem, jen nevím, jak bude velký, tak jsem mu nachystala dvoje oblečení jednu souprvu maličkou a druhou větší...pak tam manžovi ještě napíšu co nezapomět, jako autosedačku, deku....a sobě tašku mám vedle,ale ještě jí pár věcí chybí....
dole mě pořádně píchá a občas už ki jakoby stah dělohy, tak jsem zvědavá, co bude na kontrole...
gucci
27. pro 2009
hypo: aha, tak to já jela podle seznamu z porodky a do jedné tašky jsem nabalila sebe a pro malou akorát plínky. Oblečky v čem pojedeme z porodky mi přiveze až manža v den odjezdu
hypo
27. pro 2009
tak to me by se to vse do jedne tasky neveslo, mam maly tasky a pak az obrovske tasky a jelikoz vsude pisou jak mame tasku minimalizovat tak jsem nabalila malou tasku (mimochodem kdyz jsem tam dala zupan s drogerii tak taska byla plna ), tudis se mi vse do jedne neveslo ..... tak mam dve a abych neprovokovala tak si tu druhou necham privest az druhy den 🙂 to uz budu na sestinedeli a tam je snad mista dost 🙂
ruda
27. pro 2009
holky a chcete epidurál?
hypo
27. pro 2009
ja jsem souhlas podepsala a pokud bude nutne tak urcite 🙂 jsem srabik a buh vi jak bude porod probihat
gucci
27. pro 2009
no taky jsem prvně vytáhla menší 😃 , ale mám to nakonec ve velké...akorát věci pro mimi na odjezd se maj donést až poslední den 🙂
gucci
27. pro 2009
ruda: to nevím, jestli se u nás něco takového podepisuje, když to půjde, tak asi jo, ale já to nechávám až jak to bude celé probíhat
hypo
27. pro 2009
s epiduralem musis pisemne souhlasit jinak ti ho neudelaji, a muzes to podepsat u porodu....
v podoli jsme ten souhlas dostali uz pri prvni poradne.... odevzadm to pri prijmu
tak jsem osirela, manzel odjel odvezt rodice na chatu, tak snad me dnes nic neprepadne 🙂
gucci
27. pro 2009
hypo: no já jsem nějaké papíry podepisovala tenkrát v 34tt, když jsem byla na ten víkend neplánovaně v porodce, ale už nevím přesně co to bylo 😃 , tak možná je to ono
my za chvíli vyrážíme ven na chvilku a pak budem zase lebedit
hypo
27. pro 2009
tak peknou prochazku...... ja jdu k tv 😃

Začni psát odpověď...

Odešli