• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
v TV nic není :frowning2: , těším se až na druhý díl pekaře s Rudolfem II., :slight_smile:
27. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já si šla po obědě asi ve dvě lehnout a vytuhla jsem až skoro do půl pátý. Tak budu muset začít něco dělat. :wink:
27. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: jakto, dávaj četníky a za chvíli shreka :grinning:
já dneska po o spánek nestihla, ale manža ted vedle mě chrupká a já ho nechávám, at si ještě užije pohodičku chlapec můj :grinning:
27. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci to máš pravdu,kdyby se to dalo naspat dopředu :grinning: Ale máme,co jsme si přáli a já už pomaličku začínám přemýšlet,jak to doma přeorganizovat,abychom se sem hezky vešli a vešla se sem komoda ještě pro mrnouska.
27. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci vymáte teda nádhernej pokojíček. Máte ještě jednu postýlku v ložnici?
27. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: já nad tím poslední dobou taky hodně přemýšlím jak to bude...u nás totiž všechno zařizuju já, nákupy děláme spolu a tak a já ted budu uvázaná doma (aspon ze začátku teda nebudu moct nikam moc chodit), tak jsem zvědavá jak to bude všechno
27. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci to věřím,holt to bude partner muset zvládnout. Tak naštěstí u nás chodí manža docela rád nakupovat,teda potraviny,občas teda koupí něco blbě,než když si to člověk vybírá sám,ale to musí člověk přejít. Ale drogerii a podobně,to ani náhodou. Tak snad nebudou nějaké kruté mrazi,aby jste mohli chodit aspon na chviličku na prochajdu.
Já musím postupně manžu uvrtat do přeorganizování ložnice,aby jsme se tam vešli,se vším kolem mimča. máme jen 2plus1. Takže žádná hitparáda.
27. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ložnici máme jen takový koš na kolečkách, je to super na přemístování a bude moct spát třeba přes den i v obýváku u mě a tak, dětský pokoj máme celý zařízený (na fotce není velká skřín), já budu spát totiž s malou v dětském od začátku, akorát na víkendy bude s námi v ložnici
27. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten koš jsem koukala,je moc krásnej a jak říkáš mobilní. Já pořád zvažuji,jestli ještě koupit něco do obýváku,ale asi budu dávat prcka spát do ložnice. Přece jenom máme opravdu málo místa. Obývák nic moc. A ted jsem přišla na to,jaká jsem trubka,že tam mimi nebudu dávat přece jenom spinka,že ze začátku spinká celý den a v ložnici bych ho neměla vůbec na očích. Tak to budu muset ještě nějak domyslet.
Pokojíček máte fakt hezky zařízený. Moderně,tak se mi to líbí.
27. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala,že mají velké výprodeje v Ikey,to by se dalo taky něco pokoupit
27. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci. tak určo plánuješ koupit chůvičky ne?
27. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to určitě a monitor bychom si půjčili,u nás je tu možnost zapůjčení,bud v lékárně,nebo to půjčují v porodce.
27. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to určo, my máme celý děcák z Ikey
27. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten Shrek je super...prej "vyliž si polevu" :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci já na něj taky s chutí zase koukla a pobavila jsem se. ale teď půjdu asi spinkat, se mi klíží oči :wink:

no jo luci, i my přemýšlíme, že využijeme těch povánočních slev a něco nakoupíme...ale naštěstí postýlku s matrací mi už dala kamarádka a prý mi dá i autosedačku...tak to by bylo moc fajn. No ale přemýšlím, že možná nějaký oblečky už v těch slevách pořídíme... :wink: a gucci i hypo mají krásný pokojíčky...

irmi ať je líp

rudíku, ty jsi šikula, že už žehlíž a vše chystáš..no ono lepší být připravená. Já obdivovala gucci, že je vždy tak klidná, to já už mám teď sny, že se mi narodil mimís a já pro něj doma vůbec nic nemám... :grinning:

A gucii já taky přemýšlím, že si zařídím spaní v pokojíčku s mimískem - i když je to hned vedle ložnice a když bude brečet, tak to manža uslyší, ale nebude to mít tak bezprostřední. má náročnou práci a navíc je trochu starší, tak aby měl klídek...no a na víkendy se mu nasáčkujem do ložničky:slight_smile:
27. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny žirafinky, já už netrpělivě čekám na nové přírůstky do žirafičí rodinky a ono pořád nic. :wink:
U mě vše zatím při starém. Ale ovulka krásně probíhá, tak se jen trefit, ale to bych nesměla prodělat už třetí chřipkoangínu, a ke všemu ještě vždycky v polovině cyklu, no není to pech. Tak se pak vždycky modlím, aby když to vyjde, byl mimís v pořádku. :frowning2: .
Jinak už se těším na vaše fotečky s čerstvýma miminkama, zatím jsou na řadě holčiny, a pak skoro samí klucíí. Tak držím palečky.
Já už bych ale taky chtěla :confounded: .
Tak zatím papa :sweat_smile:
27. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem také dnes prospala odpoledne,jsem furt sama,chlapi mně ještě nepřijeli ze slovenska a ani tak brzy nepřijedou, protože mně manža psal,že jede celý autobus do nemocnice, protože tam jeden pán spadl a urval si kousek nosu, tak jedou na plastiku..........takže nevím,kdy tymoje chlapy uvidím :frowning2:
27. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nakonec taky trošku vytuhla :grinning:
my spíme s malým v jeho budoucím pokojíčku, jak bude starší, zařídíme si ložnici-snad...
jinak uvažuju, že ho budu mít přes den u sebe v kuchyňo-obyváku v cestovní postýlce, tu pak využiju i při cestování..mám ji už od švagrové, kupovali jsme ji tehdy pro neteř a teď se nám vrátila..taky jsem dostala od ségry autosedačku, co jsem tehdy kupovala a druhou tu velkou pro větší dítě, tak jsem ráda..mě se teda do těch davů a nákupní horečky nechce ani trošku..
vyžehleno mám vše oblečení, ještě operu pleny a zavinovačky a hotovo...taky už mám nachystané i doklady do porodky...pak se budu věnovat holiči a sobě
:grinning:
evi a o kolik je manža starší???
puna, to je pech, že marodíš,ale ovulka je super!!!!doženeš nás, neboj....držím palce
27. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: manža má taky náročnou práci, nebo spíš každý den hodku dojíždí, takže bych ráda, aby se normálně vyspal
27. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy, tak snad pán dostane krásný nový nos k novému roku :grinning:
taky si říkám, že to zkusíme spát spolu,ale jak bude manža utahaný, tak půjde spát vedle, taky si v hlavě sumíruju, jak to bude organizačně, doteď jsem byla paní svého času, pohoda, klid, teď to budu muset vše přeorganizovat, taky venčení psa...při kočárku on nepůjde a ze začátku ven chodit nebudeme, bude mráz..no nějak to uděláme...
27. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a už je to tady:slight_smile: viz. galerie fotek

Pavel 2370g 44cm
Václav 2790g 48cm

více přístě
28. pro 2009 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinkay- obrovská gratulace, včera ještě u tchýně a dnes už s miminkama-SUPER, jak najdeš chvilku, tak se rozpovídej. Mimísci jsou krásní a buclatí. :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
yorinka: jéééé, ty jsi ale rychlovka, moc Vám přeji zdravíčko, štěstíčko a také dostatek pevných nervů :slight_smile:

Já furt nic a to jsme měly stejný termín :confused: , dr. říká už asi měsíc, že to bude každým dnem a nic nic, ale snad se také dočkám................klüci jsou nádherní :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjooooo miminka
gratulace obrovská :dizzy_face: :dizzy_face: a kluci maj teda super váhu :wink:
28. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: a ty furt v celku? :grinning:
28. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :grinning: , my ji s manžou budem muset asi fakt vykouřit nebo co :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hold malá gucciovka nechce jít do zimy,no :wink:
28. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zima nezima, já 5 kg rodit nebudu :grinning:
28. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba zítra v poradně udělá dr. ten slavný chvat hmat a rozjede se to...já jdu také zítra do rizikovky, ale raději bych vydržela do nového roku :wink:
28. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už bych to ráda taky doklepala do ledna, uvidím co zítra no
držím ti palce :wink:
28. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek