• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já ti také držím palůšky... a kolik máte váhový odhad? My měli před 14,ti dny 2,8 a 3,1 kg, tak jsem zvědavá , co bude zítra
28. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naše měla před týdnem cca 3700g a to mi ještě dr. říkal, že to podle velikosti břicha tipuje navíc :grinning: PCHE :grinning: , ale ona má prej dlouhé nohy, tak si myslím, že to zkresluje, páč ta váha vychází s obvodu hlavy, bříška a délky stehenní kosti
28. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možné, protože mně to také vychází tak, že hoši mají velké hlavy a dlouhé haxny, tak snad také nebudou nějací obři, ale mně to může být vlastně jedno, protože budu mít CŘ, ale ty chudátko, no nevím,nevím :wink:
28. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinka obruovská gratulace,kluci jsou krásní.
28. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naše má hlavičku normální, ale ono třeba stačí, když je zrovna u UTZ napitá vodou a hned to nahodí mega váhu, takže já to beru s rezervou a dr. říkal, že jsem schopna porodit 4kg :grinning:
28. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už chci taky miminka. :grinning: :grinning: :grinning: Já se nemůžu dočkat, kolem všichni na rozpadnutí a já to mám ještě daleko. :frowning2: A to mi doktor říkal ať s tím počítám v prosincu, nebo v lednu-vtipálek. :grinning:
28. pro 2009 v 11:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinka, moc a moc gratuluju ke klučíkům, jsou krásní, přeji moc zdravíčka a aby vám dělali jen samou radost :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak koukam dalsi deti na svete :slight_smile: velka gratulace......
u nas se nic nezmenilo, porad se nerodi.... zitra kontrola u dr. tak snad uz nejaka zmena nastane.....
28. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hypo
koukám, že zítra tam jdeme všechny hromadně zase :grinning:
28. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jojo zas budem nabity informacema a doufam ze jen samima dobryma....
28. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu 30:slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na monitor dopo, ale k dr. až na 17,15 tak kdybych se už nevrátila tak víte co :grinning: :grinning: , ale pochybuju
28. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. pro 2009 ve 13:26 • ingulienocka
tak ja mam monitor no v 8.00 a pak jdu rovnou k dr. ale jak to chodi v podoli tak tam zas par hodin skejsnu :frowning2:
28. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yorinko, kluci jsou nádherní, tak ať vám dělají jen samou radost :dizzy_face:

Já celý víkend bojuju s nějakou virózou :unamused: Zvýšená teplota, průjem a bolí mě celé tělo. Včera jsem si vzala 2 paraleny, ty snad můžu. Zítra jdu na ultrazvuk, tak uvidím, co mi dr. řekne. Dnes už ale teplotu nemám a cítím se líp.

Gucci, Irmy, držím palce, aby vám to vyšlo v lednu, když si to tak přejete :wink:
28. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: díky, já úplně čučím, jak ty máš malé bříško :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinka to je skvěléééééééé jsi šikulka, kluci jsou nádherní a mají krásnou váhu, jeden je od brášky o dost větší co? jsou tak sladcíííí čekáme na bližší info o průběhu...odpočívej, jak kluci povyrostou, to bude prácičky...
Irmy jen je nech v teple a gucci, je to asi už i na nervíky pořád čekat pod sebou kaluž co? třeba čeká na nový rok a chce být na NOVĚ :grinning:
Irmy máš ty kluky taky velké...
jsou to všechno odhady a nakonec to bude jinak...a nebo taky neee :wink:
hypo, ty jsi taky držitelka, ony holky chtěly, aby kluci šli první a byli tak starší :slight_smile: a tak teď už můžou..
siki tak snad se uleví, mě Paralen taky pomohl, ten se může, je to lepší, než horečka..
tak se držte a čekáme na porodní a jiné dobré zprávy
28. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám fota v albíčku, mrkněte-stává se ze mě vorvaň. :grinning:
28. pro 2009 v 17:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, prd vorvaň, nositelka dvou chlapáků :slight_smile: hele, a co máme říkat my s lucíkem a kapříkem? my to máme teprve daleko...ty už to máš za pár :wink:

holky já jdu taky zítra na kontrolu, tak to zas máme všechny pohromadě.

yorinkay, teda vy jste to vzali hopem. Velká gratulace!!! Těšíme se na zprávičky od Tebe, tak až to půjde, tak písni.

Holky to je tak fajn, že máme první bobísky...

gucci, hypo jsem zvědavá, která z vašich holek půjde ven dřív :grinning:

siki, ať je ti líp. vař si zázvorovej čaj, ten tě prohřeje.

irmi drž se! :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak se hlásím , že jsem už doma z kontroly

otevřená více jak na 2 prsty, vše volně přístupné, každým dnem či hodinou to může přijít , to už mně dr. říká 3 týdny...ale ne, na Silvestra tam mám zase přijít a když to bude horší, tak si mě tam už nechají a když ne, tak po tom Novém roce.......Byla jsem na monitoru, křivky jako prase, ale vše ok....Také jsem si dodělala předoperační, byla jsem na EKG, takže fakt už můžu jen čekat, kdy to přijde

Jinak se mně dr. ptala, kdyby si mě tam nechali, tak , jestli byměl kdo odjet s autem, protože parkování v nemocnici je dost drahé a já na to, že neměl, protože jsem přijela sama a dr. se málem vyvrátila,že jsem praštěná, když jezdím sama , nu což, Irminka je poděs
29. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-ty jo, tak vydrž poroď 1,1,2010 v 00.00 :grinning: :grinning: :grinning: A budeš mediální hvězda. :grinning:
29. pro 2009 v 10:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko: no to by bylo peklo, nejsem ten typ na ukazování :slight_smile: , raději bych někde v klidu, hlavně, aby byli chlapečci ok
29. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy tak brzo budou další dva chlapáci. Držím ti pěstičky at to v pohodě zvládneš. :wink: Zuzy má pravdu,třeba budou kluci v televizi. :wink:
29. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych nebyla jak slonice a bylo to na konci ledna jak to má být, už se ničemu nedivím, už jsem tu psala, že 3 tt mně dr. říká, že to bude každým dnem :wink:
29. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je vidět,že i doktoři se mýlí. Co naděláš,nezbyde jen čekat. Oni se jednou rozhodnou,že chcou už ven na svět. :dizzy_face:
29. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čest
tak jsem z5 z monitoru a zase nic
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3648175&vReferer=
odpo jdu ještě k dr. na kontrolu, tak jsem zvědavá

irmi: já ani nikde nehlásím, že jezdím všude sama autem :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-mě doktor taky strašil koncem prosince začátkem ledna a nic, ani se k ničemu neschyluje, takže jsem klidná, asi se jistí, kdyby náhodou.
29. pro 2009 ve 12:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet od dr. a zadne hezk zpravy, nerodime, prakticky nalez stejny jako pred tydnem, vubec se neotviram takze 31.12. kontrola a pak domluva na vyvolani porodu.....
tak jeste dva dny a snad uz se neco bude dit i kdyz vyvolani teda nechci :frowning2: citim to na dlouuuuhy a bolestivy porod...
29. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: a nechcete zkusit sexík?nebo ještě tady byla nějaká diskuse o jakémsi ricinovém nápoji či co
29. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi vlitnu do lekarny .....
jeste jsem se chtela zeptat na hamiltona ale kdyz nejsem otevrena ani na jeden prst tak se pry nedela...
tak jsem se ani neptala.... mozna by mi ho i nabidla sama ale takhle mi nic nenabidla kdyz jsem zavrena jak vrata do garaze :frowning2:
29. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek