• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dej si vanu, červené vínko, večer sexík a není možný, abyste jí nedostali ven
29. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš a já jsem už měsíc otevřená na 2 prsty a ted dokonce snad i více a držím a držím, ve čtvrtek jdu také na kontrolu :wink:
29. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: vypadá to jako velká romatika, ale představa těch našich megabřuchů je romantika v prd... :wink: Ale, kdybych já svolila , tak manža se na mě vrhne hned a kdelkoli...chudátko moje :slight_smile: , ale já to mám ještě zakázané :angry:
29. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já řekla manžovi, že ve čtvrtek na to vlítnem romantika neromantika, aspon bude sranda :grinning:
29. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak to bude asi 1.1. 2010 v porodnicích narváno :grinning:
29. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze ja si myslim ze kdyz se vubec neotviram tak tyhle figle jsou nam k nicemu..... musi byt vse pripraveno aby to fungovalo jako spoustec :slight_smile:
a manza se boji se mnou sexovat :angry:
29. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele sperma je prej nejlepší vyvolávač porodu
manža z toho taky není nadšený, ale nemá na výběr :grinning:
29. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerveny vinko popijim uz tyden :slight_smile: z vany jsem vcera skoro uz nevylezla tak jsem zarvala ze do vany uz nejdu jen sprcha :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, je to děs, nejdřív stach, aby mimčo vydrželo v bříšku co nejdéle a teď už jen modlitby, aby bylo co nejdříve venku :slight_smile:

Já byla na ultrazvuku, prckové jsou v pořádku, rostou jako z vody...Matěj má 1471g a Natálka 1366g. Už mi dávají docela zabrat. Dělají si co chtějí, jsou oba hlavičkama dolů, takže není vyloučen přirozený porod - bojim, bojim. Pěkně mě kopou do žeber :unamused:
29. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: to jsou krásný váhy :wink:
29. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki: no supéééééée, krásné váhy a ted už jen vydržet alespon do 36 tt :wink: . Ono si moc nevybereš , mě jeden kope do žeber a druhý do močáku, takže také paráda :grinning:
29. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, močák je taky hustej. No jo, člověk musí vydržet. už jen polehávám. Viroza je snad pryč, tak je to dobrý.
29. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše malá je vychovaná :grinning: a můj močák nechává v klidu a žeber si sem tam všimne až ted na úplném konci
29. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nejak nechapu ty monitory..... mala je ziva az moc dle meho nazoru zrovna dneska pekne kopala a pritom mi tvrdi ze mimino spi a ma pomalou srdecni akci :frowning2: to sebou jako takhle mele ze spanku, cico?
moje zebra to teda odnaseji suprove, cela leva strana se bude davat dohromady asi dlouho po porodu :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: divné...já jsem dycky hotová za 20 min. a nemá třeba nízkou srdeční frekvenci? měla by mít tu křivku mezi 120 a 160
29. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji vzdy kolem 130( 130-140)ale prave porad v rovine zadne vykyvy a oni chteji sem tam aby vylitlo nahoru (130-150)a to se nedeje.... dva monitory mam v albu, prvni se jim nelibil taky chvilkama prstaval zapisovat a druhy s odrenyma usima prosel.... je to tyden stary
dnesni byl podobny a kdyz jsem sla na ten treti tak ten lital pekne a ten byl pry ukazkovy.........
29. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je fajn,že se pěkně hlásíte,ale vidím, že žádné změny, tak že by nakonec kluci od Irminky předběhli ty naše dvě holky???je to tak, pořád strach a pak aby už to bylo a ono nic.. já mám v plánu rodit koncem ledna, aby to byl vodnář,ale přenášet se mi nechce a vyvolávčka už vůbec ne, prý je to pak delší...nechci strašit...
jinak sexík chybí asi všem a ti naši chlapi se asi všichni trošku bojí, je to normální a hledání poloh je docela prča.
Autem jezdím taky sama, manža je nerad a naši to nesmí vědět :wink:
holky ale je to teda napínavé jak se to tu rozrodí, to bude šrumec a pak najednou budu na řadě...ani nevím jestli jsem připravená, teda ale chápu, že už to chcete mít za sebou
siki fajn, že je ti líp a zuzi, co by jsi chtěla s takovýma dvěma chlapama, pidibřůško?
29. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: no jo, oni potřebují aby to tam lítalo....mě to zase lítá, ale tu dolní čáru, která ukazuje kontrakce mám rovnou jak prkno, tobě to tam aspon trochu lítá :grinning:
29. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: ty se nemusíš bát, kluci většinou vylezou dřív nebo na termín, to jen ženským se uvnitř líbí :wink:
29. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci od kolegyně malý se přenášel skoro dva týdny,ale je neskutečně hodnýýýý
holky a jak je to s tou křivkou? co se tam hodnotí a kdy se to mačká? při pohybech? a to mě teď od 35tt bude monitorovat pokaždé? a návštěvy už asi nebudou po měsíci ne? ale zkracuje se to? a pokaždé bude malého vážit? není to moc otázeK??? :grinning:
29. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem hodila do alba i ty dnesni, ale jen dva posledni pokusy prvni nemam
29. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: na monitor bys měla chodit každý týden od cca 36tt, to se většinou chodí i každý týden do poradny a na kontrolu k dr., mě teda dělá pokaždé UTZ, aby se zjistila váha malé a vyšetřuje mě jak jsem připravená na porod

hypo: no je fakt, že ty dnešní horní křivky máš "spací"
29. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
me delaji monitory az od 38tt..... horni linka je srdce dolni linka je deloha (pohyby) me dooost tvrdne bricho takze to jsou ty hrbolky i kdyz mi prijde ze bricho mi tvrdne vecer casteji to by tam bylo vic hrbolku :slight_smile:
vazit mimino budou jen v pripade ze se neco nezda nebo je velky nebo tak jinak skoro ani nedelaji utz (terda spon v podoli)
29. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky chodím na monitory až od 38tt, ale vím, že někde se chodí už od 36tt
a mě teda dělá UTZ pokaždé, ale my čekáme slona :grinning:
29. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
me utz dnes nedelali poprve :slight_smile: a taky to bylo nejrychlejsi vysetreni za cele tehu :frowning2: nicmene vazit mimco chodim jinak na velky utz a tam jsem byla protoze si mysleli ze mam probelm ve 38tt jinak kamaradky co chodi do podoli tak jsou radi kdyz je aspon dr. prohlidne :slight_smile: nedelaji utz ani maly ani je neprohlizi, jen tlak moc apod. coz mi prijde teda dost mizerny....
29. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa díky moc,mě dělá pokaždé UZv už teď, tak když už bude dělat UZV může i zvážit ne? taky mě vždy vyšetří vnitřně a KTG monitor má vlastní, tak do porodky mě předá až ke konci, vím, že monitor točí vždy před prohlídkou, jen nevím od kterého tt, to se zeptám čtvrtého, končně aspoň budu na mateřské a ne na PN, zní to totiž líp, i když peněz bude teda míň :frowning2:
včera jsme byli na nákupu a mě dole píchalo, tak jsem si představila,jaká by to byla sranda, kdyby byla najednou podemnou kaluž plodovky...no raději doma....stejně mám nějak vsugerované, že mě to chytne v noci...jo kdyby jsme to tak tušily dopředu,ale to je ve hvězdách...už aby jsme měli prcky doma a byly zahojené
29. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda musím říct, že mám štěstí na dr....jak jsem si to na začátku snažení vyžrala s jednou kravkou, tak jen co jsem jí změnila, tak super, jak v Praze tak ted po přestěhování v Pardubicích, v těhu jsem měla UTZ na každé kontrole a ted mi dr. ukazuje, jak na nás malá vyplazuje jazyk :grinning:
29. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem naštěstí během snažení změnila dr a jsem mooc spokojená, snad se nic nepokazí
29. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem dneska navštívila u nás baby bazarek,měli tam totální výprodej,vše za 50,-,tak jsem tam koupila sobě takové bodíčko univerzální. Nechci to zatím přehánět,ještě je brzo. Ale koupila jsem tam něco i kámošce na klučíka. Mají tam značkové věci. Moc hezké.
29. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: luci to je vždycky super za takové ceny, počkej, až budeš vědět, co čekáte, je pak těžké se udržet, já měla dost věcí po synovci pak od známé taky dvacet nebo třicet kaček za kus a věci jako nové, teď mám plné šuplíky :grinning: ,to je to nadšení a jak rychle z toho všeho děti vyrostou...něco se anio nestihne vynosit...teď jsou krásné věci...objevilajsem i dupačky, c jsem já nosila :grinning: ,ale jsou ber dírek a fleků, tak na doma dobré, jsou neutrální barvy, tak co... :wink:
29. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek