• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No to jsem dneska poznala,ještě včera jsem si říkala,že nebudu nakupovat tolik těch malých věciček a nebudu to přehánět,ale pak když to člověk vidí. To bodíčko,co jsem si koupila je NEXT a za páďo,to je za hubičku.Já ještě počkám,co to bude,protože na holčičku dostanu určitě spoustu věcí od kámoška a ségry. Ale pokud bude kluk,tak toho v rodině nemáme,takže budu muset všechno pokoupit. A zrovna věci od té kámošky jsou na holčičku a tak nádherný. Hned bych to brala. Musím si taky hlídat sekáče v KD,tak to mívají fakt za pár kaček. Tak tak i ty staré věci se hodí,hlavně když pak začnou příkrmy,to se těžko pere. :grinning:
Já si dneska udělala salát z krabích tyčinek a dost jsem ho zpráskala,ted jdu dělat česnekovku,má nám přijít na návštěvu bratranec. Tak to mi bude určitě blbě. Je to zvláštní,ale já mám ted pořád chut na alkohol,medovinu,pivo,šáňo. Ale nepiju,až později. jen Birela.
Včera jsem si také v City parku v Gate koupila vytoužené pončo,už jsem ho chtěla dlouho,a měli ho slevněné z 500 na 198Kč. A bude dobré i na jaro.
29. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je super cena :grinning:
29. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdááááááár
tak jsem z5 od dr.
jsem u něj byla jako těhu naposledy...
otevřená na jeden prst, hrdlo se zkracuje, na silvestra nástup do porodnice na rizikové, mrknou na mě a uvidí se, jestli si mě tam rovnou nechaj anebo se domluvíme jinak, tašku si mám vzít radší sebou :grinning:
29. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já mám naopak hrdlo krásně zavřené a dělohu měkkou :slight_smile: tak mi to dnes řekla pí dr. Jinak utz nedělala, takže jsem bobíka ani neviděla. 4. 1. bych měla jít na triply a pak se objednat na velkej utz na 20 tt...
:slight_smile: teď tu byli na návštěvě kamarádi s dvěma dětma - 6 a 3,5 roku a bylo to super. děti děsně živé, takže pro nás s manžou mírně náročné, ale úžasné! :slight_smile:

teda irmínku, tak ty už asi porodíš brzy, jak to tak vypadá... :slight_smile:

hypo, to je mi líto, že se neotvíráš, ale netrap se tím, třeba se to pak rozjede na to šup!

lucíku, krásný ceny, taky chci vyrazit do slev, jenže nemám nervy na ty hordy lidí, takže zase budeme nakupovat v neslevách:slight_smile:

holky, já taky všude jezdím sama a autem a dr. se vždy ptá, zda mě dovezl manža :wink:

to bude sranda až nám 1.1. oznámíte, že se narodila beruška gucciová a irminčini kluciiii :slight_smile:

siki, krásný váhy mimísek
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, tak to bude ohňostroj :grinning: aa vstup do nového roku....jestli ty dva dny ještě vydržíš...
ahojky Eví, to je fajn, ty musíš být ještě dloooouho na sto západů zavřená.....
jo bude tu najednou spousta dětiček, už se těšííííím
29. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prča by byla, kdyby se třeba Irmince narodil Bořek 31.12.2009 a Brunoš 1.1.2010. :grinning: Tož to by potom bylo haló. To by byly celosvětovy mediální hvězdy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ať je to kdy je to, hlavně ať jsou všichni v pořádku.
30. pro 2009 v 07:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdár
zuzi: no teds na to kápla, to by bylo fakt maso :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, no mě to napadlo v noci, jak jsem nemohla spát tak jsem tak uvažovala a zdálo se mi o vás všech, jak rodíte, no a ta Irmi, ta to měla takhle, no a do toho ještě ve světě se jakože narodila v tu samou dobu taky dvojčata a k tomu jedno bíly a jedno černy. No napadaj mě blbosti-kdybych raději spala a nebděla. :grinning:
30. pro 2009 v 09:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
šiši :grinning: :grinning: fakt dobrý
já si dneska pospala slušně teda, sice jsem si musela v pět ráno pomoct knížkou, ale dobrý
30. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning: to je dobré, není to nereálné...jo a když jsme u těch barev,já mám taky občas muka, jestli je ten kluk náš a nepopletli něco v CAR, jsem přemýšlela, jestli jde černoch poznat na UZV :grinning: ,ale už mě to přešlo.....věřím jim a Rudík je náš
holky pořád nic ...teda vy jste držitelky plodů...dostanete medaily
30. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, mě Petr pořád říká, že nemusí být 100% otec, že to mohli poplést a že tam mohl doktor něco svýho přidat :grinning: , no ale myslím, že v jeho případě je to 100%-to by musela být sakra náhoda. No prostě chlap-co s ním, zabít ho nemůžeš a žít bez něj taky ne. :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 10:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je Hypo? Že by? Hypo -ozvi se-děsíš mě!!! :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby jedny, si ze mě děláte prču,jo? Hlásím stav 3v1, sice mně včera večer nebylo moc do smíchu, ale zaspala jsem to...takže snad vydržím do roku 2010 :wink:

No a ta Hypo, že by?
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda imrmy,si z tebe dělají prdelky vid. Hlavně že kluci rostou a jsou zdraví.
Gucci,tak třeba to fakt bude 1.1. a budete mezi prvníma prckama. :wink:
30. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v City parku v Jihlavě to zase s těma lidma nebylo tak zlý. Ale spíš kámoška,pořád by prolézala každý obchod,na to já nejsem,pak už jsem si tam vždycky jenmo někde sedla a čekala v čem se předvede. Já si koupila jen to pončo a pánev Tefal.
A radši šla u nás do města,taky teda žádný návali nejsou,nepočítám teda obchodáky jako Kaufland apod. Myslím na náměstí klasické obchody.
30. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by hypo rodilááááááááááá :slight_smile: myslíme na ni...a kdo dál???
30. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já hypo napsala SMS, páč jste mě tady vylekaly
nerodí, ale snaží se Amálku vyhnat ven procházkou :grinning:
30. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý :grinning:
30. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafky,

jen na chvíli nakukuju a koukám co nového. A že by se tu začalo rodit? :confused: tý jo, to je paráda..... koukám, že už pár z vás to tu má za pár. :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku jsem to tu prolítla.... ale nevím na co reagovat dřív: V nemocnici jsem byla proto, že jsem se jednou ráno probubila jdu na WC a koukám krev, tak jsem pelášila k mudrovi, ale nejspíš to byla jen nějaká prasklá cévka, ale pro jistotu mě poslal na kontrolu ještě do nemocnice a tam mi řekli, že mám docela nízko položeno placentu a že to mohlo být i z toho a pak se jim taky nelíbílo jak moc mi tvrdne břicho, takže jsem skončila na kapačkách a nožky hore a ke všemu jsem byla v nějakém kritickém období a nebýt vánoc, tak tam jsem ještě teďky, neb si mě tam chtěli nechat min. do 28 tt. :unamused: Bříško mi tak nějak tvrdne furt, takže doma mám klidový režim a musím ležet a nic nedělat. Naštěstí mám hodného manžu, jinak bych si ho taky nebrala, že :grinning: a ten mě skoro nic nenechá dělat :dizzy_face: , takže se spíš jen válím, občas sem tam něco udělám a to je vše.
30. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak je určitě lepší,když ležíš a odpočíváš,nemá cenu nic riskovat. A dobře,že ti manža pomáhá a je tolerantní. :wink: Ted už to snad bude jenom lepší.
30. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzi, tak to byl super sen o irmíkovi a klukách, to by ale byla prča, kdyby to tak vyšlo.... :slight_smile:

irmi, už si z tebe nebudeme dělat legraci. Už je to trápení co?

holky, je možný, že už se mi blbě spí i na zádech? mám jako pocit, jakoby se mi napínalo to břicho a není mi to příjemný...ale zase mi to přijde nějak moc brzy ne? já mám naštěstí ipod a v něm spoustu audioknih, tak si zase vždycky tak od 5h ráno poslouchám a zase mě to nechvilku uspí...

no jo luci, projít se po městě je fajn, ale ty obchoďáky mě fakt děsí. A přitom jsme včera jeli od našich kolem Černého mostu a tam bylo úplně natřískano auty..já nechápu, co lidi po vánocích nakupuju???

My si dneska chceme s manžílkem vyjet do centra, že se projdem a možná dojdem na nějaký dobrý papání - teda na masíčko. Já bych totiž teď mohla jíst hovězí po tunách...sice jsme o vánocích žrali hodně dobrůtek, ale steaka bych si teda dala:slight_smile: teda ne ja, ale prcek! :wink: si vždycky vzpomenu na tebe rudíku, když ukecávám manžílka, aby mě někam vyved na dobrý žrádýlko :grinning:

milu, tak se hezky válej, užij si to, pak už se válet nebudeš moct! A je fajn, že tě takhle pohlídali a jsi v pořádku.

Gucci, tak to zítra hezky zvládněte ten dojezd a hned nám pak dej vědět co a jak!!! A hypo taky! Prča by byla, kdybyste rodily stejně:slight_smile:) a ještě do toho Bořek a Bruník :wink:
30. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nerodime, vychazkovali jsme, chodili, jezdili autem, obedvali a ted asi usnu :slight_smile:
jsem utahana jako kote.... boli me zada a picha v podbrisku ale jinak nic....
jdu se natahnout nez vypustim dusi, zitra jsem zvedava co se dozvim u dr. a dam pak vedet
30. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: já už radši nikam nevycházkuju, gor sama, ale byla jsem ted autem v lékárně a na poště a dobrý :wink:
zítra se odvezu do porodnice a bude :grinning:
30. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: to je super, že se manža stará, tak se hezky válej válej a nabírej sílu :wink:
30. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
me zitra poprve veze manzel :slight_smile: hezky si to tam jednou vysedi se mnou :slight_smile:
30. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás holky dočetla :slight_smile: Už jsem teda myslela, že tu budou nějací noví přírůstci a nic
:unamused: :dizzy_face:
Jinak já byla dnes na skreeningu. Dopadl ukázkově. riziko máme 1:9490, takže na plodovku nemusíme a na genetice mi řekli, že tak krásné hodnoty už dlouho neviděli a že už nemusím chodit. (tedy na genetiku). Na další skreening jdu v únoru ve 20tt. Tak jsem úplně brečela štěstím. Malého zkontrolovali a má vše co má mít. Jo a měříme 6,6 cm a termín porodu stejný s PM a to 6.7.2010.
Včera jsem se byla poptat v kartotéce v Podolí a představte si, že se tam registruje podle termínu porodu. Tak ještě že jsem tak aktivní.
takže si tam půjdu v úterý stoupnout v 6.00 ráno do fronty :unamused: a kdyby se na mě nedostalo, tak ve středu registrují u Apolináře.
Ale tam jsem to ani nenašla.....
Ale na mě se dostane, protože to mám objednaný. :dizzy_face:
Tak se holky držte, ty co mají držet plody držte a ty co už mají rodit tak roďte :grinning:
Přijdu se na vás podívat po Novém roce, tak ať tu už jsou další míma :wink: :grinning:
A co Chrobi a Wrtul? ty někde dovolenkují? :slight_smile:
30. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr - ja budu v podoli rodit tak ti pak povim :slight_smile:
registraci jsem si tam taky pekne odstala od 6.30 a jeste v dobe mych nevolnosti tak jsem je tam malem vsechny ohodila :slight_smile:
tfujky kdyz si na to vzpomenu.......
drzim palce k registraci kdyz tam budes od rana tak to zvladnes, jen je neprijemny to cekani na chodbe pred kartotekou :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: to je super...já byla na registraci v Podolí od 6,40 a dostalo se na mě, byla jsem 4 z 12 :wink:
30. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak přemýšlím, že půjdu asi na 6:30 taky....když to mám objednané :grinning:
já jsem vymyslela, že půjdu s manžou. Kdyby se mi nechtělo stát, tak bude stát on.:slight_smile:
Jo a to jsem se vás holky chtěla zeptat. Jsou tam 2 dveře. To se jako utvoří fronta u jedněch? Jak si hlídáte pořadí? Je to brutus, nebo jsou maminy ohleduplné?
30. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek