• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no já tam přišla, stály tam 3 holky, tak jsem se zeptala, která je poslední a bylo to
pak když v 7 otevřeli, tak jsme se tam postavili tak jak jsme přišli

nic ženy, jdu si lehnout, ráno už se asi netihnu přihlásit, jedu hned v 8
kdyby si mě tam nechali pisnu sms hypo, ale myslm, že se určo přihlásím sama :wink:
tak dobrou :wink:
30. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím:slight_smile:
Já jdu žehlit, prospala jsem celé odpoledne. To zas nebudu spát v noci :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr drz se u tech vpravo u bazenku :slight_smile: ty vlevo se skoro nepouzivaji nicmene uvidis uz tam nekdo bude stat .....
ja vyrazim zitra uz na sedmou, taky si nemyslim ze by si me tam nechali ale pripadne taky napisu sms :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak dejte dneska vědět, jak jste dopadly...teda hlavně hypo a gucci

no jo kapříku, to podolí je brutus...ale prý tě může zaregistrovat manžel, abys tam nemusela stát ve frontě...

doufám, že se přihlásí i irmi, ať víme, zda je ještě 3 v 1
:slight_smile:
tak hezký den všem holky
31. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, po delší dbě rráda vidím MIlušku Kapříka, Evuli.... samé dobré zprávy o vyšetření....ještě , že tady se neregistruje....
my měli včera tak trošku silvestra nečekaného, naši přišli ve dvě na půlhodinkové kafe,pak postupně chodili další a dalšší lidi a nakonec jsem byla v deset večer po osmihodinové návštěvě úúúúplně k.o. a utkla vedle do pokoje si lehnout..., pak se to ale nějak rozešlo/asi to bez Rudíka nebylo ono/, celou noc jsem čučela do stropu, břicho tvrdé jako kámen i po sprše a dvojitém magnezku...vstaala jsem v devět, nad ránem jsem usnula a zdálo se mi, že děsně krvácím a v nemocnici jen krčili rameny, že co se prý dáá dělat... no noc jako prase,,,tak mám myslím odsilvestrováno...
gucci napíše Hypo a Hypo napíše Gucci, pak si budou spolu rodit v duetu a my se stejně nic nedozvíme.... :grinning: teda je to už týden na spadnutí....tak třeba ty rány z rachejtlí pomůžou...
Irmyyyyyy ozvy seeee
mějte se kočky a držte co máte a roďte, kdo máte :slight_smile:
Jo Evuli tak msíííčko...no tchýňka dnes dělá meega množství tataráku....hmmmmmm já ho miluju a neemůůůůůžu, no není to smůla???
31. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně rudíku, já taky miluju tatarák a silvest bez tataráku je jako hory v zimě bez sněhu :wink: ale příští rok už si snad dáme do papulky :wink: my se včera krásně nadlábli...bylo hovězí a zeleninka, tak jsme byli s mimískem spokojení. dokonce jsem i dobře spala...
rudíku, ty tvoje sny jsou hrozný, ale neboj, už to brzy skončí...ale tvrdý břícho je naprd, co? to bylo tou únavou...dneska odpočívej. já už chladím bublifuka (rychlý špunty mi manža koupil, tak jsem na to zvědavá:slight_smile:) )
31. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeju vše nej v Novém roce :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak me si v nemocnici nenechali...
vubec se neotviram, nejsem na porod pripravena tak mam naklusat v pondeli na vyvolani 10 den po TP (snad se do te doby aspon zacnu otvirat)
v sobotu jdu jeste na monitor, protoze ten porad vychazi spatne....
nicmene to nevypada ze bych do pondelka rodila tak na vsechno pecu, uz tak jsem dooost otravena a jedu s manzou na chatu

uzijte si silvestra i novy rok ja se snad ozvu v nedeli :slight_smile:

pa
31. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prave pise gucci:
Nase silvestrovska holcicka se narodila v 10.58 hod s 51 cm a 4360g a jmenuje se Lea. Vsichni jsme OK a moc stastni.
31. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je krásný :dizzy_face: Pěkně veliká. A vybrali úžasné jméno. Gucci, moc gratulujeme a ať vám Lea dělá jen samou radost :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééédááááá tradááááááá
takže holky je kus :grinning: Leuška má přes 4 kg a stihla to ještě letos...moooooc mamince Gučince gratulujeme hlavně, že jsou v pořádku a ať jsou brzo domaaaaaa.no to je super a co partneři-Irmy???a rodila přirozeně nebo CŘ??? zjisti něco víc, bo to ten týden nevydržíme....a taky si užij chatu a třeba se to tam prolomí....a co se jim na monitoru nelíbí?jako že se nechystáš k porodu?to přeci může vypuknout ráz naráz....drž se....
31. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
GUCCI----SUPER, obrovská gratulace.
HYPO-neboj to uteče, doufám, že chata je poblíž nějaké porodnice, kdyby tě to chytlo, abyste tam nezapadli sněhem.
IRMIIIIIIIIIIIIIIIIIIII-kde jsi??????????????????
31. pro 2009 ve 13:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo gucci supeeer!!! gratulace veliká :slight_smile: ještě jste to stihly letos!

hypo, to je mi líto. jeď na chatu a užívej si to a vyprdni se na to! uvidíš, třeba to pak půjde...Amálce se holt u tebe líbí :slight_smile:

irmíku, ohlas se!!!

chrobísku i Tobě a ostatním žirafám hodně štěstí v novém roce a hlavně, ať se vám splní to, co si nejvíc přejete! :wink:
31. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to asi jasné, Irmy si tam už nechali....
31. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci obrovská gratulace,ta vaše kóča je pořádký kus ženské,to bude ženská krev a mlíko. :grinning: Hezky si to užijte. At jste hlavně zdraví. :wink:
31. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem ostatním krásného silvestra. :wink: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobě taky Luciiiii :slight_smile: a všem samozdřejmě
31. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
IRMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. pro 2009 v 16:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je jasný, irmík rodí!!! :slight_smile: nemáte na ní někdo mobil???
31. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Irminku si nechali už v porodce.Vyšpionila jsem to jinde. :wink: Tady to napsala jedné holčině na těhulkách.

Tak mám zase info, ale nééé od Ywushky, ale od naší Irminky:

Tak si mě nechali v nemocnici, jsem otevřená na 5cm a tvrdne mi břicho, jinak ok.
Jedna dr.říká, že to může být každou chvíli a druhý že týden vydržím...takže se nechám překvapit.

Jinak všem přeji hezký a úspěšný Nový Rok. :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi díky za info, tak uvidíme, jak to kluci vydrží, hlavně, že je v pořádku... a o Ywušce nic nevíš???
31. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi Iwuška taky porodila. :grinning:

Tak to máme za sebou, začli jsme až ve 13:45, stačil jeden čípek a porodila jsem v 19:25hodin.
Epidurál kvůli nějakým zmatkům v laborce píchli pozdě, takže nám nestačil ani zapůsobit, ale zvládla jsem to i bez něj!
Maličký je nááádherný, měří 51cm a váží 312Og
Děkuju že jste na nás mysleli! Porod jsem si užila, ale ten výsledek za to stojí.

Na těhulkách z CAR Obilný Trh je u Lucky Adis fotka malého od Ywušky.
31. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywuška porodila včera.
31. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
díííky moc, tak to jsem si na ni vzpomněla akorát...to byly pěkné míry...v kterém byla tt nevíš? měla termín??díky mooc za info
31. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish tak díky za zprávy o irmi i ywušce :slight_smile: jsou to krásný zprávy!!! tak snad se irmík nebude dlouho v nemocnici trápit...
papa holky a užijte si večer :slight_smile: :wink:
31. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi byla 38-39 dle tady na koníku.Už měla chuděrka bolesti docela dlouho a jednou už jeli do porodky,ale poslali jí domů.
31. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zrovna jsem se vrátili ze silvestra,tak tu čtu samé hezké zprávi,snad jsou všechny maminky i miminka v pořádku. Hlavně ted té Irmi držím pěsti. Gučátko už tu máme,tak ještě Hypo. :wink:
Nadish,ty špijonko jedna,ale děkujeme :wink:
1. led 2010 ve 02:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno žirafky, jak vám je v novém roce? :wink: co hypo? :wink: myslím na irmu...třeba už jsou kluci venku :slight_smile:
1. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky velká gratulace :slight_smile: až mi ukáply slzičky štěstím. Já teď furt bulím :slight_smile:
1. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky nadi, vím, byla kousek předemnou, takže v termínu, tichá závist, že už to má za sebou, dnes mám zas nějakou porodní úzkost či co...dole měě děsně řeže a píchá, si říkám, co mě ještě čeká, jeestli too vydržím...
kapříku zvykej si, já bulím furt,hlavně u TV...úplně blbá, včera odpoledne byla taková bezdůvodně plačtivá, ale z toho se zase směju nějaké blbině...nachystala jsem si do koupelny pyžamo a jak jsem se do něj soukala, zjisstila jsem , že ho neobleču,ale už ani vysléct mi nešlo...no zápas ...
Irmynka už jee třeba taky maminka a hypo je na chatě ne? třeba se holčička umoudří...
gucci už trénuje kojení..jé, taky už to chci mít za sebou...
tak krásný a úspěšný celý nový rok.... :slight_smile:
1. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek