• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jojo, já vím, taky bulím u všeho :slight_smile: připadám si jak plačka. :grinning:
Holky tak taky přeji hezký Nový rok a ať se práší za kočárem :dizzy_face: :grinning:
1. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem slupla čočku,aby se mě držely peeníze... :grinning:
1. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky i kdyz tady uz dlouho nechodim, kdysi jsem k vam taky patrila :wink:
preji Vam v roce 2010 jen to nejlepsi,aby jsme vsechny donosily zdrave miminka a co nevidet mely u sebe krasne klubicka stesti :dizzy_face:
A Gucci a Yvusce moooooooooooooooc gratuluji...
Leuska mela krasnou vahu, kus baby :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jak je?
Mě je teda dneska pod psa,tak uklízím,ale teda spíš z donucení,aby člověk něco dělal. Rudy to sis pošmákla na čočce. Já ji mám ráda.
1. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Zuzko, pamatuju si mocc dobřee...tak taky už to máš za pár...moooc gratuluji a taky hooodně štěstí a taak dál....
jojo nebyla to čočka ,ale čočková polévka,aale pošmákla jsem si...taky mám pořád výčitky že jen ležím a jím...,ale chtěla jsem něco dělat a jen jdu kousek se psem nebo se pro něco sehnu dole mě řeže a píchá,...uvidíme v pondělí..kddyž to bude v pohodě, musím se víc hýbat, za tři týdny mám 5kg nahoře...no jo no svátky, miluju sladkosti...a nedělám nic....co bych čekala...
luci opatrně ju :wink:
1. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzinku :slight_smile:

rudíku, nestresuj se tím, to je asi normální. je to těžký, všechno bolí, píchá a ta psychika hraje taky svou roli, ale neboj Rudík tu bude cobydup a pak už budeš veselá maminečka! i když já měla dneska dopolko strach, že mě manža poveze do nemo. nemohla jsem pořádně dýchat, od rána, pak jsem začala pokašlávat a bylo to děsný. Nejdřív jsem si myslela, že mám astmatickej záchvat, ale ten vypadá jinak..no prostě jsem byla úplně vyjukaná. Nakonec jsem si lehla na hodně polštářů a trochu usnula a uklidnilo se to, ale stejně...mám pocit, že takhle se zadýchavat bych měla až později a ne už teď, ne? :frowning2:

my měli taky čočinku, tak jsem si dala do nosu :wink: luci, moc to nepřeháněj s úklidem. A nesmutni. I když dneska je prostě počasí na pytel...ale co máme bobísky v bříšku, tak se z toho můžeme radovat :slight_smile: :wink:

kapříku, já bych se tím bulením teď taky mohla živit :wink:
1. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi taky mě to poprvé dooost vyděsilo, letěla jsem k oknu a snažila se dýchat studený vzduch, nic nepomáhalo, myslela jsem si, že se udusím...asi se ti to bude občas stávat jako mě..stačí jen, když si lehneš, nejlépe na levý bok nebo prostě jak se ti dobře leží,ale na zádech to moc ono není, hned to povolí, uvidíš, hlavně si prostě zavčas lehnout, než začne v těle panika, aby se to nezvrhlo v hyperventilaci...tak se příště neboj, je to normální...
1. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku tak díky za radu :wink: já byla fakt vyjukaná...ale říkala jsem si, že to je asi normální, ale zase ještě nemám tak velký břicho, aby mi mimis tlačil na plíce...no ale asi se tam někde šprajcnul či co...
hledám obchody na kočárky...manža mi to dal za úkol :wink:

holky těhule, kupujete odsávačku na mlíko? a je lepší ta mechanická nebo ta elektron.?
1. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi právě teď to poslední dny řeším,ale as tonechám až po porodu, třeba nebudu mít mléko a co pak s ní..pře net ji máš pak hned doma, zatím to studuju a ptám se a asi bych chtěla určo mechanickou a asi od aventi, chci od nich i lahvičky a sterilizátor,, tak ať to sedí...ale jak budeš mít dobrý typo sem s ním... :grinning:
1. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný rudi, budu pátrat a vyptám se kámošek a dám vědět :wink:
1. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, ja lahvicky nekupuji vubec ..casem se uvidi jestli bude mlicko a v pripade,ze nebude koupime dodatecne ....nechci zadne zbytecnosti....

jinak ja se uz nemuzu hybat, uz aby to bylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já na diskusi o dvojčatech četla od Berušky, že odsávaček vyzkoušela více a jediná co jí vyhovuje je Medela pístová asi za 550,-, asi ji koupím, ale až budu vědět, jestli jí vůbec budu potřebovat. :grinning:
Mám sešit a do něj si zapisuji všechny tipy na vše pro mimča, kdo co sem napíše-zkušenosti jsou nejlepší reklama-no né?
Jinak holky mě šíleně bolí pravy prso, ale hrozně, bojím se, abych tam neměla zánět, nesetkali jste se někdy s tím, co to může být? Nalévání prsů to není, to už mám za sebou, ale občas mi tečou, tak si říkám, jestli se mi tam netvoří dokola mlíko a nevrdne tam, jako při kojení, ale to zase tvrdy nemám. Tak nevím, no v úterý jdu k dokimu, tak to zjistím, ale víte jak, do úterka daleko.
Co ta naše Irmi?
1. led 2010 v 18:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzuliku, ty máš ještě čas...vydž :grinning:
zuzi Irmy asi rodí...teda dělají jí CŘ nebo na něj čeká...jinak medela je prý taky dobrááá, buď medela nebo Aventi,ale taky asi počkám, až jak na tom budu...a to prso jestli není tvrdé, červené a nemáš teploty, tak to asi zánět nebude, zkus si to nahřívat ve sprše nebo nahřátou šálou..ale doktorase určitě zeptej...taky mi občas ukápne kolostrum,
1. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, mě neukápne, mě občas i samo stříká. No moc to nechápu, ale snad to přejde.
1. led 2010 v 18:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak snad to nebude nic vážného!! nechceš radši dojít k dr.? nebo zavolat?

zuzulko, no jo, už to máte za pár! brzy bude mimísek s vámi :wink: a s rudíkem taky...:slight_smile:

tak ta irmík žádná zpráva, co? a hypo se taky nehlásí....a siki taky ne...

tak jste mě holky uklidnily, takže asi lahvičky a odsávačky taky nebudeme kupovat v předstihu! ono se to pak kdyžtak nějak zvládne.... manžel včera měřil výtah, abychom se v lednu mohli vydat na průzkum kočárků naživo... :slight_smile:

tak hezký den holky
2. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko myslím, že se ti prostě prsa cchystají na kojení :slight_smile: ,ale určo to s Dr. prober
jo Evi taky to mám za pár, až nevím, jestli se bojím nebo víc těším....
Irmy je v porodnici, Hypo asi ještě na chatě a siki...nevím, kde se toulá...
přeju hezkou sobotku
2. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u as stale nic, z chaty jsme se dnes vratili, mela jsem monitory tak jsme se tam uz nevraceli....
hlavne ze si manzel uzil aspon dva dny s klukama a je zas o neco spokojenejsi :slight_smile:

dnes na monitorech dobry, poprve my vysel monitor napoprve dobre tak jsem tam nemusela tvrdnout dlouho...
jinak u sebe nepozoruji zadnou zmenu, pokud v pondeli dorazim a zas nebudu otevrena ani o milimetr tak me fakt slehne....
porad se bojim ze to vyvolani kdyz jsem uuuplne zavrena bude desne dlouhy a hlavne bolestivy :frowning2:
2. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat jestly nevýte zda je nutné pokud bych uvažovala o tom že si IVF sama zaplatím jestly jsou tam nutná lapar. vyšetření? Jde mi o IUI
2. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo-ty jsi špión-Lea je krásná-buclatá. Jsem ráda, že jsi z chaty doma-měla jsem obavy. :cry:
2. led 2010 ve 14:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jsme uz doma, rano jsme jeli na monitor tak jsme uz zustaly v praze
manza se trochu odreagoval (prahu totiz nemusi a ja ho tady cely svatky drzela) a je zas v lepsi nalade :slight_smile:
dik ze jsi na nas myslela :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hypo, taky jsem na tebe myslela, dobré, že je aspoň monitor v pořádku, uvidíš, třeba to bude ráz naráz...je fakt, že vyvolání asi nebude nic moc...dííky moc za leeušku, je krásná šškraňulka spokojená....
snow myslím, že do laparky tě nikdo nutit nemůže, nicméně při IUI je nutné mít vejcovody průchodné, takže pokud jich nemášš, tak se vám IUI nepovede a budete tělo i peněženku zbytečně vyčerpávat..navíc po laparce se šance zvyšují...,ale povinnost to není
2. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdy ma vyvolavany porod jiny ale bohuzel v mem okoli jsou same horurky.....
kamosky se neotviraly tak byly na vyvolani a vetsinou rodily 2 dny, vysileny, sileny, bolestivy, namahavy....
tak proto doufam ze budu v pondeli aspon trosku otevrena pak by to mohlo jit rychleji :wink:
tak mi drzte palce a myslete na me........
2. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo já měla Adama na vyvolání . V 10hod mě napíchli, ve 12hod zastavili a šli na oběd, po obědě pustili znova a Adam se narodil 14.20-celkem to šlo, ale jeho velikost byla větší, tak se mi to moc nelíbilo, jinak dobry, takže se neboj, to bude dobry a pokud máš novou Maminku, tak tam píšou, že správně by porod měl být až 42týden a porod vyvolává dítě, které až je připravené, tak vypustí do vody nějakou látku a porod se rozběhne. Tož, jak su stará-tak tohle jsem neslyšela. :sunglasses:
2. led 2010 v 18:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo zuzu cetla jsem to... nade amalka bude mit taky skoro 4kg zadny drobecek a zatim se ji na svet nechce....
nicmene vim ze nejde urcit presny den otehotneni proto vetsinou termin porodu nesouhlasi ale ja jsem po IVF tak jsem doufala ze to vyjde skoro na den :slight_smile: a zatim teda neeeeeee
maly se proste ven nechce....
necham se prekvapit a budu doufam ze to bude rychly :slight_smile:
2. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem v pořádku, jen jsem teď trošku víc odpočívala, takže PC šel mimo mě...

Zuzi, ohledně prsou, mě nic nevytéká, ale na bradavkách mám už snad od začátku těhu takové bílé tečky, taky nevím, co to znamená a zda je to v pořádku...??? :sweat_smile: Ale sem tam mě taky bolí jen jedno prso, někdy dokonce píchá.

Tak Irminka je už v nemocnici? Tak to držím moc palečky, aby vše dopadlo tak, jak má.
2. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji krásnou neděli. :wink:
3. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Hypo jak dnes????neboj, malá si poradí a nějak to dopadne...rtaky jsem myslela, že po IVF je termín jasný a už teď ho mám posunutý, naštěstí dopředu, tak uvidímee...
ssiki bílé tečky mám na bradavkách taky a obččes zachlé kolostrum, to je norrmálka, připravují se...
luci ahojky..jak je? Takyy ti to pěkně naskakuje, 11tt, to už budeš za chvilku druhý trimestr..to letí co?
3. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u me porad stejny, nic se nedej.....
chystame se ted na vychazku a navstevu at ten posledni den rychleji utece :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba rupne voda na prochajdě a bude to, pořád věřím, že budeš aspoň otevřená...držím moooc palce
3. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek