• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak v to doufam taky.....
ale po pravde tomu uz moc neverim :frowning2:
uvidime uvidime
3. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy jo,jo letí to jak blázen,ve středu budu mít 12+2 dny,na MK je to trošku opožděnější. Zase mi bývá teda blbě a zvracím,ale už je to fakt jen dopoledne. Myslím,že už mi taky vysadí ve čtvrtek na poradně ten Utrogestan,tak už budu mít pokoj. Ve středu jedeme do toho Brna,tak jsem zvědavá,jestli nám už řeknou,co to bude. :grinning: Kámošce už to prý řekli.
3. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci, určo ti to řeknou :wink: pokud nebudete teda u nesdílného dr jako my:frowning2: jinak to letí jak ďas, co? :wink:

hypo no je to otrava, ale jak píše rudy, třeba se to povede najednou hezky rychle ani nebudeš vědět jak :wink:

holky mně už zase vypadla ta plomba...mimisovi se prostě nelíbí a já trpím... :frowning2:

tak hezkou neděli všem :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak prima, to jsi ještě dál, než to tady vypadá...tak že by jsme už věděli, co to bude....to se těšíííím, tak snad se mimi nebude stydět a ukáže, co je...
evi k zubaři jdu ve středu...bojim bojim,ale nic nečekám, tak snad to bude fakt jen preventivka...uvidíme...
evčo taky ti to teda letí..nedávno jsem měla pod dvacet tt já a za chvíli rodím...tý jo...a už to poletí celý život děsně rychle...
3. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, moc vás zdravím v novém roce :slight_smile:
u mě pořád žádná změna, ale taky se dočkám, jen doufám, že tu budete chodit i nadále, abychom viděli jak rostou vaši mimísci
jj, je to pravda, že to letí
nedávno jste všechny bojovaly s těhu testy a teď s tím, aby jste už konečně některé z vás porodily :wink:
je to švanda, na začátku jste si říkaly a přály už aby to bylo a teď když už jste na konci tak zase už aby to bylo :grinning:
A já už chci takýýýýý. My teď akorát čekáme 16.ledna štěňata od naší číňanky nahatý. Tak pak jsem na řadě já snad.
tak krásnou neděli vám všem přeji :sweat_smile:
3. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puna13-my taky napřed měli štěňátka a za 2měsíce nato jsem byla i já těhu. :grinning:
3. led 2010 ve 14:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to ti teda povím,že to letí jak blázen,ale těšila jsem se,že nevolnosti poleví a zatím nic. Pár dní po vánocích mi bylo dobře a už zase to začalo. Teda s tím zubem ti to nezávidím,já to musím zaklepat,ale já se zuby nemám potíže.
Ale měla bych zajít k zubaři,nevím,kdy jsem byla naposledy.
Rudy tak tak,letí to jak blázen. Uvidíme,co nám řeknou. Ale celkem mi je to jedno,hlavně at je všechno v pořádku.
3. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, kéž by to tak bylo, tak bych se vůbec nezlobila. :sunglasses:
3. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo štěěňátka jsou dobrý start, my taky měli..jen jedno,ale i to stačí ne?mjitelka fenečky je teď už podruhé těhule a já taky :grinning:
viděli jste ve zprávách...tak nakonec někde v americe byly dvojčata jedno před půlnocí a druhé letos...přitom jsme to vymyslely pro Irminku...
tak zítra jdeme na kontrolu a snad doufám i na prohlídku porodního sálu...
3. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudíku, tak ti přeju, ať to zítra klapne a nemo zase nezavřou... :wink:

no luci já taky nikdy neměla problémy se zuby, ale od té doby, co jsem začala se stimulací a poprvé otěhotněla,tj. od května se to nějak sype...no ale když to není nic horšího... :wink:

siki, já mám na prsou taky takové malé bílé tečky... :wink: a velké žilky :unamused:

puni a chystáte se na další pokus v brzské době?

já chci jít zítra na první těhu cvíčo :slight_smile: tak se těším...dobrou
3. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,tak jsem zvědavá,jestli dneska obhlídnete porodní sál.
Evi,to u mě se to může taky změnit,ale doufám,že snad ne. Akorát mi natekli ted něja dásně na předních horních zubech,asi z nějakýho jídla,snad to brzo přejde.
A s tím cvičením se tady taky usím podívat,co je tu k dispozici. Já bych chodila zase na ty orientální tance,měla i kurz pro těhotné,ale zrušili to pro malý zájem. Což mě mrzí. A na jaké těhu cvíčo půjdeš?
Dneska se chci pustit do vyklízení a přerovnávání skříně,aby se tam uvolnilo trošku místa a je tam borčus. A potřebuji zajít nakoupit čistnící prostředky a prášek a aviváž,jako na potvoru to dáchází všechno najednou.
4. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky-kde je Hypo?
A co ta naše Irminka. :frowning2:
Nevíte někdo něco? :sunglasses:
4. led 2010 v 10:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy asi nikdo nic neví,čekáme na info. Už se těším na miminka. :grinning:
4. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už by se tu brzo mohla objevit gucci s maličkou Leuškou.
4. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Hypo, už abys to měla za sebou co? Tak dlouho čekat a pak ještě přenášet...Amálka si dává docela načas :wink:

Mrkám sem jen na chvilku, dnes k nám na oběd přijedou přítelovi rodiče, tak musím ještě trošku poklidit. Ještě že vaří přítel :grinning:
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siky ty se teda máš. :slight_smile: ,že přítel vaří. Já se dneska pustila do zeleninového borče,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze. :grinning:
4. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus jeribus :slight_smile:
tak zase v procesu :slight_smile:
Zítra jdeme ráno do toho Podolí, tak jsem zvědavá, jak se splní naše objednávka :grinning:
No a dnes mám za sebou první probdělou noc, ani minutu jsem nezabrala :pensive: je to normální?
Nejdřív pořád spím a teď nebudu moci zabrat?
4. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, nevím, zda je to normální, ale už se mi to taky stalo :wink: takže asi jo :grinning:

siki a tak už jsi doma a do práce už nepůjdeš, že jo? jen si to hezky užívej... :wink: a hezký obídek :wink:

no jo irmi ani hypo nic, třeba už mají bobísky u sebe :slight_smile:

luci, chci jít na gravidjógu...já cvičila power jogu před těhu, tak bych chtěla pokračovat, ale uvidíme, jaký to bude a zda tam někde zaparkuju a tak :slight_smile: moc faktorů najednou...ale přeju si, aby to bylo fajn a aby se mi to líbilo :slight_smile:
nateklý dásně jsou v těhu normoška... :frowning2:

jo a už jsem se objednala na utz ve 20. týdnu...sice to bude až zač. února, ale mohla bych ke svým narozkám dostat dáreček v podobě dozvědění se pohlaví mimíska...
tak hezký den holky, po cvíču se ozvu. :wink:
4. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak na gravid jogu bych taky docela šla,třeba něco najdu,zeptám se u gyndr.a okounu tam letáky,většinou to tam má. S těma dásněma jsem to teda netušila,že je to normoš,ale mám to jen na horních předních dvou zubech,zezadu,je to nepříjemný,bolí to.
4. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem taky objednaná na UZV ve 20 tt :wink: jdu zase k Apolináři.
A s tím spaním tedy uvidíme :slight_smile:
A jinak já tedy počítám s tím, že máme kluka:slight_smile:
Už jsem i tedy přemyslela pokoj. Bude to sfari :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak ty už se budeš hlásit v porodníci. Toto letí. Tak safari,tak se těším na fotečky,až to budete mít zařízené.
Teda holky jsem si na tom zeleninovém bořči pošmákla.
4. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ukážu před tím i potom :slight_smile:
A kam ses Evi nakonec přihlásila ty?
Já jsem dnes měla šunkofleky a hodně mi teda bodly. Já přes Vánoce skoro vůbec nejedla. neměla jsem hlad ani chuť a když už jsem si něco dala, tak se mi zvedal žaludek :rolling_eyes:
4. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku já teda nemámpořád na nic chut ani hlad,ani přez vánoce jsem moc nevařila,nedělá mi to zatím moc dobře. Ale tohle mi taky udělalo dobře. Jedině dobře,aspon se nepřejídám.Nejhorší je,že mi je celý den docela blbě a až večer nebo v noci se mi udělá dobře a mám hlad,tak se snažím to zahnat jen něčím lehkým,ale s prázdným žaludkem spát nejdu. Já včeradělala francouzské brambory,ty máme taky rádi. My si nepotrpíme moc na nějaká nobl jídla,my máme rádi obyčejná.
U nás se porodka nehlásí. Tak jsem ani neřešila,kam. Ale u nás je nejbíž Nové Město je to cca 10min,tam teda nic moc,ale porodka je v pohodě a nebo Havlíčkův Brod,ten máme cca 45min. hnusné cesty.
4. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to buďte rádi :slight_smile:
Taky jsem chvilku uvažovala, že bych rodila v mém rodném měste Jindřicháči. je tam nová porodnice a holky si ji dost chválí. Jenže to by pak manža musel lítat. :slight_smile:
.....a já ještě s těma mutacema.........nevím jaké tam mají zkušenosti. Ikdyž asi mají :wink:
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, asi zůstanu u toho Nového města,to je kousek. A ono všude se něco najde.
No tak u tebe je asi lepší opravdu zůstat tam ,kde jsi,at si to hezky pohlídají. :wink:
4. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, prostě jdu zítra do Podolí :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapr tak to nejedení ti závidím...já se dneska zvážila a málem mě piclo!!! takže odteď hlídačka a žádný sladký :wink: safari jo? tak to se těšíme...já nad tím pořád přemýšlím, ale asi to bude krteček jako má rudík :slight_smile: když ještě nevíme kdo co a jak :wink:

luci vydrž, mně se udělalo líp až po tom 13tt, to jsem začala jíst relativně normálně a přestalo mi tolik "smrdět" vaření. Ale jsou jídla, která mě pořád nabírají a čich mám taky pořád ostrý. Manžel tvrdí, že náš stromeček letos tolik nevoní, ale já ho v cítím :slight_smile:

jo a jinak cvíčo bylo úžo žúžo, takže tam budu chodit. a teď se jdu najíst. :slight_smile:
4. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kapříku, neboj, to podolí zítra určo vyjde. Já taky dneska mohla vybírat z desítek parkovacích míst... :wink: chce to si to jen dobře přát :slight_smile:
4. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a vybrala?
:slight_smile:
ty jsi tajemná jak hrad v Karpatech :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konečně mám chvilku napsat..... 26.12.2009 v 11:41 se nám narodil chlapeček Bruno.... :slight_smile: no a už tady zase začíná mlaskat..takže se loučím a jdu krmit.
4. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek