• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky, tak nové mimísky vítám na světě a maminkám obrovská gratulace :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr ... předpokládám, že si dává oraz ... jako o čem se bavit s těhulema ??? no víš co to není snadné .... po dvou nevydařených ivf :wink:
5. led 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě:slight_smile: Já teď zkoukla Dorjan :slight_smile:
Takže Firkon pro mne zůstává :dizzy_face:
rozdíl: Firkon váží 12 kg nebo 12,5 (čímž je mezi nejlehčími kočárky -teda z těch středních cen na drahé jsem vůbec nekoukala)
další rozdíl je ten, že u Firkonu je v ceně korba, sporťák, autosedačka, taška, přebalovací podložka, síťka pláštěnka a fusak. A u Dorjanu, je toho daleko méně?
další rozdíl polohy sporťáku. Prý je dobré, aby se dala dát sedačka do úplného lehu a úplného sedu. Jinak tam nechtějí děti moc sedět. No a to u Firkonu jde. a jsou na nohy 3 polohy, což taky není u každého.
Jo a já potřebuju mít tu zvedlou rukojeť. Vyhovuje mi to víc. Z těch klasických mě bolí ruce a blbě se mi to vozí, tyhle mi jdou přirozeně do ruky (mám odzkoušeno na kočárkách i s dětmi
:dizzy_face:)
A další vychytávky?
Pro mne: Firkon (na Dorjan jsem nekoukala tak dopodrobna)
hluboká a velká korba. polohovací podložka v korbě. úchytky na kšírky v korbě. Odendavací část boudičky (ale to má i Dorjan). U sporťáku ty polohy. aretační nafukovací kolečka. sporťák lze posadit na podvozek tak i tak (nepřehazuje se rukojeť, ale sedák což nevím jestli je výhoda ale aspoň to lze. U některých to vůbec nejde)
Přebalovací cestovní podložka na tašce a pak takové ty pí...ky navíc v barvě kočárku. jako slunečník, zimní fusak autosedačka a blablabla...
:slight_smile:

Jo a barevných kombinací je mraky a můžete si je nakombinovat jak chcete. dají je extra do výroby :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
koukám že se tu rodí jak o život! Tak moc gratuluju k miminkům! :dizzy_face:
Jinak holky omlouvám se občas vás čtu ale jen tak zběžně řekla jsem si že na koníka teď nebudu chodit což se mi úplně nedaří ale i to že sem chodím míň mi pomáhá..
Snažím se s tím vším nějak srovnat..tak se soustředím na tu naši pesinu..celkově zvěřinec.. a taky na manžu.. a plány do budoucna..
Koukám na stránky o adopci.. ale to není o tom že bych se vzdávala.. jen jsem z té asistované reprodukce dost unavená a pořád bohužel dost špatně snáším těhule a miminka.. ať už v reálu nebo v televizi..
Snažím se toho vyvarovat.. vždyť život není jen o dětech a hledat si smysl života trošku jinde.. uvolnit se..
takže se omlouvám jeslti máte pocit že jsem na vás zanevřela není to tak....
5. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluji Irmince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nejake info o Hypo ?????

Rudi jsi na rade :grinning: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobí vždyť já vím :frowning2: mám to taky odžité. Poprvé jsem se na koníka taky vykašlala. Po druhém jsem u vás zůstala ikdyž se mi pár měsíců pravda taky vůbec nechtělo. Takže to plně chápu.
A Wrtul taky jsem se informovala o adopcích. jen jsem měla výhodu v tom, že mám kamarádku, která už adoptovala dvě děti. Takže mi řekla opravdu jak to chodí a co se všechno musí absolvovat. :dizzy_face:
Každopádně přeju hodně síly do čehokoli co se snažíš podniknout. I ke stavbě "hradu" a zvládání zvěřince :slight_smile: :grinning:
Však ono bude dobře, uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chrobi a co ty a další plány?
5. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku já zasekoukala na Firkon Verano.Fakt mají hodně věcí podobných,něco má navíc Firkon,něco zase Dorjan,já teda preferovala řadu Prestige,tam je navíc prodloužení sportovní korbičky.
Co mě docela mrzí u obou kočárků je,že se musí přehazovat korba nebo sporták,tzn.že nejde přehazovat rukojet,je to docela praktické. Švagrová mají Patron alu... nevím přesně jak se jmenuje. A tam se dá přehazovat rukojet. A když jedeš venku a svítí do korbičky,tak jen přehodíš rukojet a nemusíš se otáčet s kočárkem. No nevím.
Teda dilema. Fakt jsou oba super.
Mě se teda líbí tenhle
http://www.batolatko.cz/Kocarek-FIRKON-VERANO-set-kombinovany-kocarek-s-autosedackou,4509.html
a nebo dorjan tenhle
http://www.batolatko.cz/Kocarek-FIRKON-VERANO-set-kombinovany-kocarek-s-autosedackou,4509.html
No myslím,že rozhodující bude ten fyzický kontakt.
5. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Wrtul,ráda tě vidím. Všichni víme,jak se asi cítíš,teda většina jsme to zažili několikrát,těch co se zadařilo napoprvé moc není. Přeji ti hodně sil,odpočin si a čas ukáže,do čehu dál půjdete. Držím ti pěsti. :wink:
5. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
5. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Verano, já koukám na quatro set :slight_smile: u Verana mi nevyhovuje rukojeť a když jsem ho viděla, přijde mi mělký. Ale je zase ještě lehčí než to quatro.
Ale s tou přehazovací rukojetí máš asi pravdu. To je praktické. Nu což, škoda. Ještě pokoukáme.
Ty odkazy mi nejdou :frowning2:
5. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmmmm ten Prestige vypadá taky super :dizzy_face: popřemýšlím.
5. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No u toho firkonu taky vypadá dobře ten Quatro set.
Tak to nevím,co jsem tam dala,že to nejde. Ale víš o co jde. Koukám,že ty už to máš okouknuté,to já ještě ne,jestli to zítra dopadne dobře,tak už taky začnu pomalu koukat,času máme dost. Ta přehazovací rukojet je fakt super a je to rychlé,nemusíš vůbec manipulovat s kočárkem. Ale zase ten Patron se mi moc nelíbí. A na kočárky za dvacet tisíc taky nekoukám,přijde mi to zbytečné. Četla jsem tu recenzi na Firkon,dost si ho chválí.
No uvidíme,co zvítěží.
Od firkonu se mi líbí ten černý s kvítkama a od Dorjanu prestige,ten tmavý ze zelenýma kolečkama.
:dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci hele.... co jsem našla a tam 100% jedu.
http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAllPDocsID/VVEA-6FDCG9?OpenDocument&NAV=1
jestli je někdo z Prahy máme ještě 2 místa volné a za odvoz tam a zpátky nic neúčtujeme :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
hele taky jsem začala u černého s kvítkama :slight_smile: před 2ma roky :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku dík,dobrý nápad,to bych taky mohla zvládnout,ještě nebudu mít tak velké bříško. A do brna to je blízko.
Ted jsi mě pobavila s tím jak jsi začala před dvěma rokama.
tyhle kytky a nebo ten černý s kolečkama. Je jich spousta krásných.
5. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo je:slight_smile:
5. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nojo letí to jak blázen :slight_smile:
A s tou výstavou to myslím vážně. Lepší příležitost jak si všechny tipy kočárků osahat mít asi nebudu. :slight_smile: A už bych i mohla vědět co případně ještě budu muset dokoupit. Mám zkušenost že tam mají spousta věcí za super ceny. I ty co se třeba běžně neprodávají :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
To máš pravdu,my asi s manžou taky zajedeme,musím si to napsat do kalendáře. Je to fakt,u nás obchodů s kočárkama moc není,tak tak by se to dalo určitě i objednat,když se nám něco bude zamlouvat a to už bude čas postupně všechno nakoupit,postýlku a pod. Jé to budeme ve svém živlu :grinning: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: myslím, že to bude první výstava ze které nebudu spěchat. Můj manžel totiž výstaviště přímo zbožňuje. A je schopen tam být od rána do večera. A mě ty masy lidí strašně unavují. jezdíme každý rok na karavany a to jdu vždycky jen po tom, co mě zajímá a rychle pryč. Pak už držkuju :grinning: :grinning:
To tady se budu rochňat :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukala jsem,že při tom je i výstava rybaření,takže by se nabažili oba,ale manža nerybaří,takže asi nic,no nevím,jestli bude nadšenej,uvidíme. No my nejsme s manžou moc nakupovací,v obchodáku tak tři obchody a domů,když jdu s kámoškou,tak trpím,tak proleze každej obchod. :frowning2: Minulý týden jsem si tam vždycky někde sedla a čekala,co mi předvede,mě už to nebavilo. Ale tento veletrh bude něco jiného,hlavně to budeme potřebovat a bude to na jednom místě a nebudeme muset chodit po různých obchodech. :grinning:
5. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak to já chodím jen do mých oblíbených a i to je záhul. :slight_smile: Ale do rybaření nejdu :grinning:
5. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem po kontrole a UTZ, byl se mnou i Petr, měl zrovna volno. Chlapeček A hlavičkou dolů, váha 1636gr, chlapeček B 1653gr, poloha příčně šikmá, čípek na 1čl, hrdlo otevřeno na špičku, placenty obou plodů mimo DS. Verdikt: Nic nedělat, ležet,objednat se k docentu Procházkovi do nemocnice a tam i zůstanu. Volno mají až 13.1. takže tam jedu. Pak se uvidí, co dál, samo, že na UTZ se mi zase udělalo blbě, tak mi ho dělal z boku.
5. led 2010 v 15:29  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy super :slight_smile:
tak na kdy to předpovídají?
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku,to já myslela,že kdyby manžel byl nadšenec do ryb. :grinning: Ale asi ne co?
Zuzy,tak kluci mají vyrovnanéváhy.Těm dalším názvům moc nerozumím,to mě teprve čeká. :grinning: To tě nechají ležet v nemocnici? Hlavně že jsou kluci v zdraví a mají se dobře
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy takže zůstaneš už 13 v porodnici?
5. led 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr pravděpodobně si mě tam nechaj, ale třeba nebudou mít lůžko, tak mě pustí. :grinning:
A jejich předpovědi se míjí, napřed říkali prosinec-to jim nevyšlo, tak teď to zkouší leden. :grinning: :grinning: :grinning:
Luci-já tomu taky nerozumím.
5. led 2010 v 16:18  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahaaaa :unamused: tak to nevím, jestli je dobře nebo špatně, ale na druhou stranu ať jsi pod kontrolou. stejně to už máš za pár. :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak vidíte Zuzka může jít ještě předmnou....zuzi opatrně, ale kluci už jsou velcí...
teda holky, to už se zase vybírají kočárky...já jsem teda s DOrjanu nadšená, teď jsem zase byla pohladit a vzít si vnitřek na oprání, má toho taky dost a cena super a mě nadchla ta barva a ve skutečnosti je ještě víc boží než na obrázku...Firkon jsem naživo neviděla a výstaviště to je fajn nápad, taky to mám v kalendáři, tak uvidíme, co Rudík bude chtít a potřebovat :grinning: , už jsem tam jednou byla a bylo to fajn, až na ta kvanta lidí a dětí,ale veletržní ceny,...to vám krásně vychází na nákup výbavičky....já ještě doobjednám odsávačku mléka, chci jin už do porodky, aspoň mě to naučí a ohřívačku lahví a sterilizátor a lahvičky...budu brát AVENT, má lepší reference než medela, tak snad to pošlape...
jinakWrtulko, zdravím, plně chápu, proč sem nechodíš, lezli by jsme mi taky dooost na nervy těma našima problémama, až k nám brzo budeš patřit, tak se přidáš....
a teď pádím cvičit....jo a chrobí samo taky tak...pq nestíhám...jste toho nakecali
5. led 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy tak tak,jestli se jim něco nezdá,bude to tak lepší.
Rudy taky nevím,mě se pořád líbí víc ten DorJan prestige. Koukla jsem i na tu diskuzi. A zkusila jsem tam naspat. Prý se tam dá nastavit i síla odpružení,do města mín,do terénu víc.
Snad na tom veletrhu boud nějaké dobré ceny.
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudíku,tak si hezky zacvič.
5. led 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek